Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

sssylwiaaa

#7135382 Napisano: 31.10.2023 14:39:28
... długiego weekendu  emotka  I zaproszenia na domowe pączki  emotka

atyde25

#7135405 Napisano: 31.10.2023 16:07:15
U mnie jak w kalejdoskopie.Przebierańcy byli i zapasu Dare się pozbyłam w znacznej ilości.Już mnie nic nie denerwuje ani zielone ani czerwone:):):)Nikt im drzwi nie otwiera ale moje najładniejsze hahahhahha:P

DAIKOKU

#7136376 Napisano: 05.11.2023 18:54:58
Miałam wpisać się tu wczoraj...ale robota zeszła mi do późna,
wywaliłam wszystko z szafy, skompletowałam skarpetki i rękawiczki, odnalazłam czapki, kominiarki, posegregowałam bieliznę, itd itp, koszulki, sweterki. 
Te nowe rzeczy kupione... bo okazja a nie noszone wyjęłam i oddam siostrzenicy, mam nadzieję, że przyjmie emotka
Ogólnie mam to co potrzebuję,
szafa w miarę uporządkowana - choć na chwilę, przyznam... nie muszę iść nic kupować, ogólnie dobrze by było jakbym część z tych rzeczy jeszcze oddała potrzebującym... muszę popracować nad tym moim chomikiem.... Zrobiłam kawał dobrej roboty emotka  emotka  więc wczoraj nie konkursowałam emotka i dziś prawie też nie emotka

nanajka81

#7136383 Napisano: 05.11.2023 19:15:42
Cieszę się że 3 z moich wygranych mogłam przekazać dla dzieci z oddziału onkologii emotka

Jasminum

#7136652 Napisano: 06.11.2023 16:34:38
Brat przywiózł za darmo memu psu sporo karmy Pedigre, także Rex uradowany i wylizuje miseczkę, choć już pusta  emotka

anaesth

#7136729 Napisano: 06.11.2023 19:13:12
DAIKOKU napisał(a):

Miałam wpisać się tu wczoraj...ale robota zeszła mi do późna,
wywaliłam wszystko z szafy, skompletowałam skarpetki i rękawiczki, odnalazłam czapki, kominiarki, posegregowałam bieliznę, itd itp, koszulki, sweterki. 
Te nowe rzeczy kupione... bo okazja a nie noszone wyjęłam i oddam siostrzenicy, mam nadzieję, że przyjmie emotka
Ogólnie mam to co potrzebuję,
szafa w miarę uporządkowana - choć na chwilę, przyznam... nie muszę iść nic kupować, ogólnie dobrze by było jakbym część z tych rzeczy jeszcze oddała potrzebującym... muszę popracować nad tym moim chomikiem.... Zrobiłam kawał dobrej roboty emotka  emotka  więc wczoraj nie konkursowałam emotka i dziś prawie też nie emotka

Na chomika została mi polecona książka „Magia sprzątania” Marie Kondo. Mojej siostrze bardzo pomogła. Ja problem z ubraniami mam dalej, choć udało mi się trochę rzeczy oddać na zbiórkę odzieży. Za to wyzbyłam się sentymentu do książek (poszły do skupszopu) i przeróżnych nietrafionych prezentów (jakieś świeczki, ozdobniki, zbieracze kurzu). Więc chyba też mogę polecić lekturę emotka

A w temacie… Nie mam się z czego cieszyć. Może jedynie z tego, że jeszcze mam siłę, żeby ogarniać życie. Ledwo wyszłam ze szpitala z młodszą, a tu starsza kaszle i pociąga nosem, męża też rozłożyło. Matki to są jednak silne stworzenia. Nie dam się!

atyde25

#7137761 Napisano: 09.11.2023 13:59:14
O sprzątaniu to wolę nawet nie rozmawiać w moim przypadku tylko egzorcyzmy.
Ile ja przez ponad 25 lat grania uzbierałam badziewia i końca nie widać:(
Odebrałam 301 naklejek Biedrowych-5 pełnych kart wykleiłam.Moje oczy cierpią.
Mówię do pań ja 300 naklejek  będę odbierać a te w śmiech eeeeeeeeeee ale pani żartuje sobie.
Czy ja wyglądam na mało poważną bo chodzę ubrana na sportowo mimo wieku-nie wiem:P
1 radziosny 0

atyde25

#7137763 Napisano: 09.11.2023 14:00:58
Stary zawsze mówi jak "zejdziesz" z 5 kontenerów na śmieci zamówię .I to w małym mieszkanku w bloki to się ma talent.
Czy to w wątku cieszę się powinno być.Ale cieszę się bo piękne słońce:):):)

agnesita

#7137848 Napisano: 09.11.2023 16:35:01
Z mojej wizyty w Da Grasso choć początek wizyty zapowiadał się, że wpisywać się będę do wątku wkurza mnie: Loteria, jaka loteria ja nic wiem, do pizzermana ty wiesz coś jakiejś loterii (a przecież trzeba było podać adres konkretnej pizzerii, żeby zrealizować nagrodę) jak dodałam, że trzeba było kupić piwa żywiec to panu coś zaczęło świtać, pani nic a nic a nawet mieli ulotki na ladzie w tym czasie, Dzwoni do szefa, ten też nie kojarzy. Pyta a pani ma jakiś kod rabatowy, mówię voucher na 100 zł (zrobili wielkie oczy nie wiem dlaczego 😁), pokazuje maila z wygraną i teraz no to co ma być, zamówi Pani, dopłaci różnicę, my spiszemy kod i później sobie jakoś go ogarniemy - i takie podejście do klienta mi się podoba emotka , dla dzieci zamówiliśmy zestawy junior więc jeszcze dostali jeszcze puzzle. Ostatecznie tą wizytę zaliczam do udanych
0 0

