Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

zielonaszpilka

#6828462 Napisano: 06.12.2021 13:37:32
darog napisał(a):

 



o! już moja hejterka  forumowa zielonaszpilka wynalazła mój post.
A zrozumiesz kiedyś że realizacja nagrody powinna być zgodna z ustaleniami z laureatem? Widzisz gdzieś na bilecie lub w informacji mailowej inne ustalenia niż to, iż: wejście po okazaniu biletu?
 
Ech...to za trudne....musi ci się "ulać"...bo dawno nie ulewało.... a psychika twa cierpi z tego powodu...hahahahhahaah.
Radocha że nagroda nie zrealizowana....
Owszem po to są ustalenia, po to zapisy, emotka rawo, etc..RODO - by się tego trzymać.
Moim marzeniem jest byś wygrała napisany w regulaminie np Iphone 12, a dostała Iphone 6...
A spróbuj tylko napisać do organizatora że w regulaminie jest co innego! 
mój post byłby pierwszy: wygrała- niech się cieszy- to też iphone!

Jak tak ci zależy na trzymaniu się przepisów to bardzo proszę, regulamin: "7.2. Laureat Nagrody II stopnia otrzyma dwuosobowy bilet na pociąg Tyskie z unikatowym kodem.Laureat oraz osoba towarzysząca winni go okazać konduktorowi razem z dowodami osobistymi. W pociągu będzie prowadzona kontrola. Do pociągu nie będą wpuszczane osoby bez uprawnienia (biletu z unikatowym kodem – dotyczy to zarówno Laureata Nagrody II stopnia jak również osobytowarzyszącej)." emotka  Było podać nazwisko znajomym albo przedstawić im się prawdziwym to oni by mieli miły wieczór, a Ty miałbyś dalej znajomych emotka

basiag

#6828468 Napisano: 06.12.2021 13:59:28
bruce napisał(a):

Może ktoś chciałby wziąć udział - w bazie nie widzę, a nie zdążę dodać, do 12 grudnia, list do Mikołaja; gadżety turystyczne i plecaki górskie do zdobycia:https://www.faceb...351/431416745298236/

warto przeczytać regulamin , bo to konkurs dla dzieci emotka
1 brucee 0

izak1000

#6828535 Napisano: 06.12.2021 16:27:02
Są wyniki HEINEKENA na stronie do 02. 12. 🙂 emotka

mampytanie

#6828537 Napisano: 06.12.2021 16:36:34
Przychodzi Wam e-mail potwierdzający zgłoszenie z konkursu w Eurosklepie (ten ogólny konkurs)? Mi nie przyszło, a paragon pokazuje jako załadowany. W regulaminie info, by takie przypadki im zgłaszać. Zgłosiłam, ale brak odezwu i już sama nie wiem, czy przeszło. 
0 0

kreo42

#6828553 Napisano: 06.12.2021 17:43:24
mampytanie napisał(a):

Przychodzi Wam e-mail potwierdzający zgłoszenie z konkursu w Eurosklepie (ten ogólny konkurs)? Mi nