Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

rare85

#7178203 Napisano: 25.05.2024 09:46:13
loteryjny napisał(a):

Smolar chyba nie lubi też jak adres laureata różni się od adresu sklepu (miejscowością) w którym dokonał zakupu no ale niestety czasem tak bywa, że się różni emotka

Co to znaczy "nie lubi"? W jaki sposób to "okazuje"? Z ciekawości pytam, bo i mi się zdarza mieć paragony z różnych miejsc  emotka
0 0

@gnieszk@

#7178208 Napisano: 25.05.2024 10:15:04
rare85 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Smolar chyba nie lubi też jak adres laureata różni się od adresu sklepu (miejscowością) w którym dokonał zakupu no ale niestety czasem tak bywa, że się różni emotka

Co to znaczy "nie lubi"? W jaki sposób to "okazuje"? Z ciekawości pytam, bo i mi się zdarza mieć paragony z różnych miejsc  emotka

I niby jak to weryfikuje? Paragon sprawdza na zasadzie "do obrębu 20 km ok, a dalej już nie"? Mogę mieszkać we wiosce X, paragon mieć z miejscowości Y, do której jadę 10 min, a Smolar nie zna żadnej z nich. I co na Google Maps to sprawdza emotka  Żmudna robota, nie zazdroszczę  emotka
0 0

aguagu

#7178210 Napisano: 25.05.2024 10:18:35
@gnieszk@ napisał(a):

rare85 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Smolar chyba nie lubi też jak adres laureata różni się od adresu sklepu (miejscowością) w którym dokonał zakupu no ale niestety czasem tak bywa, że się różni emotka

Co to znaczy "nie lubi"? W jaki sposób to "okazuje"? Z ciekawości pytam, bo i mi się zdarza mieć paragony z różnych miejsc  emotka

I niby jak to weryfikuje? Paragon sprawdza na zasadzie "do obrębu 20 km ok, a dalej już nie"? Mogę mieszkać we wiosce X, paragon mieć z miejscowości Y, do której jadę 10 min, a Smolar nie zna żadnej z nich. I co na Google Maps to sprawdza emotka  Żmudna robota, nie zazdroszczę  emotka

Prosi o dodatkowe oświadczenia i wysyłkę oryginałów.
0 0

@gnieszk@

#7178211 Napisano: 25.05.2024 10:21:12
aguagu napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

rare85 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Smolar chyba nie lubi też jak adres laureata różni się od adresu sklepu (miejscowością) w którym dokonał zakupu no ale niestety czasem tak bywa, że się różni emotka

Co to znaczy "nie lubi"? W jaki sposób to "okazuje"? Z ciekawości pytam, bo i mi się zdarza mieć paragony z różnych miejsc  emotka

I niby jak to weryfikuje? Paragon sprawdza na zasadzie "do obrębu 20 km ok, a dalej już nie"? Mogę mieszkać we wiosce X, paragon mieć z miejscowości Y, do której jadę 10 min, a Smolar nie zna żadnej z nich. I co na Google Maps to sprawdza emotka  Żmudna robota, nie zazdroszczę  emotka

Prosi o dodatkowe oświadczenia i wysyłkę oryginałów.

A czego dotyczą te oświadczenia?
0 0

aguagu

#7178212 Napisano: 25.05.2024 10:22:22
np. tego, że dokonałaś osobiście zakupu i jeśli płaciłaś kartą, to ta karta była Twoja emotka
0 0

@gnieszk@

#7178213 Napisano: 25.05.2024 10:24:13
aguagu napisał(a):

np. tego, że dokonałaś osobiście zakupu i jeśli płaciłaś kartą, to ta karta była Twoja emotka

Ło Panie. No proszę. Tego to bym się nie spodziewała.
0 0

cb656

#7178287 Napisano: 25.05.2024 19:25:10
SMOLARZE, ach SMOLARZE!! emotka Nie myśl sobie, że zapomniałem o Tobie... emotka emotka emotka

loteryjny

#7178294 Napisano: 25.05.2024 20:04:31
Jak nie będą tak męczyć tymi dodatkowymi oświadczeniami to i nad 5 gwiazdkami w ocenie się pomyśli bo tak to nie wiem emotka  Ogólnie ich lubię, bardzo często idą na rękę laureatom, pracują tam fajne osoby ale  nie wiedząc czemu tak właśnie robią.

visserarthur

#7178309 Napisano: 25.05.2024 22:15:03
Niech mi przyślą takie oświadczenie do wypełnienia, to ich wyśmieję, jak przy oświadczeniu kiedyś do zwrotów Somat. Nie ma zakazu, by ktoś robił zakupy dla kogoś w rozumieniu Konsumenta (KC).
Teraz piszecie, że nie podoba im się zbyt odległy adres zakupu… To im napiszę, że spotykam się na schadzki z moim partnerem i wtedy robię zakupy. Już widzę, jak im, nie tylko, szczęki opadną…

loteryjny

#7178312 Napisano: 25.05.2024 22:34:30
visserarthur napisał(a):

Niech mi przyślą takie oświadczenie do wypełnienia, to ich wyśmieję, jak przy oświadczeniu kiedyś do zwrotów Somat. Nie ma zakazu, by ktoś robił zakupy dla kogoś w rozumieniu Konsumenta (KC).
Teraz piszecie, że nie podoba im się zbyt odległy adres zakupu… To im napiszę, że spotykam się na schadzki z moim partnerem i wtedy robię zakupy. Już widzę, jak im, nie tylko, szczęki opadną…

Raczej przez takie sytuacje nie poprawią swojej oceny na rynku, konkurencja jest duża a która nie wymaga takich rzeczy. Każdej agencji chodzi o liczby, ilość zgłoszeń etc. a tacy uczestnicy jak my stanowią duży procent w ogólnej sprzedaży emotka  także droga agencjo w poniedziałek, jak wrócisz do pracy prosimy o więcej zaufania dla Nas uczestników a my się odpłacimy   emotka
1 masza 0

sabinka71

#7178315 Napisano: 25.05.2024 22:47:07
Czy Smolar informuje też o negatywnej weryfikacji paragonu?
Mam dwie wygrane Dino kasztelan a pozytywną weryfikacja tylko na jednym @.Czy to znaczy że drugi negatywny?
0 0

loteryjny

#7178316 Napisano: 25.05.2024 22:49:46
sabinka71 napisał(a):

Czy Smolar informuje też o negatywnej weryfikacji paragonu?
Mam dwie wygrane Dino kasztelan a pozytywną weryfikacja tylko na jednym @.Czy to znaczy że drugi negatywny?

Wejdź w zakładkę laureaci, tak jak uzupełniasz formularz zwycięzcy i dostaniesz informację, że albo nie weryfikowali jeszcze albo odrzucone i nie dostaniesz nagrody. Weryfikacji negatywnej u nich nigdy nie ma. Prawdopodobnie jeszcze będą weryfikować bo czas 7 dni skończył się w piątek a i weryfikują też często jak ktoś się spóźni przed terminem ostatecznym.
0 0

29renata

#7178317 Napisano: 25.05.2024 23:00:59
sabinka71 napisał(a):

Czy Smolar informuje też o negatywnej weryfikacji paragonu?
Mam dwie wygrane Dino kasztelan a pozytywną weryfikacja tylko na jednym @.Czy to znaczy że drugi negatywny?

"Jedna osoba oraz osoby z jednego gospodarstwa domowego (przez termin „gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam adres zamieszkania uczestników konkursu) może otrzymać w ramach całego konkursu tylko jedną nagrodę w konkursie. " - pamiętałaś o tym?
0 0

Rybcia0707

#7178325 Napisano: 25.05.2024 23:51:16
sabinka71 napisał(a):

Czy Smolar informuje też o negatywnej weryfikacji paragonu?
Mam dwie wygrane Dino kasztelan a pozytywną weryfikacja tylko na jednym @.Czy to znaczy że drugi negatywny?

Mam @@ z pozytywną weryfikacją z różnych dni, tak więc nie wysłali wszystkich @ na raz. emotka
0 0

TurboMike

#7178346 Napisano: 26.05.2024 09:15:04
aguagu napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

rare85 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Smolar chyba nie lubi też jak adres laureata różni się od adresu sklepu (miejscowością) w którym dokonał zakupu no ale niestety czasem tak bywa, że się różni emotka

Co to znaczy "nie lubi"? W jaki sposób to "okazuje"? Z ciekawości pytam, bo i mi się zdarza mieć paragony z różnych miejsc  emotka

I niby jak to weryfikuje? Paragon sprawdza na zasadzie "do obrębu 20 km ok, a dalej już nie"? Mogę mieszkać we wiosce X, paragon mieć z miejscowości Y, do której jadę 10 min, a Smolar nie zna żadnej z nich. I co na Google Maps to sprawdza emotka  Żmudna robota, nie zazdroszczę  emotka

Prosi o dodatkowe oświadczenia i wysyłkę oryginałów.

