Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906

byekitty

#7063946 Napisano: 28.11.2022 09:58:42
umarłabym wpisując te kody, jak miałam z kindera wklepać kilka to chora byłam emotka
szacun za wytrwałość i dostęp - pewnie bym kogoś zatrudniła do czarnej roboty, ale mając takie ilości na bank bym nie przepuściła okazji emotka  skoro organizator nie zabrania, to trzeba korzystać, nie bądźmy świętsi od papieru emotka  no i kolejny raz widać, że nie warto się chwalić wygranymi, stosuję tą zasadę od lat, wszak czego oczy nie widzą, tego czteremliterom nie żal!
na pohybel zazdrośnikom!

asper01

#7063947 Napisano: 28.11.2022 09:58:47
pikawka napisał(a):

asper01 napisał(a):

A ja tam gościa podziwiam i uważam, że jest wielu, którzy ślą tego jeszcze więcej. Mi by się nie chciało tego wklepywać, nawet jakbym nie pracował na etacie emotka

Ja bym mogła w nocy siedzieć gdyby efekty były emotka  hahaha  domyślam się, ze to wciąga emotka  


Mnie by żona z chaty wygoniła za te piłki, więc te "efekty" słabo mnie przekonują emotka

Majkii

#7063950 Napisano: 28.11.2022 10:01:34
Te kartony robią wrażenie ale ja tutaj nie widzę jakiegoś oszustwa, ten ktoś miał kody to miał, sam ich nie wymyślił bo chyba się nie dalo zbytnio, a jeśli agencja dopuściła takie coś że jedna osoba może wygrać więcej to tylko super sprawa, a przecież widzieli w komputerze że tyle paczek idzie na jeden adres to uważam że jest wszystko w porządku, sam jedynie ustrzeliłem jeden karton za 3 razem a w Fanta skarpetki że 4  emotka  trzeba mieć szczęście i spryt.

peterpanek

#7063955 Napisano: 28.11.2022 10:08:36
NoCoTy1906 łamie regulaminy loteryjne - warunkiem jest zakupu produktu, a ten go nie dokonuje. Oznacza to tylko tyle, że niedługo ktoś dobierze mu się do tyłka i zabezpieczy odpowiednio w regulaminach.
0 0

byekitty

#7063957 Napisano: 28.11.2022 10:10:46
peterpanek napisał(a):

NoCoTy1906 łamie regulaminy loteryjne - warunkiem jest zakupu produktu, a ten go nie dokonuje. Oznacza to tylko tyle, że niedługo ktoś dobierze mu się do tyłka i zabezpieczy odpowiednio w regulaminach.

jeśli nie wymagają paragonu to gdzie problem? czy jeśli znajdziesz nakrętkę na ulicy to nie weźmiesz jej, tylko pobiegniesz do sklepu po swoją? to są nakrętki już wyrzucone, nikomu nie zostały siłą zabrane... pliz emotka
pretensje można mieć do organizatora, że ma wyebane na to kto ile zgarnie.

Majkii

#7063959 Napisano: 28.11.2022 10:11:47
peterpanek napisał(a):

NoCoTy1906 łamie regulaminy loteryjne - warunkiem jest zakupu produktu, a ten go nie dokonuje. Oznacza to tylko tyle, że niedługo ktoś dobierze mu się do tyłka i zabezpieczy odpowiednio w regulaminach.

Bzdura, jest kod to jest. Jeśli już jest jakiś problem to z agencją która ma nieograniczoną liczbę wygranych na jeden adres.
0 0

Majkii

#7063961 Napisano: 28.11.2022 10:17:21
Podobnie było z inną agencją i akcja z testowaniem Pepsi i ludzie zamawiali po 150 zestawów i zawalali cały Paczkamat, a jak się zorientowali to było już za późno.
0 0

peterpanek

#7063962 Napisano: 28.11.2022 10:17:21
Facet/kobieta przyznaje się teraz, że nie kupuje produktów, a w loteriach Coca-Coli w regulaminach są zapisy takie jak  "3.1. Każda osoba, która chce wziąć udział w Loterii powinna dokonać od dnia 15 września 2022r. do dnia 13 listopada 2022r. jednorazowo zakupu co najmniej 1 dowolnego napoju Coca‑Cola Regular lub Coca‑Cola Zero Cukru o pojemności: 500ml, 850 ml, 1L, 1,5L, 1,75L, 2L, dalej "Produkt Promocyjny", zawierającego pod nakrętką butelki, lub etykietą opakowania niepowtarzalny kod promocyjny („Kod”)."

