Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906

NoCoTy1906

#7064033 Napisano: 28.11.2022 12:56:02
peterpanek napisał(a):

Do czasu aż organizator doda konieczność posiadania i paragonu i zakrętki czym uprzykrzy życie innych konkursowiczów. Bo że regulamin zmienią - nie wątpię.

Haha powiem Ci ze w takich loteriach tez brałem udział i kod z opakowania i paragon a jakim sposobem tego już wam nie zdradzę bo i tak za dużo się dowiedzieliście emotka
0 0

NoCoTy1906

#7064034 Napisano: 28.11.2022 12:58:34
Ciekawe ze wcześniej nie plakaliscie gdy ludzie kupowali kody w dziale giełda kodów ciekawe czy oni kupowali te produkty z których były kody ? 
wychodzi ze ten dział jest niezgodny z założeniami loterii trzeba by go usunąć ..
kupiłem wszystkie moje kody od ludzi z forum dziękuje takie moje oświadczenie można zamykać temat 
0 0

as32572

#7064035 Napisano: 28.11.2022 12:59:53
peterpanek napisał(a):

Do czasu aż organizator doda konieczność posiadania i paragonu i zakrętki czym uprzykrzy życie innych konkursowiczów. Bo że regulamin zmienią - nie wątpię.

Byle to nie poszło w kierunku Develeya - kup produkt promocyjny i 5 innych, i mimo,że miałam ochote kupić Develeya to nie chciało mi się za każdym razem robić większych zakupów. A teraz w sumie poszli jeszcze dalej że jak wygrałeś w poprzednich akcjach, gdzie i tak było ograniczenie na osobę, to już nie wygrasz zestawu.
Albo Żabka z jednej strony można powiedzieć,że ok właśnie uczciwe kupowanie z aplikacją, tylko co z tego jak losy albo kody się nie naliczają i trzeba pisać do organizatora.

barraquito

#7064040 Napisano: 28.11.2022 13:03:11
Po zobaczeniu tych zdjęć doszłam do wniosku że jestem fraj... Ka ze wogole bralam udzial. Nigdy nic nie wygralam w tych loteriach coli chociaz bywalo ze rejestrowalam masę kodów. Szkoda bylo moich pieniędzy i durnej nadziei chocby na wielkiego bialego misia. Tak ze daje sobie z tym spokoj. Ktos zna bramki i ma mnostwo kodow-i super, niech wygrywa,ma prawo, nie zazdroszczę wygranych bo to szczęście rozpracowac tego typu  loterie, tylko po prostu nie widzę mojego sensu juz brania w tym udzialu. Ja o bramkach wiedzy nie mam, a tutaj się dowiedziałam ze w takich grach szans zadnych nie  mam

barraquito

#7064041 Napisano: 28.11.2022 13:04:33
Gratuluję wygranych i dziękuję za uświadomienie emotka  zabiorę się za inne konki

Majkii

#7064047 Napisano: 28.11.2022 13:17:19
NoCoTy1906 napisał(a):

Ciekawe ze wcześniej nie plakaliscie gdy ludzie kupowali kody w dziale giełda kodów ciekawe czy oni kupowali te produkty z których były kody ? 
wychodzi ze ten dział jest niezgodny z założeniami loterii trzeba by go usunąć ..
kupiłem wszystkie moje kody od ludzi z forum dziękuje takie moje oświadczenie można zamykać temat 


Dział z kupię paragon też wychodzi na to że jest nielegalny...

Majkii

#7064048 Napisano: 28.11.2022 13:18:20
barraquito napisał(a):

Gratuluję wygranych i dziękuję za uświadomienie emotka  zabiorę się za inne konki

A tam! Nie poddawaj się!
0 0

NoCoTy1906

#7064052 Napisano: 28.11.2022 13:33:45
Znalazło by się tu paru hipokrytów kupujących paragony z forum 
1 Credo89 0

NoCoTy1906

#7064055 Napisano: 28.11.2022 13:44:33
barraquito napisał(a):

Gratuluję wygranych i dziękuję za uświadomienie emotka  zabiorę się za inne konki

