Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

cb656

#7078649 Napisano: 07.02.2023 13:29:38
pionas napisał(a):

Od jakiegoś czasu po godzinach pracuję nad nową wyszukiwarką konkursów.
Działa ona trochę inaczej niż obecna.
Jeśli zależy nam na jakimś słowie to dajemy przed nim + (plus), jeśli chcemy wykluczyć jakieś słowo dajemy - (minus), jeśli chcemy wyszukać fragment słowa i jako prefix i sufix dajemy * (gwiazdkę), kilka przykładów:

  • chcę znaleźć loterie: +loteria lub "loteria" lub loteria
  • chcę znaleźć frazę Kropla Polski Detal: "Kropla Polski Detal"
  • chcę znaleźć konkursy RMF ale nie classic: +rmf -classic
  • chcę znaleźć konkursy zawierające ędruj, ale nie chcę aby to było słowo powędrują: +*ędruj* -powędrują
Może być sytuacja że jakiegoś zapytania nie będzie można przetworzyć wtedy pojawi się komunikat:
Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas próby przetworzenia żądania.

Zapraszam do testowania https://www.e-kon.../znajdz-konkurs-test jeśli wyszukiwarka zostanie pozytywnie odebrana to w marcu zastąpi obecną emotka

Generalnie podoba mi się, kiedyś pytałem o podobną funkcjonalność emotka
Jak zwykle jednak błędy trafiają na mnie emotka
Zgodnie z prawem Murphy'ego, które głosi: "jeśli w jakimś systemie MOŻE wystąpić błąd, to na pewno wystąpi on w obecności najbardziej upierdliwego testera" emotka

1 pionas 0

pionas

#7078661 Napisano: 07.02.2023 14:40:44
nawrotkatv napisał(a):

pionas napisał(a):

nawrotkatv napisał(a):

Uprzejmie donoszę, że na moim koncie konkursy zakończone wiszą w aktualnych.  emotka

jakiś przykład? emotka


Są w dziale aktualne, mimo ze skończyły się emotka

https://zapodaj.n...ead9dd958f8.png.html


widzę tylko 1 w aktualnych https://www.e-kon...o/wyniki?user=115031
0 0

pionas

#7078662 Napisano: 07.02.2023 14:41:37
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Od jakiegoś czasu po godzinach pracuję nad nową wyszukiwarką konkursów.
Działa ona trochę inaczej niż obecna.
Jeśli zależy nam na jakimś słowie to dajemy przed nim + (plus), jeśli chcemy wykluczyć jakieś słowo dajemy - (minus), jeśli chcemy wyszukać fragment słowa i jako prefix i sufix dajemy * (gwiazdkę), kilka przykładów:

  • chcę znaleźć loterie: +loteria lub "loteria" lub loteria
  • chcę znaleźć frazę Kropla Polski Detal: "Kropla Polski Detal"
  • chcę znaleźć konkursy RMF ale nie classic: +rmf -classic
  • chcę znaleźć konkursy zawierające ędruj, ale nie chcę aby to było słowo powędrują: +*ędruj* -powędrują
Może być sytuacja że jakiegoś zapytania nie będzie można przetworzyć wtedy pojawi się komunikat:
Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas próby przetworzenia żądania.

Zapraszam do testowania https://www.e-kon.../znajdz-konkurs-test jeśli wyszukiwarka zostanie pozytywnie odebrana to w marcu zastąpi obecną emotka

Generalnie podoba mi się, kiedyś pytałem o podobną funkcjonalność emotka
Jak zwykle jednak błędy trafiają na mnie emotka
Zgodnie z prawem Murphy'ego, które głosi: "jeśli w jakimś systemie MOŻE wystąpić błąd, to na pewno wystąpi on w obecności najbardziej upierdliwego testera" emotka

poprawiłem, dzięki za zrzut ekranu emotka
1 cb656 0

nawrotkatv

#7078667 Napisano: 07.02.2023 15:06:51
pionas napisał(a):

nawrotkatv napisał(a):

pionas napisał(a):

nawrotkatv napisał(a):

