Reklama na e-Konkursy.info

Avanti

edzia21

#6836020 Napisano: 06.01.2022 22:40:24
paula9891 napisał(a):

Noo zastanawiałam się, czy się przyznawać i jednak moje wątpliwości były słuszne emotka  I tak, jak niektórzy z tego forum też przestanę się udzielać i przyznawać emotka Jestem pomocna, jeśli ktoś mnie o coś pyta, odpowiadam. Lubię ludzi, ktorzy szukają rozwiązań, a nie problemów.
A tutaj ewidentnie ktoś tego problemu szuka.
Zwróć uwagę na to, że niektórzy (:D) grając w jednym etapie mogli nie wiedzieć, że w nim zgarną główną i grać dalej. A potem dowiedzieć się o dwóch głównych.
Ograniczeń nie ma... Czy wygrywają nowe nazwiska, nie wiem, u mnie wygrywało zużyte 🤣

Żeby nie było niedomówień...nie mówię, że AVANT blokuje "zużyte dane" - nie, nie nie. Akurat w podwójnym wygrywaniu stało się tak, że nagrodzili zgłoszenia ze "świeżymi" danymi, a zgłoszenia podpisane wcześniej nagradzanymi danymi...nie przypadły im do gustu. Natomiast z "Zimy w Auchan" mam już kilka Samsungów na koncie - wszystkie na "stare" dane emotka

diabkate

#6836021 Napisano: 06.01.2022 22:40:55
Oj tam już. Początkowo też mi się zdarzyło pomyśleć, że Ci co wygrali, to mogliby dać sobie siana i dać innym wygrać, ale potem doszłam do wniosku, że nawet jakby każdy wysyłał po jednym zgłoszeniu, to i tak bym znalazła inny powód do jojczenia, że ja nie wygrałam.emotka
0 0

paula9891

#6836023 Napisano: 06.01.2022 22:44:26
edzia21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Noo zastanawiałam się, czy się przyznawać i jednak moje wątpliwości były słuszne emotka  I tak, jak niektórzy z tego forum też przestanę się udzielać i przyznawać emotka Jestem pomocna, jeśli ktoś mnie o coś pyta, odpowiadam. Lubię ludzi, ktorzy szukają rozwiązań, a nie problemów.A tutaj ewidentnie ktoś tego problemu szuka.
Zwróć uwagę na to, że niektórzy (:D) grając w jednym etapie mogli nie wiedzieć, że w nim zgarną główną i grać dalej. A potem dowiedzieć się o dwóch głównych.
Ograniczeń nie ma... Czy wygrywają nowe nazwiska, nie wiem, u mnie wygrywało zużyte 🤣

Żeby nie było niedomówień...nie mówię, że AVANT blokuje "zużyte dane" - nie, nie nie. Akurat w podwójnym wygrywaniu stało się tak, że nagrodzili zgłoszenia ze "świeżymi" danymi, a zgłoszenia podpisane wcześniej nagradzanymi danymi...nie przypadły im do gustu. Natomiast z "Zimy w Auchan" mam już kilka Samsungów na koncie - wszystkie na "stare" dane emotka

Warto wiedzieć emotka  Bo się zastanawiałam, czy mnie nie zablokują emotka D
Ooo to wiem już kto moje samsungi zgarnął! 🤣 Przynajmniej wiem, że wygrały lepsze zgłoszenia, bo w tym konkursie akurat odniosłam porażkę emotka
0 0

madllen

#6836024 Napisano: 06.01.2022 22:49:07
Tak czytam sobie powyższe wpisy  i dodam od siebie, że dla mnie każdy wpis jest ceny i pouczający. Super, że dzielicie się swoimi doświadczeniami. U mnie zero wygranych ale też tyle samo zgłoszeń emotka  Nie ma się czym chwalić.  Malo czasu a do tego gdzieś uciekły siły i chęci  mimo początkowego ogromnego entuzjazmu na widok konkursów z konkretnymi nagrodami... 
Mam nadzieję, że pomimo wpisu nanajka18  nadal będziecie się chwalić swoimi wygranymi. Toc to nie pierwszy taki wpis..  emotka  Ja tam bardzo lubię czytać te wpisy i owszem czasem pojawia się nutą zazdrości ale bardziej zawstydzenie, że tak słabo mi idzie..🙈 
Przede wszystkim takie wpisy dają wiarę, że się da, tylko trzeba próbować. 👍

