Reklama na e-Konkursy.info

Avanti

jacu007

#6841127 Napisano: 28.01.2022 19:29:08
Jest 10 nagród a tych którzy twierdzą że mają patent na Avanti pewnie co najmniej dwa razy tyle i nawet gdyby wszyscy napisali tel samo dobre teksty to i tak wygra połowa z nich. Trochę mnie drażni takie gadanie zawsze wygrywam a teraz nic mi nie dali no to foch i narzekanie emotka . A za chwilę jak wygram to nie napiszę że wygrałem bo będą zazdrościć.

paula9891

#6841131 Napisano: 28.01.2022 19:40:09
jacu007 napisał(a):

Jest 10 nagród a tych którzy twierdzą że mają patent na Avanti pewnie co najmniej dwa razy tyle i nawet gdyby wszyscy napisali tel samo dobre teksty to i tak wygra połowa z nich. Trochę mnie drażni takie gadanie zawsze wygrywam a teraz nic mi nie dali no to foch i narzekanie emotka . A za chwilę jak wygram to nie napiszę że wygrałem bo będą zazdrościć.

10 nagród ok, ale w Cheetos jest 110 tygodniowo emotka
Trzeba grać dalej i się przekonać co wygrywa emotka
0 0

madllen

#6841132 Napisano: 28.01.2022 19:55:42
jacu007 napisał(a):

Jest 10 nagród a tych którzy twierdzą że mają patent na Avanti pewnie co najmniej dwa razy tyle i nawet gdyby wszyscy napisali tel samo dobre teksty to i tak wygra połowa z nich. Trochę mnie drażni takie gadanie zawsze wygrywam a teraz nic mi nie dali no to foch i narzekanie emotka . A za chwilę jak wygram to nie napiszę że wygrałem bo będą zazdrościć.

W pełni się zgadzam. Od skrajności w skrajność. Jak edzia21 napisała to jest konkurs i wygrywają najlepsze pracę i trudno aby nagrodzili każdego ale też dziwie się bardzo osobom, które uważają, że powinny mieć monopol na wygrywanie w tej agencji.  emotka   Grających jest dużo, w tym sporo piszących dobrze, swoją drogą grono grających też coraz większe. Dla jasności  Avanti  mojej twórczości nie nagradza ale też nie ma do nich o to pretensji..  emotka   Może kiedyś się polubimy a może nie. Czas pokaże. 
0 0

oset

#6841133 Napisano: 28.01.2022 19:56:13
edzia21 napisał(a):

oset napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Hmm. U mnie 2 główne i 4x500 w podwójnym.A teraz nagle ani 100 zł w cheetos. W star nic. Lay's dwa baaardzo dobre zgłoszenia i nic.Ban na nazwisko? Losowanie? Czy może ja nagle nie potrafię pisać? Nie wiem emotka Jeszcze w 1 etapie cheetos wzięłam to na klatę i myślę sobie dobra... Może teksty nie były super. Ale w drugim etapie już nie miałam sobie nic do zarzucenia i dalej zero emotka
No cóż. Trzeba grać dalej. emotka

Sporo emotka
A co mają powiedzieć osoby, które nic nie wygrały? Mam bana ze względu na moje nazwisko? Kiedyś tylko wygrałam w Lays jakiś komin i tyle. A może trzeba zacząć grać na słupa. Multum paczek kupionych a zero wygranych u Avanti. Daliby cokolwiek, bo odniechciewa się brać udziału w jakimkolwiek konkursie u nich. 

Przecież to nie jest jakiś CARITAS, żeby dawać każdemu. W teorii wygrywają najlepsze prace - jest to KONKURS. Zgłoszeń jest multum, więc raczej ciężko wymagać...żeby wszystkich nagradzali. Zamiast się dołować - odpuść, poszukaj "porozumienia" w konkursach innych agencji emotka  

Wiem, że nie Caritas. Jasna sprawa. Tylko demotywuje mnie to kupowanie i potem nicniewygrywanie zwłaszcza, że Avanti organizuje ostatnio bardzo dużo konkursów i co by nie napisać to nic. 
0 0

mama2006

#6841135 Napisano: 28.01.2022 20:03:37
bibeck napisał(a):

A czy dzisiaj ktoś dostał jakiś przelew z "podwójnego" ?

ja czekam na przelew z 5 etapu, liczyłam że może dziś przyjdzie ale niestety
0 0

mamimamu

#6841141 Napisano: 28.01.2022 20:39:08
Ale miło!
- w reg dla filmy/Lays jest zapis:
"... Organizator jest zobowiązany do zwrotu dowodu zakupu Uczestnikowi, o ile Uczestnik prześle Organizatorowi zaadresowaną kopertę ze znaczkiem pozwalającym na nadanie przesyłki rejestrowanej na wskazany adres.
Organizator zobowiązany jest do nadania przesyłki z dowodem zakupu niezwłocznie, nie później niż do dnia
25.04.2022 roku".

