Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

dany-duszek

#7100110 Napisano: 13.06.2023 14:53:56
lasiglasty napisał(a):

joan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a wygrac moze 1 osoba z gospodarstwa jednego dnia? czyli dzis ja jutro np syn


Zapis jest tam dziwny nieco. Ale gdyby chodziło im o "w całym konkursie", napisaliby "w całym konkursie" emotka Tak to sobie tłumaczę emotka

A czy ktoś już może pytał Smolara jak to jest z tymi wygranymi na dom w konkursie piwnym Dino? Bo nie chcę im spamować, jak dostali już może kilka zapytań emotka

ale dokładnie o co chodzi? Jeden adres domowy może wygrać raz dziennie w tym konkursie
0 0

lasiglasty

#7100117 Napisano: 13.06.2023 14:58:54
dany-duszek napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

joan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a wygrac moze 1 osoba z gospodarstwa jednego dnia? czyli dzis ja jutro np syn


Zapis jest tam dziwny nieco. Ale gdyby chodziło im o "w całym konkursie", napisaliby "w całym konkursie" emotka Tak to sobie tłumaczę emotka

A czy ktoś już może pytał Smolara jak to jest z tymi wygranymi na dom w konkursie piwnym Dino? Bo nie chcę im spamować, jak dostali już może kilka zapytań emotka

ale dokładnie o co chodzi? Jeden adres domowy może wygrać raz dziennie w tym konkursie

No własnie nie do końca jest to dla mnie jasne czy codziennie można wygrać jedną czy raz na konkurs jedną dzienną?

Każdy uczestnik konkursu może nadesłać dowolną liczbę zgłoszeń (pod warunkiem dokonania, odpowiedniej liczby zakupów promocyjnych), jednakże jedna osoba oraz osoby z jednego gospodarstwa domowego (przez termin „gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam
adres zamieszkania, korespondencyjny lub zameldowania uczestników konkursu) może
otrzymać tylko jedną nagrodę dzienną (I-go lub II-go lub III-go stopnia) w jednym etapie
dziennym w konkursie.

0 0

rufus

#7100139 Napisano: 13.06.2023 15:35:20
W capri sun wybiora glowne sposrod mniejszych stopni czy w ogole ze wszystkich zgloszen?

Regulamin mowi o wszystkich, ale ciekawe jak w praktyce.
0 0

adamo86

#7100143 Napisano: 13.06.2023 15:39:38
rufus napisał(a):

W capri sun wybiora glowne sposrod mniejszych stopni czy w ogole ze wszystkich zgloszen?

Regulamin mowi o wszystkich, ale ciekawe jak w praktyce.

Tak na logikę to raczej tylko z tych już nagrodzonych.
0 0

simonapp

#7100160 Napisano: 13.06.2023 16:55:27
lasiglasty napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

joan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a wygrac moze 1 osoba z gospodarstwa jednego dnia? czyli dzis ja jutro np syn


Zapis jest tam dziwny nieco. Ale gdyby chodziło im o "w całym konkursie", napisaliby "w całym konkursie" emotka Tak to sobie tłumaczę emotka

A czy ktoś już może pytał Smolara jak to jest z tymi wygranymi na dom w konkursie piwnym Dino? Bo nie chcę im spamować, jak dostali już może kilka zapytań emotka

ale dokładnie o co chodzi? Jeden adres domowy może wygrać raz dziennie w tym konkursie

No własnie nie do końca jest to dla mnie jasne czy codziennie można wygrać jedną czy raz na konkurs jedną dzienną?

Każdy uczestnik konkursu może nadesłać dowolną liczbę zgłoszeń (pod warunkiem dokonania, odpowiedniej liczby zakupów promocyjnych), jednakże jedna osoba oraz osoby z jednego gospodarstwa domowego (przez termin „gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam
adres zamieszkania, korespondencyjny lub zameldowania uczestników konkursu) może
otrzymać tylko jedną nagrodę dzienną (I-go lub II-go lub III-go stopnia) w jednym etapie
dziennym w konkursie.

Ile kto może wygrać jest jasne.
1gospodarstwo / w 1 dniu / 1 nagrodę      i to byłoby fajnie GDYBY ........
Jest inny  emotka  problem 
Po weryfikacji i przekroczeniu limitu na gospodarstwo, nagrody niewydane ZOSTAJĄ u Organizatora. 
Regulamin  pkt 4.10 
Całkowity brak rezerw emotka
0 0

lasiglasty

#7100161 Napisano: 13.06.2023 17:05:06
Czyli jak krowie na rowie (przepraszam za upierdliwość, bo coś dzisiaj słabo kontaktuję przez pogodę emotka ):
w ponieziałek ja mogę wygrać 500 zł, a we wtorek mój mąż 200 zł, potem w środę znowu ja mogę wygrać 500 zł, itp... i wszystkie te nagrody dostaniemy, jedynie nie możemy tego samego dnia oboje wygrać?
0 0

pumba

#7100162 Napisano: 13.06.2023 17:12:32
lasiglasty napisał(a):

Czyli jak krowie na rowie (przepraszam za upierdliwość, bo coś dzisiaj słabo kontaktuję przez pogodę emotka ):
w ponieziałek ja mogę wygrać 500 zł, a we wtorek mój mąż 200 zł, potem w środę znowu ja mogę wygrać 500 zł, itp... i wszystkie te nagrody dostaniemy, jedynie nie możemy tego samego dnia oboje wygrać?

