Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

anaesth

#6781227 Napisano: 13.05.2021 20:42:25
edzia21 napisał(a):

anaesth napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

tak ponoć grozi to bezpłodnością i już kobiety w moim otoczeniu rezygnują 

A skąd masz takie info? Chętnie bym poczytała w wolnej chwili emotka

Przecież to rozwiązanie jest w fazie testów...jest oficjalnym eksperymentem medycznym, to skąd mają być PEWNE odpowiedzi co się stanie za np. 3-4 lata? Tego się dowiemy za 3-4 lata. Narazie jest "gdybanie" i tyle. Jeśli chodzi o ingerencję w genetykę, jest to dość grząski grunt. Jest opcja na wiele komplikacji - np. wspomniana wyżej bezpłodność (o tym mówiła też moja lekarka), wzmożona zapadalność na nowotwory itd. Natomiast równie dobrze nic nie musi się stać. Zobaczymy. Nie dziwie się, że ludzie mają wątpliwości. 

Dlatego pytam, bo ostatnio nie siedzę w temacie i już myślałam, że ktoś wysnuł jakieś odważne tezy i mnie coś ominęło emotka Czas pokaże. Mam dwa czipy od marca i na razie żyję emotka

freyja88

#6781366 Napisano: 14.05.2021 13:12:18
aurorcia napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

A ja się cieszę bo za tydzień dostanę pierwsza dawkę Pfizera emotka

a ja już po pierwszej dawce. niewiem czemu ludzie się tak bronią przed tą szczepionką?

zapewne dlatego, że to nie jest klasyczna "szczepionka" (Pfizer, Moderna) jak ją większość nazywa tylko terapia genowa emotka  i niektórzy boją się, co się stanie z ich organizmem za kilka lat - taka wersja "odpowiedzi" najczęściej się powtarza.

tak ponoć grozi to bezpłodnością i już kobiety w moim otoczeniu rezygnują 

Zachęciłaś mnie emotka  miałam wątpliwości, ale jak dla mnie to argument "za" i jednak w najbliższy czwartek pojadę emotka  A tak poważnie to mam wątpliwości, ale ewentualny wjazd poza  granice kraju sprawia, że zaryzykuję emotka .

Ja mam Johnson&Johnson na 20go i tak się zastanawiam czy nie pisać już testamentu emotka
0 0

slavek

#6782828 Napisano: 21.05.2021 07:26:54
Piszę dziś, bo w niedziele mogę zapomnieć. Mija mi 15 lat z Wami. Za wszystko dziękuję emotka emotka emotka

cudaczek121

#6782830 Napisano: 21.05.2021 07:48:34
slavek napisał(a):

Piszę dziś, bo w niedziele mogę zapomnieć. Mija mi 15 lat z Wami. Za wszystko dziękuję emotka emotka emotka

Witam w szacownym gronie 15- sto letnich stażem Forumowiczów:)

kreatia

#6782852 Napisano: 21.05.2021 09:37:28
cudaczek121 napisał(a):

slavek napisał(a):

Piszę dziś, bo w niedziele mogę zapomnieć. Mija mi 15 lat z Wami. Za wszystko dziękuję emotka emotka emotka

Witam w szacownym gronie 15- sto letnich stażem Forumowiczów:)

brawo my! ja też od 2006, mimo, że na drugim koncie emotka  konkursowe dinozaury

cudaczek121

#6783066 Napisano: 21.05.2021 22:31:49
kreatia napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

slavek napisał(a):

Piszę dziś, bo w niedziele mogę zapomnieć. Mija mi 15 lat z Wami. Za wszystko dziękuję emotka emotka emotka

Witam w szacownym gronie 15- sto letnich stażem Forumowiczów:)

brawo my! ja też od 2006, mimo, że na drugim koncie emotka  konkursowe dinozaury

Jaki był Twój pierwszy Nick? Być może kojarzę:)
0 0

slavek

#6783104 Napisano: 22.05.2021 08:10:24
cudaczek121 napisał(a):

kreatia napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

slavek napisał(a):

Piszę dziś, bo w niedziele mogę zapomnieć. Mija mi 15 lat z Wami. Za wszystko dziękuję emotka emotka emotka

Witam w szacownym gronie 15- sto letnich stażem Forumowiczów:)

brawo my! ja też od 2006, mimo, że na drugim koncie emotka  konkursowe dinozaury

Jaki był Twój pierwszy Nick? Być może kojarzę:)



od początku mam ten sam
0 0

slavek

#6783106 Napisano: 22.05.2021 08:13:32
ale przez lata miałem to logo

@gnieszk@

#6783111 Napisano: 22.05.2021 08:28:03
slavek napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

kreatia napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

slavek napisał(a):

Piszę dziś, bo w niedziele mogę zapomnieć. Mija mi 15 lat z Wami. Za wszystko dziękuję emotka emotka emotka

Witam w szacownym gronie 15- sto letnich stażem Forumowiczów:)

brawo my! ja też od 2006, mimo, że na drugim koncie emotka  konkursowe dinozaury

Jaki był Twój pierwszy Nick? Być może kojarzę:)



od początku mam ten sam


Pytanie było chyba do Kreatii emotka

kreatia

#6783113 Napisano: 22.05.2021 08:48:49
cudaczek121 napisał(a):

kreatia napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

slavek napisał(a):

Piszę dziś, bo w niedziele mogę zapomnieć. Mija mi 15 lat z Wami. Za wszystko dziękuję emotka emotka emotka

Witam w szacownym gronie 15- sto letnich stażem Forumowiczów:)

brawo my! ja też od 2006, mimo, że na drugim koncie emotka  konkursowe dinozaury

Jaki był Twój pierwszy Nick? Być może kojarzę:)

katia305 emotka

agakaz2

#6783115 Napisano: 22.05.2021 08:50:49
krótkiego urlopu i wyjazdu do warszawy do przyjaciol

notta

#6783187 Napisano: 22.05.2021 17:16:52
z krótkiego spaceru i kilku znalezionych paragonów (2x raffaello, johnnie walker, kindery, haribo i kilka innych). Same plusy całej sytuacji.. Kilka spalonych kalorii i wysprzątany kawałek trawnika pod sklepem emotka

bezaczek7

#6783199 Napisano: 22.05.2021 18:36:01
Z zakupu "nowego" auta. Moje ukochane sie sypie, doslownie, progi zardzewialy, a wlozylismy 2 tyg temu w "drobne" naprawy 1000zl emotka  po czym mechanik nas oswiecil, ze progi sie sypia i moze nie przejsc przegladu emotka  takze milo z jego strony. No ale "nowe" uzywane wyglada calkiem spoko. Tylko czemu teraz takie drogie sa auta??
1 kumulacja 0

fineessa

#6783206 Napisano: 22.05.2021 19:14:38
ivanotta napisał(a):

z krótkiego spaceru i kilku znalezionych paragonów (2x raffaello, johnnie walker, kindery, haribo i kilka innych). Same plusy całej sytuacji.. Kilka spalonych kalorii i wysprzątany kawałek trawnika pod sklepem  emotka

Wow ivanottaa gdzie Ty znajdujesz te paragony? Pracujesz w sklepie? emotka
0 0

visserarthur

#6783212 Napisano: 22.05.2021 19:42:48
bezaczek7 napisał(a):

Z zakupu "nowego" auta. Moje ukochane sie sypie, doslownie, progi zardzewialy, a wlozylismy 2 tyg temu w "drobne" naprawy 1000zl  emotka  po czym mechanik nas oswiecil, ze progi sie sypia i moze nie przejsc przegladu  emotka  takze milo z jego strony. No ale "nowe" uzywane wyglada calkiem spoko. Tylko czemu teraz takie drogie sa auta??

No niestety... Ode mnie za naprawę mojego "10-latka" mieli wziąć 2200, ale znaleźli jeszcze coś i 3300, a miałbym już np. lodówkę i pralkę (teraz wszystko przeznaczam na wyposażenie...)

notta

#6783227 Napisano: 22.05.2021 21:30:20
fineessa napisał(a):

ivanotta napisał(a):

z krótkiego spaceru i kilku znalezionych paragonów (2x raffaello, johnnie walker, kindery, haribo i kilka innych). Same plusy całej sytuacji.. Kilka spalonych kalorii i wysprzątany kawałek trawnika pod sklepem  emotka

Wow ivanottaa gdzie Ty znajdujesz te paragony? Pracujesz w sklepie? emotka

jade wózkiem na spacer, odwiedzam okoliczne markety emotka . Przy ładnej pogodzie to zawsze coś w wózkach, koło wózków czy pod sklepem leży.. najlepsze zbiory w weekend emotka
1 donia7 0

FBewa36

#6783258 Napisano: 23.05.2021 07:48:23
ivanotta napisał(a):

fineessa napisał(a):

ivanotta napisał(a):

z krótkiego spaceru i kilku znalezionych paragonów (2x raffaello, johnnie walker, kindery, haribo i kilka innych). Same plusy całej sytuacji.. Kilka spalonych kalorii i wysprzątany kawałek trawnika pod sklepem  emotka

Wow ivanottaa gdzie Ty znajdujesz te paragony? Pracujesz w sklepie? emotka

jade wózkiem na spacer, odwiedzam okoliczne markety emotka . Przy ładnej pogodzie to zawsze coś w wózkach, koło wózków czy pod sklepem leży.. najlepsze zbiory w weekend emotka


