Reklama na e-Konkursy.info

Visa Konkursy

agusiac87

#6624218 Napisano: 26.07.2019 21:23:14
Nie znam aplikacji, którą trzeba użyć do tego konkursu, czy ktoś mi może podpowiedzieć czy do tego konkursu mogę dokonać płatności z tą aplikacja online ? Czy muszą to być tradycyjne sklepy i tam tego trzeba użyć? Jak sądzicie na ile ta aplikacja jest " bezpieczna" ?
0 0

paula9891

#6624224 Napisano: 26.07.2019 21:34:07
agusiac87 napisał(a):

Nie znam aplikacji, którą trzeba użyć do tego konkursu, czy ktoś mi może podpowiedzieć czy do tego konkursu mogę dokonać płatności z tą aplikacja online ? Czy muszą to być tradycyjne sklepy i tam tego trzeba użyć? Jak sądzicie na ile ta aplikacja jest " bezpieczna" ?

Ja mam aplikacje mojego banku, wpisuje pin i przez 30 sekund mogę przyłożyć telefon do terminala i zapłacić (tak jak się płaci kartą). Niestety nie znam innych form płatności moblilnych, ale wydawało mi się, że były też inne dozwolone w regulaminie  emotka
1 agusiac87 0

anaesth

#6624228 Napisano: 26.07.2019 21:40:06
Tak patrzę po regulaminie i widzę, że jako klientka banku PKO BP nie mam szans wziąć udziału w tej loterii. Google Pay nie obsługuje PKO BP, w dedykowanych aplikacjach bankowych nie wymieniają IKO. Słabo. Pora wyrobić nową kartę mBanku i dać sobie cień szansy chociaż na bon do allegro - lepszy rydz, niż nic.
0 0

tamtiram

#6624229 Napisano: 26.07.2019 21:42:47
Wygrałam 2 kupony na allegro czy ktoś wie czy one się łączą? 
0 0

pioge7

#6624230 Napisano: 26.07.2019 21:49:17
tamtiram napisał(a):

Wygrałam 2 kupony na allegro czy ktoś wie czy one się łączą? 

spróbuj dodać w aplikacji oba kupony w zakładce Monety i kupony.
Ale raczej to będą dwa osobne kupony i do wykorzystania będą przy dwóch różnych transakcjach.
0 0

tomasz3

#6624231 Napisano: 26.07.2019 21:49:26
tamtiram napisał(a):

Wygrałam 2 kupony na allegro czy ktoś wie czy one się łączą? 

Nie, jeden kupon można wykorzystać podczas jednej płatności. 
0 0

travelair

#6624275 Napisano: 27.07.2019 08:36:49
paula9891 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Nie znam aplikacji, którą trzeba użyć do tego konkursu, czy ktoś mi może podpowiedzieć czy do tego konkursu mogę dokonać płatności z tą aplikacja online ? Czy muszą to być tradycyjne sklepy i tam tego trzeba użyć? Jak sądzicie na ile ta aplikacja jest " bezpieczna" ?

Ja mam aplikacje mojego banku, wpisuje pin i przez 30 sekund mogę przyłożyć telefon do terminala i zapłacić (tak jak się płaci kartą). Niestety nie znam innych form płatności moblilnych, ale wydawało mi się, że były też inne dozwolone w regulaminie  emotka

Musisz dodać kartę w systemie android będzie to googlePay, w iPhone applePay chyba ze smartwatch tego urzadzenia nie mam wiec nie wiem jak się tam płaci tym sposobem. Płacisz dokładnie jak kartą tylko musisz mieć obsługę NFC w telefonie. Ing i Millenium ma chyba dodatkowo możliwość płacenia z aplikacji bankowej, ale ktoś już o tym pisał.
1 agusiac87 0

paula9891

#6624295 Napisano: 27.07.2019 09:51:55
anaesth napisał(a):

Tak patrzę po regulaminie i widzę, że jako klientka banku PKO BP nie mam szans wziąć udziału w tej loterii. Google Pay nie obsługuje PKO BP, w dedykowanych aplikacjach bankowych nie wymieniają IKO. Słabo. Pora wyrobić nową kartę mBanku i dać sobie cień szansy chociaż na bon do allegro - lepszy rydz, niż nic.

