Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

sasaaabp

#6826638 Napisano: 30.11.2021 02:07:35
magie1982 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

bibeck napisał(a):

"Kuchnia Ramy" Tak się zastanawiam, czy Albedo ma zwyczaj nagradzać główną, bez wcześniejszego przyznania nagrody dnia? Obserwując listy wyników, trochę dziwnie to wygląda (mniej laureatów niż nagród), a przecież na 100% mamy tutaj na forum dobrych "literatów".

Zgodnie z regulaminem tego konkursu (punkt 3.3) - w najbliższym dniu roboczym po zakończeniu konkursu komisja wybierze DODATKOWO pięciu laureatów nagrody głównej, przy czym jeden uczestnik może zdobyć tylko 1 nagrodę główną i 1 nagrodę II stopnia. To znaczy, że ten DODATKOWY wybór może objąć zarówno laureatów już nagrodzonych II stopniem lub nowych.

Co do pustych miejsc na liście laureatów, pojawiają się one dopiero po zweryfikowaniu prawa do nagrody, stąd aktualnie nie ma jeszcze we wszystkich dniach wszystkich wygranych laureatów.

Akurat znając Albedo, to główne nagrody dostaną Ci, którzy nie dostali 500 emotka


Trochę to dziwne, bo z drugiej strony, skoro codziennie wybierali niby najlepsze zgłoszenia danego dnia i mają na tacy oficjalnie 100 takich zgłoszeń, to jak do nagrody głównej mogą pretendować zgłoszenia, które są poza tą setką. Chyba, że Thermomixy dadzą ze zgłoszeń z ostatniego dnia konkursu.
0 0

bibeck

#6826648 Napisano: 30.11.2021 08:17:47
sasaaabp napisał(a):

magie1982 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

bibeck napisał(a):

"Kuchnia Ramy" Tak się zastanawiam, czy Albedo ma zwyczaj nagradzać główną, bez wcześniejszego przyznania nagrody dnia? Obserwując listy wyników, trochę dziwnie to wygląda (mniej laureatów niż nagród), a przecież na 100% mamy tutaj na forum dobrych "literatów".

Zgodnie z regulaminem tego konkursu (punkt 3.3) - w najbliższym dniu roboczym po zakończeniu konkursu komisja wybierze DODATKOWO pięciu laureatów nagrody głównej, przy czym jeden uczestnik może zdobyć tylko 1 nagrodę główną i 1 nagrodę II stopnia. To znaczy, że ten DODATKOWY wybór może objąć zarówno laureatów już nagrodzonych II stopniem lub nowych.

Co do pustych miejsc na liście laureatów, pojawiają się one dopiero po zweryfikowaniu prawa do nagrody, stąd aktualnie nie ma jeszcze we wszystkich dniach wszystkich wygranych laureatów.

Akurat znając Albedo, to główne nagrody dostaną Ci, którzy nie dostali 500 emotka

Trochę to dziwne, bo z drugiej strony, skoro codziennie wybierali niby najlepsze zgłoszenia danego dnia i mają na tacy oficjalnie 100 takich zgłoszeń, to jak do nagrody głównej mogą pretendować zgłoszenia, które są poza tą setką. Chyba, że Thermomixy dadzą ze zgłoszeń z ostatniego dnia konkursu.

Tak powinno być, ale z tymi agencjami bywa różnie... Avanti np. zawsze robi tak jak piszesz, główne wybiera z dziennych. Jednak wiem, że już bywały konkursy w których główne wygrywały osoby wcześniej nienagrodzone. Stąd moje pytanie o doświadczenia z Albedo. W każdym razie mam jedną wygraną i kilka (moim zdaniem lepszych zgłoszeń) nienagrodzonych, więc tak czy siak jakaś szansa jest emotka
0 0

mampytanie

#6826650 Napisano: 30.11.2021 08:26:10
Ktoś się kontaktował z agencją organizującą konkurs Tyskie, czy odeślą paragon jeśli da się im kopertę zwrotną ze znaczkiem?
0 0

kunlunija

#6826675 Napisano: 30.11.2021 10:18:24
edzia21 napisał(a):

marzanna napisał(a):

szczupak napisał(a):

Czy ktoś Tchibo itm słał dzisiaj?Ja przed chwilą i info ze konkurs się już zakończył

Czasu nie przestawili na zimowy emotka

Napiszcie maila z info do agencji, bo eski z odpowiedziami "zapisują się" w bazie tak czy siak emotka ...jako treści po terminie.

Czy ktoś już do nich pisał w tej sprawie? Jak myślicie, każdy powinien napisać, czy wystarczy im info o problemie i zmienia status wszystkich SMS wysłanych po godzinie 23?
1 mia 0

atanerka

#6826701 Napisano: 30.11.2021 11:35:21
kunlunija napisał(a):

edzia21 napisał(a):

marzanna napisał(a):

szczupak napisał(a):

Czy ktoś Tchibo itm słał dzisiaj?Ja przed chwilą i info ze konkurs się już zakończył

Czasu nie przestawili na zimowy emotka

Napiszcie maila z info do agencji, bo eski z odpowiedziami "zapisują się" w bazie tak czy siak emotka ...jako treści po terminie.