Czytałam na forum, że niektórzy z Was mieli taką potrzebę, żeby odzyskać paragon (i agencja nie miała z tym problemu) i miło, że takie rozwiązanie zostało wskazane w regulaminie, bo nie tylko rozwiewa wątpliwości, ale i daje podstawę do dochodzenia swoich praw w tym aspekcie  emotka  z tym drugim może popłynęłam, ale nie zmienia to faktu, że agencja wychodzi naprzeciw konkursowiczowi emotka

Jeśli już to gdzieś było, to sorki za zaśmiecanie wątku emotka

montezuma

#6841188 Napisano: 29.01.2022 09:16:05
Filmy z Lays

"Sprzedażą promocyjną objęte są dystrybuowane przez Frito Lay Poland sp. z o.o. i oferowane przez sklepy detaliczne produkty marki Lay’s (wszystkie dostępne opakowania/gramatury i warianty smakowe), zwane dalej łącznie „Produktami Promocyjnymi”."

Niby wszystko jasne emotka
Ale - kupujecie te najmniejsze paczuszki, dostępne np w Żabce, te BEZ banderoli konkursowej?
Wiem, że tam nie ma jakiegokolwiek kodu, jak w cheetos... 
0 0

agnesse

#6841208 Napisano: 29.01.2022 11:22:45
montezuma napisał(a):

Filmy z Lays"Sprzedażą promocyjną objęte są dystrybuowane przez Frito Lay Poland sp. z o.o. i oferowane przez sklepy detaliczne produkty marki Lay’s (wszystkie dostępne opakowania/gramatury i warianty smakowe), zwane dalej łącznie „Produktami Promocyjnymi”."

Niby wszystko jasne emotka
Ale - kupujecie te najmniejsze paczuszki, dostępne np w Żabce, te BEZ banderoli konkursowej?
Wiem, że tam nie ma jakiegokolwiek kodu, jak w cheetos... 

Haha, rzeczywiście banderola robi swoje 😊 Ostatnio kupowałam z nią, ale też mniejszych wersji nie było akurat w sklepie. Nie wiem, co bym wtedy wybrała, gdybym miała do wyboru… A jest przecież wyraźnie napisane o dowolnym opakowaniu. W dodatku, jak się wejdzie w „zakupiony produkt promocyjny” w formularzu odbioru kodu to jest opcja 40g do wyboru.Może następnym razem kupię mniejsze? Bo po co przepłacać?  emotka
1 montezuma 0

montezuma

#6841212 Napisano: 29.01.2022 12:09:05
agnesse - dzięki 😀
Rozwialaś ostatecznie moje wątpliwości 😉 - tą wzmianką o kodzie do Canal+
1 agnesse 0

martucha-jk

#6841226 Napisano: 29.01.2022 13:14:39
mamimamu napisał(a):

Ale miło! - w reg dla filmy/Lays jest zapis:
"... Organizator jest zobowiązany do zwrotu dowodu zakupu Uczestnikowi, o ile Uczestnik prześle Organizatorowi zaadresowaną kopertę ze znaczkiem pozwalającym na nadanie przesyłki rejestrowanej na wskazany adres.
Organizator zobowiązany jest do nadania przesyłki z dowodem zakupu niezwłocznie, nie później niż do dnia
25.04.2022 roku".

Czytałam na forum, że niektórzy z Was mieli taką potrzebę, żeby odzyskać paragon (i agencja nie miała z tym problemu) i miło, że takie rozwiązanie zostało wskazane w regulaminie, bo nie tylko rozwiewa wątpliwości, ale i daje podstawę do dochodzenia swoich praw w tym aspekcie  emotka  z tym drugim może popłynęłam, ale nie zmienia to faktu, że agencja wychodzi naprzeciw konkursowiczowi emotka

Jeśli już to gdzieś było, to sorki za zaśmiecanie wątku emotka

Za to między innymi lubię Avanti, że mi zawsze odsyła paragony emotka
0 0

deva

#6841371 Napisano: 30.01.2022 15:05:08
Dostaliście przelew 500 z VI etapu świętowania? U mnie nie ma
0 0

rufus

#6841377 Napisano: 30.01.2022 16:50:22
Co do wygranych tekstów... że są tymi najlepszymi perełkami to, to jest bardzo subiektywne zdanie.. Ile ludzi tyle opinii..  emotka

