Reklama na e-Konkursy.info

Żegnamy zmarłych

kolorowekredki

#6827468 Napisano: 02.12.2021 12:01:02
Bardzo przykro. W lipcu zeszłego roku pisaliśmy kartki do syna Renaty - Adriana z okazji jego 30-tych urodzin, składaliśmy mu życzenia. Żal strasznie syna. Renata była bardzo kochającą matką i zawsze ciekawie pisała tu na forum. Często czytałam jej wpisy.

awe

#6827470 Napisano: 02.12.2021 12:04:52
kolorowekredki napisał(a):

Bardzo przykro. W lipcu zeszłego roku pisaliśmy kartki do syna Renaty - Adriana z okazji jego 30-tych urodzin, składaliśmy mu życzenia. Żal strasznie syna. Renata była bardzo kochającą matką i zawsze ciekawie pisała tu na forum. Często czytałam jej wpisy.

Boże nasi synowie są w tym samym wieku.emotka Renia mądrze i ciekawie pisała i była też pomocą dla innychemotka

mia

#6827473 Napisano: 02.12.2021 12:08:49
awe napisał(a):

kolorowekredki napisał(a):

Bardzo przykro. W lipcu zeszłego roku pisaliśmy kartki do syna Renaty - Adriana z okazji jego 30-tych urodzin, składaliśmy mu życzenia. Żal strasznie syna. Renata była bardzo kochającą matką i zawsze ciekawie pisała tu na forum. Często czytałam jej wpisy.

Boże nasi synowie są w tym samym wieku.emotka Renia mądrze i ciekawie pisała i była też pomocą dla innychemotka

Tak, mój syn też ten rocznik - i też powaznie chory emotka - stąd się zbliżyłysmy tak. emotka
Pytałam się córki Renaty o Adriana - ma się brat do niego wprowadzić, więc na szczęście nie będzie sam. emotka Renia sie o to zawsze strasznie martwiła...

cudaczek121

#6827504 Napisano: 02.12.2021 13:45:30
Kolejna Renata z naszego forum odeszła do domu Pana. Św. Pamięci Amif to też Renatka była:( Niech spoczywają w spokoju!

mia

#6827531 Napisano: 02.12.2021 15:44:03
Kochani, na ten moment (czyli II sesję mbanku) jest juz 355 zł! emotka emotka
Wieczorem będziemy ustalać szczegóły.
Wciąż szukam kogoś z Białegostoku! Znalazłam dwie sensowne kwiaciarnie z dowozem na ustaloną godzinę etc., mogę zamówić, wszystko załatwić, ale chodzi o sprawdzenie, czy aby na pewno kwiaty dotarły do Domu Pogrzebowego (Sokół, Raginisa 8, Białystok).
Tym bardziej, że ja w sobotę od rana pracuję, więc nawet nie dam rady tego telefonicznie monitorować. emotka
[*] 3 brucee, dysia, cb656

dysia

#6827596 Napisano: 02.12.2021 18:35:31
Bardzo smutna wiadomość. Nie znałam Delvitto. Żegnaj emotka
(loginu nie zmieniała?)
[*] 1 brucee

mia

#6827602 Napisano: 02.12.2021 18:47:00
1) Zgłosiła się osoba z Białegostoku, która dopilnuje wieńca!emotka Dziękuję, Agnieszka!emotka
2) Wybrałam kwiaciarnię, z której zamówimy to "coś". https://kwiatyagaty.com.pl/sklep/
Osobiście jestem za dużą wiązanką, wieńce wydają mi się zbyt pompatyczne... Np. podoba mi sie ta:
https://kwiatyaga...bowe/floret-bordowy/
Rozmiar M lub L do dyskusji (zresztą wszystko jest do dyskusji). Brałabym L, ale też nie wiem, czy to nie ogromne - może ktos się zna na wymiarach.
Mamy juź teraz ponad 400 zł łącznie z tym, co ja dokładam.
Resztę pieniędzy (bo na pewno taka będzie) zagospodarujemy, w znany już wszystkim sposób. Mam nawet pewien pomysł, ale to temat do rozmów już po weekendzie. Teraz się spieszy z czym innym.
3) Napis!! Błagam, ułóżcie. emotka Prośba tylko, żeby znalazło się tam też imię - Renata (w sensie nie sam nick)