Czy ktoś już do nich pisał w tej sprawie? Jak myślicie, każdy powinien napisać, czy wystarczy im info o problemie i zmienia status wszystkich SMS wysłanych po godzinie 23?

U mnie też ten sam problem 
0 0

Gość:

#6826704 Napisano: 30.11.2021 11:39:41
bibeck napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

magie1982 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

bibeck napisał(a):

"Kuchnia Ramy" Tak się zastanawiam, czy Albedo ma zwyczaj nagradzać główną, bez wcześniejszego przyznania nagrody dnia? Obserwując listy wyników, trochę dziwnie to wygląda (mniej laureatów niż nagród), a przecież na 100% mamy tutaj na forum dobrych "literatów".

Zgodnie z regulaminem tego konkursu (punkt 3.3) - w najbliższym dniu roboczym po zakończeniu konkursu komisja wybierze DODATKOWO pięciu laureatów nagrody głównej, przy czym jeden uczestnik może zdobyć tylko 1 nagrodę główną i 1 nagrodę II stopnia. To znaczy, że ten DODATKOWY wybór może objąć zarówno laureatów już nagrodzonych II stopniem lub nowych.

Co do pustych miejsc na liście laureatów, pojawiają się one dopiero po zweryfikowaniu prawa do nagrody, stąd aktualnie nie ma jeszcze we wszystkich dniach wszystkich wygranych laureatów.

Akurat znając Albedo, to główne nagrody dostaną Ci, którzy nie dostali 500 emotka

Trochę to dziwne, bo z drugiej strony, skoro codziennie wybierali niby najlepsze zgłoszenia danego dnia i mają na tacy oficjalnie 100 takich zgłoszeń, to jak do nagrody głównej mogą pretendować zgłoszenia, które są poza tą setką. Chyba, że Thermomixy dadzą ze zgłoszeń z ostatniego dnia konkursu.

Tak powinno być, ale z tymi agencjami bywa różnie... Avanti np. zawsze robi tak jak piszesz, główne wybiera z dziennych. Jednak wiem, że już bywały konkursy w których główne wygrywały osoby wcześniej nienagrodzone. Stąd moje pytanie o doświadczenia z Albedo. W każdym razie mam jedną wygraną i kilka (moim zdaniem lepszych zgłoszeń) nienagrodzonych, więc tak czy siak jakaś szansa jest emotka


0 0

Gość:

#6826706 Napisano: 30.11.2021 11:43:42
AneczkaS napisał(a):

bibeck napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

magie1982 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

bibeck napisał(a):

"Kuchnia Ramy" Tak się zastanawiam, czy Albedo ma zwyczaj nagradzać główną, bez wcześniejszego przyznania nagrody dnia? Obserwując listy wyników, trochę dziwnie to wygląda (mniej laureatów niż nagród), a przecież na 100% mamy tutaj na forum dobrych "literatów".

Zgodnie z regulaminem tego konkursu (punkt 3.3) - w najbliższym dniu roboczym po zakończeniu konkursu komisja wybierze DODATKOWO pięciu laureatów nagrody głównej, przy czym jeden uczestnik może zdobyć tylko 1 nagrodę główną i 1 nagrodę II stopnia. To znaczy, że ten DODATKOWY wybór może objąć zarówno laureatów już nagrodzonych II stopniem lub nowych.

Co do pustych miejsc na liście laureatów, pojawiają się one dopiero po zweryfikowaniu prawa do nagrody, stąd aktualnie nie ma jeszcze we wszystkich dniach wszystkich wygranych laureatów.

Akurat znając Albedo, to główne nagrody dostaną Ci, którzy nie dostali 500 emotka

Trochę to dziwne, bo z drugiej strony, skoro codziennie wybierali niby najlepsze zgłoszenia danego dnia i mają na tacy oficjalnie 100 takich zgłoszeń, to jak do nagrody głównej mogą pretendować zgłoszenia, które są poza tą setką. Chyba, że Thermomixy dadzą ze zgłoszeń z ostatniego dnia konkursu.