martunik3

#7137849 Napisano: 09.11.2023 16:37:08
Że jutro piątek emotka

atyde25

#7139511 Napisano: 16.11.2023 08:54:12
Dobrze,że zwlekałam z zakupem płynu do płukania.Jak to trzeba strategicznie planować zakupy.Akurat nie przepadają za mną w tej agencji no ale trzeba się wreszcie z czegoś ucieszyć.
1 ReneK 0

@gnieszk@

#7139515 Napisano: 16.11.2023 08:59:37
Cieszę się, że skończyło się to g*upie Gratisobranieemotka

kuleczkar

#7140055 Napisano: 17.11.2023 15:20:32
Cieszę się, że choć w porównaniu do innych, nie wygrywam dużo, to często gęsto nagrody wychodzą na wprost moim oczekiwaniom. Od września biegam i trochę sportuje i właśnie taki smartwatchyk chodził mi po głowie , a tu pyk- wpadł z Bielendy. Los wsparł mnie w dbaniu o zdrowie i kondycję! To znak, że  mam tak trzymać emotka

zezowaty_kot

#7140066 Napisano: 17.11.2023 15:29:20
@gnieszk@ napisał(a):

Mam to samo, poczułam ogromną ulgę, że już nie muszę (czułam, że muszę z powodu super nagród i  nie darowałabym sobie, gdybym nie podjęła walki). Ale tak mnie to gratisobranie zmasakrowało, wdeptało w ring i opluło, że na długo będę nosić na twarzy znamiona tej porażki emotka
Plus jest taki, że mi się ten KFL spodobał i w sumie to teraz jeździmy tam na zakupy. Paradoksalnie emotka

@gnieszk@

#7140171 Napisano: 17.11.2023 18:20:09
zezowaty_kot napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Mam to samo, poczułam ogromną ulgę, że już nie muszę (czułam, że muszę z powodu super nagród i  nie darowałabym sobie, gdybym nie podjęła walki). Ale tak mnie to gratisobranie zmasakrowało, wdeptało w ring i opluło, że na długo będę nosić na twarzy znamiona tej porażki emotka
Plus jest taki, że mi się ten KFL spodobał i w sumie to teraz jeździmy tam na zakupy. Paradoksalnie emotka

Czułam taką samą presję.
Najlepszym podsumowaniem tego konkursu/agencji jest cyt. "Gratulację!" w mailu.

atyde25

#7142155 Napisano: 25.11.2023 12:03:39
Jestem mega oszczędna do dziś na h&m -20% na wsio.Zamówiłam co miałam zamówić,żapłaciłam większą część kartą za zbieranie punktów payback.Ale wczoraj zgrzeszyłam na sephora ( 2 puderki i konturówka do ust ).Tu oszczędzę ,tu zaszaleję.Bramki otwierajcie się bo chcę się bardziej jeszcze ucieszyć.Ale na sephora też było 20%.Wiem to marna pociecha.

bezaczek7

#7142951 Napisano: 28.11.2023 18:33:53
Z dobrego wykorzystania zalegających Kinderków, które trzeba było wyciągnąć, żeby zgłosić kod. Klasa syna w tym tygodniu jest odpowiedzialna za zorganizowanie "słodkiego czwartku". Kiedy mamuśki będą cudować z deserkami na kilka kolorowych warstw, ja wzięłam mój pistolet do kleju na gorąco (włącza się na off emotka ), kartoniki z Aliexpress za kilka złotych w postaci pingwinków z szalikiem i czapką mikołaja i przyklejam te czekoladki do kartoników  emotka  Muffinki też upiekę, ale ilość Kinderków przerażała, już zostało "tylko" z pięć paczek. Z tym sobie chyba poradzę emotka

atyde25

#7143181 Napisano: 29.11.2023 16:25:11
Wreszcie nie mam tej czerwonej belki na google o braku miejsca.Wczoraj prawie cały dzień czyściłam i usuwałam co się dało.
Oby mnie nie aresztowali bo usuwanie to słowo na celowniku.Ale mi się wspomnień włączyło tak przyznaje się zajrzałam tam pierwszy raz niby zapisywało ale okazji tam wejść nie było.Wstyd tyle lat.

atyde25

#7143803 Napisano: 01.12.2023 12:48:12
Oddali mi kasę za prasowany bronzer rozbity w transporcie w Hebe.Ale za nerwy i brud wszędzie i masę roboty przy sprzątaniu i czyszczeniu nie.A czasu nikt nie odda bo jak.Ale radość bo lekcja przerobiona nie zamawiać produktów tam prasowanych bo źle pakują.
0 0

southlander

#7143813 Napisano: 01.12.2023 13:16:04
Kilka tygodni odwyku od konkursów i chyba już wystarczy.  emotka   Głowa oczyszczona i choć ciężko wejść na nowo w tryb masowego klepania zgłoszeń, to cieszę się bo zaczął się sezon na konkursy świąteczne który nigdy nie zostawiał mnie z pustymi rękami nawet gdy forma była kiepska. emotka