Reklama na e-Konkursy.info

Avanti

assal

#6836061 Napisano: 07.01.2022 09:24:17
Zawsze ci, co nie wygrają, narzekają.
A tu jest Cheetos, Star, zaraz będzie Lay's... ile to okazji, by złapać główną emotka
Ktoś się nie może zgrać z nimi? Tyle innych agencji na rynku, gdzie ograniczenia: jedna nagroda na gospodarstwo emotka

pikawka

#6836063 Napisano: 07.01.2022 09:44:09
assal napisał(a):

Zawsze ci, co nie wygrają, narzekają.A tu jest Cheetos, Star, zaraz będzie Lay's... ile to okazji, by złapać główną emotka
Ktoś się nie może zgrać z nimi? Tyle innych agencji na rynku, gdzie ograniczenia: jedna nagroda na gospodarstwo emotka


Ej! Wypraszam to sobie!!emotka   Ja nie wygrałam i nie narzekamemotka emotka  fakt, wysłałam tylo 3 zgloszenia a nie 70emotka emotka   

Nikomu nie zazdroszczę i też zdążyło mi się w innym konku wygrac kilka nagród w jednym etapie i glowną. Więc nie dziwie się więc, że ludzie grali wielokrotnie! Przecież nie gramy dla rozrywki (tylko i wyłącznie) ale dla kasy... jak ktoś jest na tyle kreatywny i ma taki potencjal, to aż zal nie grać. Dlatego uważam, że hulaj dusza.... emotka

izkak

#6836066 Napisano: 07.01.2022 09:53:57
Nie wiem co tu się stało, ale mam przesłanie do wszystkich: GRAJCIE I BĄDŹCIE NAGRADZANIemotka

Przed nami tygodnie Cheetos, Lay's, Star, a może Lipton i Pepsi też coś dołoży? emotka  

Rozbudzajcie swoją kreatywność i wykorzystujcie w pełni swój potencjał - jak nie chrupkiem, to chipsem! emotka

Powodzenia! emotka

uleczkaa

#6836077 Napisano: 07.01.2022 10:36:06
izkak napisał(a):

Nie wiem co tu się stało, ale mam przesłanie do wszystkich: GRAJCIE I BĄDŹCIE NAGRADZANIemotka Przed nami tygodnie Cheetos, Lay's, Star, a może Lipton i Pepsi też coś dołoży? emotka  

Rozbudzajcie swoją kreatywność i wykorzystujcie w pełni swój potencjał - jak nie chrupkiem, to chipsem! emotka

Powodzenia! emotka





cb656

#6836080 Napisano: 07.01.2022 11:04:58
izkak napisał(a):

Nie wiem co tu się stało, ale mam przesłanie do wszystkich: GRAJCIE I BĄDŹCIE NAGRADZANI! ...

Powodzenia! emotka

Najbardziej z tego wpisu podobuje się mene ta ostatnia ikonka... emotka emotka
emotka

notta

#6836085 Napisano: 07.01.2022 11:15:17
Patrzę i nie wierzę.. skasowałam swój wpis z podsumowaniem wygranych. Miałam raz kontrol z US, drugi raz nie chce przez to przechodzić emotka . Zatem czas przejść do podziemia emotka

pikawka

#6836097 Napisano: 07.01.2022 11:55:57
notta napisał(a):

Patrzę i nie wierzę.. skasowałam swój wpis z podsumowaniem wygranych. Miałam raz kontrol z US, drugi raz nie chce przez to przechodzić emotka . Zatem czas przejść do podziemia emotka

No cośty, przez jakis durny wpis!! Nie, nie zgadzam sięemotka
1 madllen 0

notta

#6836099 Napisano: 07.01.2022 12:01:42
pikawka napisał(a):

notta napisał(a):

Patrzę i nie wierzę.. skasowałam swój wpis z podsumowaniem wygranych. Miałam raz kontrol z US, drugi raz nie chce przez to przechodzić emotka . Zatem czas przejść do podziemia emotka

No cośty, przez jakis durny wpis!! Nie, nie zgadzam sięemotka

Eh.. to są już dłuższe przemyślenia. Akurat ten jeden wpis przekonał mnie że skromność w tej branży jest kluczowa. Nowy rok, nowa JA emotka  . Ale jak trafię auto to się pochwalę kiedyś tam emotka

mysia

#6836101 Napisano: 07.01.2022 12:05:03
Dziecko śpi wpadłam poczytać/popytać i się zaczytałam zamiast pisać zgłoszeniaemotka  Podziwiam Wasze wygrane, motywują mnie i mam nadzieję, że w końcu mi się uda wygrać więcej gotówki i spłacić kredytemotka  

mia

#6836104 Napisano: 07.01.2022 12:17:26
notta napisał(a):

