Reklama na e-Konkursy.info

Sport

kwadracik

#6799049 Napisano: 03.08.2021 18:18:46
iwona0103 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

To byłby cudowny dzień,gdyby nie porażka siatkarzy…
Tak mi smutno… emotka

Dokładnie... ten płaczący Kurek  emotka

Płakałam razem z nimi…Widok chłopaków po meczu rozwalił mnie całkowicie …

pimparimpa

#6799106 Napisano: 03.08.2021 21:53:34
kwadracik napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

To byłby cudowny dzień,gdyby nie porażka siatkarzy…
Tak mi smutno… emotka

Dokładnie... ten płaczący Kurek  emotka

Płakałam razem z nimi…Widok chłopaków po meczu rozwalił mnie całkowicie …


mnie też jest przykro, że siatkarze przegrali, a płaczącego Kurka długo będę miała przed oczami...
taki piękny olimpijski dzień, myślałam, że ten mecz to będzie formalność


kumulacja

#6799110 Napisano: 03.08.2021 22:10:56
pimparimpa napisał(a):

kwadracik napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

To byłby cudowny dzień,gdyby nie porażka siatkarzy…
Tak mi smutno… emotka

Dokładnie... ten płaczący Kurek  emotka

Płakałam razem z nimi…Widok chłopaków po meczu rozwalił mnie całkowicie …


mnie też jest przykro, że siatkarze przegrali, a płaczącego Kurka długo będę miała przed oczami...
taki piękny olimpijski dzień, myślałam, że ten mecz to będzie formalność

Ja do teraz nie mogę się uspokoić. Ogromnie mi żal naszych siatkarzy! Oddałabym kilka cennych nagród, żeby tylko oni wygrali emotka

pioge7

#6799263 Napisano: 04.08.2021 14:10:04
Patryk Dobek z brązem na 800m. Brawo

I dziewczyny rano w żeglarstwie srebro.
Piękny dzień po smutnej przegranej naszych siatkarzy emotka

pioge7

#6799265 Napisano: 04.08.2021 14:12:50
sssylwiaaa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Patryk Dobek z brązem na 800m. Brawo

I dziewczyny rano w żeglarstwie srebro.
Piękny dzień po smutnej przegranej naszych siatkarzy emotka

Tylko Kenijczycy lepsi od Patryka emotka emotka


Kenijczycy są bardzo dobrzy w bieganiu...
Teraz trzymać kciuki za Pawła i Wojtka emotka

rare85

#6799274 Napisano: 04.08.2021 14:29:45
pioge7 napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Patryk Dobek z brązem na 800m. Brawo

I dziewczyny rano w żeglarstwie srebro.
Piękny dzień po smutnej przegranej naszych siatkarzy emotka

Tylko Kenijczycy lepsi od Patryka  emotka emotka


Kenijczycy są bardzo dobrzy w bieganiu...
Teraz trzymać kciuki za Pawła i Wojtka emotka

Jest! Złoto i brąz emotka

FBmonika33

#6799275 Napisano: 04.08.2021 14:34:47
Cisi bohaterowie. Brawo. Wszyscy czekali na medal siatkarzy czy złoto Fajdka. A są też inni i serce się raduje

mia

#6809140 Napisano: 18.09.2021 19:02:13
Mam dziwne wrażenie, że naszym siatkarzom potrzeba grupowej psychoterapii... Jak tylko wmówią sobie jakąś klątwę, to już kaplica. emotka

mia

#6809146 Napisano: 18.09.2021 20:24:43
kumulacja napisał(a):

mia napisał(a):

Mam dziwne wrażenie, że naszym siatkarzom potrzeba grupowej psychoterapii... Jak tylko wmówią sobie jakąś klątwę, to już kaplica. emotka

A ja myślę, że po prostu trafili na świetną drużynę. 

To jest inna sprawa. Ale szkoda, że z dwóch świetnych drużyn to my wyjeżdżamy na tarczy... Przy tak wyrównanym poziomie.

pioge7

#6809151 Napisano: 18.09.2021 20:46:49
kumulacja napisał(a):

mia napisał(a):

kumulacja napisał(a):

mia napisał(a):

Mam dziwne wrażenie, że naszym siatkarzom potrzeba grupowej psychoterapii... Jak tylko wmówią sobie jakąś klątwę, to już kaplica. emotka

A ja myślę, że po prostu trafili na świetną drużynę. 

To jest inna sprawa. Ale szkoda, że z dwóch świetnych drużyn to my wyjeżdżamy na tarczy... Przy tak wyrównanym poziomie.

