Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

brucee

#7056938 Napisano: 31.10.2022 09:37:12
Rozumiem, dzięki. emotka U mnie na razie powiadomienia działają super. Nie sprawdzam na forum wszystkiego, ale mam nadzieję, że doszły wszystkie, które dojść powinny i że nic nie zostało pominięte. emotka

Pozdrawiam. emotka
1 cb656 0

cb656

#7056947 Napisano: 31.10.2022 10:15:07
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy u was też strona pokazuje, że konkursy które kończą się jutro, wg strony kończą się dzisiaj? I analogicznie, jak coś się kończy za 5 dni to strona pokazuje że do zakończenia 4 dni? Dziś to zauważyłam, i na komórce i na kompie jest tak samo, więc chyba to nie jest problem, że moja przeglądarka ma jakąś inną datę emotka  

TAK, też to widzę. emotka
pionas ALARM!

już powinno być dobrze - proszę sprawdźcie

31 października, sprawdzam, nadal nie jest tak, jak być powinno emotka emotka emotka
No helou, pionas - skoro jeszcze dziś TRWA, to jakim cudem jest w kategorii ZAKOŃCZONE??! emotka

0 0

sabaka

#7057945 Napisano: 04.11.2022 12:57:48
Chciałam sobie zaznaczyć w Edycji profilu żeby mi grupowało powiadomieni, ale przy próbie zapisania zmian wyskakuje info, że Nazwa użytkownika jest zablokowana i nic nie mogę zmienić. Już kiedyś było to samo jak chciałam zmienić awatar. Nic w nazwie użytkownika nie zmieniam.
0 0

pionas

#7057961 Napisano: 04.11.2022 13:19:05
sabart napisał(a):

Chciałam sobie zaznaczyć w Edycji profilu żeby mi grupowało powiadomieni, ale przy próbie zapisania zmian wyskakuje info, że Nazwa użytkownika jest zablokowana i nic nie mogę zmienić. Już kiedyś było to samo jak chciałam zmienić awatar. Nic w nazwie użytkownika nie zmieniam.

spróbuj teraz
0 0

sabaka

#7057963 Napisano: 04.11.2022 13:20:10
pionas napisał(a):

sabart napisał(a):

Chciałam sobie zaznaczyć w Edycji profilu żeby mi grupowało powiadomieni, ale przy próbie zapisania zmian wyskakuje info, że Nazwa użytkownika jest zablokowana i nic nie mogę zmienić. Już kiedyś było to samo jak chciałam zmienić awatar. Nic w nazwie użytkownika nie zmieniam.

spróbuj teraz

Zapisało, dziękuję.  emotka
1 pionas 0

cb656

#7058244 Napisano: 05.11.2022 16:05:08
Nie podoba mi się, że wyszukiwanie konkursów według zadanych kryteriów działa prawidłowo tylko na pierwszej stronie, na kolejnych już jest chaos.
https://www.e-konkursy.info/konkursy/konkursy-promocyjne/data-zakoczenia/asc (pierwsza strona, okej)
https://www.e-kon...-promocyjne?strona=5 (do zakończenia: 5, 8, 49, 25, 15, 8, 25, 11, 35 i tak dalej)

Do luftu emotka emotka emotka Do poprawki   emotka
edit: o brakującej literce w adresie, we frazie "data-zakoczenia" przez litość nie wspomnę, by nie dobijać leżącego... emotka
1 pionas 0

ReneK

#7059762 Napisano: 11.11.2022 10:58:39
Pionas! Pomocy 
Potrzebuje szybko dostęp do Priv Wiadomości -Bląd Serwera emotka
0 0

nieprzytomna

#7059783 Napisano: 11.11.2022 12:17:11
Ktoś dodał LIPTON do 11.11 - wprowadzając wszystkich w błąd...
1 ZetZ 0

elektro

#7059787 Napisano: 11.11.2022 12:54:49
pionas,
Powiadomienia  z wątku "moje dzisiejsze wygrane" zawsze przychodzą po 3 powiadomienia po kolejno 3 wpisach, kolejne wpisy juz nie powiadamia na szczescie.
Jak sprawdzi 1 to powiadomienie dobija znów do 3 i kolejne nie.

