Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

@gnieszk@

#7132250 Napisano: 19.10.2023 12:21:17
maverick napisał(a):

anaesth napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

anaesth napisał(a):

Szukam podpowiedzi, co warto kupić na loterię Vileda. Chciałabym mieć chociaż 1 los na główną emotka  ale jestem typem „gąbka do mycia naczyń po zużyciu awansuje na gąbkę do mycia zlewu”, do okien mam Karchera, do podłóg odkurzacz pionowy z końcówką do mycia, deski do prasowania nie używam emotka Totalnie nie wiem co kupić. Zapas gąbek i rękawiczek za 20zł?


Vileda ma dość drogie produkty. Zestaw dwóch gąbeczek + paczka ściereczek z mikrofibry (jakieś 3 sztuki) i już są dwie dyszki

Tak, widziałam te ściereczki, tylko nie wiem do czego je używać. Sprzatanie blatu w kuchni/stołu w jadalni? Taka ze mnie ch… pani domu emotka

Na ściereczkach się nie znam, ale jeżeli tak sobie rodzisz w jadalni, to z pewnością w innych pomieszczeniach wymiatasz emotka
szukam: potwierdzenia bądź zaprzeczenia czy tylko mi się wydaje, że ten wątek staje się wątkiem do pogaduch, a nie krótkiej odp na pytanie szukam i koniec dialogów emotka

Eeeej Mavericku Przecież anaesth szuka, gdzie może użyć tych ściereczek.
1 maverick 0

stokrotka238

#7132422 Napisano: 19.10.2023 22:05:59
Kto mi podpowie jakie odp wygrywał w gratisobraniu? Może być na pw 🙂
0 0

anaesth

#7132424 Napisano: 19.10.2023 22:16:01
@gnieszk@ napisał(a):

maverick napisał(a):

anaesth napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

anaesth napisał(a):

Szukam podpowiedzi, co warto kupić na loterię Vileda. Chciałabym mieć chociaż 1 los na główną emotka  ale jestem typem „gąbka do mycia naczyń po zużyciu awansuje na gąbkę do mycia zlewu”, do okien mam Karchera, do podłóg odkurzacz pionowy z końcówką do mycia, deski do prasowania nie używam emotka Totalnie nie wiem co kupić. Zapas gąbek i rękawiczek za 20zł?


Vileda ma dość drogie produkty. Zestaw dwóch gąbeczek + paczka ściereczek z mikrofibry (jakieś 3 sztuki) i już są dwie dyszki

Tak, widziałam te ściereczki, tylko nie wiem do czego je używać. Sprzatanie blatu w kuchni/stołu w jadalni? Taka ze mnie ch… pani domu emotka

Na ściereczkach się nie znam, ale jeżeli tak sobie rodzisz w jadalni, to z pewnością w innych pomieszczeniach wymiatasz emotka
szukam: potwierdzenia bądź zaprzeczenia czy tylko mi się wydaje, że ten wątek staje się wątkiem do pogaduch, a nie krótkiej odp na pytanie szukam i koniec dialogów emotka

Eeeej Mavericku Przecież anaesth szuka, gdzie może użyć tych ściereczek.

Następnym razem poszukam podpowiedzi w wątku WC emotka
1 maverick 0

aleksandra008

#7132425 Napisano: 19.10.2023 23:12:17
pikawka napisał(a):

Szukam osoby, która zna się na rysunku…. Kilka osób zwróciło mi uwagę, ze mój 7 letni syn ładnie rysuje (m.in jeszcze w przedszkolu panie) i rzeczywiście jest różnica w jego rysunkach a jego brata bliźniaka. 

Czy jest jakaś grupa na fb gdzie ktoś by ocenił czy mam gdzieś iść z nim w tym kierunku czy nie warto emotka  nie chce przegapić czegoś co może okazać się istotne w jego rozwoju emotka

Na pewno psychologowie się zainteresują w tej różnicy w talentach. Czasem nie ważne jaki ma się talent ale czy ktoś nie ma lepszego. Ja ładnie rysowałam ale miałam pecha i w szkole koleżanka była wybitna i została potem znaną artystką. Zniechęciło mnie to a to zwykły przypadek.
0 0

zezowaty_kot

#7132430 Napisano: 20.10.2023 01:23:19
pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Szukam osoby, która zna się na rysunku…. Kilka osób zwróciło mi uwagę, ze mój 7 letni syn ładnie rysuje (m.in jeszcze w przedszkolu panie) i rzeczywiście jest różnica w jego rysunkach a jego brata bliźniaka. 