Jeśli ja pracowałbym w takiej agencji to na pewno nie chciałoby mi się czytać wszystkich wypocin, kilkuset-kilku tysięcy zgłoszeń i jeszcze jak to jest w regulaminie, jakiejś skali oceniania.. a tym bardziej przy tej ilości konkursów, które organizują - zbyt monotonne i czasochłonne a z pewnością mają też inne zajęcia niż konkursy i czytanie tego wszystkiego... emotka

Moim zdaniem losują jakąś pulę i z tego wybierają, albo jądą wg całej listy zgłoszeń od góry do dołu i biorą to co wpadnie w oko a i przy okazji jest *zjadliwe*
Także moim zdaniem jak i przy loteriach trzeba mieć mimo wszystko trochę szczęścia i gdybym osobiście wygrał jakąś główną, to nie wpadałbym w samo zachwyt i i nie uważał że to moje było THeeE BEeeST.  emotka  

Monika11

#6841378 Napisano: 30.01.2022 16:53:54
deva napisał(a):

Dostaliście przelew 500 z VI etapu świętowania? U mnie nie ma

z 5 czekam emotka
1 deva 0

cb656

#6841381 Napisano: 30.01.2022 17:40:21
rufus napisał(a):

emotka Jeśli ja pracowałbym w takiej agencji to na pewno nie chciałoby mi się czytać wszystkich wypocin, kilkuset-kilku tysięcy zgłoszeń i jeszcze jak to jest w regulaminie, jakiejś skali oceniania.. a tym bardziej przy tej ilości konkursów, które organizują - zbyt monotonne i czasochłonne...

I ta postawa zapewne wyjaśnia doszczętnie, dlaczego jednak w takiej agencji NIE pracujesz... emotka

rufus

#6841383 Napisano: 30.01.2022 17:43:38
cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):

emotka Jeśli ja pracowałbym w takiej agencji to na pewno nie chciałoby mi się czytać wszystkich wypocin, kilkuset-kilku tysięcy zgłoszeń i jeszcze jak to jest w regulaminie, jakiejś skali oceniania.. a tym bardziej przy tej ilości konkursów, które organizują - zbyt monotonne i czasochłonne...

I ta postawa zapewne wyjaśnia doszczętnie, dlaczego jednak w takiej agencji NIE pracujesz... emotka

A może po prostu dlatego, że to nie moja branża?  emotka

cb656

#6841384 Napisano: 30.01.2022 17:45:22
rufus napisał(a):

cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):

emotka Jeśli ja pracowałbym w takiej agencji to na pewno nie chciałoby mi się czytać wszystkich wypocin, kilkuset-kilku tysięcy zgłoszeń i jeszcze jak to jest w regulaminie, jakiejś skali oceniania.. a tym bardziej przy tej ilości konkursów, które organizują - zbyt monotonne i czasochłonne...

I ta postawa zapewne wyjaśnia doszczętnie, dlaczego jednak w takiej agencji NIE pracujesz... emotka

A może po prostu dlatego, że to nie moja branża?  emotka

Między jednym, a drugim widzę związek. emotka emotka
1 bethan 0

rufus

#6841385 Napisano: 30.01.2022 17:49:10
cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):

cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):

emotka Jeśli ja pracowałbym w takiej agencji to na pewno nie chciałoby mi się czytać wszystkich wypocin, kilkuset-kilku tysięcy zgłoszeń i jeszcze jak to jest w regulaminie, jakiejś skali oceniania.. a tym bardziej przy tej ilości konkursów, które organizują - zbyt monotonne i czasochłonne...

I ta postawa zapewne wyjaśnia doszczętnie, dlaczego jednak w takiej agencji NIE pracujesz... emotka

A może po prostu dlatego, że to nie moja branża?  emotka

Między jednym, a drugim widzę związek. emotka emotka

Gratulacje. emotka
1 peppa7 0

simonapp

#6841406 Napisano: 30.01.2022 20:55:29
mampytanie napisał(a):

marzenier napisał(a):

A ja jestem coraz bliżej wiary w to,że Avanti lekko przyblokowywuje za często wygrywające nazwiska...Nie twierdzę,że dożywotnio ale tak,na jakiś czas,coby się w d...ie nie poprzewracało,od tego nagrodowego dobrobytu emotka  .oczywiście,to tylko moje twierdzenie i nie mam na to twardych dowodów,ani nawet nie mam jak tego na 100% sprawdzić,tak tylko "głośno tu pisze" 

