Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

simonapp

#7060150 Napisano: 14.11.2022 12:24:13
simonapp napisał(a):

fbmonika1966 napisał(a):

a mnie sie nie podoba,ze domek almette po raz 7 do mnie nie dotarlemotka emotka

Była już o tym konkursie mowa w dyskusjach. 
Też się czuję "nabita w serek", 
Aby odebrać nagrodę główną wystarczyło   emotka  TYLKO   1 wieczko i paragon, którego danych nie trzeba było podawać podczas zgłoszenia. 
-----  DUŻY MINUS dla Agencji za bardzo słabe zabezpieczenie konkursu.

1 nanajka81 0

Gość: fajnykonkursowicz

#7063930 Napisano: 28.11.2022 08:47:48
Szkoda ze nie ma obowiązku pisania cen w wygranych na sprzedaż. Tak to trzeba pisać specjalnie i dopytywać sie o cenę. Widza cenę od razu bym podjął decyzje czy kupuje czy nie.
1 cb656 0

sabaka

#7068133 Napisano: 14.12.2022 11:19:46
Gdy chcę dodać komentarz do jakiegoś konkursu, to wpisuję poprawnie captcha, jednak za każdym razem wyskakuje błąd, że captcha niepoprawna i dopiero za drugim razem jak wpiszę nową captcha, to się komentarz dodaje. 
2 cb656, bethan 0

cb656

#7069509 Napisano: 20.12.2022 13:43:55
pionas to są jakieś jaja emotka Rozumiem, że mam słaby wzrok, mogę się pomylić, ale sześć razy z rzędu??!!
Błąd z systemem weryfikacji prześladuje mnie od dawna (to co pisze przedmówca)
Do dziś znosiłem cierpliwie, ale zasadziłem się na system i zrobiłem screeny PRZED kliknięciem "wyślij".
Serio, ja się mylę przy przepisywaniu kodu??! emotka emotka   A za każdym razem ten sam komunikat błędu...
Zrób coś z tym, bo można popaść w nerwicę. emotka Zrefundujesz wszystkim koszty leczenia? emotka







[
2 bethan, sabaka 0

pionas

#7069710 Napisano: 21.12.2022 07:03:39
cb656 wydaje mi się że otworzyłeś w oknie A podstronę z opisem konkursu, potem w oknie B otworzyłeś kolejny raz tą samą podstronę i wróciłeś do podstrony A by dodać komentarz? Obecna captcha działa tak że liczy się kod z ostatnio otwartego okna...
0 0

cb656

#7069716 Napisano: 21.12.2022 07:38:43
pionas napisał(a):

cb656 wydaje mi się że otworzyłeś w oknie A podstronę z opisem konkursu, potem w oknie B otworzyłeś kolejny raz tą samą podstronę i wróciłeś do podstrony A by dodać komentarz? Obecna captcha działa tak że liczy się kod z ostatnio otwartego okna...

Ustalmy najpierw wspólną nomenklaturę emotka  Czy "podstrony", o których piszesz, to kolejne okna przeglądarki? Jeśli tak na to patrzysz, to nie, wszystko działo się w jednym i tym samym oknie. Ale to nie jest tylko mój problem, czytaj wpis powyżej. Myślę, że to kwestia ustawionego czasu ważności kodu. Bo już wyczaiłem, jak to obejść: jeśli odpuszczę sobie pierwszy kod, jaki widzę i jego nie przepisuję, a odświeżę kod i wpiszę ten kolejny, to wszystko przechodzi. Po prostu w tym czasie, gdy piszę komentarz, kod captcha traci ważność... 
0 0

pionas

#7069730 Napisano: 21.12.2022 09:09:26
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 wydaje mi się że otworzyłeś w oknie A podstronę z opisem konkursu, potem w oknie B otworzyłeś kolejny raz tą samą podstronę i wróciłeś do podstrony A by dodać komentarz? Obecna captcha działa tak że liczy się kod z ostatnio otwartego okna...

Ustalmy najpierw wspólną nomenklaturę emotka  Czy "podstrony", o których piszesz, to kolejne okna przeglądarki? Jeśli tak na to patrzysz, to nie, wszystko działo się w jednym i tym samym oknie. Ale to nie jest tylko mój problem, czytaj wpis powyżej. Myślę, że to kwestia ustawionego czasu ważności kodu. Bo już wyczaiłem, jak to obejść: jeśli odpuszczę sobie pierwszy kod, jaki widzę i jego nie przepisuję, a odświeżę kod i wpiszę ten kolejny, to wszystko przechodzi. Po prostu w tym czasie, gdy piszę komentarz, kod captcha traci ważność... 

