Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

fineessa

#6777506 Napisano: 25.04.2021 11:54:15
Ciesze się ze pojawił się konkurs z orzeszkami które bardzo lubie i na pewno zagram. W koncu nie jakieś batoniki emotka
0 0

FBilona

#6777509 Napisano: 25.04.2021 12:15:28
Cieszę się, że już na pewno wiosna za progiem. Wiem z pierwszej ręki. Od mrówek. Od lat co roku obudzone grasują w mojej kuchni. Tak sobie razem żyjemy, w symbiozie.Przy czym w pewnym momencie podejmują decyzję, że się wyprowadzaja. To taki mój zwiastun wiosny. Dzisiaj znikły 

FBilona

#6778802 Napisano: 02.05.2021 19:51:56
Cieszę się, że pada. Uwielbiam deszcz. Zakładam płaszcz przeciwdeszczowy, kaloszki i spacer albo zbieram wodę. Gdy jeździłam z dzieckiem do sanatorium to pamiętam, że lekarz gdy była dżdżysta pogoda kazal chodzić leśna drozka nad morzem. W dzieciństwie wszystkie dzieci grasowały w kałużach. Fajnie 
1 ReneK 0

domika

#6778804 Napisano: 02.05.2021 20:24:57
fineessa napisał(a):

Ciesze się ze pojawił się konkurs z orzeszkami które bardzo lubie i na pewno zagram. W koncu nie jakieś batoniki  emotka

Też sie cieszę bo są pyszne emotka
0 0

cudaczek121

mia

#6778871 Napisano: 03.05.2021 13:33:27
Z tego, że w końcu zaczęło padać*emotka , bo już sucho było jak diabli. emotka Jeszcze niech tylko ciepło się zrobi, i może wreszcie w ogrodzie wszystko się ruszy... Z chwastami na czele, niestety. emotka

*- "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia", jak wiadomo...

magdalena-chili

#6778877 Napisano: 03.05.2021 14:18:14
cudaczek121 napisał(a):

Co to za konkurs z tymi orzeszkami?

Domyślam się że o to chodzi: https://www.e-kon...h-do-zgryzienia.html
0 0

pikawka

#6779754 Napisano: 07.05.2021 15:10:51
Kupiłam dziś sobie mój upatrzony odkurzacz pionowy Dreame v11. Jestem mega szczęśliwa, bo w obecnym stanie z brzuchem emotka  ciężko mi się odkurzło. Jupi. emotka

inska

#6779756 Napisano: 07.05.2021 15:23:20
dzisiaj się cieszę, z odkrycia niewysłanego paragonu z dove i wyszło, że nie to, że tak kiepsko mi poszło tylko go nie wysłałam... to z niewyspania w ostatnich tygodniach chyba emotka

cieszę się, że już prawie mam czas na konkursy od tego momentu jak ostatnio zamknęli przedszkola, chyba przed Wielkanocą ledwie żyłam a w tym tygodniu wreszcie się wyspałam i mogłam chociaż pomyśleć o jakiś zgłoszeniach a nie tylko zaznaczania w czym zagram ...  
cieszę się, że pojawiły się konkursy z nagrodami w postaci rowerów.
cieszę się, ze ikea zrobiła wysyłkę za 1 zł więc nie muszę tam jechać i zaoszczędzę czas,

aaa i wielkie cieszenie się moje było przez ostatni czas z konkursu u jacobsa - nie wymagał intelektualnego wkładu a produkt zawierał kofeinke emotka  bez tej loterii to chyba bym całkiem straciła ducha do grania, a tak przetrwałam emotka

maa

#6780978 Napisano: 13.05.2021 07:36:19
Cieszę się że moje życie powoli zaczyna wracać na "normalne" tory, dziś widzę światełko w tunelu i z nadzieją patrzę w przyszłość ...

nanajka81

#6781081 Napisano: 13.05.2021 12:58:57
wraithbeauty napisał(a):

A ja się cieszę bo za tydzień dostanę pierwsza dawkę Pfizera emotka

a ja już po pierwszej dawce. niewiem czemu ludzie się tak bronią przed tą szczepionką?
1 pikawka 0

nitka310

#6781196 Napisano: 13.05.2021 18:46:03
nanajka81 napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

A ja się cieszę bo za tydzień dostanę pierwsza dawkę Pfizera emotka

a ja już po pierwszej dawce. niewiem czemu ludzie się tak bronią przed tą szczepionką?

Mnie też to zastanawia. We wtorek miałam pierwszą dawkę Pfizera, w nocy spałam dobrze, nie miałam gorączki, w środę nie mogłam podnieść do góry ręki bo czułam dyskomfort i to wszystko, dzisiaj już nawet nie pamiętam o szczepionce emotka  W mojej rodzinie, 90 % po pierwszej dawce 10 % po dwóch emotka  nie chce się zaszczepić tylko z 5 osób więc myślę że jest ok emotka
1 kumulacja 0

edzia21

#6781204 Napisano: 13.05.2021 19:00:30
nanajka81 napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

A ja się cieszę bo za tydzień dostanę pierwsza dawkę Pfizera emotka

a ja już po pierwszej dawce. niewiem czemu ludzie się tak bronią przed tą szczepionką?

zapewne dlatego, że to nie jest klasyczna "szczepionka" (Pfizer, Moderna) jak ją większość nazywa tylko terapia genowa emotka  i niektórzy boją się, co się stanie z ich organizmem za kilka lat - taka wersja "odpowiedzi" najczęściej się powtarza.
0 0

bubba

#6781207 Napisano: 13.05.2021 19:01:46
nitka310 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

A ja się cieszę bo za tydzień dostanę pierwsza dawkę Pfizera emotka

a ja już po pierwszej dawce. niewiem czemu ludzie się tak bronią przed tą szczepionką?

