Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

pioge7

#6828861 Napisano: 07.12.2021 18:57:31
siewcazamieszania napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Bedzie ktoś w pepco i kupi mi skrzata tego za 40 zł i wyśle przesyłką Olx ?u mnie w 2 pepco nie ma emotka  a potrzebuje na prezent

Na allegro można kupować z pepco, bo chyba już tam są

Ale nie ma tych skrzatów… tzn ja nie widzę wiec chyba nie ma 
0 0

moskala22

#6828981 Napisano: 08.12.2021 07:54:17
pioge7 napisał(a):

siewcazamieszania napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Bedzie ktoś w pepco i kupi mi skrzata tego za 40 zł i wyśle przesyłką Olx ?u mnie w 2 pepco nie ma emotka  a potrzebuje na prezent

Na allegro można kupować z pepco, bo chyba już tam są

Ale nie ma tych skrzatów… tzn ja nie widzę wiec chyba nie ma 

Dziś powinnam być w pepco, jak będzie skrzat to ci kupię, jeśli nadal jesteś zainteresowany

pioge7

#6828986 Napisano: 08.12.2021 08:29:56
moskala22 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

siewcazamieszania napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Bedzie ktoś w pepco i kupi mi skrzata tego za 40 zł i wyśle przesyłką Olx ?u mnie w 2 pepco nie ma emotka  a potrzebuje na prezent

Na allegro można kupować z pepco, bo chyba już tam są

Ale nie ma tych skrzatów… tzn ja nie widzę wiec chyba nie ma 

Dziś powinnam być w pepco, jak będzie skrzat to ci kupię, jeśli nadal jesteś zainteresowany

Hej 
Dzięki. Ale już nie trzeba emotka
Znajoma znajomej co robi w pepco, dowiedziała się gdzie jeszcze są i poprosiła znajoma z tego pepco o odłożenie. emotka
Będę mieć w sobotę emotka  
Dziękuję za chęci 
1 moskala22 0

apoccalipsa

#6829346 Napisano: 09.12.2021 08:32:36
cb656 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Fajnie że zmieniłeś nick  emotka PS  Byłoby jeszcze fajniej jakbyś zmienił avatar na taki, po którym oczy nie krwawią. Nie pasuje do Ciebie  emotka

To nie tyle "zmiana", co powrót do korzeni BEZ ZAWRACANIA GITARY Szefowi emotka No wiesz - wszelkie prośby, tłumaczenia, udowadnianie, że ja to ja i takie tam. Wykorzystałem niedoróbkę emotka i mam nadzieję, że to otworzy oczy komu trzeba emotka na sprawy ważne, a za takie uważam konsekwentne trzymanie się założeń systemowych, że "owszem, zmienić nick można, ale tylko raz i nie da się wykorzystać nazwy użytej kiedyś przez innego usera". emotka
Szanuję to, że ludkowie w społeczności mają swoje zdanie i je wygłaszają, co wcale fcale nie znaczy, że muszę to zdanie podzielać. emotka Uważam, że oczywiście, jak najbardziej, obecny awatar pasuje idealnie do charakteru kogoś takiego jak ja, wrednego prowokatora, starego dziada o duszy naiwnego dziecka, który wierzy w to, że świat mógłby być lepszy, gdyby wszyscy dobrzy ludzie się skrzyknęli i wzięli sprawy w swoje ręce. emotka
P.S. NA PEWNO NIE ZMIENIĘ, dopóki asper zachowa swój emotka i dopóki kalmia nie wyprostuje swojego zdeformowanego obrazka, jak Jej proponowałem z dobrego serca...
Tak że ten... Nie jestem tak atrakcyjny wizualnie jak apoccalipsa, by w awatarze umieścić swój własny wizerunek. emotka emotka emotka

wiem, że to Twój stary nick emotka
ok, postaram się nie patrzeć na avatar a skupiać się na treści Twoich komentarzy emotka  
PS Atrakcyjność wizualna to pojęcie względne. emotka  
1 cb656 0

apoccalipsa

#6829350 Napisano: 09.12.2021 08:43:16
cb656 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

ok, postaram się nie patrzeć na avatar a skupiać się na treści Twoich komentarzy emotka  PS Atrakcyjność wizualna to pojęcie względne. emotka  

