SZUKAM....

cleo25

#7353802 Napisano: 08.05.2026 17:36:15
Pokażcie zdjęcie tej bluzy z Kinley?
I może ktoś zmierzyłby szerokość pod pachami
0 0

niunio

#7353819 Napisano: 08.05.2026 18:35:28
Działają wam karty do Biedry z Bushmillsa? emotka
0 0

baxter

#7353838 Napisano: 08.05.2026 20:22:12
[quote=cleo25]Pokażcie zdjęcie tej bluzy z Kinley?
I może ktoś zmierzyłby szerokość pod pachamiRozmiar L

nataliab

#7353845 Napisano: 08.05.2026 21:13:40
Hej 😊 szukam kodu na Booking np -10%. Czy ktoś może ma i nie wykorzysta?
0 0

emi

#7353859 Napisano: 08.05.2026 23:28:08
baxter napisał(a):

[quote=cleo25]Pokażcie zdjęcie tej bluzy z Kinley?
I może ktoś zmierzyłby szerokość pod pachami

Rozmiar L

Moja identyczna tylko XL- pod pachami 68 cm  emotka , jak 3XL
Fason, kolor i tkanina w miarę OK, na jakieś grillowo-piknikowe wypady ale rozmiar, niestety. dla mnie jest do połowy uda i rękawy zakrywają ręce.
Chętnie zamienię na mniejszą
0 0

aniaaa131

#7354138 Napisano: 10.05.2026 14:50:52
Czy działa Wam strona albedo? Chciałam uzupelnic dane z monster, ale strona otwiera się tylko do połowy.
0 0

samuraj

#7354143 Napisano: 10.05.2026 15:15:55
aniaaa131 napisał(a):

Czy działa Wam strona albedo? Chciałam uzupelnic dane z monster, ale strona otwiera się tylko do połowy.

U mnie śmiga
0 0

aniaaa131

#7354157 Napisano: 10.05.2026 16:27:30
samuraj napisał(a):

aniaaa131 napisał(a):

Czy działa Wam strona albedo? Chciałam uzupelnic dane z monster, ale strona otwiera się tylko do połowy.

U mnie śmiga

Ok dzięki. Będę próbować, ale jak na razie dalej to samo.
0 0

pikawka

#7355168 Napisano: 13.05.2026 21:49:48
Muszę kupić 2 laptopy, może jest gdzieś jakaś promocja czy zwrot czy coś typu 3 w cenie 2 emotka  ???
0 0

andii

#7355169 Napisano: 13.05.2026 21:53:44
pikawka napisał(a):

Muszę kupić 2 laptopy, może jest gdzieś jakaś promocja czy zwrot czy coś typu 3 w cenie 2 emotka  ???

Zobacz w media expert  lub w Rtv euro Agd. Jest tam 1 + drugi + 3 taniej  emotka
1 pikawka 0

pikawka

#7355171 Napisano: 13.05.2026 22:19:39
andii napisał(a):

pikawka napisał(a):

Muszę kupić 2 laptopy, może jest gdzieś jakaś promocja czy zwrot czy coś typu 3 w cenie 2 emotka  ???

Zobacz w media expert  lub w Rtv euro Agd. Jest tam 1 + drugi + 3 taniej  emotka

No właśnie nic nie ma a laptopy chce lepsze jakieś, nie byle jakie
1 andii 0

nanajka81

#7355184 Napisano: 14.05.2026 05:57:26
pikawka napisał(a):

Muszę kupić 2 laptopy, może jest gdzieś jakaś promocja czy zwrot czy coś typu 3 w cenie 2 emotka  ???

patrz na peppera, tam bywają okazje. Dobry laptop to teraz od 5 tys w górę.
1 andii 0

gokogoko

#7355333 Napisano: 14.05.2026 14:24:21
pikawka napisał(a):

Muszę kupić 2 laptopy, może jest gdzieś jakaś promocja czy zwrot czy coś typu 3 w cenie 2 emotka  ???

w X-kom jest jakiś cashback na 500 zł , ale trzeba doczytać szczegóły  
0 0

atyde25

#7356748 Napisano: 20.05.2026 11:16:52
Jak ktoś mówi ( napiszę ) dam Ci coś za friko .Pierwsza myśl nie ma w życiu nic za friko ale ja stara i nieufna to bez znaczenia moje zdanie emotka
0 0

fryz

#7357003 Napisano: 21.05.2026 07:58:48
Chciałabym dołożyć sobie kartę esim w telefonie (starte z nowym numerem). Znacie jakieś bezpłatne lub tanie rozwiązania skąd zamówić?
0 0

baxter

#7357010 Napisano: 21.05.2026 08:27:53
fryz napisał(a):

Chciałabym dołożyć sobie kartę esim w telefonie (starte z nowym numerem). Znacie jakieś bezpłatne lub tanie rozwiązania skąd zamówić?

Polecam Fakt mobile,rok ważności po każdym dolaowaniu,tylko ciężko kupić od razu ten starter.Robie tak,kupuje starter Playa za 5zl,uruchamiam,pptem dzwonie na infolinie Fakt mobile i proszę o przeniesienie numer.Numer jest przeniesiony najpozniej w ciągu kilku godzin,doładowuje za 5zl(przy doladowanniu z banku wybiera się sieć Playa) i na rok spokój.
1 fryz 0

fryz

#7357012 Napisano: 21.05.2026 08:38:53
baxter napisał(a):

fryz napisał(a):

Chciałabym dołożyć sobie kartę esim w telefonie (starte z nowym numerem). Znacie jakieś bezpłatne lub tanie rozwiązania skąd zamówić?

Polecam Fakt mobile,rok ważności po każdym dolaowaniu,tylko ciężko kupić od razu ten starter.Robie tak,kupuje starter Playa za 5zl,uruchamiam,pptem dzwonie na infolinie Fakt mobile i proszę o przeniesienie numer.Numer jest przeniesiony najpozniej w ciągu kilku godzin,doładowuje za 5zl(przy doladowanniu z banku wybiera się sieć Playa) i na rok spokój.

o to mi chodziło! dziękuje! emotka
1 baxter 0

cleo25

#7357138 Napisano: 21.05.2026 14:35:28
Czy ma ktoś jakąś zniżkę na Modivo?
0 0

basiag

#7357171 Napisano: 21.05.2026 16:43:46
w jakich sklepach można dostać Drosed ?
0 0

29renata

#7357186 Napisano: 21.05.2026 17:51:11
basiag napisał(a):

w jakich sklepach można dostać Drosed ?

w Kauflandzie
0 0