Może emotka  Chociaż ja akurat w to wątpię, bo wróciłam do konkursów w październiku zeszłego roku i tylko raz wygrałam. Fakt, w przeszłości kilka wygranych u nich miałam i to w niedalekich odstępach czasowych. Natomiast Smolar - co innego, myślę, że mnie zablokowali, bo od momentu, jak zgłosiłam zły paragon i była negatywna weryfikacja kilka lat temu, nic nie wpadło. Pewnie trafiłam na jakąś listę tych, co to niepotrzebnie zawracają „cztery litery”, tworząc im tylko dodatkowe rezerwy emotka J

Jestem raczej okazjonalnym, ale wieloletnim  graczem. Nie mam czasu, tak jak Wy udzielać się na Forum. Praca, dom, pochłaniają mnie całkowicie.
Avanti wzbudza wiele pozytywnych emocji u mnie, ale również jak obserwuję również na Forum. 
Wiele osób chwali się wygranymi, nawet głównymi, są publikowane listy zwycięzców. Jasne zasady, pełne zabezpieczenie uczciwości wprowadzanych paragonów.
A i u mnie od czasu do czasu coś wpadnie. 
Przeciwieństwo to Smolar, kusi ogromnymi nagrodami, więc też coś wyślę. Nic, zero, o ile nagrodę 20 zł za cały 2021 dla całego gospodarstwa można nazwać wygraną.
1 cb656 0

notta

#6841411 Napisano: 30.01.2022 21:05:10
Weronikatga napisał(a):

mampytanie napisał(a):

marzenier napisał(a):

A ja jestem coraz bliżej wiary w to,że Avanti lekko przyblokowywuje za często wygrywające nazwiska...Nie twierdzę,że dożywotnio ale tak,na jakiś czas,coby się w d...ie nie poprzewracało,od tego nagrodowego dobrobytu emotka  .oczywiście,to tylko moje twierdzenie i nie mam na to twardych dowodów,ani nawet nie mam jak tego na 100% sprawdzić,tak tylko "głośno tu pisze" 

Może emotka  Chociaż ja akurat w to wątpię, bo wróciłam do konkursów w październiku zeszłego roku i tylko raz wygrałam. Fakt, w przeszłości kilka wygranych u nich miałam i to w niedalekich odstępach czasowych. Natomiast Smolar - co innego, myślę, że mnie zablokowali, bo od momentu, jak zgłosiłam zły paragon i była negatywna weryfikacja kilka lat temu, nic nie wpadło. Pewnie trafiłam na jakąś listę tych, co to niepotrzebnie zawracają „cztery litery”, tworząc im tylko dodatkowe rezerwy emotka J

Jestem raczej okazjonalnym, ale wieloletnim  graczem. Nie mam czasu, tak jak Wy udzielać się na Forum. Praca, dom, pochłaniają mnie całkowicie. Avanti wzbudza wiele pozytywnych emocji u mnie, ale również jak obserwuję również na Forum. 
Wiele osób chwali się wygranymi, nawet głównymi, są publikowane listy zwycięzców. Jasne zasady, pełne zabezpieczenie uczciwości wprowadzanych paragonów.
A i u mnie od czasu do czasu coś wpadnie. 
Przeciwieństwo to Smolar, kusi ogromnymi nagrodami, więc też coś wyślę. Nic, zero, o ile nagrodę 20 zł za cały 2021 dla całego gospodarstwa można nazwać wygraną.

bo moim zdaniem nie ma co porównywać stylu pisania do smolara a do avanti. Dla mnie to dwie zupełnie inne bajki emotka

apoccalipsa

#6841451 Napisano: 31.01.2022 09:47:43
agicho napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

agicho napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

emi napisał(a):

Czy za V etap podwójnego poszła już kasa emotka emotka

dostałam 1 przelew w zeszły piątek za VI etap a powinnam 2 nie dostałam przelewu za IV etap... 

w ubiegły piątek rozsyłali właśnie za IV etap bo tylko tam wygrana miałam. Skąd przekonanie że za VI etap skoro nawet w tytule nie jest napisane(?)

z tego prostego powodu że wygrałam w VI etapie emotka Może 

Może właśnie zależy od szybkości dostarczenia listu do agencji.bo ja tylko w czwartym mam wygrana i dostałam tydzień temu więc widocznie nie weryfikują  turami a kolejnością dostarczonych dokumentów.

ja odsyłałam od razu a nie mam za 4 etap więc raczej nie 
1 emi 0