Nie masz tez racji w tym czasie co ja atakowalem to loterie masa kodów znajomy jednym kodem wygrał nintendo switch także
Moje wygrane nie przeszkodzą Ci w wygranej 
W aktualnej loterii wygrałem 1 misia i 1 voucher na pyszne a zobaczcie sobie jakie są nagrody i ile ich ludzie wygrali 

kreatywny17

#7064059 Napisano: 28.11.2022 13:45:23
A ja pierwsze co pomyślałem jak zobaczyłem zdjęcie to jak to upłynnić, piekło na ziemi, tyle piłek zajmujących miejsce, dziesiątki telefonów i maili w sprawie zakupu, ofert w stylu "zamienię się za czerstwy chleb i dwa jajka", no istna katorgaemotka  I ja akurat mam dużo miejsca do magazynowania i pracuję w handlu uwielbiając sprzedawać, ale patrzę na to jako na ogromny wysiłek, aż się nie chce wygrywać... emotka  No chyba, że znalazłby się odbiorca, który 5 czy 6 sztuk kupuje jednocześnie, to wtedy nabiera to jakiegokolwiek sensuemotka

as32572

#7064062 Napisano: 28.11.2022 13:50:42
NoCoTy1906 napisał(a):

barraquito napisał(a):

Gratuluję wygranych i dziękuję za uświadomienie emotka  zabiorę się za inne konki

Nie masz tez racji w tym czasie co ja atakowalem to loterie masa kodów znajomy jednym kodem wygrał nintendo switch także
Moje wygrane nie przeszkodzą Ci w wygranej 
W aktualnej loterii wygrałem 1 misia i 1 voucher na pyszne a zobaczcie sobie jakie są nagrody i ile ich ludzie wygrali 

No ostatecznie to ten jeden szczęśliwy kod zostaje wylosowany/trafia w bramkę, więc i jednym można wygrać fajną nagrodę, a kto nie ma szczęścia to i setką kodów nic może nie trafić.
0 0

Majkii

#7064063 Napisano: 28.11.2022 13:51:13
NoCoTy1906 napisał(a):

Znalazło by się tu paru hipokrytów kupujących paragony z forum 

A tak z ciekawości co Ty z tym zrobisz z tymi nagrodami? emotka
0 0

Monika11

#7064065 Napisano: 28.11.2022 13:53:55
NoCoTy1906 napisał(a):

Znalazło by się tu paru hipokrytów kupujących paragony z forum 

oj tam oj tam - ja gratuluję nagród, tylko pamiętaj ,że pod puszkami Coca Coli są kody promocyjne emotka
0 0

NoCoTy1906

#7064071 Napisano: 28.11.2022 13:59:42
Monika11 napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

Znalazło by się tu paru hipokrytów kupujących paragony z forum 

oj tam oj tam - ja gratuluję nagród, tylko pamiętaj ,że pod puszkami Coca Coli są kody promocyjne emotka

Wiem o tym dobrze ale mam na tyle nakrętek ze nie chce mi się brać jeszcze tych z puszek emotka
0 0

NoCoTy1906

#7064082 Napisano: 28.11.2022 14:27:43
Majkii napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

Znalazło by się tu paru hipokrytów kupujących paragony z forum 

A tak z ciekawości co Ty z tym zrobisz z tymi nagrodami? emotka

Rzeczy elektroniczne bez problemu sprzedaje w odrobine niższych cenach niż sklepowe agencja wysyła mi wszystkie niezbędne dokumenty do gwarancji wiec nie ma z tym problemu jesli chodzi o gadżety rozdaje po rodzinie/znajomych a reszte na sprzedaż po niskich cenach 
1 Majkii 0

gosia46

#7064086 Napisano: 28.11.2022 14:34:55
Mnie interesuje jeszcze jedno , no żeby wpisać i wysłać tyle kodów to trzeba jednak poświęcić dużo czasu ,a nawet bardzo dużo. Więc albo zaangażowana jest cała rodzina, albo ten kto gra taka ilością kodów nie jest w stanie siedzieć 24 h i pracować . Tym bardziej że poza pracą trzeba też wyjść np. do wuceta😂 Więc uważam, że zawsze jest szansa dla szaraczka . Tym bardziej że moja rodzina jest tego przykładem, jeden paragon i wycieczka życia. A chciałam tylko konsole dla dziecka ,ale zwątpiłam po tym jednym zgłoszeniu jak zobaczyłam wyniki. W sumie wszystko zgarniali  gracze z miasta na A.  W sumie pozdrawiam tam grających , nie wiem co sprawiło mi większą radość wygrana czy to, że oni głównej nie wygrali😅

NoCoTy1906

#7064089 Napisano: 28.11.2022 14:40:31
gosia46 napisał(a):