Postaraj się, postaraj emotka I przekaż innym te same dobre fluidy. emotka Tego mi zawsze brakowało - skupianiu się na treści, a nie na formie jej przekazywania...
Twoja wizualność nie ma sobie nic do zarzucenia. Tak uważam nieskromnie. emotka

Uśmiechasz mnie od rana emotka  emotka
1 cb656 0

apoccalipsa

#6829354 Napisano: 09.12.2021 08:51:36
cb656 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Uśmiechasz mnie od rana emotka  emotka

No i tak do mnie mów emotka emotka emotka tego mi brakuje... A nie: ciągle tylko fą, fą i fochy.

to dla odmiany przesyłam Ci pozytywne fluidy 
miłego dnia, tygodnia, miesiąca, roku i Życia emotka  

olunka

#6830328 Napisano: 11.12.2021 13:39:59
mam prosbe, moja ciocia bierze udział w konkursie w Muzeum w Bytomiu i jeśli moge prosić o zaglosowanie, tylko trzeba kliknąć i nic więcej, na
samym dole aniołek na księżycu z koronki klockowej, można tylko raz
zaglosowac
https://muzeum.by...EEx9FDfBMerpG7sSvxWM

mam nadzieję, że nie dostanę karniaka emotka

margobb

#6830374 Napisano: 11.12.2021 19:23:42
Czy możecie polecić mi jakiś czytnik e-book, tak do 500 - 600 zł? Praktycznie wszystkie, z tej półki cenowej, mają pozytywne opinie w necie, dlatego ciężko mi coś wybrać. Może akurat korzystacie z jakiegoś dobrego sprzętu?

Niestety, nocne, tradycyjne czytanie daje mi się coraz bardziej we znaki i na jakiś czas muszę się "przerzucić". 

Dziękuję emotka
0 0

olunka

#6830375 Napisano: 11.12.2021 19:34:39
olunka napisał(a):

mam prosbe, moja ciocia bierze udział w konkursie w Muzeum w Bytomiu i jeśli moge prosić o zaglosowanie, tylko trzeba kliknąć i nic więcej, na samym dole aniołek na księżycu z koronki klockowej, można tylko raz
zaglosowac
https://muzeum.by...EEx9FDfBMerpG7sSvxWM

mam nadzieję, że nie dostanę karniaka emotka

Dziękujęemotka
1 brucee 0

cudaczek121

#6830380 Napisano: 11.12.2021 19:53:22
cb656 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Fajnie że zmieniłeś nick  emotka PS  Byłoby jeszcze fajniej jakbyś zmienił avatar na taki, po którym oczy nie krwawią. Nie pasuje do Ciebie  emotka

To nie tyle "zmiana", co powrót do korzeni BEZ ZAWRACANIA GITARY Szefowi emotka No wiesz - wszelkie prośby, tłumaczenia, udowadnianie, że ja to ja i takie tam. Wykorzystałem niedoróbkę emotka i mam nadzieję, że to otworzy oczy komu trzeba emotka na sprawy ważne, a za takie uważam konsekwentne trzymanie się założeń systemowych, że "owszem, zmienić nick można, ale tylko raz i nie da się wykorzystać nazwy użytej kiedyś przez innego usera". emotka
Szanuję to, że ludkowie w społeczności mają swoje zdanie i je wygłaszają, co wcale fcale nie znaczy, że muszę to zdanie podzielać. emotka Uważam, że oczywiście, jak najbardziej, obecny awatar pasuje idealnie do charakteru kogoś takiego jak ja, wrednego prowokatora, starego dziada o duszy naiwnego dziecka, który wierzy w to, że świat mógłby być lepszy, gdyby wszyscy dobrzy ludzie się skrzyknęli i wzięli sprawy w swoje ręce. emotka
P.S. NA PEWNO NIE ZMIENIĘ, dopóki asper zachowa swój emotka i dopóki kalmia nie wyprostuje swojego zdeformowanego obrazka, jak Jej proponowałem z dobrego serca...
Tak że ten... Nie jestem tak atrakcyjny wizualnie jak apoccalipsa, by w awatarze umieścić swój własny wizerunek. emotka emotka emotka

