Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Kamilloss

#7164789 Napisano: 15.03.2024 19:37:22
Czy ktoś poza jedną osobą, która wrzuciła post o informowaniu przez organizatora o wynikach konkursu „Złłap nagrodę Mój DHL”, załapał się na jakąś z wielu nagród? Choćby na pendrive USB?
0 0

Stegosaurus

#7164793 Napisano: 15.03.2024 20:10:43
Kamilloss napisał(a):

Czy ktoś poza jedną osobą, która wrzuciła post o informowaniu przez organizatora o wynikach konkursu „Złłap nagrodę Mój DHL”, załapał się na jakąś z wielu nagród? Choćby na pendrive USB?

Tak emotka
1 Kamilloss 0

go-sia

#7164804 Napisano: 15.03.2024 21:04:14
anaesth napisał(a):

go-sia napisał(a):

Aaa oki na wynikach sprawdzę  który paragon ☺️ Dziękuję za odpowiedzi 😻

I jak, udało się? Bo u mnie, tak jak pisałam wyżej, wyskakuje komunikat o braku wygranej. Słałam jedno zgłoszenie, więc nie ma opcji, że wpisuję zły numer paragonu emotka

Właśnie żaden paragon nie wchodzi. Poczekam ze dwa dni i spróbuję ponownie.
0 0

go-sia

#7164805 Napisano: 15.03.2024 21:04:17
anaesth napisał(a):

go-sia napisał(a):

Aaa oki na wynikach sprawdzę  który paragon ☺️ Dziękuję za odpowiedzi 😻

I jak, udało się? Bo u mnie, tak jak pisałam wyżej, wyskakuje komunikat o braku wygranej. Słałam jedno zgłoszenie, więc nie ma opcji, że wpisuję zły numer paragonu emotka

Właśnie żaden paragon nie wchodzi. Poczekam ze dwa dni i spróbuję ponownie.
0 0

domenicasun

#7164809 Napisano: 15.03.2024 21:54:51
Od 15 października 2023 roku w krajach Unii Europejskiej został wprowadzony zakaz sprzedaży kosmetyków zawierających brokat, to dlatego Eveline wpakowało nam brokatowe lakiery do paczek.
0 0

Dianka26

#7164811 Napisano: 15.03.2024 22:01:09
domenicasun napisał(a):

Od 15 października 2023 roku w krajach Unii Europejskiej został wprowadzony zakaz sprzedaży kosmetyków zawierających brokat, to dlatego Eveline wpakowało nam brokatowe lakiery do paczek.

Jaka żenada… nie wiem jak Wy, ale ja jutro pakuję te rzeczy i zamierzam im wszystko odesłać. Niech sami się martwią co z tym zrobić.
1 flinta_13 0

domenicasun

#7164813 Napisano: 15.03.2024 22:15:37
Dianka26 napisał(a):

domenicasun napisał(a):

Od 15 października 2023 roku w krajach Unii Europejskiej został wprowadzony zakaz sprzedaży kosmetyków zawierających brokat, to dlatego Eveline wpakowało nam brokatowe lakiery do paczek.

Jaka żenada… nie wiem jak Wy, ale ja jutro pakuję te rzeczy i zamierzam im wszystko odesłać. Niech sami się martwią co z tym zrobić.

https://newsy.wiz...amy-powod-402404-r1/
Ja poprosiłam Evelnie o to, żeby mi przesłali mailem etykietę Inpost (z pokrytym przez nich kosztem wysyłki), żebym mogła odesłać im tę ich paczkę. Odpisali na mojego maila, ale etykiety nie wysłali. Odeślę im na własny koszt.
0 0

maixys

#7164816 Napisano: 15.03.2024 22:36:51
Kto podzieli się, zwycięską odpowiedzią w C4 Śmigaj z Uśmiechem? W zamian podzielę się Karlsbadem, Smolarem i czym dusza zapragnie  emotka
0 0

malgosia74

#7164817 Napisano: 15.03.2024 22:40:59
maixys napisał(a):

