Smolar

Yolobolo

#7360479 Napisano: 02.06.2026 15:15:58
agakaz2 napisał(a):

możecie wypełnić oświadczenie z milki ?

bez problemów
1 agakaz2 0

agakaz2

#7360490 Napisano: 02.06.2026 15:25:11
Yolobolo napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

możecie wypełnić oświadczenie z milki ?

bez problemów

oki poszlo teraz.
milka do 31 maja rozwiązana?
0 0

niewyspanamama

#7360508 Napisano: 02.06.2026 15:53:18
Milka za wczoraj Lidl też poszła? Czy tylko info za 31.05 ?
0 0

ale_sie_wkrecilas

#7360511 Napisano: 02.06.2026 15:55:36
pioge7 napisał(a):

monisss napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czy ktoś się orientuje jak SMOLAR zapatruje się na podany błędny numer paragonu? W konkursie MILKA LIDL podałem ten co zawsze, a widzę w regulaminie, że trzeba podać dolny... nie wiem, czy żegnać się z nagrodą, czy jednak coś może być?

oj ja tak samo zrobiłam teraz

no ja już z przyzwyczajenia podaję górny, a tu patrzę, że zaznaczony dolny emotka

Myślę, że jakby nie uwzględniali z górnym, to byłaby gruba przesada emotka Przecież chodzi o zweryfikowanie czy to jest prawdziwy paragon, a nie zadanie konkursowe pt. "Podaj numer paragonu" i podchwytliwie w regulaminie, że dolny... Anyway, jestem mega ciekawa, jak to potraktują. Dajcie znać emotka
0 0

luko922

#7360514 Napisano: 02.06.2026 16:01:04
Aha, przed chwilą wysłalem zgłoszenie z górnym numerem... Co to za zmiana nagle emotka
0 0

mrmax

#7360516 Napisano: 02.06.2026 16:03:18
luko922 napisał(a):

Aha, przed chwilą wysłalem zgłoszenie z górnym numerem... Co to za zmiana nagle emotka

W lidlu zazwyczaj jest dolny numer ze środka, u smolara nie pierwszy raz

xxxdaliax

#7360529 Napisano: 02.06.2026 16:50:46
Ja pierwsze słyszę, że jest jakiś dolny numer emotka  
Przy ostatnim konkursie Smolara w Lidlu podałam górny i było zaakceptowane, miejmy nadzieję, że tu też nie będą robić problemów.
0 0

agakaz2

#7360531 Napisano: 02.06.2026 16:59:19
xxxdaliax napisał(a):

Ja pierwsze słyszę, że jest jakiś dolny numer emotka  
Przy ostatnim konkursie Smolara w Lidlu podałam górny i było zaakceptowane, miejmy nadzieję, że tu też nie będą robić problemów.

no regulamin okresla
1 uzuri 0

xxxdaliax

#7360545 Napisano: 02.06.2026 17:21:26
Ok, nauczka na przyszłość, dziękuję emotka
0 0

emi

#7360558 Napisano: 02.06.2026 17:48:45
Czy Smolar przysyła majla o ewentualnej negatywnej weryfikacji ?
Ambition od połowy maja brak info o weryfikacji
0 0

olunka

#7360564 Napisano: 02.06.2026 18:01:51
emi napisał(a):

Czy Smolar przysyła majla o ewentualnej negatywnej weryfikacji ?
Ambition od połowy maja brak info o weryfikacji

niestety nie, po prostu nie przysyłaja nagrody
1 atyde25 0

emi

#7360575 Napisano: 02.06.2026 18:45:55
olunka napisał(a):

emi napisał(a):

Czy Smolar przysyła majla o ewentualnej negatywnej weryfikacji ?
Ambition od połowy maja brak info o weryfikacji

niestety nie, po prostu nie przysyłaja nagrody

Trochę dziwne, paragon z Biedry - patelnia kuch. , zrobione foto na patelni z banderolą Ambition
0 0

atyde25

#7360586 Napisano: 02.06.2026 19:43:26
Napisz może do nich tam mili ludzie pracują ,odpiszą ,wyjaśnią. Ja bym w takiej niewiedzy nie wytrzymała i spytała emotka
2 emi, endrjuen 0

agnesita

#7360591 Napisano: 02.06.2026 19:52:37
emi napisał(a):

olunka napisał(a):

emi napisał(a):

Czy Smolar przysyła majla o ewentualnej negatywnej weryfikacji ?
Ambition od połowy maja brak info o weryfikacji

niestety nie, po prostu nie przysyłaja nagrody

Trochę dziwne, paragon z Biedry - patelnia kuch. , zrobione foto na patelni z banderolą Ambition