lolzek

#7063966 Napisano: 28.11.2022 10:24:18
peterpanek napisał(a):

NoCoTy1906 łamie regulaminy loteryjne - warunkiem jest zakupu produktu, a ten go nie dokonuje. Oznacza to tylko tyle, że niedługo ktoś dobierze mu się do tyłka i zabezpieczy odpowiednio w regulaminach.

Wiele osób gra w konkursach na znalezione paragony/kapsle/nakrętki. W przypadku NoCoTy1906 dzieje się to po prostu na większą skalę. Czyli jeśli ktoś znajdzie kapsel z kodem i zagra to wszystko ok, a jeśli ktoś ma (z jakiegoś tam powodu) dostęp do dużej ilości i gra to już źle? emotka
Również zupełnie nie rozumiem poruszenia. 
Sama omijam konkursy na kapsle czy nakrętki, bo zwyczajnie wiem, że zgłoszeń jest mnóstwo (szanse na nagrodę marne, więc i moja motywacja niska).
Swoją drogą wklepywanie takiej ogromnej ilości kodów to jest praca (w dodatku wyjątkowo żmudna), trzeba poświęcić dużo czasu - który później może zaprocentować w postaci nagród. Nic mnie tutaj nie dziwi. 

radziosny

#7063967 Napisano: 28.11.2022 10:24:36
byekitty napisał(a):

:D skoro organizator nie zabrania, to trzeba korzystać, nie bądźmy świętsi od papieru emotka  no i kolejny raz widać, że nie warto się chwalić wygranymi, stosuję tą zasadę od lat, wszak czego oczy nie widzą, tego czteremliterom nie żal!
na pohybel zazdrośnikom!

Nie chodzi o zazdrość. I fajnie, że NoCoTy pochwalił się tymi nagrodami, bo przynajmniej wiemy co się dzieje i jak zapisy w regulaminach pozwalają na masowe zgarnianie nagród przez jedną osobę. Człowiek, który nie zajrzał nigdy na to forum będzie zupełnie nie świadomy. Będzie marzyć o misiu z coca-coli i pić więcej tego gó...a, bo bardzo chce mieć misia jak w reklamie pokazują. Coś jest ewidentnie nie tak z takimi loteriami.
byekitty napisał(a):

umarłabym wpisując te kody, jak miałam z kindera wklepać kilka to chora byłam emotka
szacun za wytrwałość i dostęp - pewnie bym kogoś zatrudniła do czarnej roboty, ale mając takie ilości na bank bym nie przepuściła okazji

To wyobraź sobie, że w dzisiejszych czasach nie jest takie trudne zrobienie urządzenia do zczytywania takich kodów dla ogarniętego inżyniera programisty. Kilka godzin i ma wszystkie kody z kapsli z tego worka na swojej liście w notatniku. Nie trzeba wtedy nikogo zatrudniać.. 
1 sabaka 0

pioge7

#7063970 Napisano: 28.11.2022 10:29:14
Jedno w tym wszystkim jest pewne...
Większość krytykujących widzi, że ktoś zrobił źle, bo tyle wygrał, ale śmiem podejrzewać, że każda z krytykujących osób, widzących te pudła u siebie w domu, na zewnątrz czy w garażu, nie widziałaby w tym nic złego. 
Po prostu przez wiele (nie mówię, że wszystkich) osób przemawia zazdrość i tyle... I dajcie już tematowi spokój, a czas poswiecony na krytykę przeznaczcie na wymyślenie wierszyka czy innej odpowiedzi, żeby potem nie było, że znowu na ostatnią chwilę i czas się straciło... 

