Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

visserarthur

#6864190 Napisano: 09.06.2022 18:02:26
koniczynka123 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Widzę, że poruszacie jeden z interesujących mnie tematów... chrzciny... mam jeszcze tydzień, więc na razie mam zamiar kupić medalik w Apart, a później jeszcze pomyślę, czy coś do koperty, czy jak...
W związku z tym:
Ma ktoś kartę Apart na zniżkę 10%? (Nie wiem, jak to działa, czy mogę wpisać czyjś numer karty/ telefonu, składając zamówienie online)

Za pierwsze zakupy i tak masz rabat chyba 15- 20% więc nie warto za tyle odkupować. Rabaty jeśli jakieś masz też się nie sumują. W dodatku płacąc kasą zwracają kasę w razie czego. A tak na marginesie apart ma kiepskie złoto i wygórowane ceny, lepiej wybrać miejscowego jubilera. No chyba, że komuś zależy na metce z logo emotka

Jestem nad morzem, na wsi, więc nawet nie mam gdzie... a jak wrócę, to zostanie mi tylko jeden dzień... Mówisz, że dostanę zniżkę na pierwsze zakupy online... Muszę zgłębić temat...
Ps: O zniżkę to mi chodziło o te takie ich karty zniżkowe- jak się ją dostaje, to jest 5%, a jak się kupi sumarycznie za chyba 3000 zł, to już się ma 10%.
0 0

olunka

#6864193 Napisano: 09.06.2022 18:07:12
koniczynka123 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Widzę, że poruszacie jeden z interesujących mnie tematów... chrzciny... mam jeszcze tydzień, więc na razie mam zamiar kupić medalik w Apart, a później jeszcze pomyślę, czy coś do koperty, czy jak...
W związku z tym:
Ma ktoś kartę Apart na zniżkę 10%? (Nie wiem, jak to działa, czy mogę wpisać czyjś numer karty/ telefonu, składając zamówienie online)

Za pierwsze zakupy i tak masz rabat chyba 15- 20% więc nie warto za tyle odkupować. Rabaty jeśli jakieś masz też się nie sumują. W dodatku płacąc kasą zwracają kasę w razie czego. A tak na marginesie apart ma kiepskie złoto i wygórowane ceny, lepiej wybrać miejscowego jubilera. No chyba, że komuś zależy na metce z logo emotka

ale jak by cos to mam taka karte i moge udostepnic

nitka310

#6864194 Napisano: 09.06.2022 18:13:01
Jak mój syn miał chrzest, to dostał od chrzestnych po 400 (bez pary) od dziadków po 500 a reszta to tak po 300 od pary, ale ja jednak płaciłam 60 zł za osobę. W maju miałam komunie syna i tu suma z kopert robi wrażenie, płaciliśmy 150 za osobę, ale kasa z komuni jest w całości dla syna. Powiem tak jak już ktoś napisał, dla mnie liczyła się obecność, np kuzynkę zaprosiłam żeby była dla mnie wsparciem psychicznym i syn nie wyobrażał sobie komuni bez niej, ale mimo tego dala synowi kopertę. Mój brat miał 2 wesela przyjaciół w tamtym roku, to dawał po 600 zł (był sam) ale oni to jak rodzina. Wiem też że nasz sąsiad płacił  300zł za osobę emotka  ale mój brat mówi, że jedzenie, muzyka itd na obu weselach naprawdę na najwyższym poziomie.
0 0

joan

#6864196 Napisano: 09.06.2022 18:31:05
zielonaszpilka napisał(a):

Podobnie jak ewikewikk uważam, że 500 zł to minimum. Dobrze dać tyle, żeby chociaż za talerzyk się młodym zwróciło, a jeśli to "standardowe" polskie wesele to obecnie raczej mało jest ofert sal weselnych z ceną mniejszą niż 250 zł. Większość sal ze względu na obecną sytuację korzysta też z możliwości podwyższenia ceny maksymalnie o wartości zapisane w umowie. Według mnie 500 to minimum, 600 już fajnie wygląda, a wszystko co ponad to na pewno bardzo ucieszy młodych emotka


Pls nie piszcie takich rzeczy. Kto nie ma kasy na wesele, niech nie urządza i tyle. A ten cały "talerzyk" = sala? żarcie słabe i alkohol, którego nie piję, muzyka najniższych lotów... idąc tym tropem powinnam wkładać 5 zł do koperty, ani grosza więcej. Zatem może niech każdy da tyle, ile mu komfortowo w duszy, bez żadnych matematycznych obliczeń, bo jeszcze młodzi nic nie dostaną emotka


cudaczek121 napisał(a):

Mam 18 czerwca Komunię córki swojej kuzynki, to jak myślicie 300 zł wystarczy czy jednak za mało bedzie?