Kto podzieli się, zwycięską odpowiedzią w C4 Śmigaj z Uśmiechem? W zamian podzielę się Karlsbadem, Smolarem i czym dusza zapragnie  emotka

też bym chciała zasięgnąć wiedzy emotka
1 maixys 0

kuleczkar

#7164820 Napisano: 15.03.2024 23:18:26
Czy w Amooco da się jakoś sprawdzić, który numer paragonu jaką nagrodę wygrał czy trzeba do nich pisać? Wygrałam 2 inne nagrody na 3 zgłoszenia i boję się że jak w formularzu laureata podepnę zły numer i złe zdjęcie do nagrody, to mnie zweryfikują negatywnie, no chyba że nie przepuszcza dalej poprostu...? Nie mam z nimi doświadczenia jeszcze...
0 0

majonez1992

#7164823 Napisano: 15.03.2024 23:28:49
kuleczkar napisał(a):

Czy w Amooco da się jakoś sprawdzić, który numer paragonu jaką nagrodę wygrał czy trzeba do nich pisać? Wygrałam 2 inne nagrody na 3 zgłoszenia i boję się że jak w formularzu laureata podepnę zły numer i złe zdjęcie do nagrody, to mnie zweryfikują negatywnie, no chyba że nie przepuszcza dalej poprostu...? Nie mam z nimi doświadczenia jeszcze...

Napisz i po prostu dostaniesz odp

majonez1992

#7164825 Napisano: 15.03.2024 23:34:18
Jak na 500 nagrod Amooco to mega malo sie trafilo na forum, lub nie bylo chetnych do chwalenia sie. Jednak na 550 nagrod, wow, czasem w Albedo na 100 jest wiecej wpisow.
1 simonapp 0

majonez1992

#7164828 Napisano: 15.03.2024 23:43:15
majonez1992 napisał(a):

Jak na 500 nagrod Amooco to mega malo sie trafilo na forum, lub nie bylo chetnych do chwalenia sie. Jednak na 550 nagrod, wow, czasem w Albedo na 100 jest wiecej wpisow.

Zachecam do wpisow! To jest ponad 500 nagrod! Jest to dla mnie niesamowite;)
1 simonapp 0

zielonaszpilka

#7164830 Napisano: 16.03.2024 00:09:29
majonez1992 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Jak na 500 nagrod Amooco to mega malo sie trafilo na forum, lub nie bylo chetnych do chwalenia sie. Jednak na 550 nagrod, wow, czasem w Albedo na 100 jest wiecej wpisow.

Zachecam do wpisow! To jest ponad 500 nagrod! Jest to dla mnie niesamowite;)

W sumie na forum jest info o około 50 nagrodach - czyli standardowe 10%, a nie wszyscy chwalili się, że wygrali więcej niż raz. Wydaje się, że obłożenie tego konkursu było spore i sądząc po wpisach chyba wygrały mniej profesjonalne zdjęcia, mniej konkursowe. Przy takiej liczbie nagród często rzeczywiście chwali się więcej niż te 10%, przy czym akurat to był dość tani konkurs i sporo się o nim mówiło na forum. Produkty, które trzeba było kupić były na tyle spoko, że można było zapełnić spiżarnię czymś lepszym niż słodycze. Dodatkowo duża liczba nagród kusiła, więc zgłoszeń na pewno było dużo więcej niż nagród. Ja niekoniecznie widze tu cokolwiek podejrzanego, ale zawsze warto się upewnić, że agencja nie leci w kulki emotka
1 simonapp 0

majonez1992

#7164840 Napisano: 16.03.2024 08:22:03
zielonaszpilka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Jak na 500 nagrod Amooco to mega malo sie trafilo na forum, lub nie bylo chetnych do chwalenia sie. Jednak na 550 nagrod, wow, czasem w Albedo na 100 jest wiecej wpisow.

Zachecam do wpisow! To jest ponad 500 nagrod! Jest to dla mnie niesamowite;)

W sumie na forum jest info o około 50 nagrodach - czyli standardowe 10%, a nie wszyscy chwalili się, że wygrali więcej niż raz. Wydaje się, że obłożenie tego konkursu było spore i sądząc po wpisach chyba wygrały mniej profesjonalne zdjęcia, mniej konkursowe. Przy takiej liczbie nagród często rzeczywiście chwali się więcej niż te 10%, przy czym akurat to był dość tani konkurs i sporo się o nim mówiło na forum. Produkty, które trzeba było kupić były na tyle spoko, że można było zapełnić spiżarnię czymś lepszym niż słodycze. Dodatkowo duża liczba nagród kusiła, więc zgłoszeń na pewno było dużo więcej niż nagród. Ja niekoniecznie widze tu cokolwiek podejrzanego, ale zawsze warto się upewnić, że agencja nie leci w kulki emotka