Też nie jestem tak atrakcyjna wizualnie jak Apo, a pomimo tego moj face widnieje w avatarze:)

doo

#6830384 Napisano: 11.12.2021 20:27:57
0 0

giti

#6830428 Napisano: 12.12.2021 10:12:01
hejo, hejo, nowe pytanka mi się nasunęły emotka  a że tyczą dwóch różnych tematów to wrzucę tu na ogólnej dyskusji emotka

Jak działa handel paragonami dokładniej między użytkownikami ? W sensie, jak ktoś kupuje, to wysyłacie normalnie paragon pocztą? a co z kosztami przesyłki? Bo nieraz jakiś paragon za 3 zł to chyba niezbyt się opłaca? Rozumiem, że kupują osoby które chcą wziąć udział w konkursie, a np. nie mają sklepu w pobliżu tak? Bo inaczej to chyba się to mało opłaca? emotka

A drugie jak to jest z wrzucaniem konkursów na stronkę? Są od tego jakieś wybrane osoby, czy generalnie wszyscy tam dorzucają konkursy, które znajdują i chcą się nimi podzielić z innymi..? Jeśli wrzucający bierze też udział to chyba naraża się na większą konkurencję a korzyści oprócz uznania konkursowiczów chyba nie ma z tego? 
0 0

pioge7

#6830430 Napisano: 12.12.2021 10:27:16
giti napisał(a):

Jak działa handel paragonami dokładniej między użytkownikami ? W sensie, jak ktoś kupuje, to wysyłacie normalnie paragon pocztą? a co z kosztami przesyłki? Bo nieraz jakiś paragon za 3 zł to chyba niezbyt się opłaca? Rozumiem, że kupują osoby które chcą wziąć udział w konkursie, a np. nie mają sklepu w pobliżu tak? Bo inaczej to chyba się to mało opłaca?

to już zależy od ciebie, czy ci się opłaca czy nie.
Jeśli nie masz sklepu, a chcesz zagrać, to lepiej "zlecić" zakup, niż obejść się smakiem emotka
sam czasami zlecam zakupy za nawet i 10 zł.
Osoba, która kupuje mi paragon zatrzymuje go u siebie, na emaila wysyła skan. Jeśli trzeba wysłać oryginał pocztą wtedy ustalamy razem szczegóły. Możesz poprosić o wysyłkę też go do siebie, ale wtedy dopłacasz do przesyłki.


giti napisał(a):

A drugie jak to jest z wrzucaniem konkursów na stronkę? Są od tego jakieś wybrane osoby, czy generalnie wszyscy tam dorzucają konkursy, które znajdują i chcą się nimi podzielić z innymi..? Jeśli wrzucający bierze też udział to chyba naraża się na większą konkurencję a korzyści oprócz uznania konkursowiczów chyba nie ma z tego? 

każdy wrzuca konkursy przez formularz, a admini go zatwierdzają, np. jeśli ktoś dodał wcześniej już taki konkurs, to admin go nie zatwierdzi. Jeśli chcesz mieć odblokowany dostęp do wszystkich tematów na forum, musisz wrzucić 3 konkursy na chyba 30 dni.
0 0

aleksandra008

#6830432 Napisano: 12.12.2021 10:33:41
giti napisał(a):

Jeśli wrzucający bierze też udział to chyba naraża się na większą konkurencję a korzyści oprócz uznania konkursowiczów chyba nie ma z tego? 

Strona by bez tego nie istniała bo właścicielom chyba nie chciałoby się szukać tych konkursów bo sami zdaje się nie biorą udziału.
0 0

mia

#6830437 Napisano: 12.12.2021 10:58:38
Uwaga: Dowiedziałam się w kwestii prezentu!
Szukam teraz chętnej osoby, która zajmie się skompletowaniem tego i wysyłką.emotka Ja nie mam niestety czasu na jeżdżenie po sklepach - nawet w poszukiwaniu prezentów (zresztą święta u nas nie będą zbyt radosne, i nie wiem, czy generalnie nie olejemy kwestii prezentowej). emotka
Wieczorem napiszę jeszcze trochę więcej, teraz tylko wymienię składowe prezentu (siostra Adriana oczywiście podawała to lub to lub to, ale moim zdaniem mozna wszystko wymienione kupić, bo kwotowo nie jest to jakiś wypas):
  • prenumerata Świata Wiedzy (to mogę załatwić, tym bardziej, że muszę się dowiedzieć o rodzaj prenumeraty, czy z odbiorem w kiosku, czy pocztą itd.)
  • gra na konsolę MARIO KART 8 DELUXE (dowiem się konkretnie na jaką konsolę, bo pewnie to robi różnicę)
  • płótna i zestaw pędzli żeby mógł coś malować farbami, bo chciał spróbować (uważam, że dodatkowo do tego i nowe farby)

