Reklama na e-Konkursy.info

Avanti

margobb

#6866082 Napisano: 22.06.2022 12:35:11
monisss napisał(a):

nie wszyscy jeszcze dostali przelewy z Kibiców Pepsi? 

Ja jeszcze nie mam.
1 monisss 0

ReneK

#6866111 Napisano: 22.06.2022 13:53:00
margobb napisał(a):

monisss napisał(a):

nie wszyscy jeszcze dostali przelewy z Kibiców Pepsi? 

Ja jeszcze nie mam.

I ja! emotka
0 0

domika

#6866112 Napisano: 22.06.2022 13:53:28
ReneK napisał(a):

margobb napisał(a):

monisss napisał(a):

nie wszyscy jeszcze dostali przelewy z Kibiców Pepsi? 

Ja jeszcze nie mam.

I ja! emotka

i ja emotka
1 monisss 0

rufus

#6866118 Napisano: 22.06.2022 14:25:40
A czy w ogole ruszyli z przelewami?
0 0

onlyrybka

#6866130 Napisano: 22.06.2022 15:21:24
rufus napisał(a):

A czy w ogole ruszyli z przelewami?

Tak emotka
2 monisss, rufus 0

marzenier

#6869058 Napisano: 08.07.2022 13:17:29
https://letnieduety.pl/#formularz
Coś nowego szykują.
Ale jakoś tak mało nagród jak na Avanti emotka
i znowu zakupy za 15 zł emotka  
Może ktoś dodać do bazy jeśli chce.
0 0

incendio12

#6869061 Napisano: 08.07.2022 13:36:34
marzenier napisał(a):

https://letnieduety.pl/#formularz
Coś nowego szykują.
Ale jakoś tak mało nagród jak na Avanti emotka
i znowu zakupy za 15 zł emotka  
Może ktoś dodać do bazy jeśli chce.

Trochę żenada moim zdaniem, szczególnie jak na Avanti.. Zakupy za 15 zł, 30 nagród, w tym 20 nagród to koce i koszyki emotka   Chyba na podwójnym świętowaniu, Cheetosowych zwierzakach i telewizorach sponsorzy stracili za dużo kasyemotka  i teraz starają się odrobić, myśląc, że ludzie się rzuca na zakupy za 15 zł i 10 rowerów emotka  

notta

#6869154 Napisano: 08.07.2022 19:14:38
incendio12 napisał(a):

marzenier napisał(a):

https://letnieduety.pl/#formularz
Coś nowego szykują.
Ale jakoś tak mało nagród jak na Avanti emotka
i znowu zakupy za 15 zł emotka  
Może ktoś dodać do bazy jeśli chce.

Trochę żenada moim zdaniem, szczególnie jak na Avanti.. Zakupy za 15 zł, 30 nagród, w tym 20 nagród to koce i koszyki emotka   Chyba na podwójnym świętowaniu, Cheetosowych zwierzakach i telewizorach sponsorzy stracili za dużo kasyemotka  i teraz starają się odrobić, myśląc, że ludzie się rzuca na zakupy za 15 zł i 10 rowerów emotka  

I tak będzie ogrom zgłoszeń. Ci co wiedzą jak się wstrzelić w Avanti, to zagrają pewnie na kilka zgłoszeń emotka

adamo86

#6870183 Napisano: 14.07.2022 09:03:56

rufus

#6870208 Napisano: 14.07.2022 11:31:19
Ciagle tylko 15 15 15 zl... zrobiliby jakas loterie w koncu np z kodami w paczce. emotka
1 Agulina 0

adamo86

#6870209 Napisano: 14.07.2022 11:34:34
rufus napisał(a):

Ciagle tylko 15 15 15 zl... zrobiliby jakas loterie w koncu np z kodami w paczce. emotka

Tylko nie to! Bo będzie trzeba jeść zawartość 🙈

maverick

#6870210 Napisano: 14.07.2022 11:34:40
rufus napisał(a):

Ciagle tylko 15 15 15 zl... zrobiliby jakas loterie w koncu np z kodami w paczce. emotka