Moja Droga, dla jednej osoby to będzie mało. Dla drugiej - dużo. A osób na imprezie będzie mnóstwo, może więc przestańmy je w myślach ankietować, tylko zapytaj siebie -> jaka kwota będzie dla mnie przyjazna? Połóż banknoty na stole przed sobą. Dokłada, odejmuj. Aż uznasz, że jesteś w pełni spokojna i zadowolona emotka

zielonaszpilka

#6864214 Napisano: 09.06.2022 20:16:46
Tojoan napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Podobnie jak ewikewikk uważam, że 500 zł to minimum. Dobrze dać tyle, żeby chociaż za talerzyk się młodym zwróciło, a jeśli to "standardowe" polskie wesele to obecnie raczej mało jest ofert sal weselnych z ceną mniejszą niż 250 zł. Większość sal ze względu na obecną sytuację korzysta też z możliwości podwyższenia ceny maksymalnie o wartości zapisane w umowie. Według mnie 500 to minimum, 600 już fajnie wygląda, a wszystko co ponad to na pewno bardzo ucieszy młodych emotka


Pls nie piszcie takich rzeczy. Kto nie ma kasy na wesele, niech nie urządza i tyle. A ten cały "talerzyk" = sala? żarcie słabe i alkohol, którego nie piję, muzyka najniższych lotów... idąc tym tropem powinnam wkładać 5 zł do koperty, ani grosza więcej. Zatem może niech każdy da tyle, ile mu komfortowo w duszy, bez żadnych matematycznych obliczeń, bo jeszcze młodzi nic nie dostaną emotka


Nikt nie każe nikomu chodzić na wesela jeśli komuś nie odpowiada weselny klimat emotka Można iść tylko do kościoła/urzędu i złożyć młodym życzenia albo i to nawet nie.  Jeśli jednak wybieramy się na wesele to w dobrym tonie jest danie młodym prezentu/koperty o równowartości talerzyka. Nie pisałam nigdzie, że młodzi oczekują prezentu o takiej równowartości. Piszę o przyjętych zwyczajach, bo takie było pytanie - ile wypada. Po prostu, tak jest i już, że na wesele w gości nie idzie się z pustymi rękami. To jest prezent na ich nową, wspólna drogę. Czy wydadzą to na spłatę wesela, podróż poślubną, wkład na mieszkanie czy przebimbają na głupoty to już ich sprawa. Wiadomo, że jeżeli ktoś ma trudną sytuację i da mniej niż ten "talerzyk" to nikt nie powinien (pisze nie powinien, bo ludzie są różni i różnie z tym bywa, ale takimi nie ma się co przejmować) mieć o to żadnych pretensji. Jeśli jednak mnie stać, a wkładam do koperty 5 zł, 100 czy nawet to 200 zł, bo nie odpowiada mi weselny klimat i nie mam zamiaru finansować takiej imprezy młodym to dla mnie to już słaba opcja. I żeby była jasność, nie mówię tu o osobach, które nie dają nic czy dają tą stówę, bo nie mają więcej. To jest zrozumiałe. 

pikawka

#6864216 Napisano: 09.06.2022 20:25:03
visserarthur napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Widzę, że poruszacie jeden z interesujących mnie tematów... chrzciny... mam jeszcze tydzień, więc na razie mam zamiar kupić medalik w Apart, a później jeszcze pomyślę, czy coś do koperty, czy jak...
W związku z tym:
Ma ktoś kartę Apart na zniżkę 10%? (Nie wiem, jak to działa, czy mogę wpisać czyjś numer karty/ telefonu, składając zamówienie online)

Za pierwsze zakupy i tak masz rabat chyba 15- 20% więc nie warto za tyle odkupować. Rabaty jeśli jakieś masz też się nie sumują. W dodatku płacąc kasą zwracają kasę w razie czego. A tak na marginesie apart ma kiepskie złoto i wygórowane ceny, lepiej wybrać miejscowego jubilera. No chyba, że komuś zależy na metce z logo emotka

Jestem nad morzem, na wsi, więc nawet nie mam gdzie... a jak wrócę, to zostanie mi tylko jeden dzień... Mówisz, że dostanę zniżkę na pierwsze zakupy online... Muszę zgłębić temat...
Ps: O zniżkę to mi chodziło o te takie ich karty zniżkowe- jak się ją dostaje, to jest 5%, a jak się kupi sumarycznie za chyba 3000 zł, to już się ma 10%.

