SZUKAM....

Jestemnowa

#7359132 Napisano: 28.05.2026 14:52:50
Lorenz czy to tak wygląda teraz po zarejestrowaniu?  Wydaje mi się ,że wcześniej była zdrapka do odsłonięcia 
0 0

nanajka81

#7359190 Napisano: 28.05.2026 18:12:23
Jestemnowa napisał(a):

Lorenz czy to tak wygląda teraz po zarejestrowaniu?  Wydaje mi się ,że wcześniej była zdrapka do odsłonięcia 

mi się wciąż pusty orzeszek pokazuje 😳
0 0

rare85

#7359192 Napisano: 28.05.2026 18:22:56
Szukam rabatu do C&A  - czasami wysyłają indywidualnie na maila i ktoś może ma i nie skorzysta emotka
0 0

katrin1

#7360361 Napisano: 02.06.2026 11:57:52
Szukam możliwości przełączenia strony e-konków na stary widok, do niedawna była taka opcja, nie mogę się przyzwyczaić do nowego wyglądu emotka
0 0

netka2000

#7360390 Napisano: 02.06.2026 12:44:12
katrin1 napisał(a):

Szukam możliwości przełączenia strony e-konków na stary widok, do niedawna była taka opcja, nie mogę się przyzwyczaić do nowego wyglądu emotka

Ja mam stara skórkę ale widzę, że nie ma możliwości przełączania skórek. Tylko nowoczesna, która jak dla mnie jest nieporozumieniem.
1 zof83 0

stokrotka238

#7360442 Napisano: 02.06.2026 14:18:58
Czy w konkursie tropi de lux w Dino można kupić 1 produkt??
0 0

danaaa

#7360494 Napisano: 02.06.2026 15:30:50
katrin1 napisał(a):

Szukam możliwości przełączenia strony e-konków na stary widok, do niedawna była taka opcja, nie mogę się przyzwyczaić do nowego wyglądu emotka

Jeśli jesteś obecnie na nowym widoku i chcesz zmienić na stary, to na górze po lewej stronie masz 3 poziome kreseczki, wchodzisz w to, dalej wybierasz Na skróty, i dalej Stara wersja strony.

Jeśli jesteś obecnie na starym widoku i chcesz zmienić na nowoczesny , to na samym dole strony, po prawej stronie na czarnym tle masz Mapa serwisu, dalej wybierasz Skórka (ostatnia pozycja)  i zmieniasz  na Nowoczesna
1 andii 0

pieg

#7360886 Napisano: 03.06.2026 18:38:22
stokrotka238 napisał(a):

Czy w konkursie tropi de lux w Dino można kupić 1 produkt??



Minimum 1 sztuka, więc można 1 sztukę

asantesana

#7361006 Napisano: 04.06.2026 09:15:32
Kochani, jakiś czas mnie tu nie było, więc nie znam nowinek. Czy na e-paragon można już grać? Taki mi się "wydrukował" w Nałęczowiance.
0 0

wojciech6

#7361028 Napisano: 04.06.2026 10:50:43
Hej, szukam kodu QR z Media Markt

https://www.e-kon...acej-na-tomorrowland
1 wojciech6 0

halliday

#7361079 Napisano: 04.06.2026 13:20:09
asantesana napisał(a):

Kochani, jakiś czas mnie tu nie było, więc nie znam nowinek. Czy na e-paragon można już grać? Taki mi się "wydrukował" w Nałęczowiance.

to zalezy od agencji, w regulaminie zazwyczaj jest taka informacja, ale ten e-paragon musi być fiskalny.
1 atyde25 0

atyde25

#7361082 Napisano: 04.06.2026 13:27:32
Zawsze mnie to intrygowało bo pamiętam ,że trzeba czytać regulaminy bo tam dodawali info czy uznają e-paragon czy nie .Ja to wiadomo babcia to zawsze wybiorę papier ale kiedyś zrezygnują całkowicie z papieru i będą tylko e- paragony.
0 0

fryz

#7361084 Napisano: 04.06.2026 13:31:53
halliday napisał(a):

asantesana napisał(a):

Kochani, jakiś czas mnie tu nie było, więc nie znam nowinek. Czy na e-paragon można już grać? Taki mi się "wydrukował" w Nałęczowiance.

to zalezy od agencji, w regulaminie zazwyczaj jest taka informacja, ale ten e-paragon musi być fiskalny.

ja gram czasem na takie fiskalne z biedronki - czy ktoś miał kłopoty z ich uznaniem
0 0

asantesana

#7361118 Napisano: 04.06.2026 15:48:05
halliday napisał(a):

asantesana napisał(a):

Kochani, jakiś czas mnie tu nie było, więc nie znam nowinek. Czy na e-paragon można już grać? Taki mi się "wydrukował" w Nałęczowiance.

to zalezy od agencji, w regulaminie zazwyczaj jest taka informacja, ale ten e-paragon musi być fiskalny.

Dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście jest w regulaminie wizualizacja e-paragonu, co to się porobiło emotka
0 0

pieg

#7361484 Napisano: 05.06.2026 15:29:26
@gnieszk@ napisał(a):

Szukam kodu rabatowego do Half Price. Jest np. w aplikacji Erste Bank. Może ktoś ma konto w tym banku (ex- Santander) a nie będzie korzystał?

Wysłane
1 @gnieszk@ 0