Tak powinno być, ale z tymi agencjami bywa różnie... Avanti np. zawsze robi tak jak piszesz, główne wybiera z dziennych. Jednak wiem, że już bywały konkursy w których główne wygrywały osoby wcześniej nienagrodzone. Stąd moje pytanie o doświadczenia z Albedo. W każdym razie mam jedną wygraną i kilka (moim zdaniem lepszych zgłoszeń) nienagrodzonych, więc tak czy siak jakaś szansa jest emotka

Naprawdę różnie to bywa, bo przecież Agencja może od razu sobie też osobno wybierać zgłoszenia do nagrody głównej, nie przyznając im nagrody I stopnia. Trudno wyczuć opcję, trzeba po prostu poczekać na wyniki końcowe konkursu, a to przecież już jutro!
0 0

marzenier

#6826714 Napisano: 30.11.2021 12:13:57
Ktoś może pamięta,jak dawno rozwiązali ten konkurs 
https://www.e-kon...aufland#.YaYGEMnx9Pw
Pytam,bo właśnie dzwonili z agencji,że wygrałam i czekają na paragon.Na moje pytanie czy to jakaś rezerwa,Pani zdziwona ze nie,że trwa weryfikacja i nie dostali ode mnie paragonu,szkoda że ja od niech nie dostałam wcześniej smsa.
0 0

pikawka

#6826717 Napisano: 30.11.2021 12:18:57
marzenier napisał(a):

Ktoś może pamięta,jak dawno rozwiązali ten konkurs https://www.e-kon...aufland#.YaYGEMnx9Pw
Pytam,bo właśnie dzwonili z agencji,że wygrałam i czekają na paragon.Na moje pytanie czy to jakaś rezerwa,Pani zdziwona ze nie,że trwa weryfikacja i nie dostali ode mnie paragonu,szkoda że ja od niech nie dostałam wcześniej smsa.

16.11 dostalam smsa o wygranej od nich. 
0 0

monisss

#6826755 Napisano: 30.11.2021 13:48:40
miał ktoś tak,że musiał robić kopię paragonu ? inetresuje mnie Żabka da radę? Czy są problemy?
0 0

at-babska

#6826766 Napisano: 30.11.2021 14:09:59
Czy szczęśliwcom z Tyskiego udało się wygrać kasę i bilety na ten sam mail? Bo frustra we mnie rośnie...że takie cudowne zgłoszenia wysyłam po wygranych biletach i nic. 
0 0

at-babska

#6826781 Napisano: 30.11.2021 14:48:41
kumulacja napisał(a):

babska.reaktywacja napisał(a):

Czy szczęśliwcom z Tyskiego udało się wygrać kasę i bilety na ten sam mail? Bo frustra we mnie rośnie...że takie cudowne zgłoszenia wysyłam po wygranych biletach i nic. 

Frustra ... A co ja mam powiedzieć? Takie cudowne zgłoszenia wysyłałam przez ostatnie cztery dni .... i nawet biletu mi nie dali. emotka

u mnie to klątwa II miejsca. dosłownie w każdym konkursie prawie
1 kumulacja 0

szczupak

#6826795 Napisano: 30.11.2021 15:44:02
Tak z czystej ciekawości, bo nie udało mi się w Tyskim nawet biletów na pociąg, napisze ktoś na czym wogole ta atrakcją ma polegać?
Po podobno wygrania dostali Emile z instrukcją 
Dzięki 
1 kumulacja 0

pink086

#6826797 Napisano: 30.11.2021 15:45:11
danio - kaufland poszło wszystko - na 300 nic? to już dno...

anialistopad

#6826814 Napisano: 30.11.2021 15:59:28
pink086 napisał(a):

danio - kaufland poszło wszystko - na 300 nic? to już dno...

U mnie to samo Nic 
0 0

darog

#6826825 Napisano: 30.11.2021 16:24:18
TYSKIE pociąg. Czy ten jeden kod dotyczy 2 osób?
- czy powinni wysłać 2 ody dla 2 osób?
0 0

awe

#6826826 Napisano: 30.11.2021 16:24:25
anialistopad napisał(a):

pink086 napisał(a):

danio - kaufland poszło wszystko - na 300 nic? to już dno...

U mnie to samo Nic 

u mnie też nic emotka
0 0

pink086

#6826830 Napisano: 30.11.2021 16:26:17
awe napisał(a):

anialistopad napisał(a):

pink086 napisał(a):

danio - kaufland poszło wszystko - na 300 nic? to już dno...

U mnie to samo Nic 

u mnie też nic emotka

czyli nie jestem sama a kilka zgłoszeń wysłałam - i to boli
0 0

pioge7

#6826831 Napisano: 30.11.2021 16:27:36
pink086 napisał(a):

awe napisał(a):

anialistopad napisał(a):

pink086 napisał(a):

danio - kaufland poszło wszystko - na 300 nic? to już dno...

U mnie to samo Nic 

u mnie też nic emotka

czyli nie jestem sama a kilka zgłoszeń wysłałam - i to boli

0/6 emotka u mnie też pustka
0 0

malgol

#6826833 Napisano: 30.11.2021 16:28:40
pioge7 napisał(a):

pink086 napisał(a):

awe napisał(a):

anialistopad napisał(a):

pink086 napisał(a):

danio - kaufland poszło wszystko - na 300 nic? to już dno...

U mnie to samo Nic 

u mnie też nic emotka

czyli nie jestem sama a kilka zgłoszeń wysłałam - i to boli

0/6 emotka u mnie też pustka

i u mnie 0
0 0