Ja osobiscie nie gralam, bo mam lewe rece do gotowania emotka  moja bliska znajoma tak, i patrzac na jej foty, kulinarny talent, bylam pewna ze cos zgarnie. Jak na 560 nagrod dla mnie liczba wpisow jest naprawde bardzo mala. Przy jakimkolwiek innym konkursie, nawet gdy nagrod jest 10, widze tutaj nie 1 wpis, a czesto z 5 lub i wiecej.
1 simonapp 0

cytriss19

#7164845 Napisano: 16.03.2024 09:29:03
majonez1992 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Jak na 500 nagrod Amooco to mega malo sie trafilo na forum, lub nie bylo chetnych do chwalenia sie. Jednak na 550 nagrod, wow, czasem w Albedo na 100 jest wiecej wpisow.

Zachecam do wpisow! To jest ponad 500 nagrod! Jest to dla mnie niesamowite;)

W sumie na forum jest info o około 50 nagrodach - czyli standardowe 10%, a nie wszyscy chwalili się, że wygrali więcej niż raz. Wydaje się, że obłożenie tego konkursu było spore i sądząc po wpisach chyba wygrały mniej profesjonalne zdjęcia, mniej konkursowe. Przy takiej liczbie nagród często rzeczywiście chwali się więcej niż te 10%, przy czym akurat to był dość tani konkurs i sporo się o nim mówiło na forum. Produkty, które trzeba było kupić były na tyle spoko, że można było zapełnić spiżarnię czymś lepszym niż słodycze. Dodatkowo duża liczba nagród kusiła, więc zgłoszeń na pewno było dużo więcej niż nagród. Ja niekoniecznie widze tu cokolwiek podejrzanego, ale zawsze warto się upewnić, że agencja nie leci w kulki emotka

Ja osobiscie nie gralam, bo mam lewe rece do gotowania emotka  moja bliska znajoma tak, i patrzac na jej foty, kulinarny talent, bylam pewna ze cos zgarnie. Jak na 560 nagrod dla mnie liczba wpisow jest naprawde bardzo mala. Przy jakimkolwiek innym konkursie, nawet gdy nagrod jest 10, widze tutaj nie 1 wpis, a czesto z 5 lub i wiecej.

ja wygrałam zestaw produktów ale nie miałam czasu sie jeszcze wpisać. Cieszę się, bo po pierwsze nie umiem robic zdjęć i nigdy nie są ładne, po drugie było to moje jedyne zgłoszenie. W moim przypadku była to zwykła fotka obiadu z ogórkami emotka  no, może kurczak ładnie się upiekł, na rumiano emotka

misiamarysia

#7164847 Napisano: 16.03.2024 09:41:11
cytriss19 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Jak na 500 nagrod Amooco to mega malo sie trafilo na forum, lub nie bylo chetnych do chwalenia sie. Jednak na 550 nagrod, wow, czasem w Albedo na 100 jest wiecej wpisow.

Zachecam do wpisow! To jest ponad 500 nagrod! Jest to dla mnie niesamowite;)

W sumie na forum jest info o około 50 nagrodach - czyli standardowe 10%, a nie wszyscy chwalili się, że wygrali więcej niż raz. Wydaje się, że obłożenie tego konkursu było spore i sądząc po wpisach chyba wygrały mniej profesjonalne zdjęcia, mniej konkursowe. Przy takiej liczbie nagród często rzeczywiście chwali się więcej niż te 10%, przy czym akurat to był dość tani konkurs i sporo się o nim mówiło na forum. Produkty, które trzeba było kupić były na tyle spoko, że można było zapełnić spiżarnię czymś lepszym niż słodycze. Dodatkowo duża liczba nagród kusiła, więc zgłoszeń na pewno było dużo więcej niż nagród. Ja niekoniecznie widze tu cokolwiek podejrzanego, ale zawsze warto się upewnić, że agencja nie leci w kulki emotka

Ja osobiscie nie gralam, bo mam lewe rece do gotowania emotka  moja bliska znajoma tak, i patrzac na jej foty, kulinarny talent, bylam pewna ze cos zgarnie. Jak na 560 nagrod dla mnie liczba wpisow jest naprawde bardzo mala. Przy jakimkolwiek innym konkursie, nawet gdy nagrod jest 10, widze tutaj nie 1 wpis, a czesto z 5 lub i wiecej.

ja wygrałam zestaw produktów ale nie miałam czasu sie jeszcze wpisać. Cieszę się, bo po pierwsze nie umiem robic zdjęć i nigdy nie są ładne, po drugie było to moje jedyne zgłoszenie. W moim przypadku była to zwykła fotka obiadu z ogórkami emotka  no, może kurczak ładnie się upiekł, na rumiano emotka



Ja wpisałam się raz (zestaw produktów), ale potem sukcesywnie dowiadywałam się od rodziny o kolejnych wygranych (u męża, mamy, córki), ale już nie dopisywałam, bo byłam w pracy, a poza tym nie chciałam zaśmiecać wątku, więc moje wygrane X4, może u innych podobnie. Informacje o wygranych spływały sukcesywnie, więc może nie każdy (sądząc po mnie) edytował wpis. Moja koleżanka, która nie jest na naszym forum, a tylko je śledzi,  ma w rodzinie 3 wygrane.

zielonaszpilka

#7164850 Napisano: 16.03.2024 10:01:49
majonez1992 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Jak na 500 nagrod Amooco to mega malo sie trafilo na forum, lub nie bylo chetnych do chwalenia sie. Jednak na 550 nagrod, wow, czasem w Albedo na 100 jest wiecej wpisow.

Zachecam do wpisow! To jest ponad 500 nagrod! Jest to dla mnie niesamowite;)

W sumie na forum jest info o około 50 nagrodach - czyli standardowe 10%, a nie wszyscy chwalili się, że wygrali więcej niż raz. Wydaje się, że obłożenie tego konkursu było spore i sądząc po wpisach chyba wygrały mniej profesjonalne zdjęcia, mniej konkursowe. Przy takiej liczbie nagród często rzeczywiście chwali się więcej niż te 10%, przy czym akurat to był dość tani konkurs i sporo się o nim mówiło na forum. Produkty, które trzeba było kupić były na tyle spoko, że można było zapełnić spiżarnię czymś lepszym niż słodycze. Dodatkowo duża liczba nagród kusiła, więc zgłoszeń na pewno było dużo więcej niż nagród. Ja niekoniecznie widze tu cokolwiek podejrzanego, ale zawsze warto się upewnić, że agencja nie leci w kulki emotka

Ja osobiscie nie gralam, bo mam lewe rece do gotowania emotka  moja bliska znajoma tak, i patrzac na jej foty, kulinarny talent, bylam pewna ze cos zgarnie. Jak na 560 nagrod dla mnie liczba wpisow jest naprawde bardzo mala. Przy jakimkolwiek innym konkursie, nawet gdy nagrod jest 10, widze tutaj nie 1 wpis, a czesto z 5 lub i wiecej.

Też nie grałam, ale sądząc po wpisach i po moich doświadczeniach w Amooco oni nie lubią nagradzać bardzo profesjonalnych fotek kulinarnych z wymyślnymi daniami. Wygrałam kiedyś u nich kilka tysięcy zupełnie przeciętnym zdjęciem zupy, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem, bo w tamtym konkursie chciałam sobie wygrać patelnię emotka  I w życiu bym nie powiedziała, że miałam jakiekolwiek szanse na główną. Po tym konkursie w lidlu też jest cała masa wpisów, że wygrały zwykłe zdjęcia obiadów, a te dopracowane, pro zupełnie nic. Widocznie zdjęcie znajomej było „zbyt dobre” jak na ten konkurs. Bywa emotka  To właśnie Ty miałaś większe szanse na wygraną w tym konkursie z dwoma lewymi rękami do gotowania emotka
0 0

misiamarysia

#7164852 Napisano: 16.03.2024 10:15:30
Czy w Kinder Bueno przychodzi po zgłoszeniu jakieś potwierdzenie na maila / informacja o braku wygranej i dodatkowym losowaniu nagród głównych, czy tylko to, co wyświetla się na stronie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
0 0

zielonaszpilka

#7164854 Napisano: 16.03.2024 10:17:09
misiamarysia napisał(a):

Czy w Kinder Bueno przychodzi po zgłoszeniu jakieś potwierdzenie na maila / informacja o braku wygranej i dodatkowym losowaniu nagród głównych, czy tylko to, co wyświetla się na stronie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Tylko to co na stronie. Po wygranej następnego dnia dostajesz smsa i maila.