Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

29renata

#7132036 Napisano: 18.10.2023 17:18:32
agakaz2 napisał(a):

29renata napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

29renata napisał(a):

Czy Kinder Joy Jajko niespodzianka bierze udział w Magicznej loterii? Może ktoś wie?

No właśnie, mam opis Kinder Joy Jajko Niespodzianka i nie wiem, czy zagrać?
0 0

visserarthur

#7132042 Napisano: 18.10.2023 17:28:52
29renata napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

29renata napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

29renata napisał(a):

Czy Kinder Joy Jajko niespodzianka bierze udział w Magicznej loterii? Może ktoś wie?

No właśnie, mam opis Kinder Joy Jajko Niespodzianka i nie wiem, czy zagrać?

Nie brałem udziału, ale ktoś pisał, że nie, bo na stronie nie ma w zakładce produkty...
1 29renata 0

fragles

#7132045 Napisano: 18.10.2023 17:36:48
29renata napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

29renata napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

29renata napisał(a):

Czy Kinder Joy Jajko niespodzianka bierze udział w Magicznej loterii? Może ktoś wie?

No właśnie, mam opis Kinder Joy Jajko Niespodzianka i nie wiem, czy zagrać?

Ja miałem taki opis i mi odebrali nagrodę, bo było Joy i nie pomogły wyjaśnienia. Bo kupiłem zwykłą Kinder Niespodziankę.
1 29renata 0

cytriss19

#7132120 Napisano: 18.10.2023 22:20:52
Czy u Smolara w loterii Tiger przejdzie "Napój Energ 0,25l"? W Dino tak mam opisany paragon emotka
0 0

byekitty

#7132171 Napisano: 19.10.2023 08:24:42
cytriss19 napisał(a):

Czy u Smolara w loterii Tiger przejdzie "Napój Energ 0,25l"? W Dino tak mam opisany paragon emotka

Miałam kilka razy beznadziejnie opisany paragon u nich i przechodziło bez problemu. Kiedyś. Oni są spoko, nie sądzę, żeby dla koszulki robili jakieś wielkie halo.
Edit: jeśli mylę loterie i są lepsze nagrody to można zapytać ich w mailu emotka

Monika11

#7132177 Napisano: 19.10.2023 08:56:41
cytriss19 napisał(a):

Czy u Smolara w loterii Tiger przejdzie "Napój Energ 0,25l"? W Dino tak mam opisany paragon emotka

Smolar nigdy , przenigdy nie robi problemów z paragonami emotka

visserarthur

#7132180 Napisano: 19.10.2023 09:11:03
Szukam info czy Gift Card(s) wyjatkowyprezent można łączyć?
0 0

anialistopad

#7132182 Napisano: 19.10.2023 09:14:24
przy leterii Bakuś dzwoniłam ,bo opis w Auchan był z du....Powiedzieli mi,że mogę śmiało grać,bo nie mam wpływu na to jakie nazwy są wprowadzane w systemie. A oni wiedzą jak zweryfikować i sobie poradzą ,a ja mam się nie przejmować opisami

olunka

#7132183 Napisano: 19.10.2023 09:26:42
visserarthur napisał(a):

Szukam info czy Gift Card(s) wyjatkowyprezent można łączyć?

pytałam i dostałam taka odpowiedź
Dzień dobry,
Oczywiście istnieje taka możliwość 
W przypadku kilku voucherów należy kolejno wprowadzać numery rezerwacyjne, poniżej wysyłam instrukcję wymiany. 
Informujemy, że wymiany vouchera można dokonać w każdym momencie jego ważności.
W tym celu należy na naszej stronie internetowej:
1. Dodać wybrany produkt lub kilka produktów do koszyka;
2. W koszyku użyć swojego aktualnego numeru rezerwacyjnego w polu "Wprowadź numer Gift Card lub kod";
3. Po kliknięciu "Sprawdź" wartość obecnego vouchera odejmie się od składanego zamówienia;
4. W kolejnych krokach należy wybrać sposób dostawy oraz ewentualnej dopłaty oraz zakończyć składanie zamówienia.
Instrukcję wymiany wraz z grafikami można znaleźć tez tutaj.
Wymiany można również dokonać w każdym naszym sklepie.
Uwaga! Wymiana nie wydłuża ważności Vouchera.
wklejam bo może sie jeszcze komus przyda

visserarthur

#7132187 Napisano: 19.10.2023 09:30:46
olunka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Szukam info czy Gift Card(s) wyjatkowyprezent można łączyć?