Plus:
Moim zdaniem, za resztę pieniędzy (bo na pewno taka zostanie) mozna kupić kartę podarunkową ME - np. na kwotę 300 zł, albo wpłacić na jakiś cel charytatywny, jesli wolicie.

zielonaszpilka

#6830440 Napisano: 12.12.2021 11:13:29
mia napisał(a):

Uwaga: Dowiedziałam się w kwestii prezentu!Szukam teraz chętnej osoby, która zajmie się skompletowaniem tego i wysyłką.emotka Ja nie mam niestety czasu na jeżdżenie po sklepach - nawet w poszukiwaniu prezentów (zresztą święta u nas nie będą zbyt radosne, i nie wiem, czy generalnie nie olejemy kwestii prezentowej). emotka
Wieczorem napiszę jeszcze trochę więcej, teraz tylko wymienię składowe prezentu (siostra Adriana oczywiście podawała to lub to lub to, ale moim zdaniem mozna wszystko wymienione kupić, bo kwotowo nie jest to jakiś wypas):

  • prenumerata Świata Wiedzy (to mogę załatwić, tym bardziej, że muszę się dowiedzieć o rodzaj prenumeraty, czy z odbiorem w kiosku, czy pocztą itd.)
  • gra na konsolę MARIO KART 8 DELUXE (dowiem się konkretnie na jaką konsolę, bo pewnie to robi różnicę)
  • płótna i zestaw pędzli żeby mógł coś malować farbami, bo chciał spróbować (uważam, że dodatkowo do tego i nowe farby)

Plus:
Moim zdaniem, za resztę pieniędzy (bo na pewno taka zostanie) mozna kupić kartę podarunkową ME - np. na kwotę 300 zł, albo wpłacić na jakiś cel charytatywny, jesli wolicie.

Ta gra jest chyba tylko na Nintendo switch, ale warto dopytać. Mogę zająć się skompletowaniem i wysyłką prezentu. 

mia

#6830442 Napisano: 12.12.2021 11:19:27
zielonaszpilka napisał(a):

mia napisał(a):

Uwaga: Dowiedziałam się w kwestii prezentu!Szukam teraz chętnej osoby, która zajmie się skompletowaniem tego i wysyłką.emotka Ja nie mam niestety czasu na jeżdżenie po sklepach - nawet w poszukiwaniu prezentów (zresztą święta u nas nie będą zbyt radosne, i nie wiem, czy generalnie nie olejemy kwestii prezentowej). emotka Wieczorem napiszę jeszcze trochę więcej, teraz tylko wymienię składowe prezentu (siostra Adriana oczywiście podawała to lub to lub to, ale moim zdaniem mozna wszystko wymienione kupić, bo kwotowo nie jest to jakiś wypas):

  • prenumerata Świata Wiedzy (to mogę załatwić, tym bardziej, że muszę się dowiedzieć o rodzaj prenumeraty, czy z odbiorem w kiosku, czy pocztą itd.)
  • gra na konsolę MARIO KART 8 DELUXE (dowiem się konkretnie na jaką konsolę, bo pewnie to robi różnicę)
  • płótna i zestaw pędzli żeby mógł coś malować farbami, bo chciał spróbować (uważam, że dodatkowo do tego i nowe farby)

Plus:
Moim zdaniem, za resztę pieniędzy (bo na pewno taka zostanie) mozna kupić kartę podarunkową ME - np. na kwotę 300 zł, albo wpłacić na jakiś cel charytatywny, jesli wolicie.

Ta gra jest chyba tylko na Nintendo switch, ale warto dopytać. Mogę zająć się skompletowaniem i wysyłką prezentu. 

