Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

jagodzianka

#6840747 Napisano: 27.01.2022 11:13:55
pikawka napisał(a):

Szukam opini na temat iphone-ów.  Od lat mam samsungi, obecnie a70 ale go nie cierpię. Jest wielki a ja mam zespół cieśni nadgarstka i potrzebuję mniejszy. Od 2 miesięcy szukam czegoś ale wszystkie telefony teraz to olbrzymy.  emotka Myślę nad iphone 12 mini, jakie są Wasze opinie, nigdy nie mialam iphonaemotka

Ja od niedawna mam 12 mini a byłam zawsze wielka przeciwniczka iPhonów , zawsze android , po pierwszych kilku dniach miałam ochotę wyrzucić go przez okno , ciężko było się przestawić , nie miałam swoich ustawom itd, ale teraz nie wyobrażam sobie innego telefonu, mega szybko, wygodny, mieści się w dłoni jedna ręka wszystko zrobisz , śmiga bez żadnych problemów , wszystko intuicyjne , i mówi ci to osoba która zawsze była nastawiona anty na iphony 

pikawka

#6840769 Napisano: 27.01.2022 12:26:44
montezuma napisał(a):

Jeśli nie siedzisz w Apple to może być Ci ciężko się przestawić...Z małych modeli Samsunga rozważ s21 - wielkość jeszcze rozsądna albo używany s10e (świetny ale ma dość małą baterię)

No ten s21 tez duzy, ogladalam go właśnie. 
Ja chcialam s10 bo maly emotka  ale taki stary już troche model. 

Czyli jest spora różnica w obsłudze przy iphone ? Ehh
0 0

pikawka

#6840772 Napisano: 27.01.2022 12:28:13
jagodzianka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Szukam opini na temat iphone-ów.  Od lat mam samsungi, obecnie a70 ale go nie cierpię. Jest wielki a ja mam zespół cieśni nadgarstka i potrzebuję mniejszy. Od 2 miesięcy szukam czegoś ale wszystkie telefony teraz to olbrzymy.  emotka Myślę nad iphone 12 mini, jakie są Wasze opinie, nigdy nie mialam iphonaemotka

Ja od niedawna mam 12 mini a byłam zawsze wielka przeciwniczka iPhonów , zawsze android , po pierwszych kilku dniach miałam ochotę wyrzucić go przez okno , ciężko było się przestawić , nie miałam swoich ustawom itd, ale teraz nie wyobrażam sobie innego telefonu, mega szybko, wygodny, mieści się w dłoni jedna ręka wszystko zrobisz , śmiga bez żadnych problemów , wszystko intuicyjne , i mówi ci to osoba która zawsze była nastawiona anty na iphony 

No wlasnie szwagierka mnie tak namawia. 
Ooo i to jest dla mnie priorytet, ze jedna reką można obslugiwac. 
Ale początki ciężkie mówisz?  emotka
0 0

margobb

#6840776 Napisano: 27.01.2022 12:40:21
pikawka napisał(a):

montezuma napisał(a):

Jeśli nie siedzisz w Apple to może być Ci ciężko się przestawić...Z małych modeli Samsunga rozważ s21 - wielkość jeszcze rozsądna albo używany s10e (świetny ale ma dość małą baterię)

No ten s21 tez duzy, ogladalam go właśnie. Ja chcialam s10 bo maly emotka  ale taki stary już troche model. 

Czyli jest spora różnica w obsłudze przy iphone ? Ehh

Ja obecnie używam s10e i jestem zadowolona emotka  
0 0

joan

#6840780 Napisano: 27.01.2022 12:51:21
pikawka napisał(a):

No wlasnie szwagierka mnie tak namawia. Ooo i to jest dla mnie priorytet, ze jedna reką można obslugiwac. 
Ale początki ciężkie mówisz?  emotka


Mój smartfon ma kilka lat, a też można go obsługiwać jedną ręką - jest taka funkcja. Honor 9 Lite.

