Reklama na e-Konkursy.info

Avanti

visserarthur

#6870621 Napisano: 16.07.2022 19:37:27
aleksandra008 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

W Avanti pracują chyba niesympatyczni ludzie... Dzwoni wczoraj do kuzyna babka, że w liście umieścił karteczkę, aby odesłali mu z nagrodą paragon. Pani stwierdziła, że trzeba zamieścić kopertę ze znaczkiem, to jej mówi, że teraz nie ma możliwości na poczcie, aby kupić znaczek na polecony, bo są naklejki, to uznała, ze naklejkę można kupić (może i firmy mogą, tak samo, jak dostawały kiedyś naklejki na polecony, żeby później na poczcie nie trzeba było kleić). Finalnie uznała, że dla nich to problem, bo u nich dużo ludzi pracuje. ile? 100?... No tak, najlepiej agencji nie robić problemów, ale oni nam tak. Straszny ton ta kobieta miała.

mi odesłali bo dałam ze znaczkiem. po co ci polecony?

A po co wysyła się poleconym... żeby mieć dowód nadania, żeby dostać odszkodowanie... Dziwne pytanie... Paragon do ważnej wygranej też wysyłasz zwykłym listem...?

nie ale to z wygraną. zakładam że odsyłany paragon jest dopiero z potencjalną wygraną. Teoretycznie jak masz dwie wygrane na jednym paragonie to chyba nie muszą Ci go odsyłać. W końcu mogą sobie zatrzymać paragon jeśli chcesz od nich nagrodę i go zarchiwizować.

Nic z tego. Sami dopuścili możliwość zwrotu i w formie, o której napisałem wyżej (na Twoje "po co ci polecony"), a forma w dzisiejszych czasach już możliwa nie jest... "Organizator jest zobowiązany do zwrotu Dowodu Zakupu Uczestnikowi, o ile Uczestnik prześle Organizatorowi zaadresowaną kopertę ze znaczkiem pozwalającym na nadanie przesyłki rejestrowanej na wskazany adres."

Malkontent niech dalej malkontenci, bo zawsze taki przepisowy, a tutaj wrzucił swoje grosze...
0 1 cb656

cb656

#6870623 Napisano: 16.07.2022 19:40:33
visserarthur napisał(a):

Przyganiał forumowy kocioł garnkowi... Zaraz się dowiem, że nikt nigdy nie prosił o zwrot paragonu, no i wszyscy wysyłają zwykłym listem dokumenty do wygranej emotka

Ple, ple, ple... emotka emotka Nudzisz, gościu... emotka
0 0

visserarthur

#6870624 Napisano: 16.07.2022 19:43:39
cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Przyganiał forumowy kocioł garnkowi... Zaraz się dowiem, że nikt nigdy nie prosił o zwrot paragonu, no i wszyscy wysyłają zwykłym listem dokumenty do wygranej emotka

Ple, ple, ple... emotka emotka Nudzisz, gościu... emotka

Uuu, cb656 mowę odjęło, a to chyba rzadkość... (do nudzenia, się nie odniosę, bo forumowych badań na ten temat nie było, to jedynie jakaś pojedyncza (nie twierdzę, że jedyna) opinia)
0 1 cb656

cb656

#6870626 Napisano: 16.07.2022 20:06:52
visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

(do nudzenia się nie odniosę, bo forumowych badań na ten temat nie było, to jedynie jakaś pojedyncza (nie twierdzę, że jedyna) opinia)

emotka TA reakcją utwierdzasz jeno  w przekonaniu, żeś banalny, przewidywalny i nudny po prostu... emotka

assal

#6870630 Napisano: 16.07.2022 20:30:15
Za zagubiony polecony odszkodowanie dostaje nadawca, nie adresat. 
I nadawca musi o to odszkodowanie wystąpić emotka  
 

   
1 cb656 0

rare85

#6870638 Napisano: 16.07.2022 22:34:19
visserarthur napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

W Avanti pracują chyba niesympatyczni ludzie... Dzwoni wczoraj do kuzyna babka, że w liście umieścił karteczkę, aby odesłali mu z nagrodą paragon. Pani stwierdziła, że trzeba zamieścić kopertę ze znaczkiem, to jej mówi, że teraz nie ma możliwości na poczcie, aby kupić znaczek na polecony, bo są naklejki, to uznała, ze naklejkę można kupić (może i firmy mogą, tak samo, jak dostawały kiedyś naklejki na polecony, żeby później na poczcie nie trzeba było kleić). Finalnie uznała, że dla nich to problem, bo u nich dużo ludzi pracuje. ile? 100?... No tak, najlepiej agencji nie robić problemów, ale oni nam tak. Straszny ton ta kobieta miała.

mi odesłali bo dałam ze znaczkiem. po co ci polecony?

