Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pioge7

#7085128 Napisano: 21.03.2023 17:40:22
pionas
takie pytanko. czy masz jakieś plany względem aplikacji czy to zakończony projekt?

pytam, bo trochę tam błędów w niej jest i nie wiem czy jest ją usuwać czy trzymać emotka
0 0

nanajka81

#7085131 Napisano: 21.03.2023 17:42:50
pioge7 napisał(a):

pionas
takie pytanko. czy masz jakieś plany względem aplikacji czy to zakończony projekt?

pytam, bo trochę tam błędów w niej jest i nie wiem czy jest ją usuwać czy trzymać emotka

podpinam się. Bardzo lubiłam aplikację ale coś mi się wykrzaczać zaczęła i częściej używam strony niż jej.
0 0

pioge7

#7085137 Napisano: 21.03.2023 17:55:37
nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas
takie pytanko. czy masz jakieś plany względem aplikacji czy to zakończony projekt?

pytam, bo trochę tam błędów w niej jest i nie wiem czy jest ją usuwać czy trzymać emotka

podpinam się. Bardzo lubiłam aplikację ale coś mi się wykrzaczać zaczęła i częściej używam strony niż jej.

Od pamiętnej zmiany skryptu na stronie (czy jak się to nazywa) aplikacja niestety nie działa fajnie. 
w ogóle nie wczytują się wiadomości 
Nie ma info o nowych wiadomościach na stronie 
powiadomienia nie działają … 
parę jeszcze można wymienić …
1 nanajka81 0

pionas

#7085158 Napisano: 21.03.2023 20:51:08
pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas
takie pytanko. czy masz jakieś plany względem aplikacji czy to zakończony projekt?

pytam, bo trochę tam błędów w niej jest i nie wiem czy jest ją usuwać czy trzymać emotka

podpinam się. Bardzo lubiłam aplikację ale coś mi się wykrzaczać zaczęła i częściej używam strony niż jej.

Od pamiętnej zmiany skryptu na stronie (czy jak się to nazywa) aplikacja niestety nie działa fajnie. 
w ogóle nie wczytują się wiadomości 
Nie ma info o nowych wiadomościach na stronie 
powiadomienia nie działają … 
parę jeszcze można wymienić …

nikt mi nie zgłaszał błędów także nic w niej nie robiłem
co do powiadomień to sam system notyfikacji wyłączyłem bo wprowadzili opłaty a nie znalazłem bezpłatnej alternatywy (tego też mi brakuje) ale przyznam szczerze że ten temat zaniedbałem
1 pioge7 0

pioge7

#7085159 Napisano: 21.03.2023 21:04:21
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas
takie pytanko. czy masz jakieś plany względem aplikacji czy to zakończony projekt?

pytam, bo trochę tam błędów w niej jest i nie wiem czy jest ją usuwać czy trzymać emotka

podpinam się. Bardzo lubiłam aplikację ale coś mi się wykrzaczać zaczęła i częściej używam strony niż jej.

Od pamiętnej zmiany skryptu na stronie (czy jak się to nazywa) aplikacja niestety nie działa fajnie. 
w ogóle nie wczytują się wiadomości 
Nie ma info o nowych wiadomościach na stronie 
powiadomienia nie działają … 
parę jeszcze można wymienić …

nikt mi nie zgłaszał błędów także nic w niej nie robiłem
co do powiadomień to sam system notyfikacji wyłączyłem bo wprowadzili opłaty a nie znalazłem bezpłatnej alternatywy (tego też mi brakuje) ale przyznam szczerze że ten temat zaniedbałem

