Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

as32572

#7168196 Napisano: 05.04.2024 14:29:27
cudaczek121 napisał(a):

as32572 napisał(a):

Wiecie może gdzie można dostać darmowe kody do Legimi na miesiąc?
Korzystałam z lokalnej biblioteki ale w tym miesiącu mail wysłany ostatniego dnia miesiąca po 20,zgodnie z wymogami,podobno do nich nie dotarł emotka  A od maja będą tylko kody dla pierwszych 30 osób jakie przyjdą osobiście w sobotę do czytelni,eh.

Ja mogę Ci albo komuś innemu dać, ale tylko dla nowych użytkowników mogę wybrać taki kod z panelu badawczego za punkty.

Dziękuję,ale domyślam się, że te punkty zabierasz na coś lepszego, więc nie chcę zabierać.
Chyba skorzystam z okresu próbnego w bookbeat,tam jest dłuższy niż w Legimi na nowe konto.
0 0

dany-duszek

#7168256 Napisano: 05.04.2024 17:38:22
mia napisał(a):

Czy używacie tej aplikacji Rossmann Go? To jest bezpieczne? I przydatne w ogóle?

tak, korzystam, jest 5% taniej jak się zapłaci w aplikacji i nie trzeba stawać w kolejce, a faktura imienna jest do pobrania w aplikacji po kilku godzinach. A płatność może być kodem blik więc jest bezpieczne tym sposobem bo tylko za te 1 zakupy pobierze, jeśli podepniesz kartę to już może być niebezpieczne, bo za każde zakupy będzie pobierało.
1 mia 0

simonapp

#7168352 Napisano: 06.04.2024 16:49:32
agnesita napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

Moi Kochani! czy kojarzycie konkurs w którym nagrodami były karty/vouchery do Decathlon 200 zł
kojarzę Lubisie ale jakoś nie mogę odnaleźć emaila z informacją emotka    
więc może to być inny konkurs emotka i to raczej z końcówki roku 2022 (voucher miał długi termin emotka więc się nie spieszyłam
Dziękuję za podpowiedzi, miłego poniedziałku i konkursowania emotka

Kinder Radosny Dzień Dziecka choć to połowa zeszłego roku

2022 r. Albedo Marketing - Odkryj Żywiec Zdrój - bon 200 zł Decathlon - dotarł 18 lipca
0 0

cb656

#7168368 Napisano: 06.04.2024 22:18:07
O rety. Szóstek (sobota), szósty kwietnia, a w bazie ZERO nowych konkursów, ech...
0 0

cb656

#7168412 Napisano: 07.04.2024 17:43:45
Nudzi mi się emotka
ktoś, coś, hę? emotka emotka
1 kumulacja 0

fan-mandaryny

#7168430 Napisano: 07.04.2024 21:33:18
cb656 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

...obraziłbym się (co niektórych zasmuci), że non stop promują piłkę nożną, za którą szczerze nie przepadam. Osobiście mam traumę przez wf z gimnazjum, gdzie obrywałem piłką i mnie koledzy bili i wyzywali w szatni, a nauczyciele nic z tym nie robili. To trwało latami...

Mrau. Szacun za wylewną otwartość. emotka

Dzięki za odpowiedź. Nigdy nie byłem wylewny w opisywaniu swoich uczuć. Byłem lękliwym i wstydliwym nastolatkiem. Ale odkąd poszedłem na studia, coś we mnie pękło, chyba dojrzałem i przestałem kumulować w sobie emocje. Zacząłem się do nich przyznawać, otwarcie je wyrażać i nazywać fakty, rzeczy po imieniu, mówić o czymś, o kimś, o sobie wprost. Tak już teraz mam. Nie jest to łatwe, ale jakże oczyszczające. I jaka ulga. Szczerze polecam! Troszkę życie mnie zahartowało, a teraz to nawet umiem się cieszyć nim.

nanajka81

#7168447 Napisano: 08.04.2024 06:22:35
fan-mandaryny napisał(a):

cb656 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

...obraziłbym się (co niektórych zasmuci), że non stop promują piłkę nożną, za którą szczerze nie przepadam. Osobiście mam traumę przez wf z gimnazjum, gdzie obrywałem piłką i mnie koledzy bili i wyzywali w szatni, a nauczyciele nic z tym nie robili. To trwało latami...

