Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

adamo86

#7169954 Napisano: 15.04.2024 18:14:21
ZycieToKonkurs napisał(a):

Nie wiem czy ten temat był na forum poruszany, bo jestem stosunkowo nowy. Szukałem w lupce i z ostatnich 2-3 lat zbytnio takiego tematu nie znalazłem.

Chodzi mi o to, czy brał ktoś z Was udział w teleturniejach? Ja próbuje wysyłać zgłoszenia do koła fortuny, poszło już tego bardzo dużo i nawet na pierwszy casting nie zostałem zaproszony. A próbowałem już wysyłać zarówno "zwykły" formularz zgłoszeniowy jak i pisać konkursowe rymowanki ze zgłoszeniem 🤣 czy jest tu ktoś kto brał udział i podpowie jak zwiększyć swoje szanse na dostanie się?

Ja byłem cztery razy w 1z10, ale tam biorą wszystkich jak leci 🙃
1 kumulacja 0

tereniagno

#7169957 Napisano: 15.04.2024 18:22:23
adamo86 napisał(a):

ZycieToKonkurs napisał(a):

Nie wiem czy ten temat był na forum poruszany, bo jestem stosunkowo nowy. Szukałem w lupce i z ostatnich 2-3 lat zbytnio takiego tematu nie znalazłem.

Chodzi mi o to, czy brał ktoś z Was udział w teleturniejach? Ja próbuje wysyłać zgłoszenia do koła fortuny, poszło już tego bardzo dużo i nawet na pierwszy casting nie zostałem zaproszony. A próbowałem już wysyłać zarówno "zwykły" formularz zgłoszeniowy jak i pisać konkursowe rymowanki ze zgłoszeniem 🤣 czy jest tu ktoś kto brał udział i podpowie jak zwiększyć swoje szanse na dostanie się?

Ja byłem cztery razy w 1z10, ale tam biorą wszystkich jak leci 🙃

Mój brat był 2x i doszedł do finału.W finale nie przeszedł na prostych pytaniach,
na które oczywiście jak się później okazało,to znał odpowiedzi emotka
1 kumulacja 0

brucee

#7169965 Napisano: 15.04.2024 19:06:01
ZycieToKonkurs napisał(a):

Nie wiem czy ten temat był na forum poruszany, bo jestem stosunkowo nowy. Szukałem w lupce i z ostatnich 2-3 lat zbytnio takiego tematu nie znalazłem.

Chodzi mi o to, czy brał ktoś z Was udział w teleturniejach? Ja próbuje wysyłać zgłoszenia do koła fortuny, poszło już tego bardzo dużo i nawet na pierwszy casting nie zostałem zaproszony. A próbowałem już wysyłać zarówno "zwykły" formularz zgłoszeniowy jak i pisać konkursowe rymowanki ze zgłoszeniem 🤣 czy jest tu ktoś kto brał udział i podpowie jak zwiększyć swoje szanse na dostanie się?

 Od razu pomyślałam o Luko, widzę, że już podpowiedziano Ci, jaki to nick, oglądałam oba programy z Jego udziałem, ale - nawet jeśli trafisz już do studia przed kamery emotka  - bardzo trudno jest się przebić przez kwalifikacje. 
Mnie przed laty Mąż namówił na casting do "Postaw na milion" (i na tym się na szczęście skończyło  emotka , bo ja nie przepadam za takimi występami i źle bym się czuła na dalszych etapach ), ale widocznie nie byliśmy zbyt przebojowi, ot, zwyczajni i nieciekawi belfrzy. emotka   Pytano o wiedzę, ale i o żarty, zachęcano do nich - może to jest jakiś pomysł, aby zabłysnąć? Przyznam, odetchnęłam z ulgą, gdy zaproszenie do dalszego etapu nie przyszło. A ludzi tylko w tym jednym dniu castingu była masa!  emotka

titinunu

#7169982 Napisano: 15.04.2024 20:30:14
Kto chcę przeżyć czekoladowa przygodę i zostać ambasadorem  https://excellence-formularz.pl/lp/
0 0

kerocna

#7169989 Napisano: 15.04.2024 21:04:33
cb656 napisał(a):

ZycieToKonkurs napisał(a):

(...)
Chodzi mi o to, czy brał ktoś z Was udział w teleturniejach? Ja próbuje wysyłać zgłoszenia do koła fortuny, poszło już tego bardzo dużo i nawet na pierwszy casting nie zostałem zaproszony. A próbowałem już wysyłać zarówno "zwykły" formularz zgłoszeniowy jak i pisać konkursowe rymowanki ze zgłoszeniem 🤣 czy jest tu ktoś kto brał udział i podpowie jak zwiększyć swoje szanse na dostanie się?