Czasem przechodząc obok sklepów zerkam nieśmiało na śmietnik ile tam arnowanych nagród jest eh, ale nie, nie odważyłam się z niego wyciągać paragonów, ale wszystkie zostawione np przy kasie jak pakuję zakupy zabieram oczywiście, często fajne łupy tak sa
2 ReneK, notta 0

notta

#6783276 Napisano: 23.05.2021 11:03:16
FBewa36 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

fineessa napisał(a):

ivanotta napisał(a):

z krótkiego spaceru i kilku znalezionych paragonów (2x raffaello, johnnie walker, kindery, haribo i kilka innych). Same plusy całej sytuacji.. Kilka spalonych kalorii i wysprzątany kawałek trawnika pod sklepem  emotka

Wow ivanottaa gdzie Ty znajdujesz te paragony? Pracujesz w sklepie? emotka

jade wózkiem na spacer, odwiedzam okoliczne markety emotka . Przy ładnej pogodzie to zawsze coś w wózkach, koło wózków czy pod sklepem leży.. najlepsze zbiory w weekend  emotka


Czasem przechodząc obok sklepów zerkam nieśmiało na śmietnik ile tam arnowanych nagród jest eh, ale nie, nie odważyłam się z niego wyciągać paragonów, ale wszystkie zostawione np przy kasie jak pakuję zakupy zabieram oczywiście, często fajne łupy tak sa

ja zbieram z ziemi i nawet nie wiecie ile tam cudów leży emotka . Człowiek po grosz się schyla i chucha na szczęście. To czemu nie chuchać na paragon na szczęście emotka

fineessa

#6783286 Napisano: 23.05.2021 12:17:46
ivanotta napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

fineessa napisał(a):

ivanotta napisał(a):

z krótkiego spaceru i kilku znalezionych paragonów (2x raffaello, johnnie walker, kindery, haribo i kilka innych). Same plusy całej sytuacji.. Kilka spalonych kalorii i wysprzątany kawałek trawnika pod sklepem  emotka

Wow ivanottaa gdzie Ty znajdujesz te paragony? Pracujesz w sklepie? emotka

jade wózkiem na spacer, odwiedzam okoliczne markety emotka . Przy ładnej pogodzie to zawsze coś w wózkach, koło wózków czy pod sklepem leży.. najlepsze zbiory w weekend  emotka


Czasem przechodząc obok sklepów zerkam nieśmiało na śmietnik ile tam arnowanych nagród jest eh, ale nie, nie odważyłam się z niego wyciągać paragonów, ale wszystkie zostawione np przy kasie jak pakuję zakupy zabieram oczywiście, często fajne łupy tak sa

ja zbieram z ziemi i nawet nie wiecie ile tam cudów leży emotka . Człowiek po grosz się schyla i chucha na szczęście. To czemu nie chuchać na paragon na szczęście  emotka

u mnie w C4 w którym zazwyczaj robie zakupy kasjerki od razu wyrzucają paragony do kosza, raz mi się udało zabrać paragon z blackiem ale mina pani kasjerki bezcenna emotka
0 0

FBbeata7

#6783294 Napisano: 23.05.2021 12:50:15
fineessa napisał(a):

ivanotta napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

fineessa napisał(a):

ivanotta napisał(a):

z krótkiego spaceru i kilku znalezionych paragonów (2x raffaello, johnnie walker, kindery, haribo i kilka innych). Same plusy całej sytuacji.. Kilka spalonych kalorii i wysprzątany kawałek trawnika pod sklepem  emotka

Wow ivanottaa gdzie Ty znajdujesz te paragony? Pracujesz w sklepie? emotka

jade wózkiem na spacer, odwiedzam okoliczne markety emotka . Przy ładnej pogodzie to zawsze coś w wózkach, koło wózków czy pod sklepem leży.. najlepsze zbiory w weekend  emotka


Czasem przechodząc obok sklepów zerkam nieśmiało na śmietnik ile tam arnowanych nagród jest eh, ale nie, nie odważyłam się z niego wyciągać paragonów, ale wszystkie zostawione np przy kasie jak pakuję zakupy zabieram oczywiście, często fajne łupy tak sa

ja zbieram z ziemi i nawet nie wiecie ile tam cudów leży emotka . Człowiek po grosz się schyla i chucha na szczęście. To czemu nie chuchać na paragon na szczęście  emotka

u mnie w C4 w którym zazwyczaj robie zakupy kasjerki od razu wyrzucają paragony do kosza, raz mi się udało zabrać paragon z blackiem ale mina pani kasjerki bezcenna  emotka

U nas czasem przy Selgrosie jakiś zabłąkany paragon promocyjny w koszyku  można wyhaczyć. Niestety agencje  wyczaiły już ,,zbieraczy" i coraz cześciej  trzeba kupić za określoną sumę albo dwa produkty jak Knorr z warzywem. Strasznie dużo ludzie piją u nas na osiedlu Tigera- takie paragony rzeczywiście poniewierają się pod sklepem na trawie. Blacka nie piją- a szkoda.
1 pink086 0