pytałam i dostałam taka odpowiedź
Dzień dobry,
Oczywiście istnieje taka możliwość 
W przypadku kilku voucherów należy kolejno wprowadzać numery rezerwacyjne, poniżej wysyłam instrukcję wymiany. 
Informujemy, że wymiany vouchera można dokonać w każdym momencie jego ważności.
W tym celu należy na naszej stronie internetowej:
1. Dodać wybrany produkt lub kilka produktów do koszyka;
2. W koszyku użyć swojego aktualnego numeru rezerwacyjnego w polu "Wprowadź numer Gift Card lub kod";
3. Po kliknięciu "Sprawdź" wartość obecnego vouchera odejmie się od składanego zamówienia;
4. W kolejnych krokach należy wybrać sposób dostawy oraz ewentualnej dopłaty oraz zakończyć składanie zamówienia.
Instrukcję wymiany wraz z grafikami można znaleźć tez tutaj.
Wymiany można również dokonać w każdym naszym sklepie.
Uwaga! Wymiana nie wydłuża ważności Vouchera.
wklejam bo może sie jeszcze komus przyda

Super, dzięki.
0 0

zielonaszpilka

#7132212 Napisano: 19.10.2023 10:47:22
rooney napisał(a):

szukam jakiejś korzystnej promocji na agd.... niekoniecznie konkurs  emotka  

coś w stylu kup 3 zapłać 2 albo drugi produkt taniej.... może ktoś kupował ostatnio sprzęty i ma sklep godny polecenia? niestety widzę że w większości pod względem promocyjnym tzw. susza... albo promocje na wybrane marki /produkty... a do black Friday jeszcze trochę czasu

Electrolux ma zwrot kasy za rachunki, w zależności od wydanej kwoty zwracają od 200 do 3000 zł  i konkurs, w którym do wygrania jest samochód  emotka
1 rooney 0

anaesth

#7132215 Napisano: 19.10.2023 10:54:58
Szukam podpowiedzi, co warto kupić na loterię Vileda. Chciałabym mieć chociaż 1 los na główną emotka  ale jestem typem „gąbka do mycia naczyń po zużyciu awansuje na gąbkę do mycia zlewu”, do okien mam Karchera, do podłóg odkurzacz pionowy z końcówką do mycia, deski do prasowania nie używam emotka Totalnie nie wiem co kupić. Zapas gąbek i rękawiczek za 20zł?
0 0

@gnieszk@

#7132216 Napisano: 19.10.2023 10:57:08
anaesth napisał(a):

Szukam podpowiedzi, co warto kupić na loterię Vileda. Chciałabym mieć chociaż 1 los na główną emotka  ale jestem typem „gąbka do mycia naczyń po zużyciu awansuje na gąbkę do mycia zlewu”, do okien mam Karchera, do podłóg odkurzacz pionowy z końcówką do mycia, deski do prasowania nie używam emotka Totalnie nie wiem co kupić. Zapas gąbek i rękawiczek za 20zł?


Vileda ma dość drogie produkty. Zestaw dwóch gąbeczek + paczka ściereczek z mikrofibry (jakieś 3 sztuki) i już są dwie dyszki
1 anaesth 0

anaesth

#7132223 Napisano: 19.10.2023 11:07:27
@gnieszk@ napisał(a):

anaesth napisał(a):

Szukam podpowiedzi, co warto kupić na loterię Vileda. Chciałabym mieć chociaż 1 los na główną emotka  ale jestem typem „gąbka do mycia naczyń po zużyciu awansuje na gąbkę do mycia zlewu”, do okien mam Karchera, do podłóg odkurzacz pionowy z końcówką do mycia, deski do prasowania nie używam emotka Totalnie nie wiem co kupić. Zapas gąbek i rękawiczek za 20zł?