Był taki jeden...
https://www.e-kon.../uzytkownicy/luko922
Nieaktywny od lat. emotka
Mam mgliste wrażenie, że prowadził swoją stronę o kreatywnym marketingu, ale głowy za to nie dam, a adresu strony nie pamiętam. emotka

https://www.faceb...sing/?locale=pl_PL  emotka
1 cb656 0

wiolka252

#7170093 Napisano: 16.04.2024 12:35:20
Nie ma ktoś na oddanie jakiegoś kodu rabatowego do smyka z którego nie skorzysta ,z chęcią przyjmę
0 0

stokrotka238

#7170202 Napisano: 16.04.2024 18:57:44
ZycieToKonkurs napisał(a):

Nie wiem czy ten temat był na forum poruszany, bo jestem stosunkowo nowy. Szukałem w lupce i z ostatnich 2-3 lat zbytnio takiego tematu nie znalazłem.

Chodzi mi o to, czy brał ktoś z Was udział w teleturniejach? Ja próbuje wysyłać zgłoszenia do koła fortuny, poszło już tego bardzo dużo i nawet na pierwszy casting nie zostałem zaproszony. A próbowałem już wysyłać zarówno "zwykły" formularz zgłoszeniowy jak i pisać konkursowe rymowanki ze zgłoszeniem 🤣 czy jest tu ktoś kto brał udział i podpowie jak zwiększyć swoje szanse na dostanie się?

Hej. Ja brałam w Kole Fortuny i krzyżówce-gra słów w zeszłym roku.
Do krzyżówki bardzo łatwo się dostać i polecam bo jest super atmosfera 🙂
Jak coś to pisz pw.
1 kumulacja 0

Gabas

#7170313 Napisano: 17.04.2024 11:35:46
Mam pytanie i wiem ze wy doświadczeni pewnie będziecie znali szybko odpowiedz.
wygralam 100 zł w chupa chipsie mam wysłać paragon poczta oryginał - ale ja na tym paragonie mam jeszcze inne produkty które brały udział w innych konkursach- co w takiej sytuacji ?
0 0

mandarynka16

#7170316 Napisano: 17.04.2024 11:41:34
Gabas napisał(a):

Mam pytanie i wiem ze wy doświadczeni pewnie będziecie znali szybko odpowiedz.
wygralam 100 zł w chupa chipsie mam wysłać paragon poczta oryginał - ale ja na tym paragonie mam jeszcze inne produkty które brały udział w innych konkursach- co w takiej sytuacji ?

 Jak kupujesz coś na konk z kropki bordo to lepiej nie wrzucać na paragon innych zakupów konkursowych.
0 0

Gabas

#7170331 Napisano: 17.04.2024 12:08:08
mandarynka16 napisał(a):

Gabas napisał(a):

Mam pytanie i wiem ze wy doświadczeni pewnie będziecie znali szybko odpowiedz.
wygralam 100 zł w chupa chipsie mam wysłać paragon poczta oryginał - ale ja na tym paragonie mam jeszcze inne produkty które brały udział w innych konkursach- co w takiej sytuacji ?

 Jak kupujesz coś na konk z kropki bordo to lepiej nie wrzucać na paragon innych zakupów konkursowych.

1 kumulacja 0

adamo86

#7170335 Napisano: 17.04.2024 12:13:56

mandarynka16 napisał(a):

Gabas napisał(a):

Gabas napisał(a):

Mam pytanie i wiem ze wy doświadczeni pewnie będziecie znali szybko odpowiedz.
wygralam 100 zł w chupa chipsie mam wysłać paragon poczta oryginał - ale ja na tym paragonie mam jeszcze inne produkty które brały udział w innych konkursach- co w takiej sytuacji ?

 Jak kupujesz coś na konk z kropki bordo to lepiej nie wrzucać na paragon innych zakupów konkursowych.

Potwierdzam emotka  nawet jak osobiście u nich byłem to nie chcieli zostawić sobie kopii... tylko mi zrobili i potwierdzili za zgodność z oryginałem
0 0

lasiglasty

#7170564 Napisano: 18.04.2024 10:16:19
Mam na adresie zameldowania awizo z przekazem pocztowym, chyba kilka złotych zwrotu, nie uśmiecha mi się po to fatygować kawałek drogi, orientuje się ktoś, czy może to odebrać ktoś z tamtejszych domowników? Nic nie mogę w internecie znaleźć o przekazach...
0 0

Majkii

#7170570 Napisano: 18.04.2024 10:33:38
lasiglasty napisał(a):

Mam na adresie zameldowania awizo z przekazem pocztowym, chyba kilka złotych zwrotu, nie uśmiecha mi się po to fatygować kawałek drogi, orientuje się ktoś, czy może to odebrać ktoś z tamtejszych domowników? Nic nie mogę w internecie znaleźć o przekazach...