A po co wysyła się poleconym... żeby mieć dowód nadania, żeby dostać odszkodowanie... Dziwne pytanie... Paragon do ważnej wygranej też wysyłasz zwykłym listem...?

nie ale to z wygraną. zakładam że odsyłany paragon jest dopiero z potencjalną wygraną. Teoretycznie jak masz dwie wygrane na jednym paragonie to chyba nie muszą Ci go odsyłać. W końcu mogą sobie zatrzymać paragon jeśli chcesz od nich nagrodę i go zarchiwizować.

Nic z tego. Sami dopuścili możliwość zwrotu i w formie, o której napisałem wyżej (na Twoje "po co ci polecony"), a forma w dzisiejszych czasach już możliwa nie jest... "Organizator jest zobowiązany do zwrotu Dowodu Zakupu Uczestnikowi, o ile Uczestnik prześle Organizatorowi zaadresowaną kopertę ze znaczkiem pozwalającym na nadanie przesyłki rejestrowanej na wskazany adres."

Malkontent niech dalej malkontenci, bo zawsze taki przepisowy, a tutaj wrzucił swoje grosze...

Jest. Można kupić taki znaczek online, jako polecony priorytetowy. Wydrukowałam bezpośrednio na kopercie (można na kartce, wyciąć i nakleić), dołączyłam prośbę o odesłanie paragonu, kopertę zaadresowałam, paragon dostałam. Funkcjonuje to już jakiś czas. To tak jakby ktoś chciał w przyszłości skorzystać emotka

https://www.envel...pp/#/wybierz-znaczek

visserarthur

#6870641 Napisano: 16.07.2022 22:50:50
rare85 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

W Avanti pracują chyba niesympatyczni ludzie... Dzwoni wczoraj do kuzyna babka, że w liście umieścił karteczkę, aby odesłali mu z nagrodą paragon. Pani stwierdziła, że trzeba zamieścić kopertę ze znaczkiem, to jej mówi, że teraz nie ma możliwości na poczcie, aby kupić znaczek na polecony, bo są naklejki, to uznała, ze naklejkę można kupić (może i firmy mogą, tak samo, jak dostawały kiedyś naklejki na polecony, żeby później na poczcie nie trzeba było kleić). Finalnie uznała, że dla nich to problem, bo u nich dużo ludzi pracuje. ile? 100?... No tak, najlepiej agencji nie robić problemów, ale oni nam tak. Straszny ton ta kobieta miała.

mi odesłali bo dałam ze znaczkiem. po co ci polecony?

A po co wysyła się poleconym... żeby mieć dowód nadania, żeby dostać odszkodowanie... Dziwne pytanie... Paragon do ważnej wygranej też wysyłasz zwykłym listem...?

nie ale to z wygraną. zakładam że odsyłany paragon jest dopiero z potencjalną wygraną. Teoretycznie jak masz dwie wygrane na jednym paragonie to chyba nie muszą Ci go odsyłać. W końcu mogą sobie zatrzymać paragon jeśli chcesz od nich nagrodę i go zarchiwizować.

Nic z tego. Sami dopuścili możliwość zwrotu i w formie, o której napisałem wyżej (na Twoje "po co ci polecony"), a forma w dzisiejszych czasach już możliwa nie jest... "Organizator jest zobowiązany do zwrotu Dowodu Zakupu Uczestnikowi, o ile Uczestnik prześle Organizatorowi zaadresowaną kopertę ze znaczkiem pozwalającym na nadanie przesyłki rejestrowanej na wskazany adres."

Malkontent niech dalej malkontenci, bo zawsze taki przepisowy, a tutaj wrzucił swoje grosze...

