Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

atyde25

#7131477 Napisano: 16.10.2023 16:38:07
Niby nic ale mój post na insta o "aferze pandora" polubiło 221 osób emotka
0 0

atyde25

#7132173 Napisano: 19.10.2023 08:39:42
Jak człowiek widzi jak szczujna w tv publicznej się boi,że już pracy nie znajdą te pachołki to tak taki uśmiech na twarzy:):):)

kocie_lakocie

#7134106 Napisano: 26.10.2023 12:11:42
Dzień dobry wszystkim,
 

Dwa dni temu minął dokładnie rok, odkąd otrzymałam e-mail zatytułowany „Gratulacje” oraz roczek od założenia konta na
tym forum.
 
To były wyjątkowe 365dni. Okres pełen wygranych nagród mniejszych i większych, ale każda cieszy, a najbardziej lubię wygrane
przeżycia!
 
Kolacja z R. Kubicą, trening tajskiego boxu, przejazd Ferrari, kilkanaście biletów na koncerty (nawet przyszłoroczne!), 2
rozmowy na antenie radia, sprzęt elektroniczny, vouchery do restauracji,
ogromny zapas kosmetyków, alkoholu, słodyczy… i dużo, duuuużo więcej. W sumie w
moim kajeciku mam już ponad 150 wygranych.
 
Ktoś tu niedawno napisał „czuję się jak królowa życia” i ja też dzięki konkursom!
 
Mam ogromną satysfakcję z kreatywnego tworzenia zdjęć i tekstów oraz z faktu, że ktoś docenia moja twórczość.
 
Czasami czuję jakbym była „na głodzie”, gdy jakimś tygodniu nie ujrzę na wyświetlaczu telefonu „Wygrałeś”, „Gratulacje” czy
„Oto Twoja nagroda”. Muszę przyznać, że jest to dość uzależniające…
 
Jednak liczę się z tym, że wśród nas jest mnóstwo utalentowanych i kreatywnych osób, dlatego nie każdy konkurs można wygrać.
 
Dziękuję K., która zainspirowała mnie do działania, a Nam wszystkim życzę weny twórczej 😉

kalina590

#7134197 Napisano: 26.10.2023 16:18:36
Cieszę się, że na świecie są takie osoby jak katee14 i młodzież, w której jest nadzieja na przyszłość emotka

cb656

#7134240 Napisano: 26.10.2023 17:40:01
Cieszę się z pięknego okazu (kilo dwadzieścia) zdrowiutkiego siedzunia. emotka emotka

anaesth

#7134264 Napisano: 26.10.2023 18:50:34
sylwiamickie napisał(a):

Dzień dobry wszystkim,
 

Dwa dni temu minął dokładnie rok, odkąd otrzymałam e-mail zatytułowany „Gratulacje” oraz roczek od założenia konta na
tym forum.

Zachęcam do wpisania się do wątku:

https://www.e-konkursy.info/forum/konkursy/nasze-wygrane-w-minionym-roku

aby podsumować konkursowy rok emotka  Niektórzy nie mogą się doczekać Sylwestra, a część forumowiczów nie może się doczekać wpisów w powyższym wątku emotka  Niejednokrotnie czytanie go dawało mi ogromnego kopa motywacji. Sama też lubię się tam wpisywać. A nuż ktoś się zainspiruje emotka


A w temacie: cieszę się, że zamówiłam w końcu drugi fotelik samochodowy dla córki. Koniec z przerzucaniem jednego między autami emotka

cb656

#7134802 Napisano: 29.10.2023 20:04:00
Dziś sieszEM siEM z niespodziewanki, czyli czterech trafień w loterii "Szybkie 600"
emotka emotka emotka
Pińć dych za złotych DWA wsadu spadło  z nieba, ech...

atyde25

#7135295 Napisano: 31.10.2023 12:03:02
Kurier pochwalił,że mam ładne drzwi jak pod nimi czekał bo kurier zawsze czuje kiedy się kąpiesz lub coś w tym stylu i się pojawia.
No dobra mam ładne drzwi ale przy ich wymianie nie było tak wesoło bo firma była typu krzak.A,że nie ma innych powodów do radość to to mnie pociesza.

sssylwiaaa

#7135382 Napisano: 31.10.2023 14:39:28
... długiego weekendu  emotka  I zaproszenia na domowe pączki  emotka

atyde25

#7135405 Napisano: 31.10.2023 16:07:15
U mnie jak w kalejdoskopie.Przebierańcy byli i zapasu Dare się pozbyłam w znacznej ilości.Już mnie nic nie denerwuje ani zielone ani czerwone:):):)Nikt im drzwi nie otwiera ale moje najładniejsze hahahhahha:P

DAIKOKU

#7136376 Napisano: 05.11.2023 18:54:58
Miałam wpisać się tu wczoraj...ale robota zeszła mi do późna,
wywaliłam wszystko z szafy, skompletowałam skarpetki i rękawiczki, odnalazłam czapki, kominiarki, posegregowałam bieliznę, itd itp, koszulki, sweterki. 
Te nowe rzeczy kupione... bo okazja a nie noszone wyjęłam i oddam siostrzenicy, mam nadzieję, że przyjmie emotka
Ogólnie mam to co potrzebuję,
szafa w miarę uporządkowana - choć na chwilę, przyznam... nie muszę iść nic kupować, ogólnie dobrze by było jakbym część z tych rzeczy jeszcze oddała potrzebującym... muszę popracować nad tym moim chomikiem.... Zrobiłam kawał dobrej roboty emotka  emotka  więc wczoraj nie konkursowałam emotka i dziś prawie też nie emotka

nanajka81

#7136383 Napisano: 05.11.2023 19:15:42
Cieszę się że 3 z moich wygranych mogłam przekazać dla dzieci z oddziału onkologii emotka