Szczerze, to aż mi się nie chce wierzyć w to, że właśnie z tego faktu wynikała prośba o oświadczenie i wysyłkę. Co to by miało niby na celu? Przecież to by było mnóstwo bezowocnej pracy, bo przecież  nic tym by nie uzyskali. Wypełniasz oświadczenie z milionem dowolnych powodów i wysyłasz... i co? No chyba że się puszcza w jednym konkursie 50 zgłoszeń a każde z innego zakątka Polski, ale to też jest turbo łatwe do wyjaśnienia (bo np. możesz być przedstawicielem handlowym i robić tysiące km w miesiącu). Jeśli to miałby być "bat" na skupujących paragony to raczej minibacik emotka
0 0

visserarthur

#7178374 Napisano: 26.05.2024 12:39:45
Co tu wyjaśniać- to nie sąd, by tłumaczyć się z takich nic nie znaczących czynników.
0 0

loteryjny

#7178393 Napisano: 26.05.2024 15:57:54
Możecie wysyłać zgłoszenia w axe?
0 0

samuraj

#7178394 Napisano: 26.05.2024 15:58:23
loteryjny napisał(a):

Możecie wysyłać zgłoszenia w axe?

Nie,kręci w kółko
1 Majkii 0

notta

#7178401 Napisano: 26.05.2024 16:48:40
TurboMike napisał(a):

aguagu napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

rare85 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Smolar chyba nie lubi też jak adres laureata różni się od adresu sklepu (miejscowością) w którym dokonał zakupu no ale niestety czasem tak bywa, że się różni emotka

Co to znaczy "nie lubi"? W jaki sposób to "okazuje"? Z ciekawości pytam, bo i mi się zdarza mieć paragony z różnych miejsc  emotka

I niby jak to weryfikuje? Paragon sprawdza na zasadzie "do obrębu 20 km ok, a dalej już nie"? Mogę mieszkać we wiosce X, paragon mieć z miejscowości Y, do której jadę 10 min, a Smolar nie zna żadnej z nich. I co na Google Maps to sprawdza emotka  Żmudna robota, nie zazdroszczę  emotka

Prosi o dodatkowe oświadczenia i wysyłkę oryginałów.

Szczerze, to aż mi się nie chce wierzyć w to, że właśnie z tego faktu wynikała prośba o oświadczenie i wysyłkę. Co to by miało niby na celu? Przecież to by było mnóstwo bezowocnej pracy, bo przecież  nic tym by nie uzyskali. Wypełniasz oświadczenie z milionem dowolnych powodów i wysyłasz... i co? No chyba że się puszcza w jednym konkursie 50 zgłoszeń a każde z innego zakątka Polski, ale to też jest turbo łatwe do wyjaśnienia (bo np. możesz być przedstawicielem handlowym i robić tysiące km w miesiącu). Jeśli to miałby być "bat" na skupujących paragony to raczej minibacik emotka

ale co to? Nielegalne?
0 0

TurboMike

#7178416 Napisano: 26.05.2024 18:11:20
notta napisał(a):

TurboMike napisał(a):


Szczerze, to aż mi się nie chce wierzyć w to, że właśnie z tego faktu wynikała prośba o oświadczenie i wysyłkę. Co to by miało niby na celu? Przecież to by było mnóstwo bezowocnej pracy, bo przecież  nic tym by nie uzyskali. Wypełniasz oświadczenie z milionem dowolnych powodów i wysyłasz... i co? No chyba że się puszcza w jednym konkursie 50 zgłoszeń a każde z innego zakątka Polski, ale to też jest turbo łatwe do wyjaśnienia (bo np. możesz być przedstawicielem handlowym i robić tysiące km w miesiącu). Jeśli to miałby być "bat" na skupujących paragony to raczej minibacik emotka

ale co to? Nielegalne?

No mi się wydaje, że TEORETYCZNIE większość regulaminów mówi że "uczestnik zakupuje produkt promocyjny" a nie paragon emotka
0 0