Jest. Można kupić taki znaczek online, jako polecony priorytetowy. Wydrukowałam bezpośrednio na kopercie (można na kartce, wyciąć i nakleić), dołączyłam prośbę o odesłanie paragonu, kopertę zaadresowałam, paragon dostałam. Funkcjonuje to już jakiś czas. To tak jakby ktoś chciał w przyszłości skorzystać emotka

https://www.envel...pp/#/wybierz-znaczek

Dziękuję, bo na PP "nie można" i już... 
0 0

lucya

#6871461 Napisano: 21.07.2022 09:48:55
Czy wszyscy dostali już maile z Carrefoura? Widzę swoje inicjały na liście, ale nie mam maila emotka
0 0

nique

#6871464 Napisano: 21.07.2022 09:51:14
lucya napisał(a):

Czy wszyscy dostali już maile z Carrefoura? Widzę swoje inicjały na liście, ale nie mam maila emotka

Maile u wygranych są z tej samej godziny?
0 0

faworek

#6871465 Napisano: 21.07.2022 09:52:31
nique napisał(a):

lucya napisał(a):

Czy wszyscy dostali już maile z Carrefoura? Widzę swoje inicjały na liście, ale nie mam maila emotka

Maile u wygranych są z tej samej godziny?

rozsyłają stopniowo
0 0

olunka

#6871469 Napisano: 21.07.2022 09:58:15
lucya napisał(a):

Czy wszyscy dostali już maile z Carrefoura? Widzę swoje inicjały na liście, ale nie mam maila emotka

ja widzę x 2 , a maili brak:(
0 0

lucya

#6871470 Napisano: 21.07.2022 09:59:20
olunka napisał(a):

lucya napisał(a):

Czy wszyscy dostali już maile z Carrefoura? Widzę swoje inicjały na liście, ale nie mam maila emotka

ja widzę x 2 , a maili brak:(

No to pewnie jeszcze ślą emotka
0 0

paula9891

#6871472 Napisano: 21.07.2022 10:01:00
lucya napisał(a):

olunka napisał(a):

lucya napisał(a):

Czy wszyscy dostali już maile z Carrefoura? Widzę swoje inicjały na liście, ale nie mam maila emotka

ja widzę x 2 , a maili brak:(

No to pewnie jeszcze ślą emotka

Jeszcze ślą emotka
1 adamo86 0

adamo86

#6871474 Napisano: 21.07.2022 10:05:21
paula9891 napisał(a):

lucya napisał(a):

olunka napisał(a):

lucya napisał(a):

Czy wszyscy dostali już maile z Carrefoura? Widzę swoje inicjały na liście, ale nie mam maila emotka

ja widzę x 2 , a maili brak:(

No to pewnie jeszcze ślą emotka

Jeszcze ślą emotka

Potwierdzam emotka
1 monisss 0

adamo86

#6871489 Napisano: 21.07.2022 10:38:40
adamo86 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

lucya napisał(a):

olunka napisał(a):

lucya napisał(a):

Czy wszyscy dostali już maile z Carrefoura? Widzę swoje inicjały na liście, ale nie mam maila emotka

ja widzę x 2 , a maili brak:(

No to pewnie jeszcze ślą emotka

Jeszcze ślą emotka

Potwierdzam emotka

Podobno jeszcze ślą - mail 2 minuty temu
0 0

rufus

#6871490 Napisano: 21.07.2022 10:39:24
Moje inicjaly sa w koncowce, jeszcze nie mam emotka
0 0

olunka

#6871495 Napisano: 21.07.2022 10:47:23
rufus napisał(a):

Moje inicjaly sa w koncowce, jeszcze nie mam emotka

teraz przyszedł z ostatniego dnia, z koncówki listy
1 monisss 0

visserarthur

#6871569 Napisano: 21.07.2022 15:58:25
Zastanawia mnie zasadność pobierania łącznie numeru dowodu i peselu, jak np. w Pepsi do nagrody 3000 zł. Ktoś ma doświadczenie w tym temacie...? Przecież wystarczyłby sam Pesel...?!
0 0

incendio12

#6871660 Napisano: 21.07.2022 23:59:39
Jeśli mam paragon ze Stokrotki zgłoszony na ten konkurs Pepsi i Lays za 15 zł, w tym na te 15 zł składają się m.in. 2 butelki Pepsi, to mogę chyba jednocześnie zgłosić ten paragon na Loterie Pepsi, która też organizuje Avanti? Upewniam się  emotka  
1 adamo86 0

elektro

#6871664 Napisano: 22.07.2022 06:07:07
Nie widzę przeszkód.
0 0