Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

ewikewikk

#6864034 Napisano: 08.06.2022 23:31:45
Ślub - ostatnio czytałam artykuł w necie, to pisali, że ok. 500 zł to minimum.

madllen

#6864035 Napisano: 08.06.2022 23:34:36
edzia21 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

anialistopad napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Hej emotka  
Co teraz (albo ile) daje się od chrzestnych na chrzciny? Może być na pw emotka

Ja zapytałam chrześnicy co chce chciała tablet 10 to jej kupiłam taki jaki mi pokazała około 500 zl

to w jakim wieku ona była jak miała chrzest?

Moja kuzynka miała chrzest w wieku 8 lat (żeby za rok przyjąć komunię), więc różnie bywa emotka

Podepnę się pod pytanie...i zapytam o ślub - ile wrzuca się teraz do koperty? emotka  (kuzynka)

Zgodzę się, bywa różnie ale pierwsza myśl jak chrzest to jednak małe dzieciątko.  emotka
0 0

anialistopad

#6864040 Napisano: 09.06.2022 00:12:56
madllen napisał(a):

anialistopad napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Hej emotka  
Co teraz (albo ile) daje się od chrzestnych na chrzciny? Może być na pw emotka

Ja zapytałam chrześnicy co chce chciała tablet 10 to jej kupiłam taki jaki mi pokazała około 500 zl

ale to chyba nie na chrzciny  emotka emotka

Jeny sory miałam na myśli komunie . A na chrzciny w tym roku u siostry chrzestny kupił srebrne serduszko takie stojące -pamiątka. I w koperte wlozyl 500. A chrzestna kupiła wozek. Popytaj rodziców co by chcieli tak łatwiej jest
0 0

zielonaszpilka

#6864041 Napisano: 09.06.2022 00:26:24
edzia21 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

anialistopad napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Hej emotka  
Co teraz (albo ile) daje się od chrzestnych na chrzciny? Może być na pw emotka

Ja zapytałam chrześnicy co chce chciała tablet 10 to jej kupiłam taki jaki mi pokazała około 500 zl

to w jakim wieku ona była jak miała chrzest?

Moja kuzynka miała chrzest w wieku 8 lat (żeby za rok przyjąć komunię), więc różnie bywa emotka

Podepnę się pod pytanie...i zapytam o ślub - ile wrzuca się teraz do koperty? emotka  (kuzynka)

Podobnie jak ewikewikk uważam, że 500 zł to minimum. Dobrze dać tyle, żeby chociaż za talerzyk się młodym zwróciło, a jeśli to "standardowe" polskie wesele to obecnie raczej mało jest ofert sal weselnych z ceną mniejszą niż 250 zł. Większość sal ze względu na obecną sytuację korzysta też z możliwości podwyższenia ceny maksymalnie o wartości zapisane w umowie. Według mnie 500 to minimum, 600 już fajnie wygląda, a wszystko co ponad to na pewno bardzo ucieszy młodych emotka

edzia21

#6864043 Napisano: 09.06.2022 00:50:35
zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

anialistopad napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Hej emotka  
Co teraz (albo ile) daje się od chrzestnych na chrzciny? Może być na pw emotka

Ja zapytałam chrześnicy co chce chciała tablet 10 to jej kupiłam taki jaki mi pokazała około 500 zl

to w jakim wieku ona była jak miała chrzest?

Moja kuzynka miała chrzest w wieku 8 lat (żeby za rok przyjąć komunię), więc różnie bywa emotka

Podepnę się pod pytanie...i zapytam o ślub - ile wrzuca się teraz do koperty? emotka  (kuzynka)

Podobnie jak ewikewikk uważam, że 500 zł to minimum. Dobrze dać tyle, żeby chociaż za talerzyk się młodym zwróciło, a jeśli to "standardowe" polskie wesele to obecnie raczej mało jest ofert sal weselnych z ceną mniejszą niż 250 zł. Większość sal ze względu na obecną sytuację korzysta też z możliwości podwyższenia ceny maksymalnie o wartości zapisane w umowie. Według mnie 500 to minimum, 600 już fajnie wygląda, a wszystko co ponad to na pewno bardzo ucieszy młodych emotka

Ogólnie myślałam o tysiaku...czy to nie będzie zbyt mała kwota. Dzięki, uspokoiłyście mnie emotka

nanajka81

#6864048 Napisano: 09.06.2022 07:13:34
edzia21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

anialistopad napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Hej emotka  
Co teraz (albo ile) daje się od chrzestnych na chrzciny? Może być na pw emotka

Ja zapytałam chrześnicy co chce chciała tablet 10 to jej kupiłam taki jaki mi pokazała około 500 zl

to w jakim wieku ona była jak miała chrzest?