Uprzejmie donoszę, że na moim koncie konkursy zakończone wiszą w aktualnych.  emotka

jakiś przykład? emotka


Są w dziale aktualne, mimo ze skończyły się emotka

https://zapodaj.n...ead9dd958f8.png.html


widzę tylko 1 w aktualnych https://www.e-kon...o/wyniki?user=115031

No tak, ale teraz zamiast mieć w dziale zakończone mam wszystkie konkursy w róznych działach dzialąch. 7 w social mediach,1 w aktualnych - nie dodaja sie juz do działu ZAKOŃCZONE tylko muszę sprawdzać każdy dział osobno i tam szukać wśród tych, które są aktualne. Nie wiem, moze są jakieś zmiany i tak teraz będzie, myslałam że to błąd emotka
0 0

pionas

nawrotkatv

#7078672 Napisano: 07.02.2023 15:24:55
pionas napisał(a):

Nie rozumiem problemu. Warszawa: Wygraj 2 podwójne zaproszenia na spektakl "Królowa Śniegu" trafił do:

  1. Konkursy
  2. Konkursy zakończone
  3. Konkursy Social Media - zakończone
  4. Konkursy Facebook - zakończone

Mam na mysli konkursy z moim udzialem, nie te które ja dodałam emotka Po prostu klikam zielone a one po zakończeniu nie lądują w zakończonych, tylko dalej siedzą sobie w miejscu gdzie siedzą jak trwają  emotka
0 0

cb656

#7079351 Napisano: 11.02.2023 14:05:09
Próba wejścia na forum emotka
https://www.e-kon...bez-pytan-i-dyskusji


pionas, SERIO??! emotka emotka emotka

pionas

#7079389 Napisano: 12.02.2023 07:11:19
Nadal występuje ten problem? Wydaje mi się, że trafiłeś w momencie kiedy przeliczane były konkursu, ale jeśli to nie chwilowy komunikat to wieczorem albo jutro będę szukał przyczyny...
0 0

cb656

#7081322 Napisano: 23.02.2023 20:44:49
do Admina
Warto przeanalizować mechanizm/skrypt dodawania konkursów lokalnych.
Czy nie kwalifikuje się do zmiany/poprawki.
Dlatego, że na przykładzie TEGO konkursu widać, że informacja o lokalizacji jest widoczna DOPIERO w opisie, a nie w tytule/temacie konkursu.
0 0

pionas

#7081323 Napisano: 23.02.2023 20:47:32
cb656 napisał(a):

do Admina
Warto przeanalizować mechanizm/skrypt dodawania konkursów lokalnych.
Czy nie kwalifikuje się do zmiany/poprawki.
Dlatego, że na przykładzie TEGO konkursu widać, że informacja o lokalizacji jest widoczna DOPIERO w opisie, a nie w tytule/temacie konkursu.

nazwa miejscowości/regionu dodawana jest ręcznie - w tym przypadku to moje przeoczenie
0 0

cb656

#7082029 Napisano: 28.02.2023 18:57:29
pionas wytłumacz mi proszę, jak to się dzieje... Jak działa ten mechanizm?! emotka
Zaznaczam na wstępie, że mam w komputerze (blaszaku) tak stary system, że nie dałoby się nawet użyć tej funkcjonalności, jaką dają nowoczesne przeglądarki, mianowicie logowanie się na swoje konto. Konto przeglądarki, by było jasne.

No i dalej to jest tak. Mam w blaszaku PC Firefox, tam zaglądam praktycznie codziennie, ale teŻ okazjonalnie, dużo rzadziej. zaglądam na e-konki ze smartfona pod Androidem. Loguje się normalnie, a jakże. Korzystam z opcji "zapamiętaj hasło" dla wygody. Ale smartfon nie ma żadnego połączenia z blaszakiem PC.
I teraz tak...
Dziś najpierw w smartfonie wylogowałem się ze swojego konta na ekonkach.
Następnie (kilka godzin później, by była jasność) zajrzałem na ekonki z poziomu blaszaka PC.
I co widzę?!
ZONK!!
Jestem wylogowany! emotka Szok!