Mrau. Szacun za wylewną otwartość. emotka

Dzięki za odpowiedź. Nigdy nie byłem wylewny w opisywaniu swoich uczuć. Byłem lękliwym i wstydliwym nastolatkiem. Ale odkąd poszedłem na studia, coś we mnie pękło, chyba dojrzałem i przestałem kumulować w sobie emocje. Zacząłem się do nich przyznawać, otwarcie je wyrażać i nazywać fakty, rzeczy po imieniu, mówić o czymś, o kimś, o sobie wprost. Tak już teraz mam. Nie jest to łatwe, ale jakże oczyszczające. I jaka ulga. Szczerze polecam! Troszkę życie mnie zahartowało, a teraz to nawet umiem się cieszyć nim.

Ciebie bili a mnie przezywali bo jestem leworęczna i nie wymawiam dobrze "r." Ponad 30 lat temu taka inność była też piętnowana... Tak samo okulary - kolega miał to też mu się dostawało...

bezaczek7

#7168449 Napisano: 08.04.2024 06:33:04
mia napisał(a):

Czy używacie tej aplikacji Rossmann Go? To jest bezpieczne? I przydatne w ogóle?

Zaczęłam używać teraz przy ich loterii, bo dają dodatkową kulkę emotka  5% taniej od ceny zakupów, więc pamiętaj, by mieć produktów za ok 32 zł, ja płacę google pay, mpżna blikiem i jeszcze czymś. Dziwnie się czuję stojąc czy kucając obok kasy, skanując produkty, bo nie wiem "co ze sobą zrobić", jeszcze muszę obadać jakiś sposób na siebie, haha, jeśli nie potrzebuję paragonu papierowego, a można do jakiejś akcji zgłosić fakturę, to tym bardziej, same korzyści emotka  tylko mam limit w google pay na 10 transakcji, nie wiem czy można to podwyższyć, rzadko korzystam z tego wynalazku, kolejne dopłacałam blikiem w danym dniu  emotka
0 0

zielonaszpilka

#7168454 Napisano: 08.04.2024 08:24:01
bezaczek7 napisał(a):

mia napisał(a):

Czy używacie tej aplikacji Rossmann Go? To jest bezpieczne? I przydatne w ogóle?

Zaczęłam używać teraz przy ich loterii, bo dają dodatkową kulkę emotka  5% taniej od ceny zakupów, więc pamiętaj, by mieć produktów za ok 32 zł, ja płacę google pay, mpżna blikiem i jeszcze czymś. Dziwnie się czuję stojąc czy kucając obok kasy, skanując produkty, bo nie wiem "co ze sobą zrobić", jeszcze muszę obadać jakiś sposób na siebie, haha, jeśli nie potrzebuję paragonu papierowego, a można do jakiejś akcji zgłosić fakturę, to tym bardziej, same korzyści emotka  tylko mam limit w google pay na 10 transakcji, nie wiem czy można to podwyższyć, rzadko korzystam z tego wynalazku, kolejne dopłacałam blikiem w danym dniu  emotka

Rossmann go zakłada, że produkty będziesz skanować już przy półce, przed włożeniem do koszyka. Eliminuje to stanie czy kucanie przy kasie  i skanowanie wszystkiego na raz  emotka  Wchodzisz, odpalasz Rossmann go i spacerując między półkami zanim
włożysz produkt to go skanujesz emotka  przy ostatnim produkcie albo idąc do wyjścia płacisz i tyle emotka  Możesz też zapłacić w zwykłej kasie albo kasie samoobsługowej za produkty, które zeskanowałaś z Rossmann go.
0 0

bezaczek7

#7168496 Napisano: 08.04.2024 10:37:13
zielonaszpilka napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

mia napisał(a):

Czy używacie tej aplikacji Rossmann Go? To jest bezpieczne? I przydatne w ogóle?

Zaczęłam używać teraz przy ich loterii, bo dają dodatkową kulkę emotka  5% taniej od ceny zakupów, więc pamiętaj, by mieć produktów za ok 32 zł, ja płacę google pay, mpżna blikiem i jeszcze czymś. Dziwnie się czuję stojąc czy kucając obok kasy, skanując produkty, bo nie wiem "co ze sobą zrobić", jeszcze muszę obadać jakiś sposób na siebie, haha, jeśli nie potrzebuję paragonu papierowego, a można do jakiejś akcji zgłosić fakturę, to tym bardziej, same korzyści emotka  tylko mam limit w google pay na 10 transakcji, nie wiem czy można to podwyższyć, rzadko korzystam z tego wynalazku, kolejne dopłacałam blikiem w danym dniu  emotka

Rossmann go zakłada, że produkty będziesz skanować już przy półce, przed włożeniem do koszyka. Eliminuje to stanie czy kucanie przy kasie  i skanowanie wszystkiego na raz  emotka  Wchodzisz, odpalasz Rossmann go i spacerując między półkami zanim
włożysz produkt to go skanujesz emotka  przy ostatnim produkcie albo idąc do wyjścia płacisz i tyle emotka  Możesz też zapłacić w zwykłej kasie albo kasie samoobsługowej za produkty, które zeskanowałaś z Rossmann go.

