Reklama na e-Konkursy.info

Avanti

nataszka

#6840506 Napisano: 26.01.2022 14:08:04
Ja w podwójnym i tutaj w cheetosowie wysyłałam po 1 zgł. i totalne 0 🤷, a lubimy się w Avanti w całej reszcie promocyjnych (też zawsze po 1 zgł.), wpadają nagrody wszystkich stopni.Nie mam  jednak spiny, że nic nie wygrywam tutaj teraz, ale jakbym wysyłała z 20, 30 zgł. to byłoby przykro, bo nakład pracy byłby spory... 
emotka
0 0

misiapysiamisia

#6840507 Napisano: 26.01.2022 14:08:08
anaesth napisał(a):

myja napisał(a):

Nie wiem czy też macie takie wrażenie, ale wydaje mi się, że w podwójnym świętowaniu wygrywało dużo więcej osób z forum. Pewnie jeszcze wszystkie maile z czitosów nie poszły, ale biorąc pod uwagę pierwszy etap i tak wydaje mi się, że średnio ze skutecznością... emotka

Generalnie coraz mniej osób chwali się nagrodami, a po ostatniej dyskusji dotyczącej kontroli urzędu skarbowego, to pewnie nieprędko ktoś się pochwali dużą wygraną…

100 jednak można sie pochwalić a i tak ich mało w porównaniu do 500...

myja

#6840509 Napisano: 26.01.2022 14:08:20
anaesth napisał(a):

anaesth napisał(a):

myja napisał(a):

Nie wiem czy też macie takie wrażenie, ale wydaje mi się, że w podwójnym świętowaniu wygrywało dużo więcej osób z forum. Pewnie jeszcze wszystkie maile z czitosów nie poszły, ale biorąc pod uwagę pierwszy etap i tak wydaje mi się, że średnio ze skutecznością... emotka

Generalnie coraz mniej osób chwali się nagrodami, a po ostatniej dyskusji dotyczącej kontroli urzędu skarbowego, to pewnie nieprędko ktoś się pochwali dużą wygraną…

Głównymi może i tak, ale skarbówka stówką by się raczej nie zainteresowała emotka
1 paula9891 0

monisss

#6840512 Napisano: 26.01.2022 14:10:41
ale abstrahując o kwot ect co ma skarbówka do nagród? przecież podatki są od nich odprowadzane? 

misiapysiamisia

#6840514 Napisano: 26.01.2022 14:11:48
giti napisał(a):

hmm moze narazie poszlo tylko z pierwszego dnia, z poniedzialku ? bo dwie osoby co sie wpisaly to w pierwszy dzien zglaszaly..?

Poczekamy na kolejne dane, ja grałam ostatniego dnia....
0 0

anaesth

#6840515 Napisano: 26.01.2022 14:12:59
myja napisał(a):

anaesth napisał(a):

anaesth napisał(a):

myja napisał(a):

Nie wiem czy też macie takie wrażenie, ale wydaje mi się, że w podwójnym świętowaniu wygrywało dużo więcej osób z forum. Pewnie jeszcze wszystkie maile z czitosów nie poszły, ale biorąc pod uwagę pierwszy etap i tak wydaje mi się, że średnio ze skutecznością... emotka

Generalnie coraz mniej osób chwali się nagrodami, a po ostatniej dyskusji dotyczącej kontroli urzędu skarbowego, to pewnie nieprędko ktoś się pochwali dużą wygraną…

Głównymi może i tak, ale skarbówka stówką by się raczej nie zainteresowała emotka

Oj wiem, wiem emotka  Tak sobie marudzę emotka
0 0

assal

#6840516 Napisano: 26.01.2022 14:13:55
Nic skarbówkę nagrody nie interesują. Sama raz o coś zapytałam, to się na mnie jak na kosmitę patrzyli emotka

noemi82

#6840519 Napisano: 26.01.2022 14:16:18
U mnie 1/4. Zgłoszenia z 10, 11, 11, 14. Które wygrało, tego nie wiem.
0 0

myja

#6840521 Napisano: 26.01.2022 14:17:05
Emememe napisał(a):

myja napisał(a):