Trzy przypadki
  1. Wchodzę na stronę https://www.e-kon...ielka-loteria-trefl2 (okno A) zaczynam pisać komentarz w nowym oknie otwieram https://www.e-kon...ielka-loteria-trefl2 (okno B) wracam do dokończenia komentarza, wpisuję kod i klikam wyślij - wyświetli nie prawidłowy kod,
  2. Wchodzę na stronę https://www.e-kon...ielka-loteria-trefl2 (okno A) zaczynam pisać komentarz w nowym oknie otwieram https://www.e-kon...ielka-loteria-trefl2 (okno B) wracam do dokończenia komentarza, zaglądam do okno B, patrzę na kod captcha, kopiuję go (wpisuję potem kopiuję) wracam do okno A i wklejam skopiowany kod captcha i klikam wyślij - doda komentarz
  3. Wchodzę na stronę https://www.e-kon...ielka-loteria-trefl2 (okno A) zaczynam pisać komentarz w nowym oknie otwieram https://www.e-kon...ielka-loteria-trefl2 (okno B) wracam do dokończenia komentarza, klikam odśwież kod captcha, przepisuję go i klikam wyślij - doda komentarz
0 0

cb656

#7069783 Napisano: 21.12.2022 12:02:41
emotka
Okej, od początku zatem. Jestem pewien, że już o tym pisałem wcześniej, dużo wcześniej, chyba nawet w tym samym topie. Nie podobało mi się, że gdy na ekonkowej stronie jakiegoś konkursu po przeczytaniu zakładki opisu przechodzę do zakładki komentarzy, wpisuję komentarz i wysyłam go, to strona po przeładowaniu przenosi mnie znów do zakładki z opisem, choć moje oczekiwania są takie, że chcę pozostać w zakładce komentarzy i zobaczyć, jak się dodało. Czaisz? Chodzi mi o ustalenie, co jest stroną, co zakładką, a co jeszcze czym innym, na przykład oknem emotka

Okno przeglądarki to dla mnie jedna otwarta strona. Czyli w zasadzie jeden pies emotka Konfiguracja tej strony, pozwalająca na jakieś wewnętrzne zakładki, to inna para kaloszy.
Więc jeszcze raz, jak to jest u mnie z tym kodem weryfikującym (co podkreślam raz jeszcze, ja uważam za coś błędnego, niewłaściwego).

Mam otwartą jedną stronę ekonków (jedno okno przeglądarki) z opisem jakiegoś konkursu. Przechodzę do zakładki komentarzy, wpisuję komentarz, przepisuję kod captcha, zatwierdzam, strona się przeładowuje, przenosi mnie do zakładki z opisem i wyświetla komunikat, że wpisałem błędny kod. "Lekko poirytowany" (to eufemizm) przechodzę znów do zakładki komentarzy, gdzie tkwi ten mój nieszczęsny niewysłany komentarz, przewijam niżej, az do kodu weryfikacyjnego, wpisuję to, co widzę (kod), klikam wyślij i ja pieremotka strona znów się przeładowuje, znów jestem w zakładce z opisem konkursu i znów widzę komunikat błędu. Wrrr... Przecież wiem, co przepisywałem (wyżej kilka screenów do weryfikacji wizualnej).
No to apiać, przechodzę do zakładki komentarzy, przewijam w dół do pola captchy i TYM RAZEM z postanowieniem "nie ze mną te numery, Bruner" najpierw PRZEŁADOWUJĘ obrazek, wpisuję kod i teraz jest okej. Komentarz zostaje zatwierdzony. Tyle, że nadal przenosi mnie po przeładowaniu strony z zakładki komentarzy do zakładki opisu.

