Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

pioge7

#6842055 Napisano: 02.02.2022 13:50:30
izkak napisał(a):

Może ktoś z Was wie, czy jest obecnie jakaś taryfa w Plusie w której można włączyć Rok Ważności Konta i nie pobierają comiesięcznej opłaty (3 zł) za brak aktywności? emotka

Nie jestem pewien, ale oni chyba wyłączyli opcję rok ważności konta niedawno… 
0 0

zielonaszpilka

#6842057 Napisano: 02.02.2022 14:08:20
kejt_son napisał(a):

SZUKAM osób, które wygrały w konkursie SUNDOSE na instagramie albo mają konto na SUNDOSE. Dostałam dzisiaj wiadomość o wygranej, ale niestety przegapiłam ważną informację z regulaminu, która mówi, że trzeba mieć u nich konto. Zastanawiam się, czy jest sens zakładać je teraz czy mi już tego nie uznają emotka

Załóż konto i odeślij dane. Nic nie tracisz. Albo się dopatrzą i odbiorą nagrodę albo nie. 
1 atyde25 0

tad_pole

#6842072 Napisano: 02.02.2022 14:32:53
zielonaszpilka napisał(a):

kejt_son napisał(a):

SZUKAM osób, które wygrały w konkursie SUNDOSE na instagramie albo mają konto na SUNDOSE. Dostałam dzisiaj wiadomość o wygranej, ale niestety przegapiłam ważną informację z regulaminu, która mówi, że trzeba mieć u nich konto. Zastanawiam się, czy jest sens zakładać je teraz czy mi już tego nie uznają emotka

Załóż konto i odeślij dane. Nic nie tracisz. Albo się dopatrzą i odbiorą nagrodę albo nie. 

No właśnie tak chciałam zrobić, ale dopatrzyłam się takiego punktu w regulaminie:
"Brak spełnienia któregokolwiek z warunków określonych w ust. 1 pkt a-g powyżej stanowi podstawę do wykluczenia Uczestnika z Konkursu, a w przypadku późniejszego wykrycia tych okoliczności, w tym po dniu wydania nagrody, Organizator ma prawo do dochodzenia jej zwrotu." -  a nie chcę, żeby później upomnieli się, że mam zwrócić koszty  emotka   
1 ptaszyna 0

ewikewikk

#6842075 Napisano: 02.02.2022 14:36:44
Szukam przeciwdeszczowych parasoli nowych, takich dla jednego człowieka wychodzącego na deszcz (precyzuję, bo mam pytania z forum...), mogą być z nadrukami reklamowymi. Może u kogoś leżą? Chętnie na wymianę za inne wygrane.
0 0

zielonaszpilka

#6842077 Napisano: 02.02.2022 14:39:36
kejt_son napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kejt_son napisał(a):

SZUKAM osób, które wygrały w konkursie SUNDOSE na instagramie albo mają konto na SUNDOSE. Dostałam dzisiaj wiadomość o wygranej, ale niestety przegapiłam ważną informację z regulaminu, która mówi, że trzeba mieć u nich konto. Zastanawiam się, czy jest sens zakładać je teraz czy mi już tego nie uznają emotka

Załóż konto i odeślij dane. Nic nie tracisz. Albo się dopatrzą i odbiorą nagrodę albo nie. 

No właśnie tak chciałam zrobić, ale dopatrzyłam się takiego punktu w regulaminie:"Brak spełnienia któregokolwiek z warunków określonych w ust. 1 pkt a-g powyżej stanowi podstawę do wykluczenia Uczestnika z Konkursu, a w przypadku późniejszego wykrycia tych okoliczności, w tym po dniu wydania nagrody, Organizator ma prawo do dochodzenia jej zwrotu." -  a nie chcę, żeby później upomnieli się, że mam zwrócić koszty  emotka   

No to pytanie jak bardzo Ci zależy na nagrodzie i czy jesteś ryzykantką;) 
1 tad_pole 0

misiamarysia

#6842208 Napisano: 02.02.2022 23:29:59
Czy ktoś mógłby sprawdzić u siebie, czy otwiera się strona konkursu T-Mobile? Próbuję od kilu godzin i nic.
0 0

faworek

#6842210 Napisano: 02.02.2022 23:52:39
misiamarysia napisał(a):

Czy ktoś mógłby sprawdzić u siebie, czy otwiera się strona konkursu T-Mobile? Próbuję od kilu godzin i nic.

długo się kręciło, ale się otwiera. Rano miałam problem z wysłaniem hasła, przeszło mi dopiero po południu

monnikk

#6842211 Napisano: 02.02.2022 23:53:57
misiamarysia napisał(a):

Czy ktoś mógłby sprawdzić u siebie, czy otwiera się strona konkursu T-Mobile? Próbuję od kilu godzin i nic.