Vileda ma dość drogie produkty. Zestaw dwóch gąbeczek + paczka ściereczek z mikrofibry (jakieś 3 sztuki) i już są dwie dyszki

Tak, widziałam te ściereczki, tylko nie wiem do czego je używać. Sprzatanie blatu w kuchni/stołu w jadalni? Taka ze mnie ch… pani domu emotka
0 0

pikawka

#7132225 Napisano: 19.10.2023 11:14:46
Szukam osoby, która zna się na rysunku…. Kilka osób zwróciło mi uwagę, ze mój 7 letni syn ładnie rysuje (m.in jeszcze w przedszkolu panie) i rzeczywiście jest różnica w jego rysunkach a jego brata bliźniaka. 

Czy jest jakaś grupa na fb gdzie ktoś by ocenił czy mam gdzieś iść z nim w tym kierunku czy nie warto emotka  nie chce przegapić czegoś co może okazać się istotne w jego rozwoju emotka
0 0

maverick

#7132227 Napisano: 19.10.2023 11:20:18
anaesth napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

anaesth napisał(a):

Szukam podpowiedzi, co warto kupić na loterię Vileda. Chciałabym mieć chociaż 1 los na główną emotka  ale jestem typem „gąbka do mycia naczyń po zużyciu awansuje na gąbkę do mycia zlewu”, do okien mam Karchera, do podłóg odkurzacz pionowy z końcówką do mycia, deski do prasowania nie używam emotka Totalnie nie wiem co kupić. Zapas gąbek i rękawiczek za 20zł?


Vileda ma dość drogie produkty. Zestaw dwóch gąbeczek + paczka ściereczek z mikrofibry (jakieś 3 sztuki) i już są dwie dyszki

Tak, widziałam te ściereczki, tylko nie wiem do czego je używać. Sprzatanie blatu w kuchni/stołu w jadalni? Taka ze mnie ch… pani domu emotka

Na ściereczkach się nie znam, ale jeżeli tak sobie rodzisz w jadalni, to z pewnością w innych pomieszczeniach wymiatasz emotka
szukam: potwierdzenia bądź zaprzeczenia czy tylko mi się wydaje, że ten wątek staje się wątkiem do pogaduch, a nie krótkiej odp na pytanie szukam i koniec dialogów emotka
1 anaesth 0

nanajka81

#7132233 Napisano: 19.10.2023 11:26:47
pikawka napisał(a):

Szukam osoby, która zna się na rysunku…. Kilka osób zwróciło mi uwagę, ze mój 7 letni syn ładnie rysuje (m.in jeszcze w przedszkolu panie) i rzeczywiście jest różnica w jego rysunkach a jego brata bliźniaka. 

Czy jest jakaś grupa na fb gdzie ktoś by ocenił czy mam gdzieś iść z nim w tym kierunku czy nie warto emotka  nie chce przegapić czegoś co może okazać się istotne w jego rozwoju emotka

Mój też ładnie/kreatywnie rysuje tak więc jak w szkole są jakieś dodatkowe zajęcia to on chodzi (dziś np. Pani zrobiła dodatkową lekcje dla chętnych rysowników żeby na konkurs coś narysowali). Poza tym ciągnę go aby mi rysował w konkursach to nawet czasami jakąś nagrodę wyrysuje. Na razie ma wolną rękę, może z czasem pójdzie w tym kierunku aczkolwiek on bardziej ma mózg matematyczny więc nie wiem czy to połączy. Czy warto coś z tym robić? Wg mnie wygrywać zestawy plastyczne w Nestle i dawać młodemu niech tworzy na różne konkursy emotka
0 0

pikawka

#7132235 Napisano: 19.10.2023 11:32:52
nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Szukam osoby, która zna się na rysunku…. Kilka osób zwróciło mi uwagę, ze mój 7 letni syn ładnie rysuje (m.in jeszcze w przedszkolu panie) i rzeczywiście jest różnica w jego rysunkach a jego brata bliźniaka. 