Zrobią...daj tylko czas inflacji, gdy 1 paczka będzie kosztować 14.99zł/szt emotka

visserarthur

#6870581 Napisano: 16.07.2022 16:03:51
W Avanti pracują chyba niesympatyczni ludzie... Dzwoni wczoraj do kuzyna babka, że w liście umieścił karteczkę, aby odesłali mu z nagrodą paragon. Pani stwierdziła, że trzeba zamieścić kopertę ze znaczkiem, to jej mówi, że teraz nie ma możliwości na poczcie, aby kupić znaczek na polecony, bo są naklejki, to uznała, ze naklejkę można kupić (może i firmy mogą, tak samo, jak dostawały kiedyś naklejki na polecony, żeby później na poczcie nie trzeba było kleić). Finalnie uznała, że dla nich to problem, bo u nich dużo ludzi pracuje. ile? 100?... No tak, najlepiej agencji nie robić problemów, ale oni nam tak. Straszny ton ta kobieta miała.
0 1 cb656

monisss

#6870591 Napisano: 16.07.2022 16:37:48
visserarthur napisał(a):

W Avanti pracują chyba niesympatyczni ludzie... Dzwoni wczoraj do kuzyna babka, że w liście umieścił karteczkę, aby odesłali mu z nagrodą paragon. Pani stwierdziła, że trzeba zamieścić kopertę ze znaczkiem, to jej mówi, że teraz nie ma możliwości na poczcie, aby kupić znaczek na polecony, bo są naklejki, to uznała, ze naklejkę można kupić (może i firmy mogą, tak samo, jak dostawały kiedyś naklejki na polecony, żeby później na poczcie nie trzeba było kleić). Finalnie uznała, że dla nich to problem, bo u nich dużo ludzi pracuje. ile? 100?... No tak, najlepiej agencji nie robić problemów, ale oni nam tak. Straszny ton ta kobieta miała.

W Avanti pracują najfajniejsi ludzie jakich poznałam.... gdy miałam taka potrzebę dałam znaczek i odesłali bez problemów....

visserarthur

#6870600 Napisano: 16.07.2022 17:54:30
monisss napisał(a):

visserarthur napisał(a):

W Avanti pracują chyba niesympatyczni ludzie... Dzwoni wczoraj do kuzyna babka, że w liście umieścił karteczkę, aby odesłali mu z nagrodą paragon. Pani stwierdziła, że trzeba zamieścić kopertę ze znaczkiem, to jej mówi, że teraz nie ma możliwości na poczcie, aby kupić znaczek na polecony, bo są naklejki, to uznała, ze naklejkę można kupić (może i firmy mogą, tak samo, jak dostawały kiedyś naklejki na polecony, żeby później na poczcie nie trzeba było kleić). Finalnie uznała, że dla nich to problem, bo u nich dużo ludzi pracuje. ile? 100?... No tak, najlepiej agencji nie robić problemów, ale oni nam tak. Straszny ton ta kobieta miała.

W Avanti pracują najfajniejsi ludzie jakich poznałam.... gdy miałam taka potrzebę dałam znaczek i odesłali bez problemów....

No jak była taka możliwość, to można było znaczek dać...
0 1 cb656

aleksandra008

#6870613 Napisano: 16.07.2022 18:59:02
visserarthur napisał(a):

W Avanti pracują chyba niesympatyczni ludzie... Dzwoni wczoraj do kuzyna babka, że w liście umieścił karteczkę, aby odesłali mu z nagrodą paragon. Pani stwierdziła, że trzeba zamieścić kopertę ze znaczkiem, to jej mówi, że teraz nie ma możliwości na poczcie, aby kupić znaczek na polecony, bo są naklejki, to uznała, ze naklejkę można kupić (może i firmy mogą, tak samo, jak dostawały kiedyś naklejki na polecony, żeby później na poczcie nie trzeba było kleić). Finalnie uznała, że dla nich to problem, bo u nich dużo ludzi pracuje. ile? 100?... No tak, najlepiej agencji nie robić problemów, ale oni nam tak. Straszny ton ta kobieta miała.

mi odesłali bo dałam ze znaczkiem. po co ci polecony?
1 cb656 0

cb656

#6870614 Napisano: 16.07.2022 19:20:23
visserarthur napisał(a):

...Pani stwierdziła, że trzeba zamieścić kopertę ze znaczkiem, to jej mówi, że teraz nie ma możliwości na poczcie, aby kupić znaczek na polecony, bo są naklejki, to uznała, ze naklejkę można kupić (może i firmy mogą, tak samo, jak dostawały kiedyś naklejki na polecony, żeby później na poczcie nie trzeba było kleić). Finalnie uznała, że dla nich to problem, bo u nich dużo ludzi pracuje. ile? 100?... No tak, najlepiej agencji nie robić problemów, ale oni nam tak. Straszny ton ta kobieta miała.

