Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906

delfinka101

#7064165 Napisano: 28.11.2022 19:07:59
kreatywny17 napisał(a):

A ja pierwsze co pomyślałem jak zobaczyłem zdjęcie to jak to upłynnić, piekło na ziemi, tyle piłek zajmujących miejsce, dziesiątki telefonów i maili w sprawie zakupu, ofert w stylu "zamienię się za czerstwy chleb i dwa jajka", no istna katorgaemotka  I ja akurat mam dużo miejsca do magazynowania i pracuję w handlu uwielbiając sprzedawać, ale patrzę na to jako na ogromny wysiłek, aż się nie chce wygrywać... emotka  No chyba, że znalazłby się odbiorca, który 5 czy 6 sztuk kupuje jednocześnie, to wtedy nabiera to jakiegokolwiek sensuemotka

Fajnie wygrywać ale w moim mieszkaniu 42 metrowym chyba bym na zawał zeszła jakbym dostała to wszystko hahahaha

cb656

#7064184 Napisano: 28.11.2022 20:39:37
radziosny napisał(a):

Nie widzę dużo narzekania na osoby które odkupują paragon. Za to np. widziałem, że wielu wkurza fakt, że ktoś ma dostęp do paragonów zostawionych przez klientów w sklepie i z tego korzysta. Twoje nakrętki to coś w tym stylu  emotka  

Widzisz... to śliski temat emotka Powoływanie się na zdanie tak zwanej większości wcale nie musi zaraz oznaczać, że ta większość ma niepodważalną rację. Miej swoje własne zdanie i nie podpieraj się zdaniem tak zwanej "strony trzeciej", bo to jest znany myk w manipulacjach socjologicznych. Na wielu to działa niestety. Widać to najlepiej w reklamach - jeśli ktoś, kto ma biały fartuch powie, że on to popiera swoim "autorytetem", to tłum lemingów biegnie zaraz, by zrobić zakupy, nie zastanawiając się wcale nad tym, że nie ma takiego zawodu, jak "dietolog". Jest za to dietetyk, ale kto by tam czytał uważnie... emotka (przykład wrednej, fałszywej reklamy) emotka emotka

A wracając do brzegu: co jest wkurzającego w tym, że KTOŚ (w domyśle: nie ja emotka ) MA DOSTĘP? Hm... Wkurza własna niemoc w tym zakresie i tyle. Życie pokazuje, że powszechne jest coś, co znamy jako "moralność Kalego". Czyli że gdyby ów krytykujący cudze praktyki nagle uzyskał taką samą możliwość, to stawiam ryzykowną tezę emotka diametralnie zmieniłby swój stosunek do tematu i też skwapliwie skorzystał. emotka To tak samo, jak z tym powszechnym cichym przyzwoleniem na granie w imieniu kogoś innego, choć Regulaminy z reguły umieszczają taki zakaz na wstępie. Ale ludzie grają na wszystkich członków rodziny, znajomych królika i nie widzą w tym niczego złego. Ba! Będą się kłócić, że "nie może w tym być nic nagannego, bo WSZYSCY TAK ROBIĄ, to co, mam być gorszy? Mam być cenzuraem?! A niedoczekanie!" emotka emotka

edit
Od kiedy to słowo F.R.A.J.E.R. jest WULGARNE, by je cenzurować?! emotka emotka
To słowo jest jedynie potoczne i to cała jego "wina" emotka Pionas, popracuj nad tym automatem, bo on nie zawsze ma rację.

radziosny

#7064242 Napisano: 29.11.2022 07:36:52
cb656 napisał(a):

Powoływanie się na zdanie tak zwanej większości wcale nie musi zaraz oznaczać, że ta większość ma niepodważalną rację.

Oczywiście, zgadzam się  emotka . Hitlera i Putina wybrano podobno demokratycznie.

cb656 napisał(a):

Wkurza własna niemoc w tym zakresie i tyle. Życie pokazuje, że powszechne jest coś, co znamy jako "moralność Kalego". Czyli że gdyby ów krytykujący cudze praktyki nagle uzyskał taką samą możliwość, to stawiam ryzykowną tezę diametralnie zmieniłby swój stosunek do tematu i też skwapliwie skorzystał. To tak samo, jak z tym powszechnym cichym przyzwoleniem na granie w imieniu kogoś innego, choć Regulaminy z reguły umieszczają taki zakaz na wstępie. Ale ludzie grają na wszystkich członków rodziny, znajomych królika i nie widzą w tym niczego złego. Ba! Będą się kłócić, że "nie może w tym być nic nagannego, bo WSZYSCY TAK ROBIĄ, to co, mam być gorszy? Mam być cenzuraem?! A niedoczekanie!"