Czy jest jakaś grupa na fb gdzie ktoś by ocenił czy mam gdzieś iść z nim w tym kierunku czy nie warto emotka  nie chce przegapić czegoś co może okazać się istotne w jego rozwoju emotka

Mój też ładnie/kreatywnie rysuje tak więc jak w szkole są jakieś dodatkowe zajęcia to on chodzi (dziś np. Pani zrobiła dodatkową lekcje dla chętnych rysowników żeby na konkurs coś narysowali). Poza tym ciągnę go aby mi rysował w konkursach to nawet czasami jakąś nagrodę wyrysuje. Na razie ma wolną rękę, może z czasem pójdzie w tym kierunku aczkolwiek on bardziej ma mózg matematyczny więc nie wiem czy to połączy. Czy warto coś z tym robić? Wg mnie wygrywać zestawy plastyczne w Nestle i dawać młodemu niech tworzy na różne konkursy emotka


On już mi wygrał nie raz rysunkiem w konkursie  emotka   Myślałam bardziej żeby na jakieś zajęcia go zapisać, żeby zobaczyli, czy rzeczywiście coś z tego będzie…

Możesz sama mu kupić książki do nauki rysunku, albo znaleźć na YT kanał, gdzie uczą technik, sposobów. Mój syn w taki sposób sam się szkoli w tej dziedzinie emotka

adamo86

#7132481 Napisano: 20.10.2023 10:40:06
Szukam osób, które polują na krówkę ale jeszcze im się nie udało, a chciałyby wygrać emotka
0 0

iszhara

#7132635 Napisano: 20.10.2023 15:30:19
Szukam osób które realizowały już vouchery z Da Grasso. Czy można zamówić w lokalu ale na wynos? Czy faktycznie trzeba wydać dokładnie równe 100 zł, nie można różnicy dopłacić? Jak u Was wyglądały realizacje tych voucherów?
0 0

jaszczurka-04

#7132715 Napisano: 20.10.2023 21:59:23
Czy w aplikacji żabki można zobaczyć starsze zakończone wyzwania?
0 0

@gnieszk@

#7132749 Napisano: 21.10.2023 10:12:32
Czy GLS ma taką aplikację jak np. DPD?
0 0

jokan

#7132875 Napisano: 21.10.2023 21:22:49
szukam kociary/kociarza (czyli tych, co wiedzą wszystko o kotach), mam parę pytań emotka
0 0

masza

#7132886 Napisano: 21.10.2023 23:49:09
jokan napisał(a):

szukam kociary/kociarza (czyli tych, co wiedzą wszystko o kotach), mam parę pytań emotka

priv
0 0

atyde25

#7133226 Napisano: 23.10.2023 14:16:04
Czeka ktoś jeszcze na zestaw Martini-Biedra? Bo zaczynam się denerwować.
0 0

olunka

#7133227 Napisano: 23.10.2023 14:18:31
atyde25 napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na zestaw Martini-Biedra? Bo zaczynam się denerwować.

ja, napisze na PW
0 0

@gnieszk@

#7133231 Napisano: 23.10.2023 14:24:20
zielonaszpilka napisał(a):

anaesth napisał(a):

Szukam podpowiedzi, co warto kupić na loterię Vileda. Chciałabym mieć chociaż 1 los na główną emotka  ale jestem typem „gąbka do mycia naczyń po zużyciu awansuje na gąbkę do mycia zlewu”, do okien mam Karchera, do podłóg odkurzacz pionowy z końcówką do mycia, deski do prasowania nie używam emotka Totalnie nie wiem co kupić. Zapas gąbek i rękawiczek za 20zł?

Fioletową i żółtą ściereczkę actifibre. Kocham je miłością bezgraniczną. Moczysz je samą wodą, wyciskasz dobrze i myjesz wszystko bez smug - lustra, blaty, okna, ściany, drzwi, podłogi, lodówkę, okap, kuchenkę... No wszystko! Myję nimi też upalcowany ekran telewizora i wszystko znika bez śladu, bez smug i bez ryzyka, że uszkodzę matrycę. Jest idealna do wszystkiego. Jak umyjesz coś jakimś płynem albo preparatem a wciąż masz smugi to przecierasz Viledą i wszystkie smugi znikają. W Biedronce są po 10 zł z groszami za sztukę. Można je kupić też taniej. Zawsze mam solidny zapas w domu emotka

Jak je pierzesz?
0 0

zielonaszpilka

#7133245 Napisano: 23.10.2023 14:47:49
@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

anaesth napisał(a):

Szukam podpowiedzi, co warto kupić na loterię Vileda. Chciałabym mieć chociaż 1 los na główną emotka  ale jestem typem „gąbka do mycia naczyń po zużyciu awansuje na gąbkę do mycia zlewu”, do okien mam Karchera, do podłóg odkurzacz pionowy z końcówką do mycia, deski do prasowania nie używam emotka Totalnie nie wiem co kupić. Zapas gąbek i rękawiczek za 20zł?