Jeśli nie wydadzą musisz napisać upoważnienie, ja mam takie coś do obierania poleconych koleżance jak jest za granicą, wystarczy zwykła kartka z upoważnieniem dla osoby i wypisanie danych tej osoby i twoich, dowodu czy PESEL chyba nie trzeba.

Zadzwoń na pocztę to Ci też powiedzą co i jak.

byekitty

#7171394 Napisano: 22.04.2024 14:39:22
nataszka tu nie chodzi tylko o życie prywatne, tylko o stricte informacje, które przekazywał:  „niektóre treści zawarte w jego programach nie są zgodne z aktualnym stanem wiedzy, nauki i prawa żadnej z dziedzin, łącznie z kosmetologią”. 
czy to nie jest podstawa do ograniczonego zaufania? zerknij np. tu: https://rozrywka....osmetologa-wiezienie

byekitty

#7171399 Napisano: 22.04.2024 14:46:23
nataszka napisał(a):

byekitty napisał(a):

nataszka tu nie chodzi tylko o życie prywatne, tylko o stricte informacje, które przekazywał:  „niektóre treści zawarte w jego programach nie są zgodne z aktualnym stanem wiedzy, nauki i prawa żadnej z dziedzin, łącznie z kosmetologią”. 
czy to nie jest podstawa do ograniczonego zaufania? zerknij np. tu: https://rozrywka....osmetologa-wiezienie

Czytałam i rozumiem, każdy ma swoje zdanie,wykasuje posta 👍

nie kasuj emotka dyskusje są potrzebne, zerknięcie innym okiem też emotka

rufus

#7171407 Napisano: 22.04.2024 14:54:26
androm napisał(a):

nataszka napisał(a):

To moje odkrycie o pielęgnacji 🙆👍🥳
Dawno nie byłam pod wrażeniem informacji jakie tam znalazłam❤️❤️❤️

https://www.faceb...re/Hmmbf46sxZRsYGff/


https://www.faceb...re/K5Utx6UKwT7qHU5B/

A nie wiesz, że ten Kacper to oszust i w więzieniu siedzi? Jak nie to poczytaj sobie.

Pamietam z nim dramy kilka lat temu. emotka
Edit;  jednak juz wyszedl. Z ciekawosci wpisalem na yt i kreci filmy emotka
1 androm 0

Malena_

#7172123 Napisano: 25.04.2024 10:38:34
Cześć 
Planuje zakup iPhone’a 15. 
Dowolny kolor byle nie czarny emotka  
Po roku grania niestety nie udało się mi go wygrać, a super byłoby go kupić na jakieś dobrej promce.
Czy  orientuje się ktoś, gdzie jest aktualnie jest jakaś dobra zniżka na 15 stkę ?
0 0

byekitty

#7172126 Napisano: 25.04.2024 10:47:25
Malena_ napisał(a):

Cześć 
Planuje zakup iPhone’a 15. 
Dowolny kolor byle nie czarny emotka  
Po roku grania niestety nie udało się mi go wygrać, a super byłoby go kupić na jakieś dobrej promce.
Czy  orientuje się ktoś, gdzie jest aktualnie jest jakaś dobra zniżka na 15 stkę ?

zobacz na amazonie, tam są o wiele lepsze ceny, ale tylko od oficjalnego sklepu amazon emotka  (różnica tysiąca złotych!)
2 cb656, Malena_ 0

cb656

#7172158 Napisano: 25.04.2024 13:03:14
adamo86 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):
Jak kupujesz coś na konk z kropki bordo to lepiej nie wrzucać na paragon innych zakupów konkursowych.

Potwierdzam emotka  
nawet jak osobiście u nich byłem, to nie chcieli zostawić sobie kopii... tylko mi zrobili i potwierdzili za zgodność z oryginałem

SZOK! NIEDOWIERZANIE! ZDUMIENIE! NIEPEWNOŚĆ! emotka emotka emotka emotka
0 1 nanajka81

delfinka101

#7172293 Napisano: 25.04.2024 18:51:07
Szukam konkuru w którym trzeba kupić kawę.
0 0