Ja mam ich platynowa kartę ze zniżka 10% jeśli byś potrzebowała daj znać

pioge7

#6864360 Napisano: 10.06.2022 17:41:07
PILNE
Szukam kogoś kto przechodził w swoim życiu kamicę nerkową... 
Mam kilka pytań emotka  
0 0

viviean

#6864417 Napisano: 11.06.2022 10:36:23
Poszukuję info na jakich sprawdzonych stronach szukacie tanich biletów lotniczych? 
1 cb656 0

malenka89

#6864477 Napisano: 11.06.2022 23:02:59
Szukam fajnej zabawki dla 2 letniej dziewczynki emotka  Najlepiej takiej, którą ją zainteresuje dłużej niż 5 minut emotka  Może są tutaj mamy i doradzą co jest na czasie emotka
0 0

inska

#6864480 Napisano: 11.06.2022 23:23:58
malenka89 napisał(a):

Szukam fajnej zabawki dla 2 letniej dziewczynki emotka  Najlepiej takiej, którą ją zainteresuje dłużej niż 5 minut emotka  Może są tutaj mamy i doradzą co jest na czasie emotka

rzuć okiem na zabawki  B.Toys
0 0

kerocna

#6864533 Napisano: 12.06.2022 17:10:54
malenka89 napisał(a):

Szukam fajnej zabawki dla 2 letniej dziewczynki emotka  Najlepiej takiej, którą ją zainteresuje dłużej niż 5 minut emotka  Może są tutaj mamy i doradzą co jest na czasie emotka

Doświadczenie pokazuje, że dwuletnie dzieci z natury nie interesują się niczym dłużej niż 5 minut. emotka A otoczone zabawkami z uporem maniaka wolą przewracać w garach i pokrywkach, tudzież porządkować w szafkach po swojemu czy też organoleptycznie badać wnętrze doniczek. Jeśli miałabym coś doradzić, to podpowiedziałabym, że drewniane zabawki są najbardziej uniwersalne. Dwulatek powinien ćwiczyć motorykę małą to może drewniany "stawik' z magnetycznymi wędkami do łowienia? emotka

asther

#6864544 Napisano: 12.06.2022 19:50:20
asther napisał(a):

viviean napisał(a):

onach szukacie tanich biletów lotniczych? 

ostatnio na esky dorwałam mediolan z krakowa za 45 zł od osoby + jakaś tam prowizja, w tą i spowrotem za mniej niż 200 zł za 2 osoby nam wyszło emotka Ale ten moment jest już dosyć póżny na szukanie tanich perełek, takich szuka się w marcu, a najpóźniej w kwietniu  


viviean

#6864548 Napisano: 12.06.2022 20:54:56
asther napisał(a):

asther napisał(a):

viviean napisał(a):

onach szukacie tanich biletów lotniczych? 

ostatnio na esky dorwałam mediolan z krakowa za 45 zł od osoby + jakaś tam prowizja, w tą i spowrotem za mniej niż 200 zł za 2 osoby nam wyszło emotka Ale ten moment jest już dosyć póżny na szukanie tanich perełek, takich szuka się w marcu, a najpóźniej w kwietniu  

0 0

stokrotka238

#6864615 Napisano: 13.06.2022 12:44:52
Czy w tic tacu od razu przychodzi potwierdzenie na @? Bo minęło kilka min a na wp nie mam... 
0 0

viviean

#6864624 Napisano: 13.06.2022 13:13:23
viviean napisał(a):

asther napisał(a):

asther napisał(a):

viviean napisał(a):

onach szukacie tanich biletów lotniczych? 

ostatnio na esky dorwałam mediolan z krakowa za 45 zł od osoby + jakaś tam prowizja, w tą i spowrotem za mniej niż 200 zł za 2 osoby nam wyszło emotka Ale ten moment jest już dosyć póżny na szukanie tanich perełek, takich szuka się w marcu, a najpóźniej w kwietniu  

Dziękuję za podpowiedzi. Tu wynikła oferta last minute od znajomej, wystarczy, że "przylecicie", więc byłoby szaleństwo z dziećmi. Mamy plan B emotka
0 0

notta

#6864698 Napisano: 13.06.2022 20:28:20
szukam kieliszków jagera - widoczne na zdjęciu. Może ktoś ma do sprzedania jeszcze. 
0 0

pioge7

#6864700 Napisano: 13.06.2022 20:30:14
notta napisał(a):

szukam kieliszków jagera - widoczne na zdjęciu. Może ktoś ma do sprzedania jeszcze. 

A jaka cena cię interesuje? 
Bo jak coś to ja mam siostry zestaw. To bym jej zapytał emotka  
0 0

kristof23

#6864711 Napisano: 13.06.2022 21:17:34
Szukam paragonu z https://www.e-kon...j-zycia#.YqeNCezP1ZV
Kończy się dzis.
0 0

nanajka81

#6864749 Napisano: 14.06.2022 08:50:37
stokrotka238 napisał(a):

Czy w tic tacu od razu przychodzi potwierdzenie na @? Bo minęło kilka min a na wp nie mam... 

od razu przychodzi

asper01

#6864788 Napisano: 14.06.2022 12:25:58
Szukam laureata roweru z konkursu Nivea w Jawie z I etapu, mam pytanie - priv
0 0