Patrzę i nie wierzę.. skasowałam swój wpis z podsumowaniem wygranych. Miałam raz kontrol z US, drugi raz nie chce przez to przechodzić emotka . Zatem czas przejść do podziemia emotka

Kotek, po pierwsze kontrolę, nie kontrol, błagam!!!emotka
Po drugie - ludzie czyście pogłupieli?? emotka emotka
Po trzecie - mamy wolność słowa (przynajmniej tu, na forum, wydaje mi się że mamy), więc każdy może napisać, co uważa. Niekoniecznie pod publikę.
Po czwarte - jak będę miała ochotę kiedyś wrazić kij w mrowisko (a miewam często takie ciągotki), to będę wiedziała, z której strony najlepiej. emotka Nie tylko ja, inni też. emotka
Po piąte - EOT z mojej strony.

notta

#6836105 Napisano: 07.01.2022 12:19:37
mia napisał(a):

notta napisał(a):

Patrzę i nie wierzę.. skasowałam swój wpis z podsumowaniem wygranych. Miałam raz kontrol z US, drugi raz nie chce przez to przechodzić emotka . Zatem czas przejść do podziemia emotka

Kotek, po pierwsze kontrolę, nie kontrol, błagam!!!emotka Po drugie - ludzie czyście pogłupieli?? emotka emotka
Po trzecie - mamy wolność słowa (przynajmniej tu, na forum, wydaje mi się że mamy), więc każdy może napisać, co uważa. Niekoniecznie pod publikę.
Po czwarte - jak będę miała ochotę kiedyś wrazić kij w mrowisko (a miewam często takie ciągotki), to będę wiedziała, z której strony najlepiej. emotka Nie tylko ja, inni też. emotka

kontrol to ja pisałam z przymrużeniem oka, myślałam, że akurat ten zapis zostanie zrozumiany emotka
3 mietowa, mia, cb656 0

martucha-jk

#6836118 Napisano: 07.01.2022 12:51:48
Po co Wy się tak nakręcacie? Niech każdy robi swoje, ładuje kasę w produkty, wymyśla, tworzy i wygrywa co mu się należy!
Tyle w temacie emotka

daisygirl

#6836121 Napisano: 07.01.2022 13:16:46
martucha-jk napisał(a):

Po co Wy się tak nakręcacie? Niech każdy robi swoje, ładuje kasę w produkty, wymyśla, tworzy i wygrywa co mu się należy!Tyle w temacie emotka

AMEN!

cb656

#6836122 Napisano: 07.01.2022 13:18:51
mia napisał(a):

jak będę miała ochotę kiedyś wrazić kij w mrowisko (a miewam często takie ciągotki), to będę wiedziała, z której strony najlepiej. emotka

emotka Mniam... Już nie mogę się doczekać emotka emotka Oj, cebuś lubi drażnić pracowite mróweczki, oj lubi emotka Zaraz widać po reakcjach, kto zacz i jak świat odbiera. emotka

rufus

#6836167 Napisano: 07.01.2022 17:40:17
W star 1 pytanie będzie przez cały konkurs?
0 0

kalina590

#6836168 Napisano: 07.01.2022 17:42:47
rufus napisał(a):

W star 1 pytanie będzie przez cały konkurs?

Tak  emotka
1 andii 0

rufus

#6836171 Napisano: 07.01.2022 17:46:46
kalina590 napisał(a):

rufus napisał(a):

W star 1 pytanie będzie przez cały konkurs?