Moja kuzynka miała chrzest w wieku 8 lat (żeby za rok przyjąć komunię), więc różnie bywa emotka

Podepnę się pod pytanie...i zapytam o ślub - ile wrzuca się teraz do koperty? emotka  (kuzynka)

Podobnie jak ewikewikk uważam, że 500 zł to minimum. Dobrze dać tyle, żeby chociaż za talerzyk się młodym zwróciło, a jeśli to "standardowe" polskie wesele to obecnie raczej mało jest ofert sal weselnych z ceną mniejszą niż 250 zł. Większość sal ze względu na obecną sytuację korzysta też z możliwości podwyższenia ceny maksymalnie o wartości zapisane w umowie. Według mnie 500 to minimum, 600 już fajnie wygląda, a wszystko co ponad to na pewno bardzo ucieszy młodych emotka

Ogólnie myślałam o tysiaku...czy to nie będzie zbyt mała kwota. Dzięki, uspokoiłyście mnie emotka

tysiak to podobno standard więc za mało nie będzie. A swoją drogą strasznie teraz wszystko drogie.
0 0

zielonaszpilka

#6864055 Napisano: 09.06.2022 08:21:06
edzia21 napisał(a):

Ogólnie myślałam o tysiaku...czy to nie będzie zbyt mała kwota. Dzięki, uspokoiłyście mnie emotka

Nie, nie przesadzajmy, to absolutnie nie będzie za mało  emotka  wbrew temu co pisze nanajka 1000 zł to nie standard. Gdyby tak było to wielu ludzi rezygnowałoby z pójścia na wesele, bo przecież koperta to często nie jedyny koszt takiej imprezy, a wtedy okazuje się, że jest to połowa ich wypłaty albo i więcej. Jestem przekonana, że 1000 bardzo ucieszy młodych a koperta będzie jedną z grubszych, no chyba że jesteście rodziną Carringtonów emotka  

maverick

#6864094 Napisano: 09.06.2022 11:10:30
Z serii z ciekawości:
SZUKAM...kogoś kto zna kogoś, kto zna kogoś kto zna kogoś kto wygrał coś w Tyskie, tzn znalazł pod kapslem będź zawleczką coś innego niż napis "Szukaj dalej"emotka
2 sabaka, cb656 0

koniczynka123

#6864151 Napisano: 09.06.2022 14:37:09
zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Ogólnie myślałam o tysiaku...czy to nie będzie zbyt mała kwota. Dzięki, uspokoiłyście mnie emotka

Nie, nie przesadzajmy, to absolutnie nie będzie za mało  emotka  wbrew temu co pisze nanajka 1000 zł to nie standard. Gdyby tak było to wielu ludzi rezygnowałoby z pójścia na wesele, bo przecież koperta to często nie jedyny koszt takiej imprezy, a wtedy okazuje się, że jest to połowa ich wypłaty albo i więcej. Jestem przekonana, że 1000 bardzo ucieszy młodych a koperta będzie jedną z grubszych, no chyba że jesteście rodziną Carringtonów emotka  

Wczoraj przymierzałam sukienkę na wesele, obok młode dziewczyny rozmawiały właśnie o tym ile dać do koperty na wesele. Jedna z nich stwierdziła, że dają 200 zł od pary bo już sama jej sukienka 299 i buty 150, no i chłopak musiał kupić sobie garnitur i nową koszulę.. Tak więc ten, tego, to... emotka  
0 0

zielonaszpilka

#6864157 Napisano: 09.06.2022 15:11:11
koniczynka123 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Ogólnie myślałam o tysiaku...czy to nie będzie zbyt mała kwota. Dzięki, uspokoiłyście mnie emotka