Dajcie już temu spokój... 

lolzek

#7063972 Napisano: 28.11.2022 10:32:32
radziosny napisał(a):

To wyobraź sobie, że w dzisiejszych czasach nie jest takie trudne zrobienie urządzenia do zczytywania takich kodów dla ogarniętego inżyniera programisty. Kilka godzin i ma wszystkie kody z kapsli z tego worka na swojej liście w notatniku. Nie trzeba wtedy nikogo zatrudniać.. 

Ok, ale nadal trzeba je wklepywać na stronie loterii, to też zabiera czas (szczególnie gdy tych kodów jest tak wiele) - wymaga więc pewnego poświęcenia. Zresztą jeśli ktoś jest w stanie żmudną pracę maksymalnie uprościć (w jakiś sprytny sposób), a tym samym zaoszczędzić czas to tylko i wyłącznie gratuluję pomysłowości emotka

Jeśli już się tutaj można czegoś przyczepić - to samego ograniczenia ilości nagród na gospodarstwo domowe (a i to jest kwestią dyskusyjną), ale nie samego użytkownika (który w sumie podzielił się pewnymi informacjami na forum, które przecież przepływowi informacji o konkursach jest poświęcone)

radziosny

#7063978 Napisano: 28.11.2022 10:53:26
lolzek napisał(a):


Ok, ale nadal trzeba je wklepywać na stronie loterii, to też zabiera czas (szczególnie gdy tych kodów jest tak wiele) - wymaga więc pewnego poświęcenia. Zresztą jeśli ktoś jest w stanie żmudną pracę maksymalnie uprościć (w jakiś sprytny sposób), a tym samym zaoszczędzić czas to tylko i wyłącznie gratuluję pomysłowości emotka

Jeśli już się tutaj można czegoś przyczepić - to samego ograniczenia ilości nagród na gospodarstwo domowe (a i to jest kwestią dyskusyjną), ale nie samego użytkownika (który w sumie podzielił się pewnymi informacjami na forum, które przecież przepływowi informacji o konkursach jest poświęcone)

- Co do wklepywania kodów to też nie jest problem..
- Jasne można gratulować pomysłowości, szczególnie jeśli wykorzystuje się ją w dobrych celach
- Dlatego ja się nie czepiam osoby, która się tym podzieliła co w sumie wynika z mojej wypowiedzi i wprowadzenie ograniczeń to dobry pomysł i tyle
0 0

oldziaczek

#7063979 Napisano: 28.11.2022 10:57:04
radziosny napisał(a):

byekitty napisał(a):

:D skoro organizator nie zabrania, to trzeba korzystać, nie bądźmy świętsi od papieru emotka  no i kolejny raz widać, że nie warto się chwalić wygranymi, stosuję tą zasadę od lat, wszak czego oczy nie widzą, tego czteremliterom nie żal!
na pohybel zazdrośnikom!

Nie chodzi o zazdrość. I fajnie, że NoCoTy pochwalił się tymi nagrodami, bo przynajmniej wiemy co się dzieje i jak zapisy w regulaminach pozwalają na masowe zgarnianie nagród przez jedną osobę. Człowiek, który nie zajrzał nigdy na to forum będzie zupełnie nie świadomy. Będzie marzyć o misiu z coca-coli i pić więcej tego gó...a, bo bardzo chce mieć misia jak w reklamie pokazują. Coś jest ewidentnie nie tak z takimi loteriami.

Ale przecież nie jest powiedziane, że przez zawodowych wklepywaczy kodów tego misia nie zgarnie emotka
Ja w zeszłym roku chyba za trzecim razem wstrzeliłam się w bramke i mam kawał misia emotka

Majkii

#7063981 Napisano: 28.11.2022 10:58:58
Skoro agencja wysłała i to zatwierdziła to ja dalej nie widzę problemu  emotka
0 0

nanajka81

#7063983 Napisano: 28.11.2022 11:02:07
pioge7 napisał(a):

Jedno w tym wszystkim jest pewne...
Większość krytykujących widzi, że ktoś zrobił źle, bo tyle wygrał, ale śmiem podejrzewać, że każda z krytykujących osób, widzących te pudła u siebie w domu, na zewnątrz czy w garażu, nie widziałaby w tym nic złego. 
Po prostu przez wiele (nie mówię, że wszystkich) osób przemawia zazdrość i tyle... I dajcie już tematowi spokój, a czas poswiecony na krytykę przeznaczcie na wymyślenie wierszyka czy innej odpowiedzi, żeby potem nie było, że znowu na ostatnią chwilę i czas się straciło... 