Najpierw biała strona, potem wewnętrzny błąd serwera, ale przy trzeciej próbie strona się wgrała cała. 

ditomaso

#6842296 Napisano: 03.02.2022 12:58:38
Czy po aktualizacji działa Wam aplikacja ? U mnie jest możliwość logowania ale nie ma nic więcej. Pojawia się komunikat 
Ups,coś poszło nie tak 
0 0

stokrotka238

#6842348 Napisano: 03.02.2022 15:48:08
Czy w konkursie ogólnopolskim Fa, jest jakiś, limit znaków? - Nie mogę dopatrzeć się w regulaminie? 
0 0

gryszelm

#6842393 Napisano: 03.02.2022 18:51:15
Planuje zakup ekspresu ciśnieniowego. Zależy mi żeby był automatyczny z opcją latte, miał wbudowany pojemnik na mleko i młynek do kawy ziarnistej. Czy polecacie jakiś model? Szukam porady i inspiracji.
0 0

sambolera

#6842395 Napisano: 03.02.2022 19:09:48
gryszelm napisał(a):

Planuje zakup ekspresu ciśnieniowego. Zależy mi żeby był automatyczny z opcją latte, miał wbudowany pojemnik na mleko i młynek do kawy ziarnistej. Czy polecacie jakiś model? Szukam porady i inspiracji.

Bardzo polecam grupę na fb: Coffeedesk - kawowe wsparcie
1 gryszelm 0

domika

#6842396 Napisano: 03.02.2022 19:12:43
gryszelm napisał(a):

Planuje zakup ekspresu ciśnieniowego. Zależy mi żeby był automatyczny z opcją latte, miał wbudowany pojemnik na mleko i młynek do kawy ziarnistej. Czy polecacie jakiś model? Szukam porady i inspiracji.

Ja mam Saeco. Jestem bardziej niż zadowolona emotka  
 Jest masa różnych modeli. Warto poczytać emotka
Kwestia tego też ile chcesz przeznaczyć kasy, bo jeżeli dużo to rozejrzałabym się w ofercie marki Jura.

xjustx

#6842397 Napisano: 03.02.2022 19:21:47
domika napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Planuje zakup ekspresu ciśnieniowego. Zależy mi żeby był automatyczny z opcją latte, miał wbudowany pojemnik na mleko i młynek do kawy ziarnistej. Czy polecacie jakiś model? Szukam porady i inspiracji.

Ja mam Saeco. Jestem bardziej niż zadowolona emotka   Jest masa różnych modeli. Warto poczytać emotka
Kwestia tego też ile chcesz przeznaczyć kasy, bo jeżeli dużo to rozejrzałabym się w ofercie marki Jura.

Philips lattego - z uwagi na wygodnie wyjmowany pojemnik do mleka - przechowuje w lodówce i myje w zmywarce. W zależności od modelu różna liczba rodzajów kaw do wyboru, można też zapamiętać swoje ustawienia. To mój najlepszy zakup zrobiony podczas pierwszego lockdownu ;) 
1 gryszelm 0

iwona0103

#6842399 Napisano: 03.02.2022 19:38:51
xjustx napisał(a):

domika napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Planuje zakup ekspresu ciśnieniowego. Zależy mi żeby był automatyczny z opcją latte, miał wbudowany pojemnik na mleko i młynek do kawy ziarnistej. Czy polecacie jakiś model? Szukam porady i inspiracji.

Ja mam Saeco. Jestem bardziej niż zadowolona emotka   Jest masa różnych modeli. Warto poczytać emotka Kwestia tego też ile chcesz przeznaczyć kasy, bo jeżeli dużo to rozejrzałabym się w ofercie marki Jura.