Mam włączony 1 powiadomienie na 1 watek.

Tak już było przed zmiana powiadomien.
Czy tylko ja tak mam?
0 0

ReneK

#7059821 Napisano: 11.11.2022 16:40:23
Czy ktos mial kiedys problem z dostepem do swoich priv wiadomości?emotka Pionas nie odzywa sie na moje wołanie o pomoc emotka
Reszta wszystko w porzadku!
0 0

pionas

#7059904 Napisano: 12.11.2022 17:26:36
ReneK napisał(a):

Czy ktos mial kiedys problem z dostepem do swoich priv wiadomości?emotka Pionas nie odzywa sie na moje wołanie o pomoc emotka
Reszta wszystko w porzadku!

tak był problem, daj znać czy nadal występuje
0 0

pionas

#7059905 Napisano: 12.11.2022 17:27:41
elektro napisał(a):

pionas,
Powiadomienia  z wątku "moje dzisiejsze wygrane" zawsze przychodzą po 3 powiadomienia po kolejno 3 wpisach, kolejne wpisy juz nie powiadamia na szczescie.
Jak sprawdzi 1 to powiadomienie dobija znów do 3 i kolejne nie.

Mam włączony 1 powiadomienie na 1 watek.

Tak już było przed zmiana powiadomien.
Czy tylko ja tak mam?

zacząłem śledzić ten wątek, prośba o informację na pw znać jak sytuacja powtórzy się
0 0

ReneK

#7059906 Napisano: 12.11.2022 17:38:44
pionas napisał(a):

ReneK napisał(a):

Czy ktos mial kiedys problem z dostepem do swoich priv wiadomości?emotka Pionas nie odzywa sie na moje wołanie o pomoc emotka
Reszta wszystko w porzadku!

tak był problem, daj znać czy nadal występuje

Naprawione!
Dziękujęemotka
1 pionas 0

cb656

#7059913 Napisano: 12.11.2022 18:08:08
nieprzytomna napisał(a):

Ktoś dodał LIPTON do 11.11 - wprowadzając wszystkich w błąd...

Nie podoba mi się wszechobecne lenistwo konkursowiczów, którzy bazują na treści POWIADOMIENIA o konkursie, umieszczanym na e-konkach, jakby to była nie wiem jaka świętość niepodważalna i nie zadają sobie trudu... (helou, jakiego "TRUDU"?! emotka ) by przeczytać Regulamin udostępniony przez Organizatora! emotka
Przypominam, że wiążący jest Regulamin, a nie jakaś plotka emotka rozsiewana w internecie, jakieś wieści z agencji JPP (Jedna Pani Powiedziała). emotka
Przypominam także, że KAŻDY Regulamin zawiera magiczne sformułowanie, że udział w konkursie jest możliwy wyłącznie pod warunkiem zaakceptowania Regulaminu emotka emotka
A trudno podejrzewać o zaakceptowanie czegoś, czego taki potencjalny Uczestnik-Leń nie zechciał poznać przed podjęciem decyzji o wzięciu udziału. emotka

Czy kiedykolwiek doczekam takiego dnia, w którym KAŻDY konkursowicz okaże się człowiekiem myślącym, przewidującym i nie tak leniwym, jak obecnie? emotka
Obawiam się, że za swojego życia tego nie doczekam, co właśnie mi się nie podoba emotka emotka
0 0

fbmonika1966

#7059953 Napisano: 13.11.2022 00:42:12
a mnie sie nie podoba,ze domek almette po raz 7 do mnie nie dotarlemotka emotka
0 0

misiamarysia

#7059977 Napisano: 13.11.2022 12:36:32
pionas
Może nie tak, że mi się to nie podoba, więc prawdopodobnie wybrałam zły wątek,  ale gdy czasami zaglądam do "OBECNIE NA FORUM", to nigdy nie ma tam więcej niż 3 do 5 osób, a wcześniej, jeszcze kilka tygodni  temu, bywało "w godzinach szczytu" nawet po 30/40 osób (użytkowników i gości). Od pewnego czasu nie było nawet 10 osób, co jest raczej niemożliwe, bo nawet nie wyświetlają się użytkownicy, którzy aktualnie coś komentują. Może to jakiś błąd?
1 cb656 0