Chyba wyczerpałem już możliwości doprecyzowywania tego, co mnie wnerwia emotka

pionas

#7069797 Napisano: 21.12.2022 12:24:10
cb656 napisał(a):

emotka
Okej, od początku zatem. Jestem pewien, że już o tym pisałem wcześniej, dużo wcześniej, chyba nawet w tym samym topie. Nie podobało mi się, że gdy na ekonkowej stronie jakiegoś konkursu po przeczytaniu zakładki opisu przechodzę do zakładki komentarzy, wpisuję komentarz i wysyłam go, to strona po przeładowaniu przenosi mnie znów do zakładki z opisem, choć moje oczekiwania są takie, że chcę pozostać w zakładce komentarzy i zobaczyć, jak się dodało. Czaisz? Chodzi mi o ustalenie, co jest stroną, co zakładką, a co jeszcze czym innym, na przykład oknem emotka


czaję, obecna szata nie pozwala na takie przejście, nie za bardzo mam jak wpiąć się w JS żeby dopisać ifologię, plik jest po minifikacji a nie mam oryginalnego.

cb656 napisał(a):


Okno przeglądarki to dla mnie jedna otwarta strona. Czyli w zasadzie jeden pies emotka Konfiguracja tej strony, pozwalająca na jakieś wewnętrzne zakładki, to inna para kaloszy.
Więc jeszcze raz, jak to jest u mnie z tym kodem weryfikującym (co podkreślam raz jeszcze, ja uważam za coś błędnego, niewłaściwego).

Mam otwartą jedną stronę ekonków (jedno okno przeglądarki) z opisem jakiegoś konkursu. Przechodzę do zakładki komentarzy, wpisuję komentarz, przepisuję kod captcha, zatwierdzam, strona się przeładowuje, przenosi mnie do zakładki z opisem i wyświetla komunikat, że wpisałem błędny kod. "Lekko poirytowany" (to eufemizm) przechodzę znów do zakładki komentarzy, gdzie tkwi ten mój nieszczęsny niewysłany komentarz, przewijam niżej, az do kodu weryfikacyjnego, wpisuję to, co widzę (kod), klikam wyślij i ja pieremotka strona znów się przeładowuje, znów jestem w zakładce z opisem konkursu i znów widzę komunikat błędu. Wrrr... Przecież wiem, co przepisywałem (wyżej kilka screenów do weryfikacji wizualnej).
No to apiać, przechodzę do zakładki komentarzy, przewijam w dół do pola captchy i TYM RAZEM z postanowieniem "nie ze mną te numery, Bruner" najpierw PRZEŁADOWUJĘ obrazek, wpisuję kod i teraz jest okej. Komentarz zostaje zatwierdzony. Tyle, że nadal przenosi mnie po przeładowaniu strony z zakładki komentarzy do zakładki opisu.

Chyba wyczerpałem już możliwości doprecyzowywania tego, co mnie wnerwia emotka


może inaczej, w 1 przeglądarce może dana podstrona być otwarta tylko raz, każde ponowne jej otwarcie nadpisuje captchę, ale to chyba już wiesz?

do sedna...
jak długo piszesz komentarz? bo jedyne co może się wydarzyć to że wygasa sesja stąd token traci swoją ważność...
1 cb656 0

cb656

#7069819 Napisano: 21.12.2022 12:43:22
pionas napisał(a):


jak długo piszesz komentarz? bo jedyne co może się wydarzyć to że wygasa sesja stąd token traci swoją ważność...

emotka No i tu jest pies pogrzebany chyba... Nie jestem zawodową maszynotypistką, piszę trzema palcami, nigdy nie mierzyłem sobie czasu...

Proponuję zatem coś takiego, jeśli czas jest istotny:
- pole na komentarz
- po wypełnieniu pola komentarzem klikam "wyślij" i DOPIERO TERAZ powinno pojawić się okno weryfikacji captcha do wpisania kodu z obrazka
Ponieważ od tego momentu liczy się ważność sesji tego tokena, to chyba zdążę przepisać kilkuznakowy kod z obrazka, nim sesja wygaśnie, co nie?
No bo jeśli sesja liczy się od chwili OTWORZENIA zakładki komentarze (kod już tam jest gotowy, czai się i czeka na przepisanie, podczas gdy ja dopiero wypełniam pole komentarza) to jest to znaczny poślizg czasowy...

Tak to widzę Adrian. emotka Da się zrobić takie dwustopniowe coś?
0 0

pionas

#7069828 Napisano: 21.12.2022 12:58:46
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):


jak długo piszesz komentarz? bo jedyne co może się wydarzyć to że wygasa sesja stąd token traci swoją ważność...

emotka No i tu jest pies pogrzebany chyba... Nie jestem zawodową maszynotypistką, piszę trzema palcami, nigdy nie mierzyłem sobie czasu...