Nie wiem czy też macie takie wrażenie, ale wydaje mi się, że w podwójnym świętowaniu wygrywało dużo więcej osób z forum. Pewnie jeszcze wszystkie maile z czitosów nie poszły, ale biorąc pod uwagę pierwszy etap i tak wydaje mi się, że średnio ze skutecznością... emotka

Wydaje mi się, że podwójne nie było tak reklamowane jak cheetos. Stąd też większa konkurencja emotka

Eeee no co Ty, podwójne było reklamowane w TV, ciągle widziałam tę reklamę i się wkurzałam po co to tak reklamują emotka
0 0

giti

#6840522 Napisano: 26.01.2022 14:19:18
A kiedy TV z Laysow pojda emotka  bo ja potrrzebuje TV emotka

myja

#6840524 Napisano: 26.01.2022 14:20:49
Emememe napisał(a):

myja napisał(a):

Emememe napisał(a):

myja napisał(a):

Nie wiem czy też macie takie wrażenie, ale wydaje mi się, że w podwójnym świętowaniu wygrywało dużo więcej osób z forum. Pewnie jeszcze wszystkie maile z czitosów nie poszły, ale biorąc pod uwagę pierwszy etap i tak wydaje mi się, że średnio ze skutecznością... emotka

Wydaje mi się, że podwójne nie było tak reklamowane jak cheetos. Stąd też większa konkurencja emotka

Eeee no co Ty, podwójne było reklamowane w TV, ciągle widziałam tę reklamę i się wkurzałam po co to tak reklamują emotka

Ja nie przypominam sobie właśnie abym widziała reklamę podwójnego, a cheetos już kilkukrotnie + dają info o konkursie na opakowaniu  emotka

A to reklamy czitosów nie widziałam emotka
0 0

ladyinred

#6840525 Napisano: 26.01.2022 14:22:48
Hmm ja zapewne nie wygram, ja u Avanti tylko walizki 😂
0 0

martucha-jk

#6840526 Napisano: 26.01.2022 14:23:17
misiapysiamisia napisał(a):

giti napisał(a):

hmm moze narazie poszlo tylko z pierwszego dnia, z poniedzialku ? bo dwie osoby co sie wpisaly to w pierwszy dzien zglaszaly..?

Poczekamy na kolejne dane, ja grałam ostatniego dnia....

Ja mam teraz info za 14.01
1 joan 0

joan

#6840529 Napisano: 26.01.2022 14:29:05
monisss napisał(a):

ale abstrahując o kwot ect co ma skarbówka do nagród? przecież podatki są od nich odprowadzane? 


Coś się komuś pomyliło.

Nagrodami mogą się urzędnicy zainteresować w kontekście coś tam przeciwdziałanie finansowania terroryzmu. Dlatego DUŻE operacje bankowe są sprawdzane.
1 bethan 0

banka-manka

#6840530 Napisano: 26.01.2022 14:31:03
Emememe napisał(a):

myja napisał(a):

Nie wiem czy też macie takie wrażenie, ale wydaje mi się, że w podwójnym świętowaniu wygrywało dużo więcej osób z forum. Pewnie jeszcze wszystkie maile z czitosów nie poszły, ale biorąc pod uwagę pierwszy etap i tak wydaje mi się, że średnio ze skutecznością... emotka

Wydaje mi się, że podwójne nie było tak reklamowane jak cheetos. Stąd też większa konkurencja emotka

Na YT przed filmami (nawet tymi z treningami) co chwile była wyświetlana reklama podwójnego. Podobnie jak w TV.
Z kolei Cheetos nie widziałam nigdzie.
1 myja 0

zezowaty_kot

#6840533 Napisano: 26.01.2022 14:35:55
joan napisał(a):

monisss napisał(a):

ale abstrahując o kwot ect co ma skarbówka do nagród? przecież podatki są od nich odprowadzane? 