Mnie też to zastanawia. We wtorek miałam pierwszą dawkę Pfizera, w nocy spałam dobrze, nie miałam gorączki, w środę nie mogłam podnieść do góry ręki bo czułam dyskomfort i to wszystko, dzisiaj już nawet nie pamiętam o szczepionce emotka  W mojej rodzinie, 90 % po pierwszej dawce 10 % po dwóch emotka  nie chce się zaszczepić tylko z 5 osób więc myślę że jest ok emotka


Ja w styczniu zaszczepiłam się dwiema dawkami fajzera (po 2 dawce miałam jedynie niewielkie osłabienie). Obecnie w moim otoczeniu większość osób chce się szczepić właśnie fajzerem, pierwsze słyszę że ludzie nie chcą tego producenta.
1 kumulacja 0

agakaz2

#6781211 Napisano: 13.05.2021 19:10:21
edzia21 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

A ja się cieszę bo za tydzień dostanę pierwsza dawkę Pfizera emotka

a ja już po pierwszej dawce. niewiem czemu ludzie się tak bronią przed tą szczepionką?

zapewne dlatego, że to nie jest klasyczna "szczepionka" (Pfizer, Moderna) jak ją większość nazywa tylko terapia genowa emotka  i niektórzy boją się, co się stanie z ich organizmem za kilka lat - taka wersja "odpowiedzi" najczęściej się powtarza.

tak ponoć grozi to bezpłodnością i już kobiety w moim otoczeniu rezygnują 
0 0

anaesth

#6781213 Napisano: 13.05.2021 19:19:30
agakaz2 napisał(a):

tak ponoć grozi to bezpłodnością i już kobiety w moim otoczeniu rezygnują 

A skąd masz takie info? Chętnie bym poczytała w wolnej chwili emotka
0 0

joan

#6781214 Napisano: 13.05.2021 19:20:55
Lata w konkursach i wszystko wiadomo: jak coś "za darmo" dają, to ludzie byle goowno wezmą... Ale jestem otwarta na wiedzę, można mnie naprawdę banalnie przekonać do tych "szczepionek", proszę tylko o linki do oficjalnych informacji na stronach producenta / producentów. Z dzieciństwa zostało mi dopytywanie A po co? 
0 0

edzia21

#6781215 Napisano: 13.05.2021 19:23:00
anaesth napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

tak ponoć grozi to bezpłodnością i już kobiety w moim otoczeniu rezygnują 

A skąd masz takie info? Chętnie bym poczytała w wolnej chwili emotka

Przecież to rozwiązanie jest w fazie testów...jest oficjalnym eksperymentem medycznym, to skąd mają być PEWNE odpowiedzi co się stanie za np. 3-4 lata? Tego się dowiemy za 3-4 lata. Narazie jest "gdybanie" i tyle. Jeśli chodzi o ingerencję w genetykę, jest to dość grząski grunt. Jest opcja na wiele komplikacji - np. wspomniana wyżej bezpłodność (o tym mówiła też moja lekarka), wzmożona zapadalność na nowotwory itd. Natomiast równie dobrze nic nie musi się stać. Zobaczymy. Nie dziwie się, że ludzie mają wątpliwości. 

agakaz2

#6781218 Napisano: 13.05.2021 19:45:47
anaesth napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

tak ponoć grozi to bezpłodnością i już kobiety w moim otoczeniu rezygnują 

A skąd masz takie info? Chętnie bym poczytała w wolnej chwili emotka

od nich a skąd one mają nie wiem
ja.juz jestem zaczipowana i dobrze się z tym czuje

aurorcia

#6781222 Napisano: 13.05.2021 20:07:16
agakaz2 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

A ja się cieszę bo za tydzień dostanę pierwsza dawkę Pfizera emotka

a ja już po pierwszej dawce. niewiem czemu ludzie się tak bronią przed tą szczepionką?

zapewne dlatego, że to nie jest klasyczna "szczepionka" (Pfizer, Moderna) jak ją większość nazywa tylko terapia genowa emotka  i niektórzy boją się, co się stanie z ich organizmem za kilka lat - taka wersja "odpowiedzi" najczęściej się powtarza.

tak ponoć grozi to bezpłodnością i już kobiety w moim otoczeniu rezygnują 

Zachęciłaś mnieemotka  miałam wątpliwości, ale jak dla mnie to argument "za" i jednak w najbliższy czwartek pojadęemotka  A tak poważnie to mam wątpliwości, ale ewentualny wjazd poza  granice kraju sprawia, że zaryzykujęemotka .