mietowa

#6836025 Napisano: 06.01.2022 22:56:27
A fineessa, która zaczęła ten wątek? Czekamy emotka

mia

#6836026 Napisano: 06.01.2022 23:11:49
Pomału robi się tu nieprzyjemnie. emotka
Mam coś na końcu języka, ale zdzierżę, bo to tylko przedłuży obecny stan rzeczy.

Żeby być w temacie, a jednak równocześnie go zmienić:
Kupię kody Cheetos. W ilościach detalicznych, nie hurtowych (chociaż... cóż znaczy "hurt"? emotka ).
Za gotówkę.

kalina590

#6836027 Napisano: 06.01.2022 23:12:34
gregory napisał(a):

Jak myślicie, czy Avanti podobnie jak w innych konkursach, w promocji star nagrodę główną będzie przyznawać sposród tych, którzy wcześniej otrzymali 1000 zł? Z regulaminu to nie wynika...

Obstawiam, że tygodniowe będą wybierane z dziennych. W podwójnym nie było dziennych, więc  najpierw wybierali główne, a potem pierwszego stopnia. A jak będzie naprawdę to niedługo się przekonamy. 
0 0

zielonaszpilka

#6836030 Napisano: 06.01.2022 23:43:59
mia napisał(a):

Pomału robi się tu nieprzyjemnie. emotka Mam coś na końcu języka, ale zdzierżę, bo to tylko przedłuży obecny stan rzeczy.

Żeby być w temacie, a jednak równocześnie go zmienić:
Kupię kody Cheetos. W ilościach detalicznych, nie hurtowych (chociaż... cóż znaczy "hurt"? emotka ).
Za gotówkę.

Też chętnie kupię albo przyjmę sposób na jakieś sprytne zutylizowanie zawartości paczek emotka
0 0

lolzek

#6836035 Napisano: 07.01.2022 00:07:49
O ile nie dziwią mnie nietaktowne komentarze odnośnie wygranych od ludzi, którzy konkursami się nie zajmują wcale, o tyle nie mogę zrozumieć, że ktoś kto udziela się na forum (które jest forum konkursowym i dotyczy uwaga... nagród) może mieć problem z tym, że ktoś inny... wygrał za dużo (w opinii tej osoby) i się tym pochwalił. Bardzo słabe. Czego więc szukać na tego typu forach? Wielkiego żalu i wspólnego załamywania rąk nad przegraną? emotka  Ja tego nie rozumiem. Jeśli dla kogoś niewygodne są posty innych osób na temat wygranych przez nich nagród to może powinien odpuścić czytanie pewnych wątków? emotka  (np. wątek Avanti w ostatnim czasie) 

Zawsze czytam posty z podsumowaniami z zaciekawieniem - bo i same dane są ciekawe i fakt wygrywania dużej ilości nagród zwyczajnie motywujący. Chciałabym takie posty czytać na forum często, próbuję je analizować i się z nich uczyć. Uważam, że jeśli w konkursy włoży się sporo czasu i pracy to można sporo wygrać. No ale trzeba chcieć i mieć nieco bardziej "otwarty" umysł (i zrozumieć, że posty z forum mogą w wielu przypadkach pomagać)  emotka

PS. Wstawka o urzędzie skarbowym mnie rozwaliła emotka  Jakieś takie typowo polskie (no wiecie, sąsiad ma lepiej, itp...). Nie urażając oczywiście wszystkich Polaków! (potraktujcie z dystansem)  emotka

koala33

#6836039 Napisano: 07.01.2022 01:02:59
kalina590 napisał(a):

gregory napisał(a):

Jak myślicie, czy Avanti podobnie jak w innych konkursach, w promocji star nagrodę główną będzie przyznawać sposród tych, którzy wcześniej otrzymali 1000 zł? Z regulaminu to nie wynika...

Obstawiam, że tygodniowe będą wybierane z dziennych. W podwójnym nie było dziennych, więc  najpierw wybierali główne, a potem pierwszego stopnia. A jak będzie naprawdę to niedługo się przekonamy. 

W zeszłych latach zawsze wybierali główne spośród dniówek, więc prawdopodobnie w tym będzie tak samo. emotka
0 0

aleksandra008

#6836040 Napisano: 07.01.2022 02:22:18
Ja to bym chciała, żeby ta agencja już nie robiła konkursów. Daliby innej to by było ograniczenie na osobę. 
0 0

estrelitta

#6836041 Napisano: 07.01.2022 06:45:16
nanajka81 napisał(a):

ameryka napisał(a):

vifordist napisał(a):

Podsumowanie AA (Avanti/Afekt):Avanti: 4 x 5000,7x500 na 77 wysłanychAfekt:2 x 10000 i  4 x bilet na 17 wysłanychNo i fajnie emotka  

Moje podsumowanie
Avanti: Lays, Cheetos, Pepsi, Lipton, Intermarche, Orlen, Auchan : rezultat 0/75
Afekt: 0/30

Dla mnie porażka. Wolę loterię
Gratki dla laureatów.

Zawsze jak czytam takie rzeczy myślę, że świat konkursowy to jednak nie jest dla biedaków. Kupiłam Lays 2 razy, wydałam na nie 20 zł, wygrałam 500 zł i na tym stanęło bo po normalnemu mnie po prostu nie stać na takie niezdrowe badziewie.  Dziwię się że te agencje nie robią jakiś ograniczeń na osobę/gospodarstwo bo wtedy więcej osób miałoby szansę na wygraną a nie że jedna zgarnia kilkanaście... Ciekawe kiedy Urzędy Skarbowe dobiorą się do takich wygrywających? Bo to jednak spory zarobek. Ale nie znam się, gram tyle o ile. Podziwiam że ludzie tyle kupują i umieją pociskać ciemnotę agencji aby wygrać bo już przekonałam się że rzadko kiedy wygrywa prawda. Na fejsie czytuję zgłoszenia i naprawdę, niektórych mocno fantazja ponosi przy pisaniu ale jak widać organizatorzy lubią takie kłamanie. Wiem jedno: nie należy się przejmować przegraną bo przy takiej konkurencji to naprawdę ciężko wygrać.

Niby tyle lat na forum, a jakiś taki mugolski ten wpis. Tyle w temacie... 

paula9891

#6836042 Napisano: 07.01.2022 07:22:51
aleksandra008 napisał(a):

Ja to bym chciała, żeby ta agencja już nie robiła konkursów. Daliby innej to by było ograniczenie na osobę. 

Kiedyś było ograniczenie. Czy było łatwiej wygrać? Nie. Moim zdaniem nawet trudniej.
Więc niczego to nie zmieni emotka
0 0

aleksandra008

#6836045 Napisano: 07.01.2022 07:52:15
paula9891 napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

Ja to bym chciała, żeby ta agencja już nie robiła konkursów. Daliby innej to by było ograniczenie na osobę. 

Kiedyś było ograniczenie. Czy było łatwiej wygrać? Nie. Moim zdaniem nawet trudniej.Więc niczego to nie zmieni emotka

skoro zwiększy się liczba wygrywających to łatwiej będzie wygrać. jest to oczywiste.
0 0

paula9891

#6836047 Napisano: 07.01.2022 08:29:54
aleksandra008 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

Ja to bym chciała, żeby ta agencja już nie robiła konkursów. Daliby innej to by było ograniczenie na osobę. 

Kiedyś było ograniczenie. Czy było łatwiej wygrać? Nie. Moim zdaniem nawet trudniej.Więc niczego to nie zmieni emotka

skoro zwiększy się liczba wygrywających to łatwiej będzie wygrać. jest to oczywiste.

A moim zdaniem myślisz w złym kierunku. Zamiast tego, powinnaś myśleć o tym, jak pisać lepiej, albo tak, żeby do nich trafiało. Ale co ja tam wiem :D
W każdym konkursie jest ogromna konkurencja i nie każdy wszystko wygrywa. Trzeba to przyjąć na klatę, że w kreatywnych wygrywają najlepsze teksty - oczywiście najlepsze według Komisji.

aleksandra008

#6836050 Napisano: 07.01.2022 08:38:53
[quote=

magie1982 napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

aleksandra008]Ja to bym chciała, żeby ta agencja już nie robiła konkursów. Daliby innej to by było ograniczenie na osobę. 

ale na adres słupów przyjdzie albo numer konta. musieliby podawać własne numery kont z danymi innej osoby co jest jakąś formą oszustwa.

0 0

cb656

#6836053 Napisano: 07.01.2022 08:52:04
Hm, dopisać się do tej "choinki" cytatów powyżej, czy nie dopisać? emotka Korci, oj jak korci, by przekonać się, jaka ich ilość rozwala już system emotka Od strony graficznej wygląda to zajefajnie emotka Ech, zawsze mnie interesowało, jak bardzo można naciągnąć gumę w procy, by strzeliła dalej niż poprzednim razem, ale jeszcze by nie pękła... emotka

1 kumulacja 0

cb656

#6836054 Napisano: 07.01.2022 08:56:25
aleksandra008 napisał(a):

skoro zwiększy się liczba wygrywających to łatwiej będzie wygrać. jest to oczywiste.

Dziwna ta logika, ja jej nie kupuję. emotka
Wygrana zależy od ilości grających, powiadasz? emotka
No popatrz, popatrz, a ja głupi myślałem, że od kreatywności tekstu... No ale co ja się tam znam. To na pewno jest tak, jak mówił ten mój znajomy snajper: "strzelam serią, bo tak łatwiej trafić". emotka

luko922

#6836055 Napisano: 07.01.2022 09:04:32
edzia21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Noo zastanawiałam się, czy się przyznawać i jednak moje wątpliwości były słuszne emotka  I tak, jak niektórzy z tego forum też przestanę się udzielać i przyznawać emotka Jestem pomocna, jeśli ktoś mnie o coś pyta, odpowiadam. Lubię ludzi, ktorzy szukają rozwiązań, a nie problemów.A tutaj ewidentnie ktoś tego problemu szuka.
Zwróć uwagę na to, że niektórzy (:D) grając w jednym etapie mogli nie wiedzieć, że w nim zgarną główną i grać dalej. A potem dowiedzieć się o dwóch głównych.
Ograniczeń nie ma... Czy wygrywają nowe nazwiska, nie wiem, u mnie wygrywało zużyte 🤣

Żeby nie było niedomówień...nie mówię, że AVANT blokuje "zużyte dane" - nie, nie nie. Akurat w podwójnym wygrywaniu stało się tak, że nagrodzili zgłoszenia ze "świeżymi" danymi, a zgłoszenia podpisane wcześniej nagradzanymi danymi...nie przypadły im do gustu. Natomiast z "Zimy w Auchan" mam już kilka Samsungów na koncie - wszystkie na "stare" dane emotka


Próbuję wrócić po prawie 2 latach przerwy (bezskutecznie zresztą ), ale widzę, że Ty dalej wymiatasz gruuuubo. emotka

monisss

#6836057 Napisano: 07.01.2022 09:13:39
aleksandra008 napisał(a):

Ja to bym chciała, żeby ta agencja już nie robiła konkursów. Daliby innej to by było ograniczenie na osobę. 

przeciez nikt nie zmusza do grania...