Dziś nic nie wygrałem! To już było!

endrjuen

#7360338 Napisano: 02.06.2026 10:59:29
Grycan nic, Oreo nic, Coca Cola nic - nie zliczę nawet, ile losów puściłem…
0 0

InkaR

#7360351 Napisano: 02.06.2026 11:38:30
no to zacznijmy od nowa ten miesiąc, ale tym razem z nagrodami emotka
0 0

fryz

#7360375 Napisano: 02.06.2026 12:25:37
Nuii i oreo 😵‍💫
0 0

atena03

#7360385 Napisano: 02.06.2026 12:38:22
Bakuś 0/6 emotka
0 0

pawlisko

#7360387 Napisano: 02.06.2026 12:41:41
W tym miesiącu nic nie wygrałem ... 
Czekam na zmiany
0 0

lubiegrac

#7360436 Napisano: 02.06.2026 14:02:08
Pepsi biedronka, nuii , Oreo , lorenz wszystko po kilka razy - same przegrane , wygrane przybywajcie!
0 0

Cebulka

#7360522 Napisano: 02.06.2026 16:22:24
Kot obudził mnie po 4 rano, no to myślę, że to wykorzystam - bo przecież o tej porze wszyscy śpią, co nie ? Grycan, Oreo jedna wielka D...emotka

Już nie wspominając o tym, że co drugi dzień jem makaron z pesto w nadziei na natychmiastową z Monini emotka
0 0

sylzab2294

#7360536 Napisano: 02.06.2026 17:09:04
same porażki, płakać się chce... emotka
0 0

agunia666

#7360672 Napisano: 03.06.2026 09:02:59
Poważnie nic? Ani Bakusia? Mam nadzieję że jeszcze nie wszystkich poinformowali.😔
0 0

pikawka

#7360678 Napisano: 03.06.2026 09:20:05
agunia666 napisał(a):

Poważnie nic? Ani Bakusia? Mam nadzieję że jeszcze nie wszystkich poinformowali.😔

Bakus już poinformowany raczej cały
0 0

fryz

#7360679 Napisano: 03.06.2026 09:29:49
Nuii o co chodzi. Tyle nagród 😬
0 0

barcza1

#7360681 Napisano: 03.06.2026 09:32:49
😢😥😢
0 0

makra

#7360708 Napisano: 03.06.2026 10:34:44
Niech dziś będzie ten dzień z nagrodami...
0 0

zof83

#7360717 Napisano: 03.06.2026 11:16:38
pikawka napisał(a):

agunia666 napisał(a):

Poważnie nic? Ani Bakusia? Mam nadzieję że jeszcze nie wszystkich poinformowali.😔

Bakus już poinformowany raczej cały

Coś mi się wydaje, że poinformowali tak samo jak w Schweppes, czyli wybiórczoemotka  jakieś tam nagrody zostały wydane, a jakieś tam nie, - będę pewnie składać Lego słuchając muzyki z Jbl  leżąc przy tym na plaży na ręczniku Roland Garrosemotka
0 0

pikawka

#7360730 Napisano: 03.06.2026 12:06:23
zof83 napisał(a):

pikawka napisał(a):

agunia666 napisał(a):

Poważnie nic? Ani Bakusia? Mam nadzieję że jeszcze nie wszystkich poinformowali.😔

Bakus już poinformowany raczej cały

Coś mi się wydaje, że poinformowali tak samo jak w Schweppes, czyli wybiórczoemotka  jakieś tam nagrody zostały wydane, a jakieś tam nie, - będę pewnie składać Lego słuchając muzyki z Jbl  leżąc przy tym na plaży na ręczniku Roland Garrosemotka


No nie wiem, dużo osób się chwaliło… sama mam 2 wygrane na 3 zgłoszenia… ale fakt informowali dziwnie
0 0

atyde25

#7360733 Napisano: 03.06.2026 12:11:09
Bakuś to loteria w sumie była na 3 zgłoszenia tylko mi 2 zatwierdzili mimo tych samych zakupów na paragonach .Cud ,że klocki wpadły. Nie lubię takich ceregieli w konkach. Ale nie o tym wtopa z rana Grycan ( 26 zeta a buuuuuuu) i Nuii to samo będzie z 14 zeta w błoto a buuuuuuuuuuuuuu Blik dalej 0 dobrze ,że już koniec.
0 0

jomajd86

#7360739 Napisano: 03.06.2026 12:22:06
🙄🙄🙄🙄🙄
0 0

sylzab2294

#7360802 Napisano: 03.06.2026 14:33:43
Znowu to samo, ech... Ciąg dalszy porażek  😭
0 0

atena03

#7360803 Napisano: 03.06.2026 14:35:11
Chyba najgorszy tydzień od dawna emotka  tylko 20 zł xd
0 0

karoxxa

#7360805 Napisano: 03.06.2026 14:36:31
Mam dosc tych konkursow chwilowo
1 DAIKOKU 0