Aż mnie rozbolała głowa od tych emocji. Po pierwszym secie byłam uskrzydlona, teraz jestem rozżalona. Bo jeszcze trzeba mieć trochę szczęścia i tej odrobiny szczęścia nam zabrakło i w końcówce drugiego, i w końcówce czwartego seta. Wielka szkoda!

Najlepsze jest to że w kwadracie stoją dobrzy zawodnicy, a ci, którym ewidentnie się nie powodzi, grają dalej… kolejny trener, który trzyma się kilku nazwisk i nie potrafi robić zmian… w meczu z Serbią to podziałało, dziś nie dał rady…
niestety, Kubiak, Kurek, Drzyzga czy Leon to zawodnicy, którzy zdobędą parę punktów a potem psują piłkę za piłką a trener ich nie zmienia emotka  To jest przykre, że Fornal, Semeniuk czy Śliwka grzeją ławkę a Ci grają… 

magdalena-chili

#6809153 Napisano: 18.09.2021 20:54:49
pioge7 napisał(a):

kumulacja napisał(a):


Najlepsze jest to że w kwadracie stoją dobrzy zawodnicy, a ci, którym ewidentnie się nie powodzi, grają dalej… kolejny trener, który trzyma się kilku nazwisk i nie potrafi robić zmian… w meczu z Serbią to podziałało, dziś nie dał rady…
niestety, Kubiak, Kurek, Drzyzga czy Leon to zawodnicy, którzy zdobędą parę punktów a potem psują piłkę za piłką a trener ich nie zmienia emotka  To jest przykre, że Fornal, Semeniuk czy Śliwka grzeją ławkę a Ci grają… 

 niestety Śliwka też się nie sprawdzał na IO, ale co do wszystkiego powyższego to w 100% się zgadzam. Plus to, że paru kolejnym nazwiskom można było dać szansę. Takiego horroru już dawno nie widziałam....
 
2 nkba, pioge7 0

nkba

#6809154 Napisano: 18.09.2021 20:57:29
Łep mi z nerlwów pęka emotka
1 kumulacja 0

pioge7

#6809155 Napisano: 18.09.2021 21:00:42
magdalena-chili napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Najlepsze jest to że w kwadracie stoją dobrzy zawodnicy, a ci, którym ewidentnie się nie powodzi, grają dalej… kolejny trener, który trzyma się kilku nazwisk i nie potrafi robić zmian… w meczu z Serbią to podziałało, dziś nie dał rady…
niestety, Kubiak, Kurek, Drzyzga czy Leon to zawodnicy, którzy zdobędą parę punktów a potem psują piłkę za piłką a trener ich nie zmienia emotka  To jest przykre, że Fornal, Semeniuk czy Śliwka grzeją ławkę a Ci grają… 

 niestety Śliwka też się nie sprawdzał na IO, ale co do wszystkiego powyższego to w 100% się zgadzam. Plus to, że paru kolejnym nazwiskom można było dać szansę. Takiego horroru już dawno nie widziałam....
 

Niestety meczy z igrzysk nie oglądałem, bo w większości byłem w pracy, także nie widziałem do końca każdego występu.
Co do śliwki bazuję na wypowiedzi komentatorów, którzy sami powiedzieli, że powinien dać Śliwce szansę.

kwadracik

#6809156 Napisano: 18.09.2021 21:01:30
nkba napisał(a):

Łep mi z nerlwów pęka  emotka

Oj,tak…Mi również…

magdalena-chili

#6809157 Napisano: 18.09.2021 21:11:45
pioge7 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Najlepsze jest to że w kwadracie stoją dobrzy zawodnicy, a ci, którym ewidentnie się nie powodzi, grają dalej… kolejny trener, który trzyma się kilku nazwisk i nie potrafi robić zmian… w meczu z Serbią to podziałało, dziś nie dał rady…
niestety, Kubiak, Kurek, Drzyzga czy Leon to zawodnicy, którzy zdobędą parę punktów a potem psują piłkę za piłką a trener ich nie zmienia emotka  To jest przykre, że Fornal, Semeniuk czy Śliwka grzeją ławkę a Ci grają… 

 niestety Śliwka też się nie sprawdzał na IO, ale co do wszystkiego powyższego to w 100% się zgadzam. Plus to, że paru kolejnym nazwiskom można było dać szansę. Takiego horroru już dawno nie widziałam....
 