Jak to możliwe????
0 0

pionas

#7082062 Napisano: 28.02.2023 21:57:24
cb656 napisał(a):

pionas wytłumacz mi proszę, jak to się dzieje... Jak działa ten mechanizm?! emotka
Zaznaczam na wstępie, że mam w komputerze (blaszaku) tak stary system, że nie dałoby się nawet użyć tej funkcjonalności, jaką dają nowoczesne przeglądarki, mianowicie logowanie się na swoje konto. Konto przeglądarki, by było jasne.

No i dalej to jest tak. Mam w blaszaku PC Firefox, tam zaglądam praktycznie codziennie, ale teŻ okazjonalnie, dużo rzadziej. zaglądam na e-konki ze smartfona pod Androidem. Loguje się normalnie, a jakże. Korzystam z opcji "zapamiętaj hasło" dla wygody. Ale smartfon nie ma żadnego połączenia z blaszakiem PC.
I teraz tak...
Dziś najpierw w smartfonie wylogowałem się ze swojego konta na ekonkach.
Następnie (kilka godzin później, by była jasność) zajrzałem na ekonki z poziomu blaszaka PC.
I co widzę?!
ZONK!!
Jestem wylogowany! emotka Szok!

Jak to możliwe????

Nie wiem... Jesteś pewien że miałeś włączone autologowanie?
0 0

cb656

#7082154 Napisano: 01.03.2023 14:44:18
Na marginesie, ciekawostka do rozkminy emotka
Nie chcąc cytować całego, obszernego wpisu rozmowy, zaznaczyłem tylko fragment i kliknąłem "cytuj". Wyskoczyło takie coś, jak poniżej. Niezdefiniowany błąd. Dziwne, bo wcześniej wielokrotnie używałem tej sztuczki z zaznaczeniem fragmentu do cytowania i było wszystko okej. emotka
pionas napisał(a):

undefined



0 0

cb656

#7082155 Napisano: 01.03.2023 14:45:38
A wracając do pytania o autologowanie no proszę... bez jaj emotka Oczywiście, że tak!
0 0

cb656

#7082176 Napisano: 01.03.2023 16:43:33
Co mi się nie podoba? emotka Owszem, powiem. emotka
Nie podoba mi się, że wiadomości o rabatach w OBI, jaką wysłałem 26 lutego do Admina, do dziś nie umiem znaleźć na forum w stosownym topie. A Admin jest w nim aktywny na potęgę. Widocznie sklep się nie spodobał emotka
To mi się nie podoba, ot co! emotka
0 0

pionas

#7082184 Napisano: 01.03.2023 17:14:04
cb656 napisał(a):

Na marginesie, ciekawostka do rozkminy emotka
Nie chcąc cytować całego, obszernego wpisu rozmowy, zaznaczyłem tylko fragment i kliknąłem "cytuj". Wyskoczyło takie coś, jak poniżej. Niezdefiniowany błąd. Dziwne, bo wcześniej wielokrotnie używałem tej sztuczki z zaznaczeniem fragmentu do cytowania i było wszystko okej. emotka

pionas napisał(a):

undefined



z tego co widzę to zaznaczyłeś fragment cytatu + odpowiedź - jesteś pewien że takie zaznaczanie wcześniej działało?

cb656 napisał(a):

A wracając do pytania o autologowanie no proszę... bez jaj emotka Oczywiście, że tak!

nie wiem co jest nie tak, loguję się w 2 różnych przeglądarkach w obu mam zaznaczone autologowanie i nie mam tego problemu, może lokalnie u siebie masz ustawione np. czyszczenie ciasteczek przy zamykaniu przeglądarki?

cb656 napisał(a):

Co mi się nie podoba? emotka Owszem, powiem. emotka
Nie podoba mi się, że wiadomości o rabatach w OBI, jaką wysłałem 26 lutego do Admina, do dziś nie umiem znaleźć na forum w stosownym topie. A Admin jest w nim aktywny na potęgę. Widocznie sklep się nie spodobał emotka
To mi się nie podoba, ot co! emotka

jak dostałem prywatną wiadomość byłem na feriach i nie wiedziałem o co w niej chodzi czy coś nie tak z tą stroną bo przecież publikacji mogłeś sam dokonać, ale to były ferie i byłem na rodzinnym wyjeździe i później zapomniałem emotka
0 0

cb656

#7082276 Napisano: 02.03.2023 09:44:30
pionas napisał(a):

1. z tego co widzę to zaznaczyłeś fragment cytatu + odpowiedź - jesteś pewien że takie zaznaczanie wcześniej działało?

