Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

byekitty

#7144818 Napisano: 05.12.2023 20:14:28
mia napisał(a):


Na tym kończę swój udział. Oby był to naprawdę ostatni raz. emotka

Chciałam jeszcze na koniec tylko bardzo podziękować F* (która pragnie pozostać anonimowa) za poświęcony czas, wybór i zakup kwiatów, oraz dostarczenie ich na cmentarz w naszym imieniu. emotka emotka emotka

dziękuję mia, dziękuję F! emotka

edith

#7144920 Napisano: 06.12.2023 10:47:58
Mam pytanie do osób które mają SodaStream ,czy warto kupić,tam się wlewa wodę filtrowaną? Zadowoleni jesteście z tego wynalazku?
0 0

pikawka

#7144921 Napisano: 06.12.2023 10:56:22
edith napisał(a):

Mam pytanie do osób które mają SodaStream ,czy warto kupić,tam się wlewa wodę filtrowaną? Zadowoleni jesteście z tego wynalazku?

Oglądałam u sąsiadki i próbowałam emotka  wlewa normalną kranówkę, gaz długo trzyma. Sama jestem chętna kupić i od jakiegoś czasu intensywnie o tym myślę, bo gazowaną pije mąż i syn i ta ilość plastikowych butelek mnie już przytłacza.
1 edith 0

pipistrello

#7144934 Napisano: 06.12.2023 11:52:31
edith napisał(a):

Mam pytanie do osób które mają SodaStream ,czy warto kupić,tam się wlewa wodę filtrowaną? Zadowoleni jesteście z tego wynalazku?

Jestem bardzo zadowolona, całkowicie wyeliminowałam zakup wody w plastikowych butelkach. Wlewam przegotowaną wodę do butelki i dodaję gazu po schłodzeniu w lodówce, podobno zimna woda lepiej się gazuje. Mój mąż wlewa kranówę. Jeśli chodzi o syropy smakowe to dla mnie są za słodkie.
2 edith, pikawka 0

pimparimpa

#7145082 Napisano: 06.12.2023 19:27:37
edith napisał(a):

Mam pytanie do osób które mają SodaStream ,czy warto kupić,tam się wlewa wodę filtrowaną? Zadowoleni jesteście z tego wynalazku?

Ja jestem zadowolona. Generalnie już od dawna nie kupuję wody w plastiku, pijemy przefiltrowaną kranówkę, ale mnie od jakiegoś czasu zaczęło ciągnąć do wody gazowanej. Niewątpliwie jest to fajny gadżet, gaz rzeczywiście długo trzyma w butelce. Smolar przysłał mi to cudo na początku listopada i od tego czasu go używam, ale już pod koniec listopada skończył się gaz w butli. Wystarczył nam na miesiąc bez kilku dni. Zaznaczam, że wodę gazowaną piję tylko ja z synem, reszta rodziny pije kranówkę. Gaz miał wystarczyć do gazowania 60 l wody i na pewno tyle już wypiliśmy, ale jakoś szybko to minęło. Ciekawe jak będzie w lato emotka Butlę wymieniłam w Media Expert za 39 zł i nie ma z tym problemu. Syropów nie próbowałam.
1 pikawka 0

nataszka

#7145121 Napisano: 06.12.2023 22:42:37
Zalewa mnie jakiś guw... niany spam na poczcie wp, typu allegro wygrałeś... itp.??? 
Jak się tego pozbyć?
0 0

wiolka252

#7145204 Napisano: 07.12.2023 11:18:00
nataszka napisał(a):

Zalewa mnie jakiś guw... niany spam na poczcie wp, typu allegro wygrałeś... itp.??? 
Jak się tego pozbyć?

U mnie to samo, nie mam pojęcia. A nawet w nic nie wchodzilam
0 0

magie1982

#7145207 Napisano: 07.12.2023 11:29:37
wiolka252 napisał(a):

nataszka napisał(a):

Zalewa mnie jakiś guw... niany spam na poczcie wp, typu allegro wygrałeś... itp.??? 
Jak się tego pozbyć?