Niestety meczy z igrzysk nie oglądałem, bo w większości byłem w pracy, także nie widziałem do końca każdego występu.
Co do śliwki bazuję na wypowiedzi komentatorów, którzy sami powiedzieli, że powinien dać Śliwce szansę.

szkoda, że Semeniuk nie miał dziś dłużej szansy, szkoda, że trzymamy się wspaniałych nazwisk (ale to często tylko sentyment), a które teraz nie działają, a np. walczak Kwolek siedzi w fotelu w domu. A Śliwka często chyba bał się piłki.... emotka  jednym szwankuje głowa, inni nie w "mistrzowskiej" formie, ogromna szkoda. Heinen też jakby stracił swój pazur emotka
 
0 0

pioge7

#6809160 Napisano: 18.09.2021 21:16:06
magdalena-chili napisał(a):

pioge7 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Najlepsze jest to że w kwadracie stoją dobrzy zawodnicy, a ci, którym ewidentnie się nie powodzi, grają dalej… kolejny trener, który trzyma się kilku nazwisk i nie potrafi robić zmian… w meczu z Serbią to podziałało, dziś nie dał rady…
niestety, Kubiak, Kurek, Drzyzga czy Leon to zawodnicy, którzy zdobędą parę punktów a potem psują piłkę za piłką a trener ich nie zmienia emotka  To jest przykre, że Fornal, Semeniuk czy Śliwka grzeją ławkę a Ci grają… 

 niestety Śliwka też się nie sprawdzał na IO, ale co do wszystkiego powyższego to w 100% się zgadzam. Plus to, że paru kolejnym nazwiskom można było dać szansę. Takiego horroru już dawno nie widziałam....
 

Niestety meczy z igrzysk nie oglądałem, bo w większości byłem w pracy, także nie widziałem do końca każdego występu.
Co do śliwki bazuję na wypowiedzi komentatorów, którzy sami powiedzieli, że powinien dać Śliwce szansę.

szkoda, że Semeniuk nie miał dziś dłużej szansy, szkoda, że trzymamy się wspaniałych nazwisk (ale to często tylko sentyment), a które teraz nie działają, a np. walczak Kwolek siedzi w fotelu w domu. A Śliwka często chyba bał się piłki.... emotka  jednym szwankuje głowa, inni nie w "mistrzowskiej" formie, ogromna szkoda. Heinen też jakby stracił swój pazur emotka

Niestety emotka  
mnie po mistrzostwach w 2014 ciężko było się pogodzić, że Wlazły czy Winiarski odchodzą… to przecież legendy siatkówki. Jednak znalazło się kilka nazwisk, które godnie ich zastąpiły. Teraz kolejne się znajdują, które bez problemu mogą zastąpić niektórych, ale im nie daje się szansy. nie wiem po co trenerom tylu zawodników, skoro niektórzy na ławce siedzą całe igrzyska czy mistrzostwa… nawet nie chce ich wypróbować… a może by coś zadziałali. Semeniuk tylko wszedł i już punkt. A zaraz zszedł… to jak dla mnie jest niefajne… a co dopiero dla zawodnika, którego trener nie docenia emotka  

pioge7

#6809165 Napisano: 18.09.2021 22:02:26
Niestety. Wyszło jak wyszło. Jutro gramy o brąz i miejmy nadzieje, że będzie inaczej emotka  

iwona0103

#6809179 Napisano: 18.09.2021 23:52:40
mia napisał(a):

Mam dziwne wrażenie, że naszym siatkarzom potrzeba grupowej psychoterapii... Jak tylko wmówią sobie jakąś klątwę, to już kaplica. emotka

Klątwa Słowenii na ME (4. raz z rzędu przegrana z nimi w meczu o stawkę), klątwa ćwierćfinału Olimpiady (5. raz z rzędu odpadliśmy) ehhh ciekawe czy nowy trener ich "odczaruje"
1 nkba 0

pioge7

#6809257 Napisano: 19.09.2021 19:10:23
No i mamy medal… 
chociaż taka osłoda po wczorajszym …

tereniagno

#6809259 Napisano: 19.09.2021 19:34:13
pioge7 napisał(a):

No i mamy medal… 
chociaż taka osłoda po wczorajszym …

No i bardzo dobrze  emotka emotka emotka   Słusznie należało się imemotka
Zal mi naszych siatkarzy,że nie wygrali na olimpiadzie i wczoraj,
bo naprawdę są dobrzy, a zabrakło trochę szczęścia emotka
Chwała im za brąz emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka