Reklama na e-Konkursy.info

Avanti

pioge7

#6835960 Napisano: 06.01.2022 15:38:37
paula9891 napisał(a):

isana123 napisał(a):

Przychodzą Wam dziś zwrotki z konkursu Star? Wczoraj była, dziś nie ma emotka

Miałam rano :)

o 13:27 była zwrotka
0 0

vifordist

#6835961 Napisano: 06.01.2022 15:40:52
Podsumowanie AA (Avanti/Afekt):
Avanti: 4 x 5000,7x500 na 77 wysłanych
Afekt:2 x 10000 i  4 x bilet na 17 wysłanych
No i fajnie emotka  

rare85

#6835962 Napisano: 06.01.2022 15:50:44
vifordist napisał(a):

Podsumowanie AA (Avanti/Afekt):Avanti: 4 x 5000,7x500 na 77 wysłanych
Afekt:2 x 10000 i  4 x bilet na 17 wysłanych
No i fajnie emotka  

Wow emotka Wielkie brawa emotka Piękne wygrane, marzę o takie skuteczności, choć ilości wysłanych to nie moja liga (w Avanti łącznie 17 wysłanych). Fajnie, że podzieliłaś się podsumowaniem emotka
0 0

rare85

#6835963 Napisano: 06.01.2022 15:58:59
kate86 napisał(a):

U mnie 3/7-1500zł do przodu emotka

U mnie 3/17 emotka Brałam udział we wszystkich etapach. Trochę nastawiłam się na ten konkurs jak szczerbaty na... cheetosy emotka Mogło być lepiej, nie jest najgorzej, ważne, że do przodu emotka

iwona0103

#6835964 Napisano: 06.01.2022 16:01:36
vifordist napisał(a):

Podsumowanie AA (Avanti/Afekt):Avanti: 4 x 5000,7x500 na 77 wysłanych
Afekt:2 x 10000 i  4 x bilet na 17 wysłanych
No i fajnie emotka  

wow emotka ja tyle zgłoszeń wysłałam w całym 2021 na wszystkie konkursy promocyjne emotka
gratuluję wygranych, weny i motywacji!  emotka

noemi

#6835965 Napisano: 06.01.2022 16:02:36
Jakbym mogła przyznać nagrodę Konkurs Roku 2021 to byłoby to właśnie podwójne świętowanie - za całokształt emotka  Dużo fajnych nagród, sporo emocji, pobudziłam się kreatywnie, choć nie raz do późnych godzin siedziałam nad pustą kartką papieru  Kończę z wynikiem 2 razy 500, z ilością zgłoszeń nie szalałam. Dla mnie szkoda, że już koniec, bo powoli pod koniec zaczęłam łapać, w którą stronę iść. Teraz, dla urozmaicenia diety, przerzucam się na Staryemotka

anaesth

#6835998 Napisano: 06.01.2022 19:43:54
Podziwiam Was za wenę! W ostatnim etapie brakło mi jej na napisanie 1 zgłoszenia, a co dopiero 17 czy 77 emotka
Łącznie miałam 4 paragony, wysłałam 3, wygrałam pierwszym.

ameryka

#6836001 Napisano: 06.01.2022 20:01:22
vifordist napisał(a):

Podsumowanie AA (Avanti/Afekt):Avanti: 4 x 5000,7x500 na 77 wysłanych
Afekt:2 x 10000 i  4 x bilet na 17 wysłanych
No i fajnie emotka  

Moje podsumowanie
Avanti: Lays, Cheetos, Pepsi, Lipton, Intermarche, Orlen, Auchan : rezultat 0/75
Afekt: 0/30

Dla mnie porażka. Wolę loterię
Gratki dla laureatów.

diabkate

#6836008 Napisano: 06.01.2022 21:35:24
nanajka81 napisał(a):

ameryka napisał(a):

vifordist napisał(a):

Podsumowanie AA (Avanti/Afekt):Avanti: 4 x 5000,7x500 na 77 wysłanychAfekt:2 x 10000 i  4 x bilet na 17 wysłanychNo i fajnie emotka  

Moje podsumowanie
Avanti: Lays, Cheetos, Pepsi, Lipton, Intermarche, Orlen, Auchan : rezultat 0/75
Afekt: 0/30

Dla mnie porażka. Wolę loterię
Gratki dla laureatów.

Zawsze jak czytam takie rzeczy myślę, że świat konkursowy to jednak nie jest dla biedaków. Kupiłam Lays 2 razy, wydałam na nie 20 zł, wygrałam 500 zł i na tym stanęło bo po normalnemu mnie po prostu nie stać na takie niezdrowe badziewie.  Dziwię się że te agencje nie robią jakiś ograniczeń na osobę/gospodarstwo bo wtedy więcej osób miałoby szansę na wygraną a nie że jedna zgarnia kilkanaście... Ciekawe kiedy Urzędy Skarbowe dobiorą się do takich wygrywających? Bo to jednak spory zarobek. Ale nie znam się, gram tyle o ile. Podziwiam że ludzie tyle kupują i umieją pociskać ciemnotę agencji aby wygrać bo już przekonałam się że rzadko kiedy wygrywa prawda. Na fejsie czytuję zgłoszenia i naprawdę, niektórych mocno fantazja ponosi przy pisaniu ale jak widać organizatorzy lubią takie kłamanie. Wiem jedno: nie należy się przejmować przegraną bo przy takiej konkurencji to naprawdę ciężko wygrać.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, jak to mówią.
Tutaj jedna wygrana powoduje chęć na kolejną i mało kto wtedy myśli o innych, zwłaszcza jeśli nagroda wysoka.

avantanowa

#6836009 Napisano: 06.01.2022 21:40:09
nanajka81 napisał(a):

ameryka napisał(a):

vifordist napisał(a):

Podsumowanie AA (Avanti/Afekt):Avanti: 4 x 5000,7x500 na 77 wysłanychAfekt:2 x 10000 i  4 x bilet na 17 wysłanychNo i fajnie emotka  

Moje podsumowanie
Avanti: Lays, Cheetos, Pepsi, Lipton, Intermarche, Orlen, Auchan : rezultat 0/75
Afekt: 0/30

Dla mnie porażka. Wolę loterię
Gratki dla laureatów.

Zawsze jak czytam takie rzeczy myślę, że świat konkursowy to jednak nie jest dla biedaków. Kupiłam Lays 2 razy, wydałam na nie 20 zł, wygrałam 500 zł i na tym stanęło bo po normalnemu mnie po prostu nie stać na takie niezdrowe badziewie.  Dziwię się że te agencje nie robią jakiś ograniczeń na osobę/gospodarstwo bo wtedy więcej osób miałoby szansę na wygraną a nie że jedna zgarnia kilkanaście... Ciekawe kiedy Urzędy Skarbowe dobiorą się do takich wygrywających? Bo to jednak spory zarobek. Ale nie znam się, gram tyle o ile. Podziwiam że ludzie tyle kupują i umieją pociskać ciemnotę agencji aby wygrać bo już przekonałam się że rzadko kiedy wygrywa prawda. Na fejsie czytuję zgłoszenia i naprawdę, niektórych mocno fantazja ponosi przy pisaniu ale jak widać organizatorzy lubią takie kłamanie. Wiem jedno: nie należy się przejmować przegraną bo przy takiej konkurencji to naprawdę ciężko wygrać.

Widzisz, my z rodzina mielismy troche zgloszen i nic nie wygralismy. Niezdrowe badziewie to Twoja opinia i uwazam, ze nie powinnas oceniac ludzi, ktorym to smakuje i ktorzy chca to kupowac. Ktos rownie dobrze moze np negatywnie ocenic Twoj wyglad, i jak bedziesz sie czuc? Kazdy kupuje to co mu smakuje. Kazdy ma do tego prawo. Urzedy podatkuja wygrane, wiec do niczego sie nie musza dobierac. 

edzia21

#6836010 Napisano: 06.01.2022 21:40:37
nanajka81 napisał(a):

ameryka napisał(a):

vifordist napisał(a):

Podsumowanie AA (Avanti/Afekt):Avanti: 4 x 5000,7x500 na 77 wysłanychAfekt:2 x 10000 i  4 x bilet na 17 wysłanychNo i fajnie emotka  

Moje podsumowanie
Avanti: Lays, Cheetos, Pepsi, Lipton, Intermarche, Orlen, Auchan : rezultat 0/75
Afekt: 0/30

Dla mnie porażka. Wolę loterię
Gratki dla laureatów.

Zawsze jak czytam takie rzeczy myślę, że świat konkursowy to jednak nie jest dla biedaków. Kupiłam Lays 2 razy, wydałam na nie 20 zł, wygrałam 500 zł i na tym stanęło bo po normalnemu mnie po prostu nie stać na takie niezdrowe badziewie.  Dziwię się że te agencje nie robią jakiś ograniczeń na osobę/gospodarstwo bo wtedy więcej osób miałoby szansę na wygraną a nie że jedna zgarnia kilkanaście... Ciekawe kiedy Urzędy Skarbowe dobiorą się do takich wygrywających? Bo to jednak spory zarobek. Ale nie znam się, gram tyle o ile. Podziwiam że ludzie tyle kupują i umieją pociskać ciemnotę agencji aby wygrać bo już przekonałam się że rzadko kiedy wygrywa prawda. Na fejsie czytuję zgłoszenia i naprawdę, niektórych mocno fantazja ponosi przy pisaniu ale jak widać organizatorzy lubią takie kłamanie. Wiem jedno: nie należy się przejmować przegraną bo przy takiej konkurencji to naprawdę ciężko wygrać.

I co Ci po tych ograniczeniach, skoro ludzie i tak będą grać na "słupy"? Dla chcącego, nic trudnego. Wstyd się przyznać, ale w "podwójnym wygrywaniu" powygrywałam na "świeże" dane koleżanek z pracy (100% skuteczności). Na rodzinę nic nie weszło.

gregory

#6836011 Napisano: 06.01.2022 21:47:06
Jak myślicie, czy Avanti podobnie jak w innych konkursach, w promocji star nagrodę główną będzie przyznawać sposród tych, którzy wcześniej otrzymali 1000 zł? Z regulaminu to nie wynika...
0 0

avantanowa

#6836012 Napisano: 06.01.2022 21:52:02
gregory napisał(a):

Jak myślicie, czy Avanti podobnie jak w innych konkursach, w promocji star nagrodę główną będzie przyznawać sposród tych, którzy wcześniej otrzymali 1000 zł? Z regulaminu to nie wynika...

chcialabym.
0 0

adamo86

#6836013 Napisano: 06.01.2022 22:02:42
Z regulaminu faktycznie to nie wynika wprost.
Kolejność wyłaniania wskazuje, że tak.
Ale może wybiorą jednego najlepszego z całego tygodnia, a potem z reszty dla każdego dnia jednego najlepszego już bez tamtego laureata.
Kto ich tam wie emotka
0 0

zielonaszpilka

#6836014 Napisano: 06.01.2022 22:08:07
nanajka81 napisał(a):

ameryka napisał(a):

vifordist napisał(a):

Podsumowanie AA (Avanti/Afekt):Avanti: 4 x 5000,7x500 na 77 wysłanychAfekt:2 x 10000 i  4 x bilet na 17 wysłanychNo i fajnie emotka  

Moje podsumowanie
Avanti: Lays, Cheetos, Pepsi, Lipton, Intermarche, Orlen, Auchan : rezultat 0/75
Afekt: 0/30

Dla mnie porażka. Wolę loterię
Gratki dla laureatów.

Zawsze jak czytam takie rzeczy myślę, że świat konkursowy to jednak nie jest dla biedaków. Kupiłam Lays 2 razy, wydałam na nie 20 zł, wygrałam 500 zł i na tym stanęło bo po normalnemu mnie po prostu nie stać na takie niezdrowe badziewie.  Dziwię się że te agencje nie robią jakiś ograniczeń na osobę/gospodarstwo bo wtedy więcej osób miałoby szansę na wygraną a nie że jedna zgarnia kilkanaście... Ciekawe kiedy Urzędy Skarbowe dobiorą się do takich wygrywających? Bo to jednak spory zarobek. Ale nie znam się, gram tyle o ile. Podziwiam że ludzie tyle kupują i umieją pociskać ciemnotę agencji aby wygrać bo już przekonałam się że rzadko kiedy wygrywa prawda. Na fejsie czytuję zgłoszenia i naprawdę, niektórych mocno fantazja ponosi przy pisaniu ale jak widać organizatorzy lubią takie kłamanie. Wiem jedno: nie należy się przejmować przegraną bo przy takiej konkurencji to naprawdę ciężko wygrać.

Wygrałam w podwójnym zgłoszeniami, które były czystą prawdą. Nie zmyśliłam w nich ani słowa. W innych konkursach równie często wygrywam prawdziwymi, pisanymi od serca zgłoszeniami co artystyczną fikcją.
Wysłałaś dwa zgłoszenia, wygrałaś 500 zł i nic nie stało na przeszkodzie, żeby te pieniądze zainwestować w kolejne laysy i tę kasę pomnożyć. 
Większość konkursów ma ograniczenia na osobę/gospodarstwo domowe to raz. A dwa, że dla większości osób grających to problem łatwy do obejścia jak zauważa edzia.
Każda nagroda jest opodatkowana, więc nie wiem do czego US miałby się jeszcze dobierać. Zalatuje trochę zawiścią na zasadzie "tyle nawygrywali to niech im się chociaż US do tyłków dobierze, żeby nie mieli tak dobrze".
Jesteśmy na forum konkursowym, gdzie gro osób to konkursowi wyjadacze, dla których konkursy to coś więcej niż rozrywka. Dla części z osób to forma pracy, dla innych to sposób na dorobienie, a dla jeszcze innych to forma rozrywki, zabawy, odskoczni. A dla niektórych wszystko powyższe;) 
Wiem, że przegrywanie nie jest łatwe. Wiem, że każdy chciałby wygrywać dużo i same super nagrody, ale takie komentowanie wydaje mi się niefajne. Niby nic wprost nie napisane, ale da się wyczuć wyrzut i pretensje do autora posta, że tyle gra i tyle wygrywa. A potem znowu pretensje, że ludzie się nie chwalą.
Bardzo podoba mi się jak ostatnio odżył wątek MDW i Gratulacje. Bardzo podoba mi się, że są osoby, które pochwaliły się swoją skutecznością (i tą bliską zeru i tą imponującą;). Jedno daje nadzieję, że da się wygrywać, a drugie daje pocieszenie, że nie tylko ja przegrywam;) 
Wysyłajcie zgłoszenia, wygrywajcie i chwalcie się! Bo jest czym:) A kto inny lepiej zrozumie radość z wygranej jak nie drugi konkursowicz - takta mam przynajmniej nadzieję. 

masza

#6836015 Napisano: 06.01.2022 22:20:12
vifordist napisał(a):

Podsumowanie AA (Avanti/Afekt):Avanti: 4 x 5000,7x500 na 77 wysłanych
Afekt:2 x 10000 i  4 x bilet na 17 wysłanych
No i fajnie emotka  

od niedawna na forum- 2 posty  i takie wyniki, gratki  emotka
rosnie nam konkurencja; powodzenia emotka
0 0

byekitty

#6836016 Napisano: 06.01.2022 22:23:11
nanajka81 napisał(a):

Zawsze jak czytam takie rzeczy myślę, że świat konkursowy to jednak nie jest dla biedaków. Kupiłam Lays 2 razy, wydałam na nie 20 zł, wygrałam 500 zł i na tym stanęło bo po normalnemu mnie po prostu nie stać na takie niezdrowe badziewie.  Dziwię się że te agencje nie robią jakiś ograniczeń na osobę/gospodarstwo bo wtedy więcej osób miałoby szansę na wygraną a nie że jedna zgarnia kilkanaście... Ciekawe kiedy Urzędy Skarbowe dobiorą się do takich wygrywających? Bo to jednak spory zarobek. Ale nie znam się, gram tyle o ile. Podziwiam że ludzie tyle kupują i umieją pociskać ciemnotę agencji aby wygrać bo już przekonałam się że rzadko kiedy wygrywa prawda. Na fejsie czytuję zgłoszenia i naprawdę, niektórych mocno fantazja ponosi przy pisaniu ale jak widać organizatorzy lubią takie kłamanie. Wiem jedno: nie należy się przejmować przegraną bo przy takiej konkurencji to naprawdę ciężko wygrać.

Ocho. czekałam, aż zacznie się wylewać zawiść na konkursowe poletko. Dlatego ja nigdy nie napiszę na forum żadnego podsumowania, ani jednej najmniejszej nagrody, którą wygrałam. Zdecyduj się, czy się wkurzasz, czy podziwiasz. Rozumiem żal, że się nie wygrało/wygrało za mało - też mnie wkurza tyskie, że mnie nie doceniło mimo kilkudziesięciu zgłoszeń, ale idę dalej i szacun dla tych, którzy znaleźli klucz. Mam pytanie czysto teoretyczne: czy gdybyś wygrała główną w laysach serio nie próbowałabyś kolejny raz i kolejny? Przecież wygrana motywuje, a nie demotywuje...

soulfly

#6836017 Napisano: 06.01.2022 22:27:02
zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ameryka napisał(a):

vifordist napisał(a):

Podsumowanie AA (Avanti/Afekt):Avanti: 4 x 5000,7x500 na 77 wysłanychAfekt:2 x 10000 i  4 x bilet na 17 wysłanychNo i fajnie emotka  

Moje podsumowanieAvanti: Lays, Cheetos, Pepsi, Lipton, Intermarche, Orlen, Auchan : rezultat 0/75
Afekt: 0/30

Dla mnie porażka. Wolę loterię
Gratki dla laureatów.

Zawsze jak czytam takie rzeczy myślę, że świat konkursowy to jednak nie jest dla biedaków. Kupiłam Lays 2 razy, wydałam na nie 20 zł, wygrałam 500 zł i na tym stanęło bo po normalnemu mnie po prostu nie stać na takie niezdrowe badziewie.  Dziwię się że te agencje nie robią jakiś ograniczeń na osobę/gospodarstwo bo wtedy więcej osób miałoby szansę na wygraną a nie że jedna zgarnia kilkanaście... Ciekawe kiedy Urzędy Skarbowe dobiorą się do takich wygrywających? Bo to jednak spory zarobek. Ale nie znam się, gram tyle o ile. Podziwiam że ludzie tyle kupują i umieją pociskać ciemnotę agencji aby wygrać bo już przekonałam się że rzadko kiedy wygrywa prawda. Na fejsie czytuję zgłoszenia i naprawdę, niektórych mocno fantazja ponosi przy pisaniu ale jak widać organizatorzy lubią takie kłamanie. Wiem jedno: nie należy się przejmować przegraną bo przy takiej konkurencji to naprawdę ciężko wygrać.

Wygrałam w podwójnym zgłoszeniami, które były czystą prawdą. Nie zmyśliłam w nich ani słowa. W innych konkursach równie często wygrywam prawdziwymi, pisanymi od serca zgłoszeniami co artystyczną fikcją.
Wysłałaś dwa zgłoszenia, wygrałaś 500 zł i nic nie stało na przeszkodzie, żeby te pieniądze zainwestować w kolejne laysy i tę kasę pomnożyć. 
Większość konkursów ma ograniczenia na osobę/gospodarstwo domowe to raz. A dwa, że dla większości osób grających to problem łatwy do obejścia jak zauważa edzia.
Każda nagroda jest opodatkowana, więc nie wiem do czego US miałby się jeszcze dobierać. Zalatuje trochę zawiścią na zasadzie "tyle nawygrywali to niech im się chociaż US do tyłków dobierze, żeby nie mieli tak dobrze".
Jesteśmy na forum konkursowym, gdzie gro osób to konkursowi wyjadacze, dla których konkursy to coś więcej niż rozrywka. Dla części z osób to forma pracy, dla innych to sposób na dorobienie, a dla jeszcze innych to forma rozrywki, zabawy, odskoczni. A dla niektórych wszystko powyższe;) 
Wiem, że przegrywanie nie jest łatwe. Wiem, że każdy chciałby wygrywać dużo i same super nagrody, ale takie komentowanie wydaje mi się niefajne. Niby nic wprost nie napisane, ale da się wyczuć wyrzut i pretensje do autora posta, że tyle gra i tyle wygrywa. A potem znowu pretensje, że ludzie się nie chwalą.
Bardzo podoba mi się jak ostatnio odżył wątek MDW i Gratulacje. Bardzo podoba mi się, że są osoby, które pochwaliły się swoją skutecznością (i tą bliską zeru i tą imponującą;). Jedno daje nadzieję, że da się wygrywać, a drugie daje pocieszenie, że nie tylko ja przegrywam;) 
Wysyłajcie zgłoszenia, wygrywajcie i chwalcie się! Bo jest czym:) A kto inny lepiej zrozumie radość z wygranej jak nie drugi konkursowicz - takta mam przynajmniej nadzieję. 

.....oj zalatuje,słabe to jest.Najlepiej nie grać i nie płakać
1 paula9891 0

kalina590

#6836018 Napisano: 06.01.2022 22:32:48
vifordist napisał(a):

Podsumowanie AA (Avanti/Afekt):Avanti: 4 x 5000,7x500 na 77 wysłanych
Afekt:2 x 10000 i  4 x bilet na 17 wysłanych
No i fajnie emotka  

Podziwiam kreatywność i gratuluję pięknych wygranych! emotka
0 0

paula9891

#6836019 Napisano: 06.01.2022 22:35:32
Noo zastanawiałam się, czy się przyznawać i jednak moje wątpliwości były słuszne emotka  I tak, jak niektórzy z tego forum też przestanę się udzielać i przyznawać emotka
Jestem pomocna, jeśli ktoś mnie o coś pyta, odpowiadam. Lubię ludzi, ktorzy szukają rozwiązań, a nie problemów.
A tutaj ewidentnie ktoś tego problemu szuka.
Zwróć uwagę na to, że niektórzy (:D) grając w jednym etapie mogli nie wiedzieć, że w nim zgarną główną i grać dalej. A potem dowiedzieć się o dwóch głównych.
Ograniczeń nie ma... Czy wygrywają nowe nazwiska, nie wiem, u mnie wygrywało zużyte 🤣