2. loguję się w 2 różnych przeglądarkach w obu mam zaznaczone autologowanie i nie mam tego problemu, może lokalnie u siebie masz ustawione np. czyszczenie ciasteczek przy zamykaniu przeglądarki?

3. jak dostałem prywatną wiadomość byłem na feriach i nie wiedziałem o co w niej chodzi czy coś nie tak z tą stroną bo przecież publikacji mogłeś sam dokonać, ale to były ferie i byłem na rodzinnym wyjeździe i później zapomniałem emotka



1. Masz rację, poprzednio zaznaczałem jedynie wypowiedź jednej osoby z całego łańcuszka. emotka
Jednakże wychodzę z założenia, że skoro cytowanie "zabiera ze sobą" całe drzewko dialogów (bez wybiórczego zaznaczania), to powinno działać również wtedy, gdy wybieram do cytatu jedynie jakiś fragment tego drzewka. No bo skoro poprawnie działa, gdy cytuję JEDNĄ osobę, to niby dlaczego nie ma działać, gdy wybieram dwie sąsiadujące? emotka

2. Mam zaznaczone autologowanie w przeglądarce w PC i codziennie to działa bez zarzutu. Odpalam przeglądarkę po kilka razy dziennie w różnych sesjach i zawsze jestem zalogowany na swoim koncie. Tylko ten jeden raz, gdy wylogowałem się w komórce, pojawiło się to zjawisko, że później wylogowało mnie także w pececie, czyli blaszaku. A przecież te urządzenia nie są ze sobą powiązane. Przypadek? Dziwny ten "przypadek" i tyle.   emotka

3. Tyle razy dostawałem wiadomość "Twoje zgłoszenie zostało odrzucone..." albo informację, że coś, co zgłosiłem, zostało zmienione/przeniesione, że w końcu machnąłem ręką i pomyślałem: "a niech się sam Admin zajmie, gdzie to najlepiej umieścić, czy jako konkurs promocyjny, czy wpis w topie co można dostać GRATIS" emotka emotka i już. Tak, poszedłem na łatwiznę. Stary już jestem i leniwy, to chyba mi wolno, co nie? emotka emotka
0 0

cb656

#7084586 Napisano: 17.03.2023 17:38:55
pionas grzebałeś ostatnio w ustawieniach strony? Bo teraz w telefonie, gdy chcę dodać emotkę, to okienko z nimi otwiera się w dużo większej skali, część obrazków ginie gdzieś z prawej strony za elranem, ani tego przesunąć, ani zamknąć, a jak klikam w telefonie wstecz by zrezygnować i wrócić do tekstu, to przenosi na poprzednio oglądaną strpnę i całe pisanie doabli biorą. Niektóre emotki wpisuję tekstem mięfzy dwukropkami, ale przecież nie wszystkie nazwy pamiętam. emotka
0 0

pionas

#7084595 Napisano: 17.03.2023 19:00:40
cb656 napisał(a):

pionas grzebałeś ostatnio w ustawieniach strony? Bo teraz w telefonie, gdy chcę dodać emotkę, to okienko z nimi otwiera się w dużo większej skali, część obrazków ginie gdzieś z prawej strony za elranem, ani tego przesunąć, ani zamknąć, a jak klikam w telefonie wstecz by zrezygnować i wrócić do tekstu, to przenosi na poprzednio oglądaną strpnę i całe pisanie doabli biorą. Niektóre emotki wpisuję tekstem mięfzy dwukropkami, ale przecież nie wszystkie nazwy pamiętam. emotka

nic nie grzebałem
0 0

cb656

#7084630 Napisano: 18.03.2023 09:42:12
No to co mogę zrobić, by wrócić do poprzedniej funkcjonalności? W telefonie przecież niczego nie zmieniałem, stale korzystam z tej samej przeglądarki Chrome... emotka
0 0