Nie, nie przesadzajmy, to absolutnie nie będzie za mało  emotka  wbrew temu co pisze nanajka 1000 zł to nie standard. Gdyby tak było to wielu ludzi rezygnowałoby z pójścia na wesele, bo przecież koperta to często nie jedyny koszt takiej imprezy, a wtedy okazuje się, że jest to połowa ich wypłaty albo i więcej. Jestem przekonana, że 1000 bardzo ucieszy młodych a koperta będzie jedną z grubszych, no chyba że jesteście rodziną Carringtonów emotka  

Wczoraj przymierzałam sukienkę na wesele, obok młode dziewczyny rozmawiały właśnie o tym ile dać do koperty na wesele. Jedna z nich stwierdziła, że dają 200 zł od pary bo już sama jej sukienka 299 i buty 150, no i chłopak musiał kupić sobie garnitur i nową koszulę.. Tak więc ten, tego, to... emotka  

Wiadomo, każdy daje tyle ile może, jednak 200 zł od pary wydaje się mało w obecnych czasach. Z drugiej strony 200 zł dane przez niektóre osoby może ucieszyć młodych bardziej niż większe kwoty od innych. Zapraszamy na wesele naszych bliskich i raczej orientujemy się czy te 200 zł to dla nich drobne czy jednak spora kwota, a - przynajmniej mam nadzieję, że większość podchodzi do wesele jednak z takim nastawieniem, że najważniejsze, żeby nasi bliscy byli obecni  
1 edzia21 0

koniczynka123

#6864161 Napisano: 09.06.2022 15:22:45
roksana2802 napisał(a):

Szukam informacji o rowerach z Euro sklepów (Wielkanocna Roweromania)- czy ktoś z Was wie może jaki to konkretnie model?

Nie ma przy nich dokumentów emotka jedyne co wiem to, że ma 3 biegi a rama chyba 28' bo spore koła, najtańsze na ich stronie są po 860 więc to pewnie któryś z tych https://goetze.co...r_tax=13-product_cat
0 0

zubi

#6864168 Napisano: 09.06.2022 16:13:10
Przed 16 info o wysyłce kurier Inpost może ktoś też dostał i kojarzy z jakiego konkursu?
0 0

koniczynka123

#6864171 Napisano: 09.06.2022 16:32:23
zubi napisał(a):

Przed 16 info o wysyłce kurier Inpost może ktoś też dostał i kojarzy z jakiego konkursu?

Chyba lavazza (kubki i kawa) od Nav Agency
1 zubi 0

zubi

#6864174 Napisano: 09.06.2022 16:41:54
koniczynka123 napisał(a):

zubi napisał(a):

Przed 16 info o wysyłce kurier Inpost może ktoś też dostał i kojarzy z jakiego konkursu?

Chyba lavazza (kubki i kawa) od Nav Agency

Możliwe, bo wygrałam kubki i kawę. Dziękuję serdecznie emotka
0 0

anialistopad

#6864176 Napisano: 09.06.2022 16:42:30
koniczynka123 napisał(a):

zubi napisał(a):

Przed 16 info o wysyłce kurier Inpost może ktoś też dostał i kojarzy z jakiego konkursu?

Chyba lavazza (kubki i kawa) od Nav Agency

Też mam takiego e-maila na wygrana z 5 maja ten dziwny zestaw   kubek z 10 jeszcze nie mam emaila,że wyslali
0 0

cudaczek121

#6864180 Napisano: 09.06.2022 16:54:38
ewikewikk napisał(a):

Ślub - ostatnio czytałam artykuł w necie, to pisali, że ok. 500 zł to minimum.m

Mam 18 czerwca Komunię córki swojej kuzynki, to jak myślicie 300 zł wystarczy czy jednak za mało bedzie?
1 nariam 0

cudaczek121

#6864181 Napisano: 09.06.2022 17:02:57
zielonaszpilka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Ogólnie myślałam o tysiaku...czy to nie będzie zbyt mała kwota. Dzięki, uspokoiłyście mnie emotka