Fioletową i żółtą ściereczkę actifibre. Kocham je miłością bezgraniczną. Moczysz je samą wodą, wyciskasz dobrze i myjesz wszystko bez smug - lustra, blaty, okna, ściany, drzwi, podłogi, lodówkę, okap, kuchenkę... No wszystko! Myję nimi też upalcowany ekran telewizora i wszystko znika bez śladu, bez smug i bez ryzyka, że uszkodzę matrycę. Jest idealna do wszystkiego. Jak umyjesz coś jakimś płynem albo preparatem a wciąż masz smugi to przecierasz Viledą i wszystkie smugi znikają. W Biedronce są po 10 zł z groszami za sztukę. Można je kupić też taniej. Zawsze mam solidny zapas w domu emotka

Jak je pierzesz?

Zazwyczaj opłukuje z kurzu lekko szorując, a jak jest mocniej brudna ręcznie płynem do mycia naczyń albo mydłem. Wrzucałam je czasem do pralki, ale jednak się niszczą, więc teraz już tylko ręcznie.
1 @gnieszk@ 0

nataszka

#7133263 Napisano: 23.10.2023 15:23:10
zielonaszpilka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

anaesth napisał(a):

Szukam podpowiedzi, co warto kupić na loterię Vileda. Chciałabym mieć chociaż 1 los na główną emotka  ale jestem typem „gąbka do mycia naczyń po zużyciu awansuje na gąbkę do mycia zlewu”, do okien mam Karchera, do podłóg odkurzacz pionowy z końcówką do mycia, deski do prasowania nie używam emotka Totalnie nie wiem co kupić. Zapas gąbek i rękawiczek za 20zł?

Fioletową i żółtą ściereczkę actifibre. Kocham je miłością bezgraniczną. Moczysz je samą wodą, wyciskasz dobrze i myjesz wszystko bez smug - lustra, blaty, okna, ściany, drzwi, podłogi, lodówkę, okap, kuchenkę... No wszystko! Myję nimi też upalcowany ekran telewizora i wszystko znika bez śladu, bez smug i bez ryzyka, że uszkodzę matrycę. Jest idealna do wszystkiego. Jak umyjesz coś jakimś płynem albo preparatem a wciąż masz smugi to przecierasz Viledą i wszystkie smugi znikają. W Biedronce są po 10 zł z groszami za sztukę. Można je kupić też taniej. Zawsze mam solidny zapas w domu emotka

Jak je pierzesz?

Zazwyczaj opłukuje z kurzu lekko szorując, a jak jest mocniej brudna ręcznie płynem do mycia naczyń albo mydłem. Wrzucałam je czasem do pralki, ale jednak się niszczą, więc teraz już tylko ręcznie.

Szare mydło w kostce, lub w płynie z Rossmana👍

cb656

#7133281 Napisano: 23.10.2023 15:42:00
@gnieszk@ napisał(a):

Czy GLS ma taką aplikację jak np. DPD?

"takiej, jak DPD" to nie ma, ma swoją własną, inną. emotka
GLS IT Services GmbH (Android)
https://gls-group.com/PL/pl/ade-plus/
0 0

@gnieszk@

#7133312 Napisano: 23.10.2023 16:32:57
cb656 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Czy GLS ma taką aplikację jak np. DPD?

"takiej, jak DPD" to nie ma, ma swoją własną, inną. emotka
GLS IT Services GmbH (Android)
https://gls-group.com/PL/pl/ade-plus/

To, że GLS ma jakąś tam aplikację to wiem (ta z linka swoją drogą to jakiś antyk, ostatnią aktualizację miała 3 lata temu) 
Moje pytanie dotyczyło sposobu działania aplikacji  w taki sposób "jak w DPD" a konkretnie czy po utworzeniu profilu będzie przypisywać nadane przesyłki w powiązaniu ze wskazanym numerem telefonu.
0 0

mixik

#7133382 Napisano: 23.10.2023 21:23:34
O co może chodzić w konkursie "Żubr poleca się z natury" w Netto z wyskakującym tekstem: "Nie zostałeś zweryfikowany. Spróbuj ponownie." Wchodząc na stronę klikam datę urodzenia (18+), wszystko wypełnione, zaznaczone, zdjęcie paragonu dodane (nieco ponad 3MB) i ciągle to samo! O co biega? Miał tak ktoś?

EDIT: Sam sobie odpowiem, może i komuś się przyda - problem miałem z przeglądarki firefox, ale z chrome poszło od razu
0 0

cb656

#7133545 Napisano: 24.10.2023 15:02:54
pioge7 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Czy jakaś sieć telefoniczna ma teraz ofertę na kartę, której doładowanie dowolną kwotą przedłuża ważność konta na rok?

Nju mobile
Jeśli doładujesz raz konto masz po wieki, ale co 92 dni proszą o wysłanie SMS-a do nich, bo sprawdzają czy jeszcze używasz numeru emotka


1 cleo25 0