Tak  emotka

Niedobrze. emotka

misiapysiamisia

#6836207 Napisano: 07.01.2022 22:12:05
edzia21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Noo zastanawiałam się, czy się przyznawać i jednak moje wątpliwości były słuszne emotka  I tak, jak niektórzy z tego forum też przestanę się udzielać i przyznawać emotka Jestem pomocna, jeśli ktoś mnie o coś pyta, odpowiadam. Lubię ludzi, ktorzy szukają rozwiązań, a nie problemów.A tutaj ewidentnie ktoś tego problemu szuka.
Zwróć uwagę na to, że niektórzy (:D) grając w jednym etapie mogli nie wiedzieć, że w nim zgarną główną i grać dalej. A potem dowiedzieć się o dwóch głównych.
Ograniczeń nie ma... Czy wygrywają nowe nazwiska, nie wiem, u mnie wygrywało zużyte 🤣

Żeby nie było niedomówień...nie mówię, że AVANT blokuje "zużyte dane" - nie, nie nie. Akurat w podwójnym wygrywaniu stało się tak, że nagrodzili zgłoszenia ze "świeżymi" danymi, a zgłoszenia podpisane wcześniej nagradzanymi danymi...nie przypadły im do gustu. Natomiast z "Zimy w Auchan" mam już kilka Samsungów na koncie - wszystkie na "stare" dane emotka

Jesteś moim Guru, gratuluję emotka

...........
Moja skuteczność 1/3 i jestem zadowolona.

edzia21

#6836209 Napisano: 07.01.2022 22:19:49
misiapysiamisia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Noo zastanawiałam się, czy się przyznawać i jednak moje wątpliwości były słuszne emotka  I tak, jak niektórzy z tego forum też przestanę się udzielać i przyznawać emotka Jestem pomocna, jeśli ktoś mnie o coś pyta, odpowiadam. Lubię ludzi, ktorzy szukają rozwiązań, a nie problemów.A tutaj ewidentnie ktoś tego problemu szuka.Zwróć uwagę na to, że niektórzy (:D) grając w jednym etapie mogli nie wiedzieć, że w nim zgarną główną i grać dalej. A potem dowiedzieć się o dwóch głównych.
Ograniczeń nie ma... Czy wygrywają nowe nazwiska, nie wiem, u mnie wygrywało zużyte 🤣

Żeby nie było niedomówień...nie mówię, że AVANT blokuje "zużyte dane" - nie, nie nie. Akurat w podwójnym wygrywaniu stało się tak, że nagrodzili zgłoszenia ze "świeżymi" danymi, a zgłoszenia podpisane wcześniej nagradzanymi danymi...nie przypadły im do gustu. Natomiast z "Zimy w Auchan" mam już kilka Samsungów na koncie - wszystkie na "stare" dane emotka

Jesteś moim Guru, gratuluję emotka

...........
Moja skuteczność 1/3 i jestem zadowolona.

Bez przesady emotka  u mnie czyste farty...pewnie mało osób gra. Jedna nagroda dziennie nie kusi tak, jak ich wielokrotność. 

BTW
serdecznie Ci gratuluję emotka  
mogliby już zacząć rozsyłać nagrody emotka
0 0

onmyown

#6836219 Napisano: 07.01.2022 22:56:33
edzia21 napisał(a):

misiapysiamisia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Noo zastanawiałam się, czy się przyznawać i jednak moje wątpliwości były słuszne emotka  I tak, jak niektórzy z tego forum też przestanę się udzielać i przyznawać emotka Jestem pomocna, jeśli ktoś mnie o coś pyta, odpowiadam. Lubię ludzi, ktorzy szukają rozwiązań, a nie problemów.A tutaj ewidentnie ktoś tego problemu szuka.Zwróć uwagę na to, że niektórzy (:D) grając w jednym etapie mogli nie wiedzieć, że w nim zgarną główną i grać dalej. A potem dowiedzieć się o dwóch głównych.Ograniczeń nie ma... Czy wygrywają nowe nazwiska, nie wiem, u mnie wygrywało zużyte 🤣

Żeby nie było niedomówień...nie mówię, że AVANT blokuje "zużyte dane" - nie, nie nie. Akurat w podwójnym wygrywaniu stało się tak, że nagrodzili zgłoszenia ze "świeżymi" danymi, a zgłoszenia podpisane wcześniej nagradzanymi danymi...nie przypadły im do gustu. Natomiast z "Zimy w Auchan" mam już kilka Samsungów na koncie - wszystkie na "stare" dane emotka

Jesteś moim Guru, gratuluję emotka

...........
Moja skuteczność 1/3 i jestem zadowolona.

Bez przesady emotka  u mnie czyste farty...pewnie mało osób gra. Jedna nagroda dziennie nie kusi tak, jak ich wielokrotność

BTW
serdecznie Ci gratuluję emotka  
mogliby już zacząć rozsyłać nagrody emotka

Stawiałabym jednak na to, że konkurs trwał już prawie 3 tygodnie zanim ktoś zechciał go dodać do bazy
0 0