Mnie interesuje jeszcze jedno , no żeby wpisać i wysłać tyle kodów to trzeba jednak poświęcić dużo czasu ,a nawet bardzo dużo. Więc albo zaangażowana jest cała rodzina, albo ten kto gra taka ilością kodów nie jest w stanie siedzieć 24 h i pracować . Tym bardziej że poza pracą trzeba też wyjść np. do wuceta😂 Więc uważam, że zawsze jest szansa dla szaraczka . Tym bardziej że moja rodzina jest tego przykładem, jeden paragon i wycieczka życia. A chciałam tylko konsole dla dziecka ,ale zwątpiłam po tym jednym zgłoszeniu jak zobaczyłam wyniki. W sumie wszystko zgarniali  gracze z miasta na A.  W sumie pozdrawiam tam grających , nie wiem co sprawiło mi większą radość wygrana czy to, że oni głównej nie wygrali😅

Wpisanie 400/500 kodów zajmuje mi godzinę  a używać mogę ich kiedy chce bo aplikacji coli za kod otrzymujesz 1 monetę która możesz losować kiedy tylko chcesz 
0 0

NoCoTy1906

#7064094 Napisano: 28.11.2022 14:45:40
NoCoTy1906 napisał(a):

gosia46 napisał(a):

Mnie interesuje jeszcze jedno , no żeby wpisać i wysłać tyle kodów to trzeba jednak poświęcić dużo czasu ,a nawet bardzo dużo. Więc albo zaangażowana jest cała rodzina, albo ten kto gra taka ilością kodów nie jest w stanie siedzieć 24 h i pracować . Tym bardziej że poza pracą trzeba też wyjść np. do wuceta😂 Więc uważam, że zawsze jest szansa dla szaraczka . Tym bardziej że moja rodzina jest tego przykładem, jeden paragon i wycieczka życia. A chciałam tylko konsole dla dziecka ,ale zwątpiłam po tym jednym zgłoszeniu jak zobaczyłam wyniki. W sumie wszystko zgarniali  gracze z miasta na A.  W sumie pozdrawiam tam grających , nie wiem co sprawiło mi większą radość wygrana czy to, że oni głównej nie wygrali😅

Wpisanie 400/500 kodów zajmuje mi godzinę  a używać mogę ich kiedy chce bo aplikacji coli za kod otrzymujesz 1 monetę która możesz losować kiedy tylko chcesz 

Jeśli chodzi o inne loterie typu Żywiec wpisuje 100 kodów codziennie co zajmuje mi przykładowo godzinę wiec moja możliwość ściągnięcia jakiejś bramki jest np między 11:00-12:00
drugi przyklad Lech wpisuje 40 kodów tylko dziennie co zajmuje mi 10 min wiec tylko przez te 10 min bramki są w moim zasięgu 
dlatego gadanie ludzi ze uniemożliwiam wygrywanie innym są tak bardzo śmieszne dla mnie 
0 0

radziosny

#7064105 Napisano: 28.11.2022 15:22:24
NoCoTy1906 napisał(a):

Znalazło by się tu paru hipokrytów kupujących paragony z forum 

Nie uważam siebie za hipokrytę. Fakt kupiłem kilka razy paragon na forum. Różnica jest taka, że jest to akceptowalne przez większość użytkowników. Nie widzę dużo narzekania na osoby które odkupują paragon. Za to np. widziałem, że wielu wkurza fakt, że ktoś ma dostęp do paragonów zostawionych przez klientów w sklepie i z tego korzysta. Twoje nakrętki to coś w tym stylu  emotka  
0 0

NoCoTy1906

#7064120 Napisano: 28.11.2022 16:12:31
radziosny napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

Znalazło by się tu paru hipokrytów kupujących paragony z forum 

Nie uważam siebie za hipokrytę. Fakt kupiłem kilka razy paragon na forum. Różnica jest taka, że jest to akceptowalne przez większość użytkowników. Nie widzę dużo narzekania na osoby które odkupują paragon. Za to np. widziałem, że wielu wkurza fakt, że ktoś ma dostęp do paragonów zostawionych przez klientów w sklepie i z tego korzysta. Twoje nakrętki to coś w tym stylu  emotka  

Właśnie akceptowalne dla użytkowników forum czyli to oni ustalają co jest dobre a co złe? to jest taki sam przykład jak moje nakrętki i tez bym mógł szukać w tym niezgodności z regulaminem ale po co co mnie to obchodzi emotka  kupujcie sprzedawajcie. Paragony na potęgę niech się  wiedzie