Tylko po prostu wychodząc ze sklepu bez podejścia do kasy, to czułabym się jak złodziej. Nie wiem, mam podejść do kasy i powiedzieć, że zakupy zrobione przez GO? Jakoś nie umiem sobie tego poukładać emotka  a wygodne jest dla mnie płacenie przez google pay, bo tam 2 kliknięcia i można nabijać kolejny paragon. Co przy kasie zwykłej generuje problemy emotka

zielonaszpilka

#7168508 Napisano: 08.04.2024 11:23:07
bezaczek7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

mia napisał(a):

Czy używacie tej aplikacji Rossmann Go? To jest bezpieczne? I przydatne w ogóle?

Zaczęłam używać teraz przy ich loterii, bo dają dodatkową kulkę emotka  5% taniej od ceny zakupów, więc pamiętaj, by mieć produktów za ok 32 zł, ja płacę google pay, mpżna blikiem i jeszcze czymś. Dziwnie się czuję stojąc czy kucając obok kasy, skanując produkty, bo nie wiem "co ze sobą zrobić", jeszcze muszę obadać jakiś sposób na siebie, haha, jeśli nie potrzebuję paragonu papierowego, a można do jakiejś akcji zgłosić fakturę, to tym bardziej, same korzyści emotka  tylko mam limit w google pay na 10 transakcji, nie wiem czy można to podwyższyć, rzadko korzystam z tego wynalazku, kolejne dopłacałam blikiem w danym dniu  emotka

Rossmann go zakłada, że produkty będziesz skanować już przy półce, przed włożeniem do koszyka. Eliminuje to stanie czy kucanie przy kasie  i skanowanie wszystkiego na raz  emotka  Wchodzisz, odpalasz Rossmann go i spacerując między półkami zanim
włożysz produkt to go skanujesz emotka  przy ostatnim produkcie albo idąc do wyjścia płacisz i tyle emotka  Możesz też zapłacić w zwykłej kasie albo kasie samoobsługowej za produkty, które zeskanowałaś z Rossmann go.

Tylko po prostu wychodząc ze sklepu bez podejścia do kasy, to czułabym się jak złodziej. Nie wiem, mam podejść do kasy i powiedzieć, że zakupy zrobione przez GO? Jakoś nie umiem sobie tego poukładać emotka  a wygodne jest dla mnie płacenie przez google pay, bo tam 2 kliknięcia i można nabijać kolejny paragon. Co przy kasie zwykłej generuje problemy emotka

Ja normalnoe wychodzę, nikomu się nie tłumaczę emotka  Widzą, że skanuję, widzą, że chodzę z telefonem. Zakładam, że mają jakiś system monitoringu czy informowania o tym, że ktoś robi zakupy z Rossmann go. W regulaminie korzystania z Rossmann Go nie ma nigdzie informacji, że mam się komukolwiek meldować  emotka  więc nie zamierzam tego robić. Wydaje mi się, że w dużej części Rossmannów jest ochrona. W razie czego wyjdą i mnie sprawdzą. Nie  Mam z tym problemu emotka

Edit. Ale jak robisz zakupy na kilka paragonów to rzeczywiście może to dziwnie wyglądać emotka  Też bym chyba skanowała wtedy przy kasie emotka
1 bezaczek7 0

dany-duszek

#7168512 Napisano: 08.04.2024 11:32:44
zielonaszpilka napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

mia napisał(a):

Czy używacie tej aplikacji Rossmann Go? To jest bezpieczne? I przydatne w ogóle?