Ja muszę teraz zaistnieć trochę dla rodziny (i pracy emotka ). Zostawiam Was na razie i mam nadzieję, że nastapi owocna dyskusja. emotka Jesli ten wątek jest nieodpowiedni, to może w WC.
Jutro max do południa muszę złożyć zamówienie.

cudaczek121

#6827607 Napisano: 02.12.2021 19:09:23
Renacie w ostatniej drodze-znajomi z Forum albo Żegnaj Renatko- znajomi/przyjaciele z Sieci
[*] 2 brucee, mama2006

nelunia

#6827612 Napisano: 02.12.2021 19:42:37
Renatko na zawsze zostaniesz w naszych forumowych sercach -
rodzina z e-konkursów 

mia

#6827623 Napisano: 02.12.2021 20:49:49
Zajrzałam i za chwilę 21, a ożywionej dyskusji brak. emotka
Kochani, ja nie chcę i nie mogę decydować o wszystkim - to nie są moje pieniądze! Ja je tylko zbieram.

Proszę jeszcze raz o głosy co do wyboru:
- wiązanki/wieńca
- napisu

Odnośnie napisu, to dla mnie może byc każdy z powyższych, ale dla zasady wrażę kij w mrowisko:
Renatce - przyjaciele z e-konków. Do zobaczenia, delvitto <3
To taka mała prowokacja do dyskusji... emotka

aniajukej

#6827628 Napisano: 02.12.2021 21:02:55
Mia, podoba mi się bardzo Twoja propozycja. Dałabym właśnie taki napis i nic nie zmieniała. Też jestem za wiązanką, rownież uważam, że wieńce są pompatyczne.
Wpłatę zrobię dzisiaj później, bo nie ogarniam dnia dzisiejszego.
Tak trochę wyskoczyłam znienacka, bo trochę mnie tu nie było, ale do dyskusji to ja zawsze chętna.

Delvitto żegnaj i do zobaczenia. Daj jakoś znać czy po tamtej stronie są konki emotka

magie1982

#6827630 Napisano: 02.12.2021 21:09:34
Wiązanka i Twój napis mia emotka  dobrej nocy emotka

@gnieszk@

#6827631 Napisano: 02.12.2021 21:11:02
mia napisał(a):

Zajrzałam i za chwilę 21, a ożywionej dyskusji brak. emotka Kochani, ja nie chcę i nie mogę decydować o wszystkim - to nie są moje pieniądze! Ja je tylko zbieram.

Proszę jeszcze raz o głosy co do wyboru:
- wiązanki/wieńca
- napisu

Odnośnie napisu, to dla mnie może byc każdy z powyższych, ale dla zasady wrażę kij w mrowisko:
Renatce - przyjaciele z e-konków. Do zobaczenia, delvitto <3
To taka mała prowokacja do dyskusji... emotka

Napis jest idealny. Jak dla mnie wieniec też jest ok. 

ludzka_istota

#6827634 Napisano: 02.12.2021 21:18:26
Napis idealny. też jestem za wiązanką.

cudaczek121

#6827636 Napisano: 02.12.2021 21:19:24
Wieniec ok, ale czy ten napis, to aby nie za dlugi? Czy oni to ogarna i napiszą w całości? Jesli tak, to w porzadku:) Mia,bardzo fajnie, że się zajęłaś ta zbiorka!:Agnieszko, nie wiem jaki masz nick,ale to milo, ze znalazłaś czas, by w sobotę wszystkiego dopilnowac:) Podziękowania specjalne też dla wszystkich Darczyńców- po raz kolejny to Forum pokazało jedność w obliczu tragedii!