Sprawdź w laureatach jak wygląda twoja weryfikacja. Odszukaj w zakładkach tą loterię , wpisz swój paragon i ci wyskoczy czy pozytywna czy negatywna albo że czeka jeszcze na zatwierdzenie chyba, że musiałaś wysłać pocztą to wtedy lepiej zadzwonić i się dopytać aczkolwiek u smolara pół miesiąca to wcale niedługo, ja niektóre weryfikację
e miałam u nich po 2 miesiącach albo i dłużej
1 emi 0

emi

#7360596 Napisano: 02.06.2026 20:02:55
agnesita napisał(a):

emi napisał(a):

olunka napisał(a):

emi napisał(a):

Czy Smolar przysyła majla o ewentualnej negatywnej weryfikacji ?
Ambition od połowy maja brak info o weryfikacji

niestety nie, po prostu nie przysyłaja nagrody

Trochę dziwne, paragon z Biedry - patelnia kuch. , zrobione foto na patelni z banderolą Ambition

Sprawdź w laureatach jak wygląda twoja weryfikacja. Odszukaj w zakładkach tą loterię , wpisz swój paragon i ci wyskoczy czy pozytywna czy negatywna albo że czeka jeszcze na zatwierdzenie chyba, że musiałaś wysłać pocztą to wtedy lepiej zadzwonić i się dopytać aczkolwiek u smolara pół miesiąca to wcale niedługo, ja niektóre weryfikację
e miałam u nich po 2 miesiącach albo i dłużej

Dziękuję bardzo emotka  
Chyba jeszcze nie zweryfikowane
1 agnesita 0

agnesita

#7360609 Napisano: 02.06.2026 20:55:43
emi napisał(a):

agnesita napisał(a):

emi napisał(a):

olunka napisał(a):

emi napisał(a):

Czy Smolar przysyła majla o ewentualnej negatywnej weryfikacji ?
Ambition od połowy maja brak info o weryfikacji

niestety nie, po prostu nie przysyłaja nagrody

Trochę dziwne, paragon z Biedry - patelnia kuch. , zrobione foto na patelni z banderolą Ambition

Sprawdź w laureatach jak wygląda twoja weryfikacja. Odszukaj w zakładkach tą loterię , wpisz swój paragon i ci wyskoczy czy pozytywna czy negatywna albo że czeka jeszcze na zatwierdzenie chyba, że musiałaś wysłać pocztą to wtedy lepiej zadzwonić i się dopytać aczkolwiek u smolara pół miesiąca to wcale niedługo, ja niektóre weryfikację
e miałam u nich po 2 miesiącach albo i dłużej

Dziękuję bardzo emotka  
Chyba jeszcze nie zweryfikowane

Tak dokładnie, jeszcze nie zweryfikowali twojego paragonu. Mam nadzieję, że teraz spokojniejsza głowa emotka
1 emi 0

agakaz2

#7360826 Napisano: 03.06.2026 15:40:21
a tak z ciekawości jakie gry opisujecie w milka lidl?

ale_sie_wkrecilas

#7360929 Napisano: 03.06.2026 20:22:37
agakaz2 napisał(a):

a tak z ciekawości jakie gry opisujecie w milka lidl?

Dokładnie to samo rozkminiam.... Ja opisywałam kreatywnie gry małoformatowe jak mogłyby wyglądać w dużym formacie. I nagrody brak :(
0 0

agakaz2

#7360983 Napisano: 04.06.2026 04:29:02
katarzfra napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a tak z ciekawości jakie gry opisujecie w milka lidl?

Dokładnie to samo rozkminiam.... Ja opisywałam kreatywnie gry małoformatowe jak mogłyby wyglądać w dużym formacie. I nagrody brak :(

ja pisałam o Mario Bross, Saper, monopoly i magia i miecz. wygral Saper i mario

karoxxa

#7360987 Napisano: 04.06.2026 06:38:37
agakaz2 napisał(a):

katarzfra napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a tak z ciekawości jakie gry opisujecie w milka lidl?

Dokładnie to samo rozkminiam.... Ja opisywałam kreatywnie gry małoformatowe jak mogłyby wyglądać w dużym formacie. I nagrody brak :(

ja pisałam o Mario Bross, Saper, monopoly i magia i miecz. wygral Saper i mario


Doslownie piszecie nazywy gier? Myslalam ze nie mozna promować żadnych marek wiec uznałam ze gra to marka i wymyśliłam własną grę oparta na grze the sims i oczywiscie klapa
0 0