Dajcie już temu spokój... 

akurat ja takich wygranych u siebie nie widzę (brak miejsca na trzymanie, brak pomysłu na sprzedaż bez użerania się z kupującym) Mi jako konkursowiczowi z kilkuletnim stażem do zazdrości bardzo daleko. Pewnie z 10 lat wstecz zazdrościłabym ale wyrosłam z tego etapu. Wygrywam to co potrzebuję, jak nie wygram no to trudno, to może następnym razem bo nagrody lubią się powtarzać, tylko smutno jest patrzeć jak te wszystkie konkursy schodzą na psy. I tyle w tej kwestii.

kachakacha

#7063984 Napisano: 28.11.2022 11:07:52
Przypomniał mi się konkurs Twix i Snickers, gdzie wygrywało się paczki z batonikami. Przychodzące nagrody też miały kod promocyjny, więc je rozpakowywałam, spisywałam kod i grałam dalej emotka
Rozdawałam później te batony (te nierozpakowane) znajomym, rodzinie, a sama na Snickersy nie mogłam patrzeć chyba przez 2 lata...emotka

byekitty

#7063985 Napisano: 28.11.2022 11:09:23
kachakacha napisał(a):

Przypomniał mi się konkurs Twix i Snickers, gdzie wygrywało się paczki z batonikami. Przychodzące nagrody też miały kod promocyjny, więc je rozpakowywałam, spisywałam kod i grałam dalej emotka
Rozdawałam później te batony (te nierozpakowane) znajomym, rodzinie, a sama na Snickersy nie mogłam patrzeć chyba przez 2 lata...emotka

ooo tak! rozdawałam nawet kurierom za te tony wnoszonych paczuszek emotka  też miałam snickersowy uraz przez lata emotka  piękne czasy!

kachakacha

#7063986 Napisano: 28.11.2022 11:13:28
byekitty napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Przypomniał mi się konkurs Twix i Snickers, gdzie wygrywało się paczki z batonikami. Przychodzące nagrody też miały kod promocyjny, więc je rozpakowywałam, spisywałam kod i grałam dalej emotka
Rozdawałam później te batony (te nierozpakowane) znajomym, rodzinie, a sama na Snickersy nie mogłam patrzeć chyba przez 2 lata...emotka

ooo tak! rozdawałam nawet kurierom za te tony wnoszonych paczuszek emotka  też miałam snickersowy uraz przez lata emotka  piękne czasy!

Papierki z cukierków Wawela też wysyłałam. Wygrane koszulki i torebki też rozdawałam. Połowa mamy koleżanek z pracy chodziła z tymi torebkami emotka to se ne vrati

NoCoTy1906

#7063987 Napisano: 28.11.2022 11:13:29
Jakie łamanie regulaminu ? A co te kody z produktów są wyczarowane ? Jak znajomy kupi mi piwo albo colę to tez nie mam prawa zarejstrowac kodu ? Co do ograniczenia nagród na dom tez nie powinno go być dlaczego ja rejestrując przykładowo 10tys kodów mam mieć możliwość wygrania tyle co ktoś rejestrując 50 kodów ? A czemu mam więcej kodów od innych proste tak wyglada świat nie każdy jest milionerem po tych postach otrzymałem ogrom prywatnych wiadomości i co się z nich dowiedziałem ? Na forum jest dużo osób podobnych do mnie w kwestii loteri tylko nie udostępniają tu swoich wygranych właśnie ze względu ma toksyczność społeczności tego oto forum 
W sprawie zgłoszeń do coli powodzenia jakbyly zestawy McDonalda do odebrania ze względu ze odebrałem około 300 zestawów a była afera z generatorami kodów moje konto było sprawdzane pod kontem zgodności z regulaminem i czy kody nie sa z generatora nie mogłem korzystać z konta kilka dni dostałem przeprosiny od coli jak i od agencji za zainstniala sytuacje 
takze pozdrawiam i powodzenia życzę SEKCIE fanatyków tego forum