Możliwe, że masz rację. To tak jakby ktoś odkrył żyłę złota w kopalni węgla i pochwalił się o tym reszcie, że sobie ją schowa.. no to co zrobią pozostali górnicy? Tak to śliski temat. Nie chcę jednak, by osoby wymieniające paragony (w tym ja) były atakowane to po prostu przyjmuję to co tu przeczytałem. Chociaż nadal uważam, że przez takich jak NoCoTy mogłem nie wstrzelić w bramkę z moim kapslem z jednego kupionego promocyjnego piwa jak przez godzinę klikał guzik. 
1 nanajka81 0

radziosny

#7064259 Napisano: 29.11.2022 09:27:21
Jeszcze się odniosę do tej tajemniczej kwestii paragonowej. Faktycznie są furtki do tego, by robić kolejne wałki.

"Czy sprzedawca może przyjąć zwrot towaru bez paragonu?
Sprzedawca może przyjąć zwrotu towaru bez paragonu, ale tylko gdy jest w stanie udowodnić, że zwrot ten miał rzeczywiście miejsce. Należy zwrócić uwagę na fakt, że Minister Finansów w wydanym w sprawie kas fiskalnych rozporządzeniu podkreśla konieczność posiadania dokumentu potwierdzającego sprzedaż, ale nie wskazuje wprost, że powinien to być tylko i wyłącznie oryginał paragonu fiskalnego, tak, jak się przyjęło."

https://poradnikp...-towaru-bez-paragonu

Także faktycznie paragon może nie być idealnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o zabezpieczenie loterii.
0 0

monisss

#7064263 Napisano: 29.11.2022 09:44:32
serio wy ciągle tutaj ? emotka   pozdrawiam wszystkich emotka  bo nigdzie indziej nie ma tak zażartej dyskusji jak tu emotka   

cb656

#7064290 Napisano: 29.11.2022 11:44:03
radziosny napisał(a):

cb656 napisał(a):

Powoływanie się na zdanie tak zwanej większości wcale nie musi zaraz oznaczać, że ta większość ma niepodważalną rację.

Oczywiście, zgadzam się.  emotka Hitlera i Putina wybrano podobno demokratycznie.

emotka
No już nie chciałem wyjeżdżać z TYM oklepanym argumentem, ale faktycznie, to było pierwsze, co przyszło mi do głowy. emotka
1 radziosny 0

kunlunija

#7064310 Napisano: 29.11.2022 12:34:13
Gdzie jest to zdjęcie, o którym tak dyskutujcie? Nie mogę sobie tego wyobrazić, co na nim jest, że w małym mieszkaniu byłby problem? emotka
0 0

Emememe

#7064318 Napisano: 29.11.2022 12:43:25
kunlunija napisał(a):

Gdzie jest to zdjęcie, o którym tak dyskutujcie? Nie mogę sobie tego wyobrazić, co na nim jest, że w małym mieszkaniu byłby problem? emotka

Linki do zdjęć są na 3 stronie tego wątku, post od użytkownika blanca emotka  

cb656

#7064434 Napisano: 29.11.2022 19:33:40
kunlunija napisał(a):

Gdzie jest to zdjęcie, o którym tak dyskutujcie? Nie mogę sobie tego wyobrazić, co na nim jest, że w małym mieszkaniu byłby problem? emotka




źródło: https://www.e-kon...06?strona=3#p7063837

DAIKOKU

#7064436 Napisano: 29.11.2022 19:41:43
..do tej pory myślałam, że Mikołaj mieszka w Rovaniemi...
a tu proszę ...Mikołaj jest tak blisko.
Gratuluję dobrze zorganizowanej logistyki!
Jak kochany św. Mikołaju ..potrzebuję tablet, bo mi się zwyczajnie potłukł... emotka

zielonooka85

#7064492 Napisano: 30.11.2022 00:36:43
pół ogromnej paczki Lays wyżarłam czytając to - ta dyskusja to zło! emotka

cb656

#7064570 Napisano: 30.11.2022 11:42:40
zielonooka85 napisał(a):

pół ogromnej paczki Lays wyżarłam czytając to - ta dyskusja to zło! emotka

Czy za szkody poniesione przez Użytkownika podczas korzystania z portalu odpowiedzialność ponosi Administrator? emotka
To teraz chyba Pionas powinien zafundować jakąś przebieżkę odchudzającą, czy cóś hihi emotka emotka

zielonooka85

#7064839 Napisano: 01.12.2022 08:21:38
cb656 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

pół ogromnej paczki Lays wyżarłam czytając to - ta dyskusja to zło! emotka

Czy za szkody poniesione przez Użytkownika podczas korzystania z portalu odpowiedzialność ponosi Administrator? emotka
To teraz chyba Pionas powinien zafundować jakąś przebieżkę odchudzającą, czy cóś hihi emotka emotka

a haha
tak.. przebieżkę po sklepach w poszukiwaniu produktów do nowych konkursów
lub - gorzej - po mieście w poszukiwaniu zagubionych kapsli
2 cb656, pioge7 0