Szczerze przyznam, że od wprowadzenia nowej wersji aplikacji, nie korzystałem z niej prawie w ogóle. Bardziej odpowiadała mi stara wersja. Była bardziej czytelna. Wcześniej korzystałem z niej stale. 
spróbowałem dziś ponownie, ale niestety… nie da się. 
pytanie podstawowe… czy da się wrócić do wersji sprzed zmiany, chodzi przede wszystkim o szatę graficzną, ta obecna jest mało co czytelna. Ciężko rozróżnić, kolejne wpisy. Czcionka jest podoba kolorystycznie do tła, zlewa się to wszystko. 
jednak piszę tylko w moim odczuciu…. 
w poprzedniej wersji fajnie było pokazane, w którym temacie jest nowy wpis. Teraz tego nie ma. 
tak jak pisałem, powiadomień nie ma
jak wchodzę na wiadomości, wychodzi, UPS, COŚ POSZŁO NIE TAK, No i wiadomości nie ma 
brak wyszukiwarki konkursów, (albo ja jej nie widzę), chciałbym znaleźć konkurs, np. Ten bramkowy z Hebe, nie ma jak, tylko wejść w konkursy promocyjne i przewijać. 
przy publikowanych konkursach, brak informacji o organizatorze, dla mnie to było pomocne, 
fajnie byłoby, gdyby pod opublikowanym konkursem w dziale KOMENTARZE była przy tym np. W nawiasie informacja czy komentarze jakieś są, np. Komentarz (2), 
fajnie by było na forum dać gdzie indziej funkcje dodawania komentarza, naszukałem się, a to pod 3 kropkami, na które bym nie wpadł… 
dodatkowo pole do wpisywania wiadomości na forum jest malusie…. Bez emotek emotka  

to na początek emotka  gdyby dało się zrobić takie usprawnienia, korzystanie z aplikacji byłoby łatwiejsze. 
najważniejsze jak dla mnie, kolor tła i czcionki. To się zlewa… i niestety jest mało czytelne.

poprzednia wersja apki, była mega kolorystycznie i funkcjonalnie.
0 0

pionas

#7085164 Napisano: 21.03.2023 22:05:18
Nie ma szans na powrót starej aplikacji.
błąd z wiadomościami był po stronie serwera także już poprawione.

Spisze sobie uwagi i w weekend może uda mi się usiąść i poprawić
1 pioge7 0

agni5h

#7085166 Napisano: 21.03.2023 22:14:50
Ja na komputerze przez przypadek jakiś czas temu zmieniłam opcję strony na starą wersję i nie umiem wrócić na nową.
0 0

pioge7

#7085198 Napisano: 22.03.2023 08:54:44
agni5h napisał(a):

Ja na komputerze przez przypadek jakiś czas temu zmieniłam opcję strony na starą wersję i nie umiem wrócić na nową.

U dołu strony znajdź: Skórka i naciśnij Nowoczesna emotka  

pionas napisał(a):

Nie ma szans na powrót starej aplikacji.
błąd z wiadomościami był po stronie serwera także już poprawione.

Spisze sobie uwagi i w weekend może uda mi się usiąść i poprawić

Super. Dzięki. Potwierdzam. Wiadomosci wróciły. 
Czy dałoby się, zrobić jak na stronie, klikając w konkretną wiadomość aby przynosiły na dół od razu do najnowszej? 

Sorry za marudzenie emotka  :p
0 0

pionas

#7085465 Napisano: 24.03.2023 08:10:25
pioge7 napisał(a):

agni5h napisał(a):

Ja na komputerze przez przypadek jakiś czas temu zmieniłam opcję strony na starą wersję i nie umiem wrócić na nową.

U dołu strony znajdź: Skórka i naciśnij Nowoczesna emotka  

pionas napisał(a):

Nie ma szans na powrót starej aplikacji.
błąd z wiadomościami był po stronie serwera także już poprawione.

Spisze sobie uwagi i w weekend może uda mi się usiąść i poprawić

Super. Dzięki. Potwierdzam. Wiadomosci wróciły. 
Czy dałoby się, zrobić jak na stronie, klikając w konkretną wiadomość aby przynosiły na dół od razu do najnowszej? 

Sorry za marudzenie emotka  :p


Hej. Wczoraj wydałem nową wersję aplikacji. Kilka rzeczy poprawiłem. daj znać czego jeszcze brakuje...

jeśli chodzi o ikonki nowych postów to trochę grubszy temat, potrzebuje więcej czasu na analizę jak to ugryźć emotka
0 0

pioge7

#7085472 Napisano: 24.03.2023 08:51:18
pionas już zaktualizowałem emotka
przetestuję i dam znać.

wyślę ci na priv co znalazłem, bo już 2 rzeczy widzę emotka
1 pionas 0

sabaka

#7086464 Napisano: 31.03.2023 11:23:59
Nie działają mi cytaty 😕 jak klikam cytuj to przenosi mnie na dół, ale pole jest puste.
I emotki też zniknęły
0 0

pioge7

#7086466 Napisano: 31.03.2023 11:26:37
pionas
Faktycznie jest problem z formularzem… nie da się cytować, nie ma emotek, nie da się dodać zdjęć itp.
0 0

zdolnabestia

#7086478 Napisano: 31.03.2023 12:20:33
pioge7 napisał(a):

pionas
Faktycznie jest problem z formularzem… nie da się cytować, nie ma emotek, nie da się dodać zdjęć itp.

emotka  
U mnie działa.
0 0

pioge7

#7086480 Napisano: 31.03.2023 12:26:30
zdolnabestia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas
Faktycznie jest problem z formularzem… nie da się cytować, nie ma emotek, nie da się dodać zdjęć itp.

emotka  
U mnie działa.

Dziwne...
Na telefonie też działa

Na kompie nie emotka
0 0

pionas

#7086481 Napisano: 31.03.2023 12:31:53
pioge7 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas
Faktycznie jest problem z formularzem… nie da się cytować, nie ma emotek, nie da się dodać zdjęć itp.

emotka  
U mnie działa.

Dziwne...
Na telefonie też działa

Na kompie nie emotka

powinno już wszędzie działać - były zmiany a jak wiadomo stara szata graficzna jest już nie wspierana, przez co musiałem cofnąć zmianę...
Chyba czas na wymyślenie nowej szaty graficznej i wyłączenie wszystkich, bo wspieranie wielu jak widać jest problematyczne
0 0

nanajka81

#7086482 Napisano: 31.03.2023 12:43:06
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas
Faktycznie jest problem z formularzem… nie da się cytować, nie ma emotek, nie da się dodać zdjęć itp.

emotka  
U mnie działa.

Dziwne...
Na telefonie też działa

Na kompie nie emotka

powinno już wszędzie działać - były zmiany a jak wiadomo stara szata graficzna jest już nie wspierana, przez co musiałem cofnąć zmianę...
Chyba czas na wymyślenie nowej szaty graficznej i wyłączenie wszystkich, bo wspieranie wielu jak widać jest problematyczne

Mnie się podoba stara szata graficzna. Prosta i przejrzysta, nowej niestety nie polubiłam.
2 sabaka, pioge7 0

andii

#7086484 Napisano: 31.03.2023 12:53:40
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas
Faktycznie jest problem z formularzem… nie da się cytować, nie ma emotek, nie da się dodać zdjęć itp.

emotka  
U mnie działa.

Dziwne...
Na telefonie też działa

Na kompie nie emotka

powinno już wszędzie działać - były zmiany a jak wiadomo stara szata graficzna jest już nie wspierana, przez co musiałem cofnąć zmianę...
Chyba czas na wymyślenie nowej szaty graficznej i wyłączenie wszystkich, bo wspieranie wielu jak widać jest problematyczne

Dzięki Gospodarzu emotka
0 0

pioge7

#7086488 Napisano: 31.03.2023 13:12:35
nanajka81 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas
Faktycznie jest problem z formularzem… nie da się cytować, nie ma emotek, nie da się dodać zdjęć itp.

emotka  
U mnie działa.

Dziwne...
Na telefonie też działa

Na kompie nie emotka

powinno już wszędzie działać - były zmiany a jak wiadomo stara szata graficzna jest już nie wspierana, przez co musiałem cofnąć zmianę...
Chyba czas na wymyślenie nowej szaty graficznej i wyłączenie wszystkich, bo wspieranie wielu jak widać jest problematyczne

Mnie się podoba stara szata graficzna. Prosta i przejrzysta, nowej niestety nie polubiłam.

Mam to samo emotka  
tam jakoś kolory mi nie pasują emotka
1 andii 0

zdolnabestia

#7086490 Napisano: 31.03.2023 13:20:39
Jestem na nowej niemal od początku, też psioczyłam na nią kilka dni, ale się przyzwyczaiłam. Teraz jak widzę starą na jakiś screenach, to nie potrafiłabym się na niej odnaleźć i bym na starą psioczyła  emotka
0 0

pioge7

#7086510 Napisano: 31.03.2023 14:13:07
zdolnabestia napisał(a):

Jestem na nowej niemal od początku, też psioczyłam na nią kilka dni, ale się przyzwyczaiłam. Teraz jak widzę starą na jakiś screenach, to nie potrafiłabym się na niej odnaleźć i bym na starą psioczyła  emotka

Ja raz też sobie obiecałem dać nowej tydzień. Na 3 dniu zrezygnowałem. Dla mnie kolory za jaskrawe. Tylko te kolory mnie drażnią, a co za tym idzie mało to czytelne.
A tak to wersja spoko.
1 nanajka81 0