U mnie to samo, nie mam pojęcia. A nawet w nic nie wchodzilam

U mnie też. Która agencja sprzedała nasze dane?
0 0

zezowaty_kot

#7145208 Napisano: 07.12.2023 11:38:46
magie1982 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

nataszka napisał(a):

Zalewa mnie jakiś guw... niany spam na poczcie wp, typu allegro wygrałeś... itp.??? 
Jak się tego pozbyć?

U mnie to samo, nie mam pojęcia. A nawet w nic nie wchodzilam

U mnie też. Która agencja sprzedała nasze dane?

Koszmar, po kilkanaście maili na godzinę, drugi dzień!
0 0

sks900

#7145213 Napisano: 07.12.2023 11:54:03
zezowaty_kot napisał(a):

magie1982 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

nataszka napisał(a):

Zalewa mnie jakiś guw... niany spam na poczcie wp, typu allegro wygrałeś... itp.??? 
Jak się tego pozbyć?

U mnie to samo, nie mam pojęcia. A nawet w nic nie wchodzilam

U mnie też. Która agencja sprzedała nasze dane?

Koszmar, po kilkanaście maili na godzinę, drugi dzień!

W Gmail spokój
0 0

rufus

#7145214 Napisano: 07.12.2023 11:58:18
sks900 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

magie1982 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

nataszka napisał(a):

Zalewa mnie jakiś guw... niany spam na poczcie wp, typu allegro wygrałeś... itp.??? 
Jak się tego pozbyć?

U mnie to samo, nie mam pojęcia. A nawet w nic nie wchodzilam

U mnie też. Która agencja sprzedała nasze dane?

Koszmar, po kilkanaście maili na godzinę, drugi dzień!

W Gmail spokój

Dokladnie. Czasem tylko jakis newsletter wpadnie, ale poza tym 0 spamuemotka
1 kumulacja 0

xooxoo

#7145215 Napisano: 07.12.2023 12:01:51
zezowaty_kot napisał(a):

magie1982 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

nataszka napisał(a):

Zalewa mnie jakiś guw... niany spam na poczcie wp, typu allegro wygrałeś... itp.??? 
Jak się tego pozbyć?

U mnie to samo, nie mam pojęcia. A nawet w nic nie wchodzilam

U mnie też. Która agencja sprzedała nasze dane?

Koszmar, po kilkanaście maili na godzinę, drugi dzień!

u mnie to samo emotka  z maila z końcówką olx.pl]] Wypisanie daje spokój na chwilkę i znowu spam.
1 kumulacja 0

atyde25

#7145278 Napisano: 07.12.2023 14:53:01
Czy coś dziś w powietrzu czy moja meno daje do wiwatu.
Bo już od wejścia do windy i przesłuchaniu przez sąsiadkę której nawet z widzenia nie kojarzę miałam bulgotanie w brzuchu.
A wizyta w zastawionej towarekmi zawalonej ludźmi Biedrze też nie pomogła.Może powinnam odpalić Bociana.

atyde25

#7145280 Napisano: 07.12.2023 14:54:30
Nawet Perwoll olałam bo jednego zgłoszenia od początku konka nie mogę napisać a potem mi będzie zalegał w zawalonych szafkach.
0 0

zabcia0410

#7145374 Napisano: 07.12.2023 20:51:03
Szukam maila do Smolara  bo na ten że strony nie odpowiadają
0 0

sks900

#7145679 Napisano: 09.12.2023 10:59:05
Rekord, ostrzegajcie bliskich przed super inwestycjami.

"Chciał zainwestować oszczędności. 71-latek stracił blisko 4 mln zł"


71-letni mieszkaniec Lublina chciał zainwestować oszczędności. Jego wybór padł na kryptowaluty. Nie była to jednak udana inwestycja. Senior padł ofiarą oszustów, w wyniku czego stracił blisko 4 mln zł.