Zaczęłam używać teraz przy ich loterii, bo dają dodatkową kulkę emotka  5% taniej od ceny zakupów, więc pamiętaj, by mieć produktów za ok 32 zł, ja płacę google pay, mpżna blikiem i jeszcze czymś. Dziwnie się czuję stojąc czy kucając obok kasy, skanując produkty, bo nie wiem "co ze sobą zrobić", jeszcze muszę obadać jakiś sposób na siebie, haha, jeśli nie potrzebuję paragonu papierowego, a można do jakiejś akcji zgłosić fakturę, to tym bardziej, same korzyści emotka  tylko mam limit w google pay na 10 transakcji, nie wiem czy można to podwyższyć, rzadko korzystam z tego wynalazku, kolejne dopłacałam blikiem w danym dniu  emotka

Rossmann go zakłada, że produkty będziesz skanować już przy półce, przed włożeniem do koszyka. Eliminuje to stanie czy kucanie przy kasie  i skanowanie wszystkiego na raz  emotka  Wchodzisz, odpalasz Rossmann go i spacerując między półkami zanim
włożysz produkt to go skanujesz emotka  przy ostatnim produkcie albo idąc do wyjścia płacisz i tyle emotka  Możesz też zapłacić w zwykłej kasie albo kasie samoobsługowej za produkty, które zeskanowałaś z Rossmann go.

Tylko po prostu wychodząc ze sklepu bez podejścia do kasy, to czułabym się jak złodziej. Nie wiem, mam podejść do kasy i powiedzieć, że zakupy zrobione przez GO? Jakoś nie umiem sobie tego poukładać emotka  a wygodne jest dla mnie płacenie przez google pay, bo tam 2 kliknięcia i można nabijać kolejny paragon. Co przy kasie zwykłej generuje problemy emotka

Ja normalnoe wychodzę, nikomu się nie tłumaczę emotka  Widzą, że skanuję, widzą, że chodzę z telefonem. Zakładam, że mają jakiś system monitoringu czy informowania o tym, że ktoś robi zakupy z Rossmann go. W regulaminie korzystania z Rossmann Go nie ma nigdzie informacji, że mam się komukolwiek meldować  emotka  więc nie zamierzam tego robić. Wydaje mi się, że w dużej części Rossmannów jest ochrona. W razie czego wyjdą i mnie sprawdzą. Nie  Mam z tym problemu emotka

Edit. Ale jak robisz zakupy na kilka paragonów to rzeczywiście może to dziwnie wyglądać emotka  Też bym chyba skanowała wtedy przy kasie emotka

jak mi wiadomo to kasjerka ma na kasie informację ze ktoś zapłacił w rossmann go, więc wie ze za chwilę ktoś wyjdzie ze sklepu bez płacenia przy kasie.

bezaczek7

#7168517 Napisano: 08.04.2024 11:44:26
"Problem" taki, że u nad kasjerki latają po sklepie, przychodzą kiedy ktoś woła emotka No ale to już nie mój problem emotka Dzięki za dyskusję emotka

onlyrybka

#7168817 Napisano: 09.04.2024 20:34:53
Rossmann Go to cud wynalazek, skan produktu i od razu wkładam go do swojej torby, płacę w aplikacji i wychodzę ze sklepu. Obsługa za mną nie wybiega emotka
Gdyby jeszcze Lidl zrobił takie udogodnienie emotka
0 0

radosna

#7169255 Napisano: 12.04.2024 11:22:32
Potrzebuję porady w sprawie odkurzacza (chętnie pionowego). Który z odkurzaczy nie rysuje podłogi drewnianej? Wiem, że taki ze szczotką, ale może macie swoje ulubione modele, które nie zawodzą i gładko po podłodze chodzą emotka
0 0

ZycieToKonkurs

#7169845 Napisano: 15.04.2024 13:00:40
Nie wiem czy ten temat był na forum poruszany, bo jestem stosunkowo nowy. Szukałem w lupce i z ostatnich 2-3 lat zbytnio takiego tematu nie znalazłem.

Chodzi mi o to, czy brał ktoś z Was udział w teleturniejach? Ja próbuje wysyłać zgłoszenia do koła fortuny, poszło już tego bardzo dużo i nawet na pierwszy casting nie zostałem zaproszony. A próbowałem już wysyłać zarówno "zwykły" formularz zgłoszeniowy jak i pisać konkursowe rymowanki ze zgłoszeniem 🤣 czy jest tu ktoś kto brał udział i podpowie jak zwiększyć swoje szanse na dostanie się?
0 0

rufus

#7169868 Napisano: 15.04.2024 14:01:32
ZycieToKonkurs napisał(a):

Nie wiem czy ten temat był na forum poruszany, bo jestem stosunkowo nowy. Szukałem w lupce i z ostatnich 2-3 lat zbytnio takiego tematu nie znalazłem.

