Nasz serwis prowadzony przez Adriana Pionkę wraz naszymi partnerami wymienionymi w Polityce
Prywatności wykorzystuje pliki cookies zapisywane na Twoim urządzeniu i inne technologie do
zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania
ruchu na stronie i w Internecie.
Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między
innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie
loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i
dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak
również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do
czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec
przetwarzania.
Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych
i/lub partnerom wymienionym w
Polityce
Prywatności.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz
prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia
sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu
Ochrony Danych Osobowych.
donia7
Postów 3347
Data rejestracji 22.01.2014
Punkty karne 0
Konkursy dodane
elemelex
Postów 426
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Przypomina to też czasy zamierzchłe, gdzie pieczątka najwyższą formą wiarygodności.
Mój pomysł jest taki: idź pracowniku agencji do owej sieci sklepów i kup dany produkt i się przekonasz, że opis jest ok. O ile się nie mylę nawet na tym "sprawdzaczu cen" też się wyświetla nazwa produktu i cena. Pomijam jakieś malutkie sklepy mało dostępne, ale też można tam zadzwonić.
Nie wyobrażam sobie iść do sklepu i prosić o dowód, "że kupiłam u was serek xyz".
Ewentualnie w przypadku bardzo cennej nagrody, wtedy mogę się wygłupić, ale tez niechętnie.
Wypowiedź była edytowana 1 raz.
zaczytana-pola
Postów 11646
Data rejestracji 24.03.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Zastanawiam sie dlaczego zamiast "ciastka 200 g" nie mogą dać bardziej szczegółowego opisu.
rainbowdash
Postów 574
Data rejestracji 23.05.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
elemelex
Postów 426
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
joan
Postów 18886
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane 5
Na forum z bonów: 7/100 -> nawet mnożąc razy laureatów, co się nie ujawniają: słaaabo. Do 20.09.2025 mają jeszcze czas, chociaż tak szczerze, to nie wiem, czy jakikolwiek mejl się do mnie doczłapie...
Najgorzej - odkąd zaczęły się "dziwne" pod kątem rozdawania nagród konkursy (min. Aktywacje x Tiger), całe lato użeram się ze spartaczonymi konkursami. Końca nie widać
Sprzedam / wymienię: Multistyler Dyson Airwrap, Robot planetarny KitchenAid, Plecak Doughnut, e-Bon do Sklepanwen.pl i e-Bon do MoyaMatcha.com Po szczegóły zapraszam do wątku "Wygrane na wymianę/sprzedaż"
moskala22
Postów 3556
Data rejestracji 04.07.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Zapraszam do rejestracji:
https://goodie.pl/kody/51JCDWAM
Hej! Kupuję z PayPo i płacę za 30 dni. Sprawdź, jakie to wygodne i odbierz kod o wartości 20 PLN na spłatę pierwszej transakcji. Zarejestruj się: https://paypo.pl/reg/?ref=KATARZYNAM183
https://reaktoropinii.pl/ref/aoiab
agakaz2
Postów 8705
Data rejestracji 07.05.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane 9
na paragonie velvet no i uj
Gram by spełniać marzenia.
martunik3
Postów 3275
Data rejestracji 15.04.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
pytanie - do kiedy te vouchery są ważne ?
kasia9630
Postów 116
Data rejestracji 12.08.2025
Punkty karne 0
Konkursy dodane
olunka
Postów 8615
Data rejestracji 03.06.2007
Punkty karne 0
Konkursy dodane 10
\"...To piosenka, która mówi
Jak się nie ma, co się lubi
To nie lubi się i tego, co się ma.\"
agnesita
Postów 974
Data rejestracji 01.10.2020
Punkty karne 0
Konkursy dodane
halliday
Postów 1629
Data rejestracji 25.12.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Cześć! 😄 Polecam Ci aplikację goodie, A jeśli skorzystasz z mojego linka otrzymasz bonus - 10 zł cashback. 🤩 Kliknij w link poniżej i zarejestruj się, wybierz sklep, w którym chcesz zrobić zakup, przejdź do niego przez goodie, zrób zakupy jak zawsze i cashback będzie Twój. https://goodie.pl/kody/3YJR65NW
Podziel się swoją opinią. Zarabiaj pieniądze. Wpływaj na treść newsów:
https://account.y...TjNOIzG7sCQQlXgU7PDA
sks900
Postów 606
Data rejestracji 16.11.2018
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Luiza37
Postów 762
Data rejestracji 20.02.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane 4
aspartaqs
Postów 543
Data rejestracji 22.12.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane 20
atlantydek
Postów 2865
Data rejestracji 08.04.2020
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Wypowiedź była edytowana 1 raz.
aguagu
Postów 3125
Data rejestracji 03.04.2014
Punkty karne 1
Konkursy dodane 2
(gdyby ktoś chciał kupić, to mam kody na trzy różne mleczka)
https://fluff-com.../contest/fluff-faces
OLX karmi psy ze schronisk, wystarczy kliknąć.
https://www.olx.pl/lps/nakarm-psa/
Yolobolo
Postów 389
Data rejestracji 18.09.2025
Punkty karne 0
Konkursy dodane 9
anialistopad
Postów 14375
Data rejestracji 06.07.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
www.zabawkikrasnala.pl