Smolar

ale_sie_wkrecilas

#7361013 Napisano: 04.06.2026 09:51:17
karoxxa napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

katarzfra napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a tak z ciekawości jakie gry opisujecie w milka lidl?

Dokładnie to samo rozkminiam.... Ja opisywałam kreatywnie gry małoformatowe jak mogłyby wyglądać w dużym formacie. I nagrody brak :(

ja pisałam o Mario Bross, Saper, monopoly i magia i miecz. wygral Saper i mario


Doslownie piszecie nazywy gier? Myslalam ze nie mozna promować żadnych marek wiec uznałam ze gra to marka i wymyśliłam własną grę oparta na grze the sims i oczywiscie klapa

No właśnie, ja tak samo! W regulaminie jest określone, że nie można stosować nazw marek prócz Milki
0 0

ale_sie_wkrecilas

#7361014 Napisano: 04.06.2026 09:51:47
agakaz2 napisał(a):

katarzfra napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a tak z ciekawości jakie gry opisujecie w milka lidl?

Dokładnie to samo rozkminiam.... Ja opisywałam kreatywnie gry małoformatowe jak mogłyby wyglądać w dużym formacie. I nagrody brak :(

ja pisałam o Mario Bross, Saper, monopoly i magia i miecz. wygral Saper i mario

Wielkie dzięki za podzielenie się 🫶🏻
0 0

karoxxa

#7361102 Napisano: 04.06.2026 14:49:58
ale_sie_wkrecilas napisał(a):

karoxxa napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

katarzfra napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a tak z ciekawości jakie gry opisujecie w milka lidl?

Dokładnie to samo rozkminiam.... Ja opisywałam kreatywnie gry małoformatowe jak mogłyby wyglądać w dużym formacie. I nagrody brak :(

ja pisałam o Mario Bross, Saper, monopoly i magia i miecz. wygral Saper i mario


Doslownie piszecie nazywy gier? Myslalam ze nie mozna promować żadnych marek wiec uznałam ze gra to marka i wymyśliłam własną grę oparta na grze the sims i oczywiscie klapa

No właśnie, ja tak samo! W regulaminie jest określone, że nie można stosować nazw marek prócz Milki


Ja chyba zle rozumiem te regulaminy, czytam je bardzo uważnie i chyba zbyt doslownie. Wychodzi na to, że lepiej isc na żywioł. Fajnie, że nie jestem sama.🥴
0 0

agakaz2

#7361109 Napisano: 04.06.2026 15:25:53
ale o jakich wy markach mówicie to sa nazwy gier nie marki nie rozumiem
0 0

mampytanie

#7361112 Napisano: 04.06.2026 15:28:50
agakaz2 napisał(a):

ale o jakich wy markach mówicie to sa nazwy gier nie marki nie rozumiem

Oczywiście, że nazwy gier są markami, np. Mario Bros to marka. Choć nie wszystkie, pewnie, ale też ciężko sprawdzić co jest, a co nie. 
Sama rozważałam, jak ugryźć temat, póki co nie kupiłam produktów konkursowych, bo nie wiedziałam, czy napiszę jakąkolwiek odpowiedź, skoro gry są markami. Ale skoro nagradzają takie prace, to chyba inaczej na to patrzą.
0 0

agakaz2

#7361115 Napisano: 04.06.2026 15:40:20
no ciężko opisać grę nie podając jej nazwy  ,chyba ze liczyli na jakies wymyślone gry
0 0

konkursowyy

#7361117 Napisano: 04.06.2026 15:47:48
Czy wygraliście kiedyś 2 razy główna u smolara? Czy po pierwszej już oni specjalnie nie dają jakby was doświadczenia?
0 0

mampytanie

#7361119 Napisano: 04.06.2026 15:48:51
agakaz2 napisał(a):

no ciężko opisać grę nie podając jej nazwy  ,chyba ze liczyli na jakies wymyślone gry

Zgadza się, dlatego początkowo odpuściłam ten konkurs. Choć są gry, nie będące markami - kręgle, szachy - no ale takie wersje wielkoformatowe z ludźmi w roli głównej już istnieją
0 0

8igora9

#7361126 Napisano: 04.06.2026 16:05:52
konkursowyy napisał(a):

Czy wygraliście kiedyś 2 razy główna u smolara? Czy po pierwszej już oni specjalnie nie dają jakby was doświadczenia?

Wygrałam 2 główne w odstępie około pół roku
0 0

masza

#7361165 Napisano: 04.06.2026 19:11:10
Czy w milce Monopoly tej ogólnej  jest rezerwa?
0 0

Yolobolo

#7361279 Napisano: 05.06.2026 09:24:09
Bezalkoholowy konkurs okocim w wynikach https://wyniki.smolar.pl/
0 0

luko922

#7361495 Napisano: 05.06.2026 15:50:01
Widziałem, że ktoś się chwalił Milką z 3 czerwca, a z wczoraj też wysyłali? emotka
0 0

wrrrryyy

#7361517 Napisano: 05.06.2026 16:35:10
luko922 napisał(a):

Widziałem, że ktoś się chwalił Milką z 3 czerwca, a z wczoraj też wysyłali? emotka

Tak, po godzinie 14 były smsy.
0 0

masza

#7361546 Napisano: 05.06.2026 17:45:23
[quote=

wrrrryyy napisał(a):

luko922 napisał(a):

luko922]Widziałem, że ktoś się chwalił Milką z 3 czerwca, a z wczoraj też wysyłali? emotka

szybko czytają

Anisu

#7361592 Napisano: 05.06.2026 21:11:09
monisss napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czy ktoś się orientuje jak SMOLAR zapatruje się na podany błędny numer paragonu? W konkursie MILKA LIDL podałem ten co zawsze, a widzę w regulaminie, że trzeba podać dolny... nie wiem, czy żegnać się z nagrodą, czy jednak coś może być?

oj ja tak samo zrobiłam teraz

ja tez podałam górny,a dzisiaj wygrałam
0 0

Anisu

#7361594 Napisano: 05.06.2026 21:14:20
agakaz2 napisał(a):

no ciężko opisać grę nie podając jej nazwy  ,chyba ze liczyli na jakies wymyślone gry

ja nie opisałam zadnej konkretnej, a wymyśloną, bez tytułu i wygrałam dzienną
0 0

aleksiak

#7362295 Napisano: 08.06.2026 14:05:31
Dino kasztelan, przepuszcza w laureatach

notta

#7362301 Napisano: 08.06.2026 14:12:18
aleksiak napisał(a):

Dino kasztelan, przepuszcza w laureatach

Smsy tez juz byly
0 0

luko922

#7362354 Napisano: 08.06.2026 15:27:52
A Milka Lidl za weekend była? emotka
0 0

wziumbadam

#7362356 Napisano: 08.06.2026 15:29:19
luko922 napisał(a):

A Milka Lidl za weekend była? emotka

Podpinam się też z pytaniem o piątek?
0 0