pionas

#7060004 Napisano: 13.11.2022 14:32:20
misiamarysia napisał(a):

pionas
Może nie tak, że mi się to nie podoba, więc prawdopodobnie wybrałam zły wątek,  ale gdy czasami zaglądam do "OBECNIE NA FORUM", to nigdy nie ma tam więcej niż 3 do 5 osób, a wcześniej, jeszcze kilka tygodni  temu, bywało "w godzinach szczytu" nawet po 30/40 osób (użytkowników i gości). Od pewnego czasu nie było nawet 10 osób, co jest raczej niemożliwe, bo nawet nie wyświetlają się użytkownicy, którzy aktualnie coś komentują. Może to jakiś błąd?

to nie błąd, od jakiegoś czasu jest opcja w edycji profilu "Ukryj mnie na forum" emotka

cb656

#7060138 Napisano: 14.11.2022 11:52:40
pionas napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

pionas
Może nie tak, że mi się to nie podoba, więc prawdopodobnie wybrałam zły wątek,  ale gdy czasami zaglądam do "OBECNIE NA FORUM", to nigdy nie ma tam więcej niż 3 do 5 osób, a wcześniej, jeszcze kilka tygodni  temu, bywało "w godzinach szczytu" nawet po 30/40 osób (użytkowników i gości). Od pewnego czasu nie było nawet 10 osób, co jest raczej niemożliwe, bo nawet nie wyświetlają się użytkownicy, którzy aktualnie coś komentują. Może to jakiś błąd?

to nie błąd, od jakiegoś czasu jest opcja w edycji profilu "Ukryj mnie na forum" emotka

Oczywiście z ciekawości włączyłem opcję, by wypróbować i oczywiście mam pytanie emotka
ILE TRZEBA CZEKAĆ, by zmiany w profilu odniosły skutek? emotka
Bo włączyłem tę opcję ukrywania, ale nadal widzę swój nick na liście przeglądających forum... emotka

simonapp

#7060147 Napisano: 14.11.2022 12:03:49
fbmonika1966 napisał(a):

a mnie sie nie podoba,ze domek almette po raz 7 do mnie nie dotarlemotka emotka

Była już o tym konkursie mowa w dyskusjach. 
Też się czuję "nabita w serek", 
Aby odebrać nagrodę główną wystarczyło  emotka  TYLKO   zdjęcie wieczka i paragon, którego danych nie trzeba było podawać podczas zgłoszenia. 
-----  DUŻY MINUS dla Agencji za bardzo słabe zabezpieczenie konkursu.

pionas

#7060149 Napisano: 14.11.2022 12:08:59
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

pionas
Może nie tak, że mi się to nie podoba, więc prawdopodobnie wybrałam zły wątek,  ale gdy czasami zaglądam do "OBECNIE NA FORUM", to nigdy nie ma tam więcej niż 3 do 5 osób, a wcześniej, jeszcze kilka tygodni  temu, bywało "w godzinach szczytu" nawet po 30/40 osób (użytkowników i gości). Od pewnego czasu nie było nawet 10 osób, co jest raczej niemożliwe, bo nawet nie wyświetlają się użytkownicy, którzy aktualnie coś komentują. Może to jakiś błąd?

to nie błąd, od jakiegoś czasu jest opcja w edycji profilu "Ukryj mnie na forum" emotka

Oczywiście z ciekawości włączyłem opcję, by wypróbować i oczywiście mam pytanie emotka
ILE TRZEBA CZEKAĆ, by zmiany w profilu odniosły skutek? emotka
Bo włączyłem tę opcję ukrywania, ale nadal widzę swój nick na liście przeglądających forum... emotka

dzisiaj ogólnie był problem ze stroną główną i nad nią siedziałem, problem poprawiony i przy okazji powinno to też już działać poprawnie
1 cb656 0