Proponuję zatem coś takiego, jeśli czas jest istotny:
- pole na komentarz
- po wypełnieniu pola komentarzem klikam "wyślij" i DOPIERO TERAZ powinno pojawić się okno weryfikacji captcha do wpisania kodu z obrazka
Ponieważ od tego momentu liczy się ważność sesji tego tokena, to chyba zdążę przepisać kilkuznakowy kod z obrazka, nim sesja wygaśnie, co nie?
No bo jeśli sesja liczy się od chwili OTWORZENIA zakładki komentarze (kod już tam jest gotowy, czai się i czeka na przepisanie, podczas gdy ja dopiero wypełniam pole komentarza) to jest to znaczny poślizg czasowy...

Tak to widzę Adrian. emotka Da się zrobić takie dwustopniowe coś?

jedyne co mi przychodzi do głowy to implementacja innej captchy, wiem że Google ma coś takiego ale nie wiem czy nie jest odpłatna (w niej jest system odświeżania tokenu po określonym czasie)

pobawiłem się trochę szablonem i udało mi się (mam nadzieję że nic innego nie zepsułem) aby po błędnie wypełnionym formularzu zakładka "komentarze" była aktywna
1 cb656 0

pionas

#7069846 Napisano: 21.12.2022 13:21:25
cb656 znalazłem ukryty config od captchy emotka - był ustawiony czas 60s, czy 5min wystarczy?
1 cb656 0

cb656

#7069851 Napisano: 21.12.2022 13:33:01
pionas napisał(a):

cb656 znalazłem ukryty config od captchy  emotka - był ustawiony czas 60s, czy 5min wystarczy?

Adrianku, jakiej odpowiedzi oczekujesz, hę?! emotka
Odpowiem wymijająco, wzorując się na WOŚP:
- RÓBTA CO CHCETA, BYLE TO NIE BYŁY DZIECI!
emotka emotka
0 0

pionas

#7069853 Napisano: 21.12.2022 13:35:28
dałem 10min, mam nadzieję że wystarczy

EDIT
i zmieniłem treść komunikatu emotka

cb656

#7071034 Napisano: 28.12.2022 15:12:53
pionas od godziny nie mogę otworzyć strony swojego profilu... emotka
BTW uważam, że numer błędu w tym wypadku powinien być 656 a nie 500 emotka


0 0

pionas

#7071237 Napisano: 29.12.2022 12:52:33
cb656 napisał(a):

pionas od godziny nie mogę otworzyć strony swojego profilu... emotka
BTW uważam, że numer błędu w tym wypadku powinien być 656 a nie 500 emotka



problem nadal występuje?
0 0

cb656

#7071254 Napisano: 29.12.2022 13:38:31
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas od godziny nie mogę otworzyć strony swojego profilu... emotka
BTW uważam, że numer błędu w tym wypadku powinien być 656 a nie 500 emotka



problem nadal występuje?

Tak pionas , sprawdzałem przed chwilą emotka emotka
0 0

pionas

#7071268 Napisano: 29.12.2022 14:16:18
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas od godziny nie mogę otworzyć strony swojego profilu... emotka
BTW uważam, że numer błędu w tym wypadku powinien być 656 a nie 500 emotka



problem nadal występuje?

Tak pionas , sprawdzałem przed chwilą emotka emotka

a teraz jak?
1 cb656 0

cb656

#7071275 Napisano: 29.12.2022 14:39:32
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

problem nadal występuje?

Tak pionas , sprawdzałem przed chwilą emotka emotka

a teraz jak?

A TERAZ gra gitara! Wróciło do normy. emotka emotka
1 pionas 0

cb656

#7071282 Napisano: 29.12.2022 15:13:31
pionas napisał(a):

pobawiłem się trochę szablonem i udało mi się (mam nadzieję że nic innego nie zepsułem) aby po błędnie wypełnionym formularzu zakładka "komentarze" była aktywna

Dziś pobawiłem się komentarzami pod opisami konkursów i widzę, że po umieszczeniu komentarza pozostaję w tej samej zakładce. OK, o to mi chodziło, dziękuję. emotka emotka
0 0