mia

#6827641 Napisano: 02.12.2021 21:33:53
cudaczek121 napisał(a):

Wieniec ok, ale czy ten napis, to aby nie za dlugi? Czy oni to ogarna i napiszą w całości? Jesli tak, to w porzadku:) Mia,bardzo fajnie, że się zajęłaś ta zbiorka!:Agnieszko, nie wiem jaki masz nick,ale to milo, ze znalazłaś czas, by w sobotę wszystkiego dopilnowac:) Podziękowania specjalne też dla wszystkich Darczyńców- po raz kolejny to Forum pokazało jedność w obliczu tragedii!

Mam nadzieję, że ogarną - i tak będę do nich dzwonić po południu, żeby się upewnić, że wszystkie uwagi (a trochę ich bedzie) ogarnęli.
Agnieszka do nas wróciła po długiej przerwie - tak długiej, że nawet nie pamięta jaki był jej pierwszy nick. To agakrecona . emotka

Dobrze, powiedzcie mi tylko, M czy L ta wiązanka - i dam Wam juz spokój.emotka
Nie chcę zeby była jakaś monumentalna, ale za mała też nie - a przez telefon niestety mi niewiele pomogą, choćby szerokośc i długość w cm podawali... Może ktoś się orientuje, jak to się w praktyce przedstawia.
[*] 0

darog

#6827643 Napisano: 02.12.2021 21:40:27
1. Wiązanka ta zaproponowana
2. Renatce / delvitto - przyjaciele z e-konków. <3
3. M i co zostanie na CEL / myslę że tak by Ona wolała /ile się da dać dla tego co potrzebuje na Ziemi.
ps. moja teściowa pomiędzy swoimi przelewami zobaczyła kartke podrzuconą "daj tu: nr konta.......10 zł i podpisz DAROG"
-zaraz na dół przed północą wleciała i mówi do mnie: "ty patrz jacy te nowi oszuści mądre, po 10 zł to i każdy durny wpłaci"
taki czarny humor na te chwile (nie wiedziała jaki cel co i jak)

emanuela24

#6827654 Napisano: 02.12.2021 22:29:51
Pozwolę sobie wtrącić 3 grosze.
Uważam że wiązanka w rozmiarze M będzie idealna, napis zaproponowany jest ok. A odnośnie reszty pieniędzy (pewnie za wcześnie sie wyrywam ups) uważam że świetnym rozwiazaniem byłoby zrobić paczkę na święta dla jej syna. Myślę że Delvitto byłaby zadowolona.

mandarynka16

#6827658 Napisano: 02.12.2021 22:44:00
emanuela24 napisał(a):

Pozwolę sobie wtrącić 3 grosze. Uważam że wiązanka w rozmiarze M będzie idealna, napis zaproponowany jest ok. A odnośnie reszty pieniędzy (pewnie za wcześnie sie wyrywam ups) uważam że świetnym rozwiazaniem byłoby zrobić paczkę na święta dla jej syna. Myślę że Delvitto byłaby zadowolona.


Popieram, też tak sądzę

mia

#6827660 Napisano: 02.12.2021 22:47:08
emanuela24 napisał(a):

Pozwolę sobie wtrącić 3 grosze. Uważam że wiązanka w rozmiarze M będzie idealna, napis zaproponowany jest ok. A odnośnie reszty pieniędzy (pewnie za wcześnie sie wyrywam ups) uważam że świetnym rozwiazaniem byłoby zrobić paczkę na święta dla jej syna. Myślę że Delvitto byłaby zadowolona.

To był własnie mój pomysł - ubiegłaś mnie. emotka   Może niekoniecznie paczkę, ale w każdym razie jakiś prezent/y.
W takim razie decyduje się na M.emotka