71-latek z Lublina chciał zainwestować swoje oszczędności w kryptowaluty. Jak podaje Komenda Miejska Policji w Lublinie, poszkodowany poinformował 7 grudnia 2023 r. policjantów o tym, że w 2021 r. chciał zarobić na handlu kryptowalutami, w związku z czym zgodził się na ofertę jednej z firm, która miała świadczyć takie usługi w sieci.Lublinianin został namówiony do zainwestowania sporych pieniędzy w nową kryptowalutę. Wysłuchał wszelkich instrukcji osób, z którymi rozmawiał i przekazał im ok. 3 mln zł. Wszystkie pieniądze stracił.Szukał pomocy, wyszedł na tym jeszcze gorzejPo jakimś czasie mężczyzna starał się odnaleźć kogoś, kto pomoże mu odzyskać utracone pieniądze. W ten sposób trafił na kancelarię prawną, która również nie była wobec niego uczciwa. Na tym etapie mężczyzna stracił kolejne pieniądze.71-latek został poinformowany przez kancelarię prawną, że uda im się odzyskać duże kwoty. W pewnym momencie zadeklarowali, że odzyskali już 400 tys. dolarów. Aby jednak móc wypłacić tę kwotę, mężczyzna musi dokonać opłat za świadczenie usług. W tym przypadku mowa o kwocie rzędu 800 tys. zł. Lublinianin niestety uiścił tę opłatę. Gdy na dalszym etapie odmówił przekazywania pieniędzy, zaczął otrzymywać groźby od "prawników".Kupujesz w sieci? Miej się na bacznościPolicja apeluje o zachowanie rozwagi przy próbach inwestycji. Przekazanie danych związanych z bankowością elektroniczną może być niebezpieczne. Samo przelewanie pieniędzy na konto podmiotu, który nie jest nam do końca znany, może wiązać się z oszustwem. Zanim dokonamy jakiegokolwiek przelewu, warto dokładnie sprawdzić, z jaką firmą mamy do czynienia i czy na pewno nie udostępniamy swoich środków oszustom.https://www.dobre...zl,6971808633895456a
0 0

boss75

#7145757 Napisano: 09.12.2023 17:07:54
Kochani konkursowicze
Każdy z Was może stać się forumowym Mikołajem dla potrzebujących,wprawdzie Mikołaj nosi czerwony kubraczek ale ten będzie wyjątkowy bo zielony tak jak koniczynka i oprawa naszego forum.
Zbliżają się Święta, często każdy z nas kupuje jakieś rzeczy na konkursy.
Niejednokrotnie mamy tego zbyt dużo.
W tym roku pomagam starszej Pani.
Potrzebne jakieś rzeczy spożywcze ,bądź jakaś chemia.
Jeśli ktoś chętny pomóc?
Zapraszam
( Mogę pokryć koszt paczkomatu)
Dziękuję za wysłuchanie i życzę dużo wygranych
2 cb656, kalka 0

cb656

#7145761 Napisano: 09.12.2023 17:36:49
sks900 napisał(a):

ostrzegajcie bliskich przed super inwestycjami. "Chciał zainwestować oszczędności. 71-latek stracił blisko 4 mln zł"

Dlatego ja od zawsze stoję na stanowisku, że DOM to rodzina wielopokoleniowa, gdzie jedni dbają o drugich. Howgh!
Po to są bliscy, po to jest RODZINA, by trzymali rękę na pulsie. Jak się rodzi młody człowieczek, to jest zdany totalnie na rodziców, bo jest niedołężny w pewnym sensie. ODDA to na starość rodziców, opiekując się nimi, gdy już nie ogarniają rzeczywistości. Ech...

Emilia0604

#7145954 Napisano: 11.12.2023 07:20:26
Czy w nowym konkursie Dallmayr Lidl przypadkiem nie nastąppiła jakas pomyłka? Wg naszej konkursowej strony data jest aktualna, ale wchodzac na stronę Lidla, nie ma info o aktualnym konkursie, tylko tym sprzed miesiąca, to samo w regulaminie. Wyszukując w google, tez nie widzę nowego konkursu.
0 0

banka-manka

#7145955 Napisano: 11.12.2023 07:29:40
Emilia0604 napisał(a):

Czy w nowym konkursie Dallmayr Lidl przypadkiem nie nastąppiła jakas pomyłka? Wg naszej konkursowej strony data jest aktualna, ale wchodzac na stronę Lidla, nie ma info o aktualnym konkursie, tylko tym sprzed miesiąca, to samo w regulaminie. Wyszukując w google, tez nie widzę nowego konkursu.

Jest info w ulotce nowej. Konkurs od 11.12. do 17.12.

0 0