 Czyli, że jak zrobiłam wszystko co trzeba, ale mam iko, to nie biorę udziału w loterii? emotka
Teraz zainstalowałam google pay i faktycznie nie obsługują pko emotka
Teraz już wiem dlaczego nic nie wygrałam emotka
0 0

garyman

#6624315 Napisano: 27.07.2019 11:55:47
Aplikacja IKO posiada możliwość płacenia mobilnego. Wystarczy właczyc w telefonie NFC a w aplikacji właczyc płatności mobilne (ikoka w prawym górnym rogu, bynajmniej u mjie to tak wygląda). Osobiście od kilku dni z niej korzystam i nie mam problemów z płatnościami. Nie było też problemów przy rejestracji w loterii.
0 0

paula9891

#6624363 Napisano: 27.07.2019 17:07:21
garyman napisał(a):

Aplikacja IKO posiada możliwość płacenia mobilnego. Wystarczy właczyc w telefonie NFC a w aplikacji właczyc płatności mobilne (ikoka w prawym górnym rogu, bynajmniej u mjie to tak wygląda). Osobiście od kilku dni z niej korzystam i nie mam problemów z płatnościami. Nie było też problemów przy rejestracji w loterii.

Rejestracja nie ma tu nic do rzeczy. Też zalogowałam się bez problemu. Płaciłam przez iko bez problemu, ale z tego co widzę, te płatności nie biorą udziału w loterii. W regulaminie są podane konkretne aplikacje, z których można korzystać, żeby dana transakcja była brana pod uwagę i iko nie jest wymienione. A po pobraniu google pay i dodaniu karty, niestety pokazuje się komunikat, że nie obsłujuje tego banku.
Czy się mylę?

Regulamin: "
  1. Użyciu płatności mobilnej realizowanej poprzez aplikację bankowości mobilnej banków: ING Bank Śląski S.A., Bank Millennium S.A., SGB- Bank S.A. w której dodano używaną przez Uczestnika, kartę Visa (dalej: „Płatność mobilna”)"
0 0

garyman

#6624374 Napisano: 27.07.2019 18:26:44
paula9891 napisał(a):

garyman napisał(a):

Aplikacja IKO posiada możliwość płacenia mobilnego. Wystarczy właczyc w telefonie NFC a w aplikacji właczyc płatności mobilne (ikoka w prawym górnym rogu, bynajmniej u mjie to tak wygląda). Osobiście od kilku dni z niej korzystam i nie mam problemów z płatnościami. Nie było też problemów przy rejestracji w loterii.

Rejestracja nie ma tu nic do rzeczy. Też zalogowałam się bez problemu. Płaciłam przez iko bez problemu, ale z tego co widzę, te płatności nie biorą udziału w loterii. W regulaminie są podane konkretne aplikacje, z których można korzystać, żeby dana transakcja była brana pod uwagę i iko nie jest wymienione. A po pobraniu google pay i dodaniu karty, niestety pokazuje się komunikat, że nie obsłujuje tego banku.
Czy się mylę?

Regulamin: "
  1. Użyciu płatności mobilnej realizowanej poprzez aplikację bankowości mobilnej banków: ING Bank Śląski S.A., Bank Millennium S.A., SGB- Bank S.A. w której dodano używaną przez Uczestnika, kartę Visa (dalej: „Płatność mobilna”)"

No to chamsko. Szkoda, że jak się wejdzie na stronę Visa z rejestracją to od razu nie informują o wykluczeniach.

kiedywreszciewygram

#6624381 Napisano: 27.07.2019 20:25:51
Według mnie wystarczy spełnić jeden z poniższych kroków i powinno być ok. Jeśli ktoś ma konto w ING albo Millennium to może skorzystać z punktu D. Jeśli natomiast ma konto załóżmy np w mBanku to korzysta  z punktu A ( ściąga google pay i tam wpisuje dane karty i powinno być ok. To są moje przypuszczenia ale myślę, że słuszne emotka W Loterii należy w Okresie Promocyjnym dokonać transakcji mobilnej Visa, która to płatność polega na użyciu jednego z poniżej opisanych sposobów:
A)Użyciu smartfona, tabletu lub smartwatcha z oprogramowaniem Android, w którym do usługi Google Pay dodano używaną przez Uczestnika kartę Visa,
B)Użyciu iPhone’a, Apple Watch’a, iPada lub Maca z usługą Apple Pay
C)Użyciu smartwatcha posiadającego aplikację, np. Garmin Connect lub Fitbit,
D)Użyciu płatności mobilnej realizowanej poprzez aplikację bankowości mobilnej banków: ING Bank Śląski S.A., Bank Millennium S.A., SGB- Bank S.A. w której dodano używaną przez Uczestnika, kartę Visa (dalej: „Płatność mobilna”)
0 0

bandit

#6624412 Napisano: 27.07.2019 23:01:27
paula9891 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Tak patrzę po regulaminie i widzę, że jako klientka banku PKO BP nie mam szans wziąć udziału w tej loterii. Google Pay nie obsługuje PKO BP, w dedykowanych aplikacjach bankowych nie wymieniają IKO. Słabo. Pora wyrobić nową kartę mBanku i dać sobie cień szansy chociaż na bon do allegro - lepszy rydz, niż nic.

 Czyli, że jak zrobiłam wszystko co trzeba, ale mam iko, to nie biorę udziału w loterii?  emotka
Teraz zainstalowałam google pay i faktycznie nie obsługują pko emotka
Teraz już wiem dlaczego nic nie wygrałam  emotka

Hmm 
a co Ci wyskakuje jak płacisz telefonem ? info o GOOGLE PAY czy info o aplikacji PKO BP ?
moim zdanime można wybrac domyślną aplikację do płacenia telefonem GOOGLE PAY i sprawa załatwiona

ja osobiście doczytałem regulamin, uzywałem płatności mobilnych eurobanku ale w zwiazku z wykluczeniem założyłem konto w mbank-u który obsługuje GOOGLE PAY i powiem jedno emotka  opłaciło się emotka
1 maryam 0

paula9891

#6624416 Napisano: 27.07.2019 23:25:56
bandit napisał(a):

paula9891 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Tak patrzę po regulaminie i widzę, że jako klientka banku PKO BP nie mam szans wziąć udziału w tej loterii. Google Pay nie obsługuje PKO BP, w dedykowanych aplikacjach bankowych nie wymieniają IKO. Słabo. Pora wyrobić nową kartę mBanku i dać sobie cień szansy chociaż na bon do allegro - lepszy rydz, niż nic.

 Czyli, że jak zrobiłam wszystko co trzeba, ale mam iko, to nie biorę udziału w loterii?  emotka
Teraz zainstalowałam google pay i faktycznie nie obsługują pko emotka
Teraz już wiem dlaczego nic nie wygrałam  emotka

Hmm 
a co Ci wyskakuje jak płacisz telefonem ? info o GOOGLE PAY czy info o aplikacji PKO BP ?
moim zdanime można wybrac domyślną aplikację do płacenia telefonem GOOGLE PAY i sprawa załatwiona

ja osobiście doczytałem regulamin, uzywałem płatności mobilnych eurobanku ale w zwiazku z wykluczeniem założyłem konto w mbank-u który obsługuje GOOGLE PAY i powiem jedno emotka   opłaciło się

Pobrałam google pay, dodałam kartę i pokazała się informacja, że nie obsługują mojego banku (pko). Więc nie mogę zapłacić przez google pay, a przez iko nie biorą udziału w loterii.
No niestety, Wygląda na to, ze pko odpada z gry
0 0

xpac

#6624421 Napisano: 28.07.2019 00:22:35
paula9891 napisał(a):

bandit napisał(a):

paula9891 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Tak patrzę po regulaminie i widzę, że jako klientka banku PKO BP nie mam szans wziąć udziału w tej loterii. Google Pay nie obsługuje PKO BP, w dedykowanych aplikacjach bankowych nie wymieniają IKO. Słabo. Pora wyrobić nową kartę mBanku i dać sobie cień szansy chociaż na bon do allegro - lepszy rydz, niż nic.

 Czyli, że jak zrobiłam wszystko co trzeba, ale mam iko, to nie biorę udziału w loterii?  emotka
Teraz zainstalowałam google pay i faktycznie nie obsługują pko emotka
Teraz już wiem dlaczego nic nie wygrałam  emotka

Hmm 
a co Ci wyskakuje jak płacisz telefonem ? info o GOOGLE PAY czy info o aplikacji PKO BP ?
moim zdanime można wybrac domyślną aplikację do płacenia telefonem GOOGLE PAY i sprawa załatwiona

ja osobiście doczytałem regulamin, uzywałem płatności mobilnych eurobanku ale w zwiazku z wykluczeniem założyłem konto w mbank-u który obsługuje GOOGLE PAY i powiem jedno emotka   opłaciło się

Pobrałam google pay, dodałam kartę i pokazała się informacja, że nie obsługują mojego banku (pko). Więc nie mogę zapłacić przez google pay, a przez iko nie biorą udziału w loterii.
No niestety, Wygląda na to, ze pko odpada z gry

A czy przed całą procedurą instalacji, dodawania karty itp. nie lepiej było sprawdzić jakie banki obsługują Google Pay ?? Czytałaś regulamin chociaż ?? Tam masz linki do wszystkiego wyjaśnione jak na dłoni 
https://www.visa.pl/plac-z-visa/polecane-technologie/google-pay-konsumenci.html
0 0

paula9891

#6624426 Napisano: 28.07.2019 08:25:13
Wybacz xpac, nie mam aż tyle czasu, żeby czytać wszystkie dodatkowe informacje do regulaminu emotka  
Moja wina, ale niestety jestem trochę do tyłu z nowinkami i nawet nie wiedziałam co to google pay emotka  Czytałam jak dokonać płatności mobilnej w moim banku, zarejestrowałam się w loterii i myślałam, ze jest ok.
No i myślę, że już przy rejestracji powinien się pokazywać błąd, że płatności tą kartą nie biorą udziału w loterii.
I pewnie jest więcej takich osób, więc piszę, żeby je uświadomić, że dokonanie płatności mobilnej przez pko nie jest brane pod uwagę w tej loterii.
0 0

magisterek

#6624429 Napisano: 28.07.2019 09:08:14
paula9891 napisał(a):

Wybacz xpac, nie mam aż tyle czasu, żeby czytać wszystkie dodatkowe informacje do regulaminu  emotka  
Moja wina, ale niestety jestem trochę do tyłu z nowinkami i nawet nie wiedziałam co to google pay  emotka  Czytałam jak dokonać płatności mobilnej w moim banku, zarejestrowałam się w loterii i myślałam, ze jest ok.
No i myślę, że już przy rejestracji powinien się pokazywać błąd, że płatności tą kartą nie biorą udziału w loterii.
I pewnie jest więcej takich osób, więc piszę, żeby je uświadomić, że dokonanie płatności mobilnej przez pko nie jest brane pod uwagę w tej loterii.


PKO nie odpada z gry jesli masz iPhona i placisz przez applePay emotka  PKO applePay obsluguje, w regulaminie jest w liscie bankow PKO wiec wystarczy miec iPhona emotka
1 paula9891 0

paula9891

#6624433 Napisano: 28.07.2019 09:33:04
magisterek napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Wybacz xpac, nie mam aż tyle czasu, żeby czytać wszystkie dodatkowe informacje do regulaminu  emotka  
Moja wina, ale niestety jestem trochę do tyłu z nowinkami i nawet nie wiedziałam co to google pay  emotka  Czytałam jak dokonać płatności mobilnej w moim banku, zarejestrowałam się w loterii i myślałam, ze jest ok.
No i myślę, że już przy rejestracji powinien się pokazywać błąd, że płatności tą kartą nie biorą udziału w loterii.
I pewnie jest więcej takich osób, więc piszę, żeby je uświadomić, że dokonanie płatności mobilnej przez pko nie jest brane pod uwagę w tej loterii.


PKO nie odpada z gry jesli masz iPhona i placisz przez applePay emotka  PKO applePay obsluguje, w regulaminie jest w liscie bankow PKO wiec wystarczy miec iPhona emotka

Niestety nie mam iPhona, wiec nawet tej opcji nie sprawdzałam, ale dobrze wiedzieć, że jakoś się jednak da wziąć udział  emotka  
0 0

majonez

#6625246 Napisano: 30.07.2019 14:05:42
Można sprawdzić ile ma się losów w Visa, czy w ogóle rejestrują się płatności do loterii ?
0 0

kreatia

#6625248 Napisano: 30.07.2019 14:16:22
majonez napisał(a):

Można sprawdzić ile ma się losów w Visa, czy w ogóle rejestrują się płatności do loterii ?

Nie można emotka  ale system działa 
0 0