Chodzi mi o to, czy brał ktoś z Was udział w teleturniejach? Ja próbuje wysyłać zgłoszenia do koła fortuny, poszło już tego bardzo dużo i nawet na pierwszy casting nie zostałem zaproszony. A próbowałem już wysyłać zarówno "zwykły" formularz zgłoszeniowy jak i pisać konkursowe rymowanki ze zgłoszeniem 🤣 czy jest tu ktoś kto brał udział i podpowie jak zwiększyć swoje szanse na dostanie się?

Nie wiem czy dobrze pamietam ale nick lukas08 (?)
On z tego co pamietam bral udzial w kole fortuny (chyba mial nawet foto na miniaturceemotka )
Mozesz poszukac i napisac do niego o ile jeszcze zaglada na forum.
Poza tym bylo jeszcze kilka osob, ktore braly udzial w teleturniejach ale juz nie pamietam dokladnie - to bylo kilka lat temu. 
Moze sam sie ktos odezwie. emotka
1 cb656 0

lukas08

#7169871 Napisano: 15.04.2024 14:04:39
rufus napisał(a):

ZycieToKonkurs napisał(a):

Nie wiem czy ten temat był na forum poruszany, bo jestem stosunkowo nowy. Szukałem w lupce i z ostatnich 2-3 lat zbytnio takiego tematu nie znalazłem.

Chodzi mi o to, czy brał ktoś z Was udział w teleturniejach? Ja próbuje wysyłać zgłoszenia do koła fortuny, poszło już tego bardzo dużo i nawet na pierwszy casting nie zostałem zaproszony. A próbowałem już wysyłać zarówno "zwykły" formularz zgłoszeniowy jak i pisać konkursowe rymowanki ze zgłoszeniem 🤣 czy jest tu ktoś kto brał udział i podpowie jak zwiększyć swoje szanse na dostanie się?

Nie wiem czy dobrze pamietam ale nick lukas08 (?)
On z tego co pamietam bral udzial w kole fortuny (chyba mial nawet foto na miniaturceemotka )
Mozesz poszukac i napisac do niego o ile jeszcze zaglada na forum.
Poza tym bylo jeszcze kilka osob, ktore braly udzial w teleturniejach ale juz nie pamietam dokladnie - to bylo kilka lat temu. 
Moze sam sie ktos odezwie. emotka



To był @luko992 emotka

rufus

#7169874 Napisano: 15.04.2024 14:10:11
lukas08 napisał(a):

rufus napisał(a):

ZycieToKonkurs napisał(a):

Nie wiem czy ten temat był na forum poruszany, bo jestem stosunkowo nowy. Szukałem w lupce i z ostatnich 2-3 lat zbytnio takiego tematu nie znalazłem.

Chodzi mi o to, czy brał ktoś z Was udział w teleturniejach? Ja próbuje wysyłać zgłoszenia do koła fortuny, poszło już tego bardzo dużo i nawet na pierwszy casting nie zostałem zaproszony. A próbowałem już wysyłać zarówno "zwykły" formularz zgłoszeniowy jak i pisać konkursowe rymowanki ze zgłoszeniem 🤣 czy jest tu ktoś kto brał udział i podpowie jak zwiększyć swoje szanse na dostanie się?

Nie wiem czy dobrze pamietam ale nick lukas08 (?)
On z tego co pamietam bral udzial w kole fortuny (chyba mial nawet foto na miniaturceemotka )
Mozesz poszukac i napisac do niego o ile jeszcze zaglada na forum.
Poza tym bylo jeszcze kilka osob, ktore braly udzial w teleturniejach ale juz nie pamietam dokladnie - to bylo kilka lat temu. 
Moze sam sie ktos odezwie. emotka



To był @luko992 emotka

Ups.. emotka
0 0

cb656

#7169952 Napisano: 15.04.2024 18:07:40
ZycieToKonkurs napisał(a):

(...)
Chodzi mi o to, czy brał ktoś z Was udział w teleturniejach? Ja próbuje wysyłać zgłoszenia do koła fortuny, poszło już tego bardzo dużo i nawet na pierwszy casting nie zostałem zaproszony. A próbowałem już wysyłać zarówno "zwykły" formularz zgłoszeniowy jak i pisać konkursowe rymowanki ze zgłoszeniem 🤣 czy jest tu ktoś kto brał udział i podpowie jak zwiększyć swoje szanse na dostanie się?

Był taki jeden...
https://www.e-kon.../uzytkownicy/luko922
Nieaktywny od lat. emotka
Mam mgliste wrażenie, że prowadził swoją stronę o kreatywnym marketingu, ale głowy za to nie dam, a adresu strony nie pamiętam. emotka
1 kumulacja 0