Czy jest jakaś grupa na fb gdzie ktoś by ocenił czy mam gdzieś iść z nim w tym kierunku czy nie warto emotka  nie chce przegapić czegoś co może okazać się istotne w jego rozwoju emotka

Mój też ładnie/kreatywnie rysuje tak więc jak w szkole są jakieś dodatkowe zajęcia to on chodzi (dziś np. Pani zrobiła dodatkową lekcje dla chętnych rysowników żeby na konkurs coś narysowali). Poza tym ciągnę go aby mi rysował w konkursach to nawet czasami jakąś nagrodę wyrysuje. Na razie ma wolną rękę, może z czasem pójdzie w tym kierunku aczkolwiek on bardziej ma mózg matematyczny więc nie wiem czy to połączy. Czy warto coś z tym robić? Wg mnie wygrywać zestawy plastyczne w Nestle i dawać młodemu niech tworzy na różne konkursy emotka


On już mi wygrał nie raz rysunkiem w konkursie  emotka   Myślałam bardziej żeby na jakieś zajęcia go zapisać, żeby zobaczyli, czy rzeczywiście coś z tego będzie…
0 0

zielonaszpilka

#7132236 Napisano: 19.10.2023 11:35:35
anaesth napisał(a):

Szukam podpowiedzi, co warto kupić na loterię Vileda. Chciałabym mieć chociaż 1 los na główną emotka  ale jestem typem „gąbka do mycia naczyń po zużyciu awansuje na gąbkę do mycia zlewu”, do okien mam Karchera, do podłóg odkurzacz pionowy z końcówką do mycia, deski do prasowania nie używam emotka Totalnie nie wiem co kupić. Zapas gąbek i rękawiczek za 20zł?

Fioletową i żółtą ściereczkę actifibre. Kocham je miłością bezgraniczną. Moczysz je samą wodą, wyciskasz dobrze i myjesz wszystko bez smug - lustra, blaty, okna, ściany, drzwi, podłogi, lodówkę, okap, kuchenkę... No wszystko! Myję nimi też upalcowany ekran telewizora i wszystko znika bez śladu, bez smug i bez ryzyka, że uszkodzę matrycę. Jest idealna do wszystkiego. Jak umyjesz coś jakimś płynem albo preparatem a wciąż masz smugi to przecierasz Viledą i wszystkie smugi znikają. W Biedronce są po 10 zł z groszami za sztukę. Można je kupić też taniej. Zawsze mam solidny zapas w domu emotka

nanajka81

#7132245 Napisano: 19.10.2023 11:55:55
pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Szukam osoby, która zna się na rysunku…. Kilka osób zwróciło mi uwagę, ze mój 7 letni syn ładnie rysuje (m.in jeszcze w przedszkolu panie) i rzeczywiście jest różnica w jego rysunkach a jego brata bliźniaka. 

Czy jest jakaś grupa na fb gdzie ktoś by ocenił czy mam gdzieś iść z nim w tym kierunku czy nie warto emotka  nie chce przegapić czegoś co może okazać się istotne w jego rozwoju emotka

Mój też ładnie/kreatywnie rysuje tak więc jak w szkole są jakieś dodatkowe zajęcia to on chodzi (dziś np. Pani zrobiła dodatkową lekcje dla chętnych rysowników żeby na konkurs coś narysowali). Poza tym ciągnę go aby mi rysował w konkursach to nawet czasami jakąś nagrodę wyrysuje. Na razie ma wolną rękę, może z czasem pójdzie w tym kierunku aczkolwiek on bardziej ma mózg matematyczny więc nie wiem czy to połączy. Czy warto coś z tym robić? Wg mnie wygrywać zestawy plastyczne w Nestle i dawać młodemu niech tworzy na różne konkursy emotka


On już mi wygrał nie raz rysunkiem w konkursie  emotka   Myślałam bardziej żeby na jakieś zajęcia go zapisać, żeby zobaczyli, czy rzeczywiście coś z tego będzie…

W tych czasach na takich dodatkowych, płatnych zajęciach to każdy Ci powie że "coś z tego będzie" bo wiadomo że chodzi o zarobek. Moja rada: obserwuj i niech rysuje jak najwięcej, za rok może mu się to kompletnie zmienić i nie będzie chciał Ci nic narysować.
0 0