Masakra. malkontencisz NA SIŁĘ  waść i tyle. emotka
0 0

visserarthur

#6870615 Napisano: 16.07.2022 19:22:23
aleksandra008 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

W Avanti pracują chyba niesympatyczni ludzie... Dzwoni wczoraj do kuzyna babka, że w liście umieścił karteczkę, aby odesłali mu z nagrodą paragon. Pani stwierdziła, że trzeba zamieścić kopertę ze znaczkiem, to jej mówi, że teraz nie ma możliwości na poczcie, aby kupić znaczek na polecony, bo są naklejki, to uznała, ze naklejkę można kupić (może i firmy mogą, tak samo, jak dostawały kiedyś naklejki na polecony, żeby później na poczcie nie trzeba było kleić). Finalnie uznała, że dla nich to problem, bo u nich dużo ludzi pracuje. ile? 100?... No tak, najlepiej agencji nie robić problemów, ale oni nam tak. Straszny ton ta kobieta miała.

mi odesłali bo dałam ze znaczkiem. po co ci polecony?

A po co wysyła się poleconym... żeby mieć dowód nadania, żeby dostać odszkodowanie... Dziwne pytanie... Paragon do ważnej wygranej też wysyłasz zwykłym listem...?
0 0

visserarthur

#6870617 Napisano: 16.07.2022 19:26:50
cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

...Pani stwierdziła, że trzeba zamieścić kopertę ze znaczkiem, to jej mówi, że teraz nie ma możliwości na poczcie, aby kupić znaczek na polecony, bo są naklejki, to uznała, ze naklejkę można kupić (może i firmy mogą, tak samo, jak dostawały kiedyś naklejki na polecony, żeby później na poczcie nie trzeba było kleić). Finalnie uznała, że dla nich to problem, bo u nich dużo ludzi pracuje. ile? 100?... No tak, najlepiej agencji nie robić problemów, ale oni nam tak. Straszny ton ta kobieta miała.

Masakra. malkontencisz NA SIŁĘ  waść i tyle. emotka

Przyganiał forumowy kocioł garnkowi... Zaraz się dowiem, że nikt nigdy nie prosił o zwrot paragonu, no i wszyscy wysyłają zwykłym listem dokumenty do wygranej emotka
0 0

aleksandra008

#6870619 Napisano: 16.07.2022 19:29:22
visserarthur napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

W Avanti pracują chyba niesympatyczni ludzie... Dzwoni wczoraj do kuzyna babka, że w liście umieścił karteczkę, aby odesłali mu z nagrodą paragon. Pani stwierdziła, że trzeba zamieścić kopertę ze znaczkiem, to jej mówi, że teraz nie ma możliwości na poczcie, aby kupić znaczek na polecony, bo są naklejki, to uznała, ze naklejkę można kupić (może i firmy mogą, tak samo, jak dostawały kiedyś naklejki na polecony, żeby później na poczcie nie trzeba było kleić). Finalnie uznała, że dla nich to problem, bo u nich dużo ludzi pracuje. ile? 100?... No tak, najlepiej agencji nie robić problemów, ale oni nam tak. Straszny ton ta kobieta miała.

mi odesłali bo dałam ze znaczkiem. po co ci polecony?

A po co wysyła się poleconym... żeby mieć dowód nadania, żeby dostać odszkodowanie... Dziwne pytanie... Paragon do ważnej wygranej też wysyłasz zwykłym listem...?

nie ale to z wygraną. zakładam że odsyłany paragon jest dopiero z potencjalną wygraną. Teoretycznie jak masz dwie wygrane na jednym paragonie to chyba nie muszą Ci go odsyłać. W końcu mogą sobie zatrzymać paragon jeśli chcesz od nich nagrodę i go zarchiwizować.