Nie, nie przesadzajmy, to absolutnie nie będzie za mało  emotka  wbrew temu co pisze nanajka 1000 zł to nie standard. Gdyby tak było to wielu ludzi rezygnowałoby z pójścia na wesele, bo przecież koperta to często nie jedyny koszt takiej imprezy, a wtedy okazuje się, że jest to połowa ich wypłaty albo i więcej. Jestem przekonana, że 1000 bardzo ucieszy młodych a koperta będzie jedną z grubszych, no chyba że jesteście rodziną Carringtonów emotka  

Wczoraj przymierzałam sukienkę na wesele, obok młode dziewczyny rozmawiały właśnie o tym ile dać do koperty na wesele. Jedna z nich stwierdziła, że dają 200 zł od pary bo już sama jej sukienka 299 i buty 150, no i chłopak musiał kupić sobie garnitur i nową koszulę.. Tak więc ten, tego, to... emotka  

Wiadomo, każdy daje tyle ile może, jednak 200 zł od pary wydaje się mało w obecnych czasach. Z drugiej strony 200 zł dane przez niektóre osoby może ucieszyć młodych bardziej niż większe kwoty od innych. Zapraszamy na wesele naszych bliskich i raczej orientujemy się czy te 200 zł to dla nich drobne czy jednak spora kwota, a - przynajmniej mam nadzieję, że większość podchodzi do wesele jednak z takim nastawieniem, że najważniejsze, żeby nasi bliscy byli obecni  

Myślę, że na wesele to tak minimum 500 zł wypada dać.A z drugiej strony jeśli ktoś robi wesele i liczy na to, że w lwiej części a najlepiej w całości niech się zwroci, to po co robi takie wystawne wesele. Lepiej zrobić skromniejsze i zaprosić tylko naprawdę tych najbliższych,a nie od 20 lat niewidziane ciotki
2 cb656, rare85 0

ziolko

#6864184 Napisano: 09.06.2022 17:27:08
cudaczek121 napisał(a):

Myślę, że na wesele to tak minimum 500 zł wypada dać.A z drugiej strony jeśli ktoś robi wesele i liczy na to, że w lwiej części a najlepiej w całości niech się zwroci, to po co robi takie wystawne wesele. Lepiej zrobić skromniejsze i zaprosić tylko naprawdę tych najbliższych,a nie od 20 lat niewidziane ciotki

Wiesz... wesele nie musi być ogromne, a może kosztować ponad 100 tys emotka  Młodzi myśleli, że im się zwróci, bo nawet kredyt wzięli emotka  noo i cóż... delikatnie mówiąc - rozczarowali się emotka
Przykład https://polki.pl/...35431,artykul.html 
0 0

visserarthur

#6864185 Napisano: 09.06.2022 17:30:13
Widzę, że poruszacie jeden z interesujących mnie tematów... chrzciny... mam jeszcze tydzień, więc na razie mam zamiar kupić medalik w Apart, a później jeszcze pomyślę, czy coś do koperty, czy jak...
W związku z tym:
Ma ktoś kartę Apart na zniżkę 10%? (Nie wiem, jak to działa, czy mogę wpisać czyjś numer karty/ telefonu, składając zamówienie online)
0 0

koniczynka123

#6864189 Napisano: 09.06.2022 17:57:46
visserarthur napisał(a):

Widzę, że poruszacie jeden z interesujących mnie tematów... chrzciny... mam jeszcze tydzień, więc na razie mam zamiar kupić medalik w Apart, a później jeszcze pomyślę, czy coś do koperty, czy jak...
W związku z tym:
Ma ktoś kartę Apart na zniżkę 10%? (Nie wiem, jak to działa, czy mogę wpisać czyjś numer karty/ telefonu, składając zamówienie online)

Za pierwsze zakupy i tak masz rabat chyba 15- 20% więc nie warto za tyle odkupować. Rabaty jeśli jakieś masz też się nie sumują. W dodatku płacąc kasą zwracają kasę w razie czego. A tak na marginesie apart ma kiepskie złoto i wygórowane ceny, lepiej wybrać miejscowego jubilera. No chyba, że komuś zależy na metce z logo emotka