Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

nikos

#7172605 Napisano: 27.04.2024 17:36:12
Kross wysyła rowery złożone. W ogromnym kartonie trafia do nas rower, do którego trzeba dokręcić pedały i poprawić kierownicę i ustawić siodełko.

ditomaso

#7172635 Napisano: 27.04.2024 22:29:57
nitka310 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

ditomaso napisał(a):

nikos napisał(a):

rufus napisał(a):

nikos napisał(a):

rufus napisał(a):

Ten watek spada mi z nieba emotka
Zbliza sie okres komunijny  emotka
Rozgladam sie za rowerem na prezent, ale mam dylemat co do rozmiaru..
Wzrost chlopaka ok 145 cm
Czy rama 15 cali i koła 26, bedzie ok?
Ma ktos jakies doswiadczenie?
Im wiecej czytam tym mniej wiem, sa rozne opinie emotka

W ubiegłym roku kupiłam Krossa 14" rama, koła 26", syn miał 145cm wzrostu. Był idealny. Kolor wybadaj jaki mu się podoba. Syn ma czarno-czerwony połysk, mega wygląda mimo roku eksploatacji.

Seledynowy, zolty neon. emotka

To już wiesz wszystko emotka  teraz tylko zadecyduj co jest dla Ciebie ważne, czy wygoda i rower do domu, czy namacalnie do sklepu. Co do gwarancji, czy te przeglądy będą robione tak jak trzeba o czasie w autoryzowanym serwisie? Jeśli nie, to gwarancją przepada. Czy coś się wydarzy, co gwarancja uwzględni? Czy pęknie rama na pół? Nie. A na zarysowania, czy przebitą dętkę, czy zerwany łańcuch gwarancja nic nie poradzi. Jak przyjdzie ważne żebyś posprawdzał dokładnie, jak coś będzie nie tak masz bez dyskusji prawo zwrotu w czasie określonym przez sklep. 
W ubiegłym roku Kross rzadził w sprzedaży nagradzając hojnie elektrykami emotka


Gwarancja jest tylko na ramę w miejscach spawania,kupując Nowy rower przysługuje Ci Serwis ale to zależy już od firmy bądź sklepu. Kazdy rozmiar ramy ma przedział wzrostu,ponadto aby się dobrze jeździło siodełko musi być ustawione na lini biodra jak byś chciał kupić stacjonarnie z dzieckiem


Kupując przez Internet rower przychodzi w pudełku lecz trzeba go złożyć i najlepiej udać się do dobrego serwisu aby fachowo go przygotowali do jazdy. Kolega kupił ghosta,za złożenie zapłacił 150 zl w Krakowie kawałek od centrum miasta

Do mnie oba rowery były w dużych kartonach, trzeba było tylko ustawic i przykręcić kierownice oraz pedały, 2 minuty i rower gotowy do jazdy emotka


Zależy jaka cena,kolega płacił 3.7 a chciał mieć pod ostrą jazdę,nie umiał sam tego ogarnąć sobie aby było luks bezpiecznie
0 0

nikos

#7172636 Napisano: 27.04.2024 22:44:02
ditomaso cena tu nie ma znaczenia, nitka310 kupowała Kross, a ten, niezależnie od ceny, złożony przychodzi w kartonie.
1 nitka310 0

as32572

#7173060 Napisano: 30.04.2024 20:09:36
hej, jak wykorzystujecie kody blik na 10zł od Dudy?
Chciałam zapłacić w Carrefour, ale nie przeszedł (za długi kod).
0 0

delfinka101

#7173176 Napisano: 01.05.2024 19:55:55
Desperados na drugi dzien informuje,  czy więcej dni się czeka?
0 0

ReneK

#7173179 Napisano: 01.05.2024 20:52:19
as32572 napisał(a):

hej, jak wykorzystujecie kody blik na 10zł od Dudy?
Chciałam zapłacić w Carrefour, ale nie przeszedł (za długi kod).

Płaciłam dziś w Żabce jako płatność blik!bez problemu poszło!Nie można jedynie dopłacić ani grosza do transakcji oraz póki co nie znalazłam Żabki gdzie można by wypłacić 🤷
0 0

dany-duszek

#7173195 Napisano: 01.05.2024 23:54:04
tereniagno napisał(a):

ReneK napisał(a):

as32572 napisał(a):

hej, jak wykorzystujecie kody blik na 10zł od Dudy?
Chciałam zapłacić w Carrefour, ale nie przeszedł (za długi kod).

Płaciłam dziś w Żabce jako płatność blik!bez problemu poszło!Nie można jedynie dopłacić ani grosza do transakcji oraz póki co nie znalazłam Żabki gdzie można by wypłacić 🤷

W zasadach realizacji jest napisane, że wypłatę kodem BLIK można realizować w WYBRANYCH sklepach Żabki,
ale nie widzę listy sklepów Żabkiemotka

chyba w większości sklepach można wypłacić, ale aby wypłacić trzeba coś kupić, więc można wypłacić 10zł minus koszt produkty czyli jak kupisz coś za 1,99zł możesz wypłacić 8,01zł i zapłacisz 10zł tym kodem.

Jak wypłacić pieniądze w Żabce?Chcesz wypłacić pieniądze w Żabce, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Podpowiadamy. Przeczytaj poradnik, w którym krok po kroku
wyjaśniamy jak wypłacić pieniądze z Żabki przy użyciu usługi cashback:

  1. Wybierz sklep Żabka: poszukaj najbliższego sklepu sieci. W której Żabce można wypłacić pieniądze? Taka usługa jest
    dostępna w każdym punkcie. Warto jednak upewnić się czy w kasie jest
    odpowiednia ilość gotówki oraz czy nie ma problemów z terminalem.
  2. Dokonaj zakupu: wypłata w sklepie jest możliwa po dokonaniu dowolnego zakupu. Może to być np. jakikolwiek produkt
    spożywczy albo cokolwiek innego. Nie ma minimalnej kwoty zakupu, usługa
    wypłaty gotówki jest możliwa nawet po zapłaceniu 1 grosza.
  3. Przygotuj kartę płatniczą (lub nie): upewnij się, że masz ze sobą odpowiednią kartę płatniczą i włóż ją do terminala.
    Zazwyczaj karty Visa i Mastercard są obsługiwane bez żadnych problemów.
    Czy można wypłacić pieniądze blikiem w Żabce? Tak! W tym przypadku nie
    potrzebujesz karty. Procedurę wypłaty za pomocą kodu blik wyjaśnimy w
    następnym punkcie.
  4. Wybierz kwotę do wypłaty: Na ekranie terminala pojawi się opcja wypłaty gotówki. Wprowadź kwotę wypłaty gotówki. Ile
    pieniędzy można wypłacić w Żabce? Dla kart Visa i Mastercard limit
    jednorazowej wypłaty gotówki w ramach usług cashback wynosi 1000 zł.
  5. Podaj numer PIN: Wprowadź swój numer PIN na klawiaturze terminala, aby potwierdzić wypłatę. Poczekaj na zakończenie
    transakcji. Kasjer wypłaci ci wybraną kwotę wypłaty gotówki.

źródło  https://www.topsp...zabce-z-karta-i-bez/
0 0