Nie chciałam Cię wskazywać palcem emotka , ale liczyłam mocno na Ciebie! emotka
Wieczorem w takim razie ustalimy (także na PW) szczegóły. emotka

glena

#6830486 Napisano: 12.12.2021 16:42:08
mia napisał(a):

Uwaga: Dowiedziałam się w kwestii prezentu!Szukam teraz chętnej osoby, która zajmie się skompletowaniem tego i wysyłką.emotka Ja nie mam niestety czasu na jeżdżenie po sklepach - nawet w poszukiwaniu prezentów (zresztą święta u nas nie będą zbyt radosne, i nie wiem, czy generalnie nie olejemy kwestii prezentowej). emotka
Wieczorem napiszę jeszcze trochę więcej, teraz tylko wymienię składowe prezentu (siostra Adriana oczywiście podawała to lub to lub to, ale moim zdaniem mozna wszystko wymienione kupić, bo kwotowo nie jest to jakiś wypas):

  • prenumerata Świata Wiedzy (to mogę załatwić, tym bardziej, że muszę się dowiedzieć o rodzaj prenumeraty, czy z odbiorem w kiosku, czy pocztą itd.)
  • gra na konsolę MARIO KART 8 DELUXE (dowiem się konkretnie na jaką konsolę, bo pewnie to robi różnicę)
  • płótna i zestaw pędzli żeby mógł coś malować farbami, bo chciał spróbować (uważam, że dodatkowo do tego i nowe farby)

Plus:
Moim zdaniem, za resztę pieniędzy (bo na pewno taka zostanie) mozna kupić kartę podarunkową ME - np. na kwotę 300 zł, albo wpłacić na jakiś cel charytatywny, jesli wolicie.

Ja przepraszam, że znów wrzucam swoje trzy grosze (tym bardziej, że nie dorzucałam się do składki), ale jeśli chodzi o to malowanie, to możecie rozważyć zestaw do malowania po numerach. To jest chyba fajne z tego, co gdzieś tam mi się obiło o oczy, niezbyt trudne, a chyba dla ścisłego umysłu do ogarnięcia. Są takie gotowe zestawy typu: płótno z ramą, farby ponumerowane, instrukcja. Myślę, ze Adrian by sobie z tym poradził, a efekt byłby fajny i satysfakcjonujący. 
1 brucee 0

androm

#6830492 Napisano: 12.12.2021 17:49:55
bruce napisał(a):

glena napisał(a):

Potwierdzam, to piękne rzeczy i bardzo chętnie kupowane. emotka

W temacie wątku - czy ktoś z Was spotkał się z niedzielnymi SMS-ami inkasentów dostawcy prądu, którzy zapowiadają na jutro swe wizyty celem odczytu licznika, pytają o obecność domowników, ale numeru swojej legitymacji (aby można było ich zweryfikować) nie chcą podać i jeszcze argumentują, że w tym numerze mają swoje dane osobowe oraz pesel, więc go podać nie mogą?  emotka emotka

baardzo dziwne
1 brucee 0

mia

#6830496 Napisano: 12.12.2021 18:31:06
glena napisał(a):

Ja przepraszam, że znów wrzucam swoje trzy grosze (tym bardziej, że nie dorzucałam się do składki), ale jeśli chodzi o to malowanie, to możecie rozważyć zestaw do malowania po numerach. To jest chyba fajne z tego, co gdzieś tam mi się obiło o oczy, niezbyt trudne, a chyba dla ścisłego umysłu do ogarnięcia. Są takie gotowe zestawy typu: płótno z ramą, farby ponumerowane, instrukcja. Myślę, ze Adrian by sobie z tym poradził, a efekt byłby fajny i satysfakcjonujący. 

Cytat z tego, co pisała mi siostra Adriana:
"Ja mu ostatnio kupiłam, taki obraz do malowania po numerach. Przy użyciu farb. I mu się spodobało, tez mówił ze chciałby płótna i zestaw pędzli żeby sam sobie mógł coś malować farbami. Bo on dużo rysuje, ale na komputerze i ołówkiem. A chciałby spróbować farbami."
Oczywiście zestaw z numerami mozna dorzucić, ale w świetle tego, co powyżej, dodatkowo tylko, moim zdaniem.