Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

#7071416 Napisano: 30.12.2022 10:51:50
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

pobawiłem się trochę szablonem i udało mi się (mam nadzieję że nic innego nie zepsułem) aby po błędnie wypełnionym formularzu zakładka "komentarze" była aktywna

Dziś pobawiłem się komentarzami pod opisami konkursów i widzę, że po umieszczeniu komentarza pozostaję w tej samej zakładce. OK, o to mi chodziło, dziękuję. emotka emotka

nie do końca to działa tak jakbym chciał ale faktycznie coś w tej materii podziałałem emotka
0 0

doo

#7071452 Napisano: 30.12.2022 12:42:13
Od wczoraj na tej stronie https://www.e-konkursy.info/statystyki pokazuje wewnętrzny błąd serwera 500
0 0

pionas

#7071455 Napisano: 30.12.2022 12:46:38
doo napisał(a):

Od wczoraj na tej stronie https://www.e-konkursy.info/statystyki pokazuje wewnętrzny błąd serwera 500

dalej masz ten problem?
0 0

doo

#7071617 Napisano: 30.12.2022 23:14:38
pionas napisał(a):

doo napisał(a):

Od wczoraj na tej stronie https://www.e-konkursy.info/statystyki pokazuje wewnętrzny błąd serwera 500

dalej masz ten problem?

Tak
0 0

doo

#7071782 Napisano: 31.12.2022 22:35:11
doo napisał(a):

pionas napisał(a):

doo napisał(a):

Od wczoraj na tej stronie https://www.e-konkursy.info/statystyki pokazuje wewnętrzny błąd serwera 500

dalej masz ten problem?

Tak

Już działa jak dawniej 
0 0

fan-mandaryny

#7071831 Napisano: 01.01.2023 19:27:01
Proszę zwiększyć czcionkę tak, jak było do wczoraj.
Chyba wszystko jest OK. No chyba, ze to zależy od aktualizacji przeglądarki (Opera). Wczoraj podłączyłem mój laptop do telewizora kablem hdmi. Być może dlatego czcionka się zmniejszyła po tej czynności, a może mnie się tak tylko wydaje. Czy na tym forum zmieniła się wielkość liter?
0 0

cb656

#7072519 Napisano: 04.01.2023 16:56:28
Uwaga, uwaga emotka
Uprasza się uprzejmnie  Admina o jakieś ślady, że przeczytał wysyłane doń wiadomości. Czy to na forum, czy to innymi kanałami. Hę?
Da się to zrobić? Czy cóś?? emotka
0 0

cb656

#7072520 Napisano: 04.01.2023 16:57:50
fan-mandaryny napisał(a):

Proszę zwiększyć czcionkę tak, jak było do wczoraj.
Chyba wszystko jest OK. No chyba, ze to zależy od aktualizacji przeglądarki (Opera). Wczoraj podłączyłem mój laptop do telewizora kablem hdmi. Być może dlatego czcionka się zmniejszyła po tej czynności, a może mnie się tak tylko wydaje. Czy na tym forum zmieniła się wielkość liter?

ALEOSOCHOZII?! emotka
0 0

pionas

#7072600 Napisano: 04.01.2023 20:45:03
fan-mandaryny napisał(a):

Proszę zwiększyć czcionkę tak, jak było do wczoraj.
Chyba wszystko jest OK. No chyba, ze to zależy od aktualizacji przeglądarki (Opera). Wczoraj podłączyłem mój laptop do telewizora kablem hdmi. Być może dlatego czcionka się zmniejszyła po tej czynności, a może mnie się tak tylko wydaje. Czy na tym forum zmieniła się wielkość liter?

nic nie było ruszane, w niektórych przeglądarkach obok adresu strony są % określające ustawiony rozmiar, może masz mniej niż 100%?

cb656 napisał(a):

Uwaga, uwaga emotka
Uprasza się uprzejmnie  Admina o jakieś ślady, że przeczytał wysyłane doń wiadomości. Czy to na forum, czy to innymi kanałami. Hę?
Da się to zrobić? Czy cóś?? emotka

opcja informacji o przeczytanej wiadomości dotyczy tylko prywatnych wiadomości, dodanie takiego mechanizmu dla każdego postu na forum wydaje mi się że dość mocno zwiększy rozmiar bazy co może prowadzić do spowolnienia jej działania lub wyczerpania zasobów dyskowych...
0 0

cb656

#7072605 Napisano: 04.01.2023 20:57:21
pionas napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Proszę zwiększyć czcionkę tak, jak było do wczoraj.
Chyba wszystko jest OK. No chyba, ze to zależy od aktualizacji przeglądarki (Opera). Wczoraj podłączyłem mój laptop do telewizora kablem hdmi. Być może dlatego czcionka się zmniejszyła po tej czynności, a może mnie się tak tylko wydaje. Czy na tym forum zmieniła się wielkość liter?

nic nie było ruszane, w niektórych przeglądarkach obok adresu strony są % określające ustawiony rozmiar, może masz mniej niż 100%?

cb656 napisał(a):

Uwaga, uwaga emotka
Uprasza się uprzejmnie  Admina o jakieś ślady, że przeczytał wysyłane doń wiadomości. Czy to na forum, czy to innymi kanałami. Hę?
Da się to zrobić? Czy cóś?? emotka

opcja informacji o przeczytanej wiadomości dotyczy tylko prywatnych wiadomości, dodanie takiego mechanizmu dla każdego postu na forum wydaje mi się że dość mocno zwiększy rozmiar bazy co może prowadzić do spowolnienia jej działania lub wyczerpania zasobów dyskowych...

Chyba nieporozumienie jakieś emotka

Chodzi mi o reakcje zwrotne typu: zwykła odpowiedź. 
0 0

pionas

#7072623 Napisano: 04.01.2023 21:21:49
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Proszę zwiększyć czcionkę tak, jak było do wczoraj.
Chyba wszystko jest OK. No chyba, ze to zależy od aktualizacji przeglądarki (Opera). Wczoraj podłączyłem mój laptop do telewizora kablem hdmi. Być może dlatego czcionka się zmniejszyła po tej czynności, a może mnie się tak tylko wydaje. Czy na tym forum zmieniła się wielkość liter?

nic nie było ruszane, w niektórych przeglądarkach obok adresu strony są % określające ustawiony rozmiar, może masz mniej niż 100%?

cb656 napisał(a):

Uwaga, uwaga emotka
Uprasza się uprzejmnie  Admina o jakieś ślady, że przeczytał wysyłane doń wiadomości. Czy to na forum, czy to innymi kanałami. Hę?
Da się to zrobić? Czy cóś?? emotka

opcja informacji o przeczytanej wiadomości dotyczy tylko prywatnych wiadomości, dodanie takiego mechanizmu dla każdego postu na forum wydaje mi się że dość mocno zwiększy rozmiar bazy co może prowadzić do spowolnienia jej działania lub wyczerpania zasobów dyskowych...

Chyba nieporozumienie jakieś emotka

Chodzi mi o reakcje zwrotne typu: zwykła odpowiedź. 

znając mnie to wątpię abym odpisał/skomentował każdą wiadomość skierowaną do mnie, czasami daję łapkę w górę...
lat przybywa, coraz trudniej pogodzić etat z prowadzeniem strony...

fan-mandaryny

#7072640 Napisano: 04.01.2023 22:36:20
pionas napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Proszę zwiększyć czcionkę tak, jak było do wczoraj.
Chyba wszystko jest OK. No chyba, ze to zależy od aktualizacji przeglądarki (Opera). Wczoraj podłączyłem mój laptop do telewizora kablem hdmi. Być może dlatego czcionka się zmniejszyła po tej czynności, a może mnie się tak tylko wydaje. Czy na tym forum zmieniła się wielkość liter?

Dzięki za odpowiedź. Sprawdzałem, mam 100%. Być może mi się wydaje, a może z wiekiem wzrok już "nie ten".  Bardziej, o ile coś u mnie się na kompie zadziało, to zmiana ustawień systemowych Windows 10. Przełączyłem obraz na telewizor, a potem z powrotem na laptop. W ustawieniach czcionki systemowej też mam 100%. Może faktycznie to tylko moje złudzenie, a sterownik grafiki nie ma nic do tego. Spróbuję logować się na Edgu. Pozdrawiam 
P.S. Przepraszam, nie umiem jeszcze dobrze posługiwać się cytatami na tym forum. Albo wchodzi profesjonalne cytowanie, albo tekst mi się nie wyświetla i przepada. Zwykłe stare dobre 

 cytat 

lepiej by się sprawdziło moim skromnym zdaniem. Te ciemnozielone paski doprowadzają mnie czasem do szewskiej pasji.

Edit: Hahaha, użyłem  polecenia quote i proszę, zadziałało. emotka
0 0

cb656

#7074518 Napisano: 15.01.2023 10:49:29
pionas nie podoba mi się, że po napisaniu odpowiedzi na forum, po kliknięciu WYŚLIJ odpowiedź się nie ukazała na foru.m.  emotka emotka
0 0

pionas

#7078240 Napisano: 04.02.2023 19:25:20
cb656 napisał(a):

pionas nie podoba mi się, że po napisaniu odpowiedzi na forum, po kliknięciu WYŚLIJ odpowiedź się nie ukazała na foru.m.  emotka emotka

wygląda na brak połączenia - nie miałeś problemów z Internetem?
0 0

cb656

#7078251 Napisano: 04.02.2023 20:39:16
Nie miałem problemów z internetem, bo gdybym miał, to ten komunikat, zaszyty przecież na, serwerach Google, nie wyświetliłby się po prostu. Bezpośrednio przed i bezpośrednio po tym wysypaniu, miał em otwierać inne strony i buszować w sieci, działał program pocztowy, ściągał emaile. Dodam, że później już po tym zgłoszeniu, miałem jeszcze kilkakrotnie taki komunikat, tym razem nie w pececie, a komórce pionas
Coś jest na rzeczy, że dotyczy to wyłącznie ekonków, nie miałem nigdy na innych stronach. 
0 0

pionas

#7078255 Napisano: 04.02.2023 21:14:41
Może ten artykuł https://pomoc.hom...timed_out-co-oznacza coś rozjaśni
0 0

pionas

#7078256 Napisano: 04.02.2023 21:18:23
Od jakiegoś czasu po godzinach pracuję nad nową wyszukiwarką konkursów.
Działa ona trochę inaczej niż obecna.
Jeśli zależy nam na jakimś słowie to dajemy przed nim + (plus), jeśli chcemy wykluczyć jakieś słowo dajemy - (minus), jeśli chcemy wyszukać fragment słowa i jako prefix i sufix dajemy * (gwiazdkę), kilka przykładów:
  • chcę znaleźć loterie: +loteria lub "loteria" lub loteria
  • chcę znaleźć frazę Kropla Polski Detal: "Kropla Polski Detal"
  • chcę znaleźć konkursy RMF ale nie classic: +rmf -classic
  • chcę znaleźć konkursy zawierające ędruj, ale nie chcę aby to było słowo powędrują: +*ędruj* -powędrują

Może być sytuacja że jakiegoś zapytania nie będzie można przetworzyć wtedy pojawi się komunikat:
Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas próby przetworzenia żądania.

Zapraszam do testowania https://www.e-kon.../znajdz-konkurs-test jeśli wyszukiwarka zostanie pozytywnie odebrana to w marcu zastąpi obecną emotka
1 cb656 0

nawrotkatv

#7078637 Napisano: 07.02.2023 13:09:57
Uprzejmie donoszę, że na moim koncie konkursy zakończone wiszą w aktualnych.  emotka
0 0

pionas

#7078638 Napisano: 07.02.2023 13:10:52
nawrotkatv napisał(a):

Uprzejmie donoszę, że na moim koncie konkursy zakończone wiszą w aktualnych.  emotka

jakiś przykład? emotka
0 0

nawrotkatv

#7078644 Napisano: 07.02.2023 13:20:21
pionas napisał(a):

nawrotkatv napisał(a):

Uprzejmie donoszę, że na moim koncie konkursy zakończone wiszą w aktualnych.  emotka

jakiś przykład? emotka

Są w dziale aktualne, mimo ze skończyły się emotka

https://zapodaj.n...ead9dd958f8.png.html

0 0