Mój facet ma starszy model ajfona, bajerancko mały egzemplarz. Niestety, ciężko się robi z aplikacjami, np. niedawno mu się pojawiło info, żeby odinstalował aplikację Play24, bo jest dostępna nowa wersja. Odinstalował. Nowa wersja okazała się zbyt nowa na jego telefon i teraz w ogóle żadna odsłona Play24 u niego nie występuje, bo starej już się nie da zainstalować z powrotem, nawet się w tej sprawie kontaktował z Play emotka
0 0

mampytanie

#6840827 Napisano: 27.01.2022 14:54:27
pikawka napisał(a):

montezuma napisał(a):

Jeśli nie siedzisz w Apple to może być Ci ciężko się przestawić...Z małych modeli Samsunga rozważ s21 - wielkość jeszcze rozsądna albo używany s10e (świetny ale ma dość małą baterię)

No ten s21 tez duzy, ogladalam go właśnie. Ja chcialam s10 bo maly emotka  ale taki stary już troche model. 

Czyli jest spora różnica w obsłudze przy iphone ? Ehh

Kiedyś używałam nielubiane samsungi, kilka lat temu przerzuciłam się na iphony. Szczerze, niby wszyscy gadają, że Apple to takie „zło” (a który gigant nie jest?), ale nie ma lepszych telefonów do bezproblemowej, szybkiej obsługi, bezpiecznych transferów (tak, iPhone jest najbezpieczniejszy z telefonów do bankowości), no i nie ma dziadowskich update’ów co chwilę. Ja polecam, ci, którzy mi zaufali, nie żałują.
W moim wypadku rezygnacja z Samsungów to głównie niedzwoniący budzik (w kilku modelach tak miałam - sprawdzone), a także „zamrażanie” ekranu i brak jakiejkolwiek możliwości jego odmrożenia poza ciągłym wyłączaniem / wyjmowaniem baterii.

agusiamajusia

#6840829 Napisano: 27.01.2022 14:59:18
mampytanie napisał(a):

pikawka napisał(a):

montezuma napisał(a):

Jeśli nie siedzisz w Apple to może być Ci ciężko się przestawić...Z małych modeli Samsunga rozważ s21 - wielkość jeszcze rozsądna albo używany s10e (świetny ale ma dość małą baterię)

No ten s21 tez duzy, ogladalam go właśnie. Ja chcialam s10 bo maly emotka  ale taki stary już troche model. Czyli jest spora różnica w obsłudze przy iphone ? Ehh

Kiedyś używałam nielubiane samsungi, kilka lat temu przerzuciłam się na iphony. Szczerze, niby wszyscy gadają, że Apple to takie „zło” (a który gigant nie jest?), ale nie ma lepszych telefonów do bezproblemowej, szybkiej obsługi, bezpiecznych transferów (tak, iPhone jest najbezpieczniejszy z telefonów do bankowości), no i nie ma dziadowskich update’ów co chwilę. Ja polecam, ci, którzy mi zaufali, nie żałują.
W moim wypadku rezygnacja z Samsungów to głównie niedzwoniący budzik (w kilku modelach tak miałam - sprawdzone), a także „zamrażanie” ekranu i brak jakiejkolwiek możliwości jego odmrożenia poza ciągłym wyłączaniem / wyjmowaniem baterii.

Też od kilku lat używam IPHONE, już nigdy nie przestawię się na nic innego. Nie zawiesza się , szybko płynnie chodzi. Najbezpieczniejszy do bankowości i oczywiście na wirusy (on sam o wszystkim informuje i żadnego linka wirusowego nie pozwoli Ci otworzyć) Polecam z czystym sercem. Iphone 12 mini lub 13 mini są cudowne miałe i idealne. 

mampytanie

#6840833 Napisano: 27.01.2022 15:12:58
agusiamajusia napisał(a):

mampytanie napisał(a):

pikawka napisał(a):

montezuma napisał(a):

Jeśli nie siedzisz w Apple to może być Ci ciężko się przestawić...Z małych modeli Samsunga rozważ s21 - wielkość jeszcze rozsądna albo używany s10e (świetny ale ma dość małą baterię)

No ten s21 tez duzy, ogladalam go właśnie. Ja chcialam s10 bo maly emotka  ale taki stary już troche model. Czyli jest spora różnica w obsłudze przy iphone ? Ehh

Kiedyś używałam nielubiane samsungi, kilka lat temu przerzuciłam się na iphony. Szczerze, niby wszyscy gadają, że Apple to takie „zło” (a który gigant nie jest?), ale nie ma lepszych telefonów do bezproblemowej, szybkiej obsługi, bezpiecznych transferów (tak, iPhone jest najbezpieczniejszy z telefonów do bankowości), no i nie ma dziadowskich update’ów co chwilę. Ja polecam, ci, którzy mi zaufali, nie żałują.W moim wypadku rezygnacja z Samsungów to głównie niedzwoniący budzik (w kilku modelach tak miałam - sprawdzone), a także „zamrażanie” ekranu i brak jakiejkolwiek możliwości jego odmrożenia poza ciągłym wyłączaniem / wyjmowaniem baterii.