Philips lattego - z uwagi na wygodnie wyjmowany pojemnik do mleka - przechowuje w lodówce i myje w zmywarce. W zależności od modelu różna liczba rodzajów kaw do wyboru, można też zapamiętać swoje ustawienia. To mój najlepszy zakup zrobiony podczas pierwszego lockdownu ;) 

Ja również jestem zadowolona z lockdownowego zakupu (szczególnie, że za wygrany bon), czyli Siemens eq6 (s100). Jednak nie spełnia Twojego kryterium, bo nie ma pojemnika na mleko. Ja akurat właśnie taki chciałam, bo rurkę wkładam do kartonu i nie trzeba myć pojemnika ani nie zalega tam mleko.

gryszelm

#6842400 Napisano: 03.02.2022 19:41:20
xjustx napisał(a):

domika napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Planuje zakup ekspresu ciśnieniowego. Zależy mi żeby był automatyczny z opcją latte, miał wbudowany pojemnik na mleko i młynek do kawy ziarnistej. Czy polecacie jakiś model? Szukam porady i inspiracji.

Ja mam Saeco. Jestem bardziej niż zadowolona emotka   Jest masa różnych modeli. Warto poczytać emotka Kwestia tego też ile chcesz przeznaczyć kasy, bo jeżeli dużo to rozejrzałabym się w ofercie marki Jura.

Philips lattego - z uwagi na wygodnie wyjmowany pojemnik do mleka - przechowuje w lodówce i myje w zmywarce. W zależności od modelu różna liczba rodzajów kaw do wyboru, można też zapamiętać swoje ustawienia. To mój najlepszy zakup zrobiony podczas pierwszego lockdownu ;) 

Właśnie ten lattego rozważam ze względu na ten pojemnik na mleko. A jaki konkretnie masz model?
0 0

gryszelm

#6842401 Napisano: 03.02.2022 19:43:31
iwona0103 taką opcję z rurką, którą można włożyć do kartonu też rozważam
1 iwona0103 0

montezuma

#6842414 Napisano: 03.02.2022 20:45:06
ja włożę kij w mrowisko emotka  
Sugeruję poczytać fora kawoszy.
Jeśli masz możliwość - skontaktuj się z jakimś solidnym serwisem, który nie jest dedykowany jednej marce.
Przez ponad 12 lat użytkowałem świetny model Saeco Incanto deluxe.
Po tym czasie odmówił posłuszeństwa a ja... nie chciałem inwestować w naprawy, bez gwarancji, że za chwilę coś znowu się nie posypie...
Jako, że w rodzinie mam wielbicielki kaw mlecznych skierowałem swe pierwsze kroki do modeli z wbudowanym pojemnikiem na mleko.
W międzyczasie serwis, gdzie dokonywałem wcześniej napraw/przeglądów swojego Saeco - zaproponował mi odkupienie mojego modelu za kilkaset złotych - uciąłem sobie wówczas pogawędkę z doświadczonym pracownikiem, który zdradził mi, że jedną z najczęstszych przyczyn wizyt ekspresów w ich punkcie są... wbudowane pojemniki na mleko...
To element, który najłatwiej zaniedbać i jest często przyczyną dużych kłopotów.
Przekierowal moje zainteresowanie na ekspresy z wężykiem wkładanym do zewnętrznego pojemnika albo wprost do kartonika z mlekiem.
Tych jest zdecydowanie mniej na rynku - bo nie wyglądają tak efektownie, jak te zintegrowane emotka
Tak oto trafiłem na szwajcarską firmę Nivona (3 lata temu) i jak dotąd jestem bardziej niż zadowolony.. do tego stopnia, że już trójka moich przyjaciół kupiła ten sam lub podobny do mojego model.
Przestrzegam przed ekspresami Boscha i Siemensa (są bardzo awaryjne) - w przeciwieństwie do innego typu sprzętów AGD tych firm, który jest świetny w większości wypadków.

jokan

#6842417 Napisano: 03.02.2022 20:54:01
gryszelm napisał(a):

iwona0103 taką opcję z rurką, którą można włożyć do kartonu też rozważam

Ja wczesniej mialam z pojemnikiem, akurat nic nie psulo, bo mielismy go ok roku, ale sprzedalismy. Potem kupilismy inny z rurka i zdecydowanie go wole. System przeplukuje rurkę goraca wodą, potem tylko wystarczy przetrzec rurke z zewnatrz i wlozyc na swoje miejsce pionowo. Nie trzeba nic dodatkowo myc pod kranem. Ja zdecydowanie taki wlasnie polecam.

stokrotka238

#6842436 Napisano: 04.02.2022 06:15:16
Czy wygrał ktoś coś kiedyś ZgłoszeniemWTymStylu?  Czy koniecznie muszą być spacje? Bo mam fajny tekst, ale nie zmieści się w regulaminowe 160 znaków? 
0 0