Coś się komuś pomyliło.

Nagrodami mogą się urzędnicy zainteresować w kontekście coś tam przeciwdziałanie finansowania terroryzmu. Dlatego DUŻE operacje bankowe są sprawdzane.

W sumie to Avanti sponsoruje terroryzm kulinarny, zmuszając nas do masowego trucia się chipsami emotka
0 0

ktosiek1

#6840537 Napisano: 26.01.2022 14:37:29
A jak postępujecie w Cheetosach po wysłaniu zgłoszenia? Chodzi mi o to, że najpierw wyskakuje tekst bota w stylu dziękuję za zgłoszenie i że bierze udział w konkursie. A potem  pytanie ze jeżeli masz 16 lat i potwierdzisz to możesz zapisać się na newsletter. I jest "potwierdzam" lub "nie potwierdzam". ja tam nic nie klikam i zastanawiam się czy tak naprawdę moje zgłoszenia są brane pod uwagę, bo gdy wchodzę w następnym etapie w bota to on już się do mnie sam z siebie nie odzywa zachęcając do wzięcia udziału w tym etapie. Czyli procedura z pierwszego jakby niezakończona????  w sensie czy wygrał ktoś coś nie klikając na "potwierdzam" lub "nie potwierdzam" ? nie wiem czy to zrozumiałe, ale takie mam rozkminy... emotka
0 0

joan

#6840538 Napisano: 26.01.2022 14:37:50
zezowaty_kot napisał(a):

W sumie to Avanti sponsoruje terroryzm kulinarny, zmuszając nas do masowego trucia się chipsami emotka


Kto je, ten je emotka

ktosiek1 napisał(a):

(...) A potem  pytanie ze jeżeli masz 16 lat i potwierdzisz to możesz zapisać się na newsletter. I jest "potwierdzam" lub "nie potwierdzam". ja tam nic nie klikam i zastanawiam się czy tak naprawdę moje zgłoszenia są brane pod uwagę, (...)


Nie trzeba w to klikać -> wygrałam stówkę olewając ten punkt.
Po prostu klikam w banner "dodaj kolejny kod" i gra rozpoczyna się od nowa.

diabkate

#6840539 Napisano: 26.01.2022 14:37:58
No. Avanti mi dało w I etapie 100zł na otarcie łez po podwójnym i to by było na tyle, jeśli chodzi o naszą wspólną przygodę. emotka

diabkate

#6840541 Napisano: 26.01.2022 14:43:03
ktosiek1 napisał(a):

A jak postępujecie w Cheetosach po wysłaniu zgłoszenia? Chodzi mi o to, że najpierw wyskakuje tekst bota w stylu dziękuję za zgłoszenie i że bierze udział w konkursie. A potem  pytanie ze jeżeli masz 16 lat i potwierdzisz to możesz zapisać się na newsletter. I jest "potwierdzam" lub "nie potwierdzam". ja tam nic nie klikam i zastanawiam się czy tak naprawdę moje zgłoszenia są brane pod uwagę, bo gdy wchodzę w następnym etapie w bota to on już się do mnie sam z siebie nie odzywa zachęcając do wzięcia udziału w tym etapie. Czyli procedura z pierwszego jakby niezakończona????  nie wiem czy to zrozumiałe, ale takie mam rozkminy... emotka

Jak otworzę okno rozmowy, to klikam "kolejne zgłoszenie", potem w odpowiedzi na prośbę bota wpisuję kod, potem klikam "Weź udział w konkursie", następnie "pytanie konkursowe", wysyłam odpowiedź, bot pyta, czy chcę zgłosić czy poprawić, więc klikam "chcę zgłosić" i tyle. Przy pierwszym zgłoszeniu było więcej klikania, bo zgody itd.
1 ktosiek1 0