Też od kilku lat używam IPHONE, już nigdy nie przestawię się na nic innego. Nie zawiesza się , szybko płynnie chodzi. Najbezpieczniejszy do bankowości i oczywiście na wirusy (on sam o wszystkim informuje i żadnego linka wirusowego nie pozwoli Ci otworzyć) Polecam z czystym sercem. Iphone 12 mini lub 13 mini są cudowne miałe i idealne. 

Tak, dlatego do Apple na system IOS nie istnieją praktycznie oprogramowania antywirusowe, bo są zbędne, praktycznie nie ma szans, by system ios został zawirusowany. 

banka-manka

#6840834 Napisano: 27.01.2022 15:15:29
pikawka napisał(a):

montezuma napisał(a):

Jeśli nie siedzisz w Apple to może być Ci ciężko się przestawić...Z małych modeli Samsunga rozważ s21 - wielkość jeszcze rozsądna albo używany s10e (świetny ale ma dość małą baterię)

Czyli jest spora różnica w obsłudze przy iphone ? Ehh

Kilka dobrych lat temu wygrałam iPhone. Wcześniej tylko Samsungi i Androidy.
Było ciężko na początku. Ale jak wszystko opanowałam to przepadłam. Dla mnie cały ten system jest bardzo intuicyjny. Fajny w obsłudze, dobre funkcje. Tylko trzeba się nauczyć. Mąż dalej tylko Android, jak ma coś zrobić na moim tel to szału dostaje. Zresztą ja też nie potrafię już obsługiwać innych systemów.
Model chyba 7 służył mi 4,5 roku i dalej był dobry (oprócz słabszej baterii). Ale szukałam czegoś z nowszą technologią. Ten stary udało się jeszcze sprzedać za 500 zł (bardzo dobry stan zewnętrzny). Mnie to dużo mówi o jakości. Wcześniej telefony typu Samsung wymieniałam co 2 lata, bo już nie działały/nie było aktualizacji itp. Choć wiem, że te x lat temu technologia była do tyłu, to jednak sprzęt który dobrze działa tyle lat mnie przekonuje.

ladyinred

#6840850 Napisano: 27.01.2022 16:10:46
… pomocy w piniata Kinder emotka
0 0

fineessa

#6840853 Napisano: 27.01.2022 16:27:36
Czy przez wysyłki olx warto wysłać cos większej wartości? Czy to będzie bezpieczne? Czy jest możliwość ze kupujący dostanie przedmiot a nie zapłaci?
0 0

adamo86

#6840855 Napisano: 27.01.2022 16:31:34
fineessa napisał(a):

Czy przez wysyłki olx warto wysłać cos większej wartości? Czy to będzie bezpieczne? Czy jest możliwość ze kupujący dostanie przedmiot a nie zapłaci?

Wg tego co wiem to nie wygeneruje Ci etykiety dopóki kupujący nie zapłaci.
Kasę dostajesz dopiero jak przesyłka zostanie odebrana - chyba do 72h.
Natomiast zawsze jest ryzyko, że ktoś np nie odbierze paczki i wróci do Ciebie, albo odbierze i będzie miał jakieś zastrzeżenia - chociaż nigdy mi się takie coś nie zdarzyło.

halliday

#6840862 Napisano: 27.01.2022 17:01:06
fineessa napisał(a):

Czy przez wysyłki olx warto wysłać cos większej wartości? Czy to będzie bezpieczne? Czy jest możliwość ze kupujący dostanie przedmiot a nie zapłaci?