Jasminum

#7136652 Napisano: 06.11.2023 16:34:38
Brat przywiózł za darmo memu psu sporo karmy Pedigre, także Rex uradowany i wylizuje miseczkę, choć już pusta  emotka

anaesth

#7136729 Napisano: 06.11.2023 19:13:12
DAIKOKU napisał(a):

Miałam wpisać się tu wczoraj...ale robota zeszła mi do późna,
wywaliłam wszystko z szafy, skompletowałam skarpetki i rękawiczki, odnalazłam czapki, kominiarki, posegregowałam bieliznę, itd itp, koszulki, sweterki. 
Te nowe rzeczy kupione... bo okazja a nie noszone wyjęłam i oddam siostrzenicy, mam nadzieję, że przyjmie emotka
Ogólnie mam to co potrzebuję,
szafa w miarę uporządkowana - choć na chwilę, przyznam... nie muszę iść nic kupować, ogólnie dobrze by było jakbym część z tych rzeczy jeszcze oddała potrzebującym... muszę popracować nad tym moim chomikiem.... Zrobiłam kawał dobrej roboty emotka  emotka  więc wczoraj nie konkursowałam emotka i dziś prawie też nie emotka

Na chomika została mi polecona książka „Magia sprzątania” Marie Kondo. Mojej siostrze bardzo pomogła. Ja problem z ubraniami mam dalej, choć udało mi się trochę rzeczy oddać na zbiórkę odzieży. Za to wyzbyłam się sentymentu do książek (poszły do skupszopu) i przeróżnych nietrafionych prezentów (jakieś świeczki, ozdobniki, zbieracze kurzu). Więc chyba też mogę polecić lekturę emotka


A w temacie… Nie mam się z czego cieszyć. Może jedynie z tego, że jeszcze mam siłę, żeby ogarniać życie. Ledwo wyszłam ze szpitala z młodszą, a tu starsza kaszle i pociąga nosem, męża też rozłożyło. Matki to są jednak silne stworzenia. Nie dam się!

atyde25

#7137761 Napisano: 09.11.2023 13:59:14
O sprzątaniu to wolę nawet nie rozmawiać w moim przypadku tylko egzorcyzmy.
Ile ja przez ponad 25 lat grania uzbierałam badziewia i końca nie widać:(
Odebrałam 301 naklejek Biedrowych-5 pełnych kart wykleiłam.Moje oczy cierpią.
Mówię do pań ja 300 naklejek  będę odbierać a te w śmiech eeeeeeeeeee ale pani żartuje sobie.
Czy ja wyglądam na mało poważną bo chodzę ubrana na sportowo mimo wieku-nie wiem:P
1 radziosny 0

atyde25

#7137763 Napisano: 09.11.2023 14:00:58
Stary zawsze mówi jak "zejdziesz" z 5 kontenerów na śmieci zamówię .I to w małym mieszkanku w bloki to się ma talent.
Czy to w wątku cieszę się powinno być.Ale cieszę się bo piękne słońce:):):)

agnesita

#7137848 Napisano: 09.11.2023 16:35:01
Z mojej wizyty w Da Grasso choć początek wizyty zapowiadał się, że wpisywać się będę do wątku wkurza mnie: Loteria, jaka loteria ja nic wiem, do pizzermana ty wiesz coś jakiejś loterii (a przecież trzeba było podać adres konkretnej pizzerii, żeby zrealizować nagrodę) jak dodałam, że trzeba było kupić piwa żywiec to panu coś zaczęło świtać, pani nic a nic a nawet mieli ulotki na ladzie w tym czasie, Dzwoni do szefa, ten też nie kojarzy. Pyta a pani ma jakiś kod rabatowy, mówię voucher na 100 zł (zrobili wielkie oczy nie wiem dlaczego 😁), pokazuje maila z wygraną i teraz no to co ma być, zamówi Pani, dopłaci różnicę, my spiszemy kod i później sobie jakoś go ogarniemy - i takie podejście do klienta mi się podoba emotka , dla dzieci zamówiliśmy zestawy junior więc jeszcze dostali jeszcze puzzle. Ostatecznie tą wizytę zaliczam do udanych
0 0

martunik3

#7137849 Napisano: 09.11.2023 16:37:08
Że jutro piątek emotka

atyde25

#7139511 Napisano: 16.11.2023 08:54:12
Dobrze,że zwlekałam z zakupem płynu do płukania.Jak to trzeba strategicznie planować zakupy.Akurat nie przepadają za mną w tej agencji no ale trzeba się wreszcie z czegoś ucieszyć.
1 ReneK 0

@gnieszk@

#7139515 Napisano: 16.11.2023 08:59:37
Cieszę się, że skończyło się to g*upie Gratisobranieemotka