Ja właśnie tak to interpretuje jak Ty 🙂 A co do pogody to chyba wszystkich dzisiaj dobija 🙄

aspartaqs

#7100177 Napisano: 13.06.2023 17:49:46
Wyniki konkursu TRESemme będą jutro

Finezyjna

#7100216 Napisano: 13.06.2023 20:05:51
Hej, kojarzycie co może iść od Fedex od G3 GROUP SP. Z O.O. ?
0 0

estrelitta

#7100217 Napisano: 13.06.2023 20:06:43
Finezyjna napisał(a):

Hej, kojarzycie co może iść od Fedex od G3 GROUP SP. Z O.O. ?

Bony z konkursu Namysłów w Dino

12klauduuus

#7100224 Napisano: 13.06.2023 20:24:34
Ile wysyłacie kodów z Heineken ? Od początku nie wygrałam  NIC
1 atyde25 0

rufus

#7100225 Napisano: 13.06.2023 20:28:26
adamo86 napisał(a):

rufus napisał(a):

W capri sun wybiora glowne sposrod mniejszych stopni czy w ogole ze wszystkich zgloszen?

Regulamin mowi o wszystkich, ale ciekawe jak w praktyce.

Tak na logikę to raczej tylko z tych już nagrodzonych.

Dostałem info u źródła, że ze wszystkich.
1 adamo86 0

karols

#7100231 Napisano: 13.06.2023 20:50:06
rufus napisał(a):

adamo86 napisał(a):

rufus napisał(a):

W capri sun wybiora glowne sposrod mniejszych stopni czy w ogole ze wszystkich zgloszen?

Regulamin mowi o wszystkich, ale ciekawe jak w praktyce.

Tak na logikę to raczej tylko z tych już nagrodzonych.

Dostałem info u źródła, że ze wszystkich.


To może jest nadzieja 😁
1 rufus 0

atyde25

#7100240 Napisano: 13.06.2023 21:18:15
Ja z Heinekena ponad 20 kodów i też nic.
0 0

simonapp

#7100246 Napisano: 13.06.2023 21:28:05
atyde25 napisał(a):

Ja z Heinekena ponad 20 kodów i też nic.

Coś złego się podziało  emotka      emotka  
Wygrałam na samym początku 
Teraz już chyba trzeci tydzień z tą samą średnią zgłoszeń i zupełnie nic.
0 0

anialistopad

#7100248 Napisano: 13.06.2023 21:39:05
https://www.e-kon...-na-was-w-wenecji-18 powie mi ,ktoś co to dokładnie jest? Likier ,wino czy coś innego. W necie widzę różne wynalazki pod tą nazwą
0 0

anialistopad

#7100253 Napisano: 13.06.2023 21:48:30
A dobra to już chyba go kojarzę taki pomarańczowy jest . Jutro popatrzę . Dziękuję
0 0

8igora9

#7100254 Napisano: 13.06.2023 21:48:34
anialistopad napisał(a):

https://www.e-kon...-na-was-w-wenecji-18 powie mi ,ktoś co to dokładnie jest? Likier ,wino czy coś innego. W necie widzę różne wynalazki pod tą nazwą

Likier. Najczęściej robi się z niego drinki z prosecco i wodą gazowaną. Bardzo smaczne. emotka  Szkoda, że niezbyt ciekawe nagrody dają w tym konkursie, bo bym miała pretekst, żeby zrobić zapas. emotka
0 0

pimparimpa

#7100255 Napisano: 13.06.2023 21:49:13
chodzi o ten alkohol

misiamarysia

#7100258 Napisano: 13.06.2023 22:09:09
simonapp napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

joan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a wygrac moze 1 osoba z gospodarstwa jednego dnia? czyli dzis ja jutro np syn


Zapis jest tam dziwny nieco. Ale gdyby chodziło im o "w całym konkursie", napisaliby "w całym konkursie" emotka Tak to sobie tłumaczę emotka

A czy ktoś już może pytał Smolara jak to jest z tymi wygranymi na dom w konkursie piwnym Dino? Bo nie chcę im spamować, jak dostali już może kilka zapytań emotka

ale dokładnie o co chodzi? Jeden adres domowy może wygrać raz dziennie w tym konkursie

No własnie nie do końca jest to dla mnie jasne czy codziennie można wygrać jedną czy raz na konkurs jedną dzienną?

Każdy uczestnik konkursu może nadesłać dowolną liczbę zgłoszeń (pod warunkiem dokonania, odpowiedniej liczby zakupów promocyjnych), jednakże jedna osoba oraz osoby z jednego gospodarstwa domowego (przez termin „gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam
adres zamieszkania, korespondencyjny lub zameldowania uczestników konkursu) może
otrzymać tylko jedną nagrodę dzienną (I-go lub II-go lub III-go stopnia) w jednym etapie
dziennym w konkursie.

Ile kto może wygrać jest jasne.
1gospodarstwo / w 1 dniu / 1 nagrodę      i to byłoby fajnie GDYBY ........
Jest inny  emotka  problem 
Po weryfikacji i przekroczeniu limitu na gospodarstwo, nagrody niewydane ZOSTAJĄ u Organizatora. 
Regulamin  pkt 4.10 
Całkowity brak rezerw emotka

A o jakim konkursie dyskutujecie?

0 0