jeśli chodzi o płatność to idzie od razu do olx, lecz zawsze może zgłosić ze coś nie tak z tym przedmiotem i pieniędzy nie otrzymasz aż sprawa się nie wyjaśni.
0 0

jagodzianka

#6840952 Napisano: 28.01.2022 09:19:15
pikawka napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Szukam opini na temat iphone-ów.  Od lat mam samsungi, obecnie a70 ale go nie cierpię. Jest wielki a ja mam zespół cieśni nadgarstka i potrzebuję mniejszy. Od 2 miesięcy szukam czegoś ale wszystkie telefony teraz to olbrzymy.  emotka Myślę nad iphone 12 mini, jakie są Wasze opinie, nigdy nie mialam iphonaemotka

Ja od niedawna mam 12 mini a byłam zawsze wielka przeciwniczka iPhonów , zawsze android , po pierwszych kilku dniach miałam ochotę wyrzucić go przez okno , ciężko było się przestawić , nie miałam swoich ustawom itd, ale teraz nie wyobrażam sobie innego telefonu, mega szybko, wygodny, mieści się w dłoni jedna ręka wszystko zrobisz , śmiga bez żadnych problemów , wszystko intuicyjne , i mówi ci to osoba która zawsze była nastawiona anty na iphony 

No wlasnie szwagierka mnie tak namawia. Ooo i to jest dla mnie priorytet, ze jedna reką można obslugiwac. 
Ale początki ciężkie mówisz?  emotka

0 0

caramela

#6840969 Napisano: 28.01.2022 11:38:53
Czy byłby ktoś chętny poratować radą co lubi Kinder odnośnie pinaty? Został mi trzeci ostatni paragon, a nie wiem jak to ugryźć emotka
0 0

mariolakal

#6841142 Napisano: 28.01.2022 20:39:42
Szukam bezpośredniego linku do loterii coca cola... Strona mi lata i jakaś pomroczność jasna  mnie dopada... emotka
0 0

bridget

#6841148 Napisano: 28.01.2022 21:21:11
szukam informacji - kurcze po 2 latach  wziełąm  udział w konkursie wygrałąm  100 w cheetos i jak jakis bezmozg  mam zapytanie;)   tam sie gdzies podawało jakies dane czy tylko profil był przypisany z fejsa? by wypełnic  oświadczenie, emotka normalnie mam mgłe umysłową:)
0 0

domika

#6841149 Napisano: 28.01.2022 21:26:35
bridget napisał(a):

szukam informacji - kurcze po 2 latach  wziełąm  udział w konkursie wygrałąm  100 w cheetos i jak jakis bezmozg  mam zapytanie;)   tam sie gdzies podawało jakies dane czy tylko profil był przypisany z fejsa? by wypełnic  oświadczenie, emotka normalnie mam mgłe umysłową:)

Musisz wydrukować to oświadczenie które dostałaś na maila z informacją o wygranej - wypisać je i odesłać poleconym na adres organizatora.
0 0

incendio12

#6841151 Napisano: 28.01.2022 21:27:41
bridget napisał(a):

szukam informacji - kurcze po 2 latach  wziełąm  udział w konkursie wygrałąm  100 w cheetos i jak jakis bezmozg  mam zapytanie;)   tam sie gdzies podawało jakies dane czy tylko profil był przypisany z fejsa? by wypełnic  oświadczenie, emotka normalnie mam mgłe umysłową:)

Podawalo się tylko maila, a imię i nazwisko chyba przypisywali jakby z fb. Jak wejdziesz na messengerze w konwersacje z Cheetos to widzisz cały proces zresztą emotka  
0 0

incendio12

#6841152 Napisano: 28.01.2022 21:35:20
Czy są czasami jakieś konkursy gdzie można wygrać dostęp do YouTube premium? Zrezygnowałam z subskrypcji bo wygrałam Tidala i teraz go używam, ale w ogóle nie mogę się do niego przekonać, nie podoba mi się emotka  A YouTube premium jest dosyć drogie
.. nie wiem czy jest sens czekać na jakies konkursy, gdzie można wygrać to? Nigdy nie widziałam konkursu z tym, ale ja gram tylko w promocyjne, może gdzieś indziej czasem można to wygrać? Albo czy ktoś gdzieś sprzedaje kody rabatowe czy cokolwiek do tego? Pierwsze 2 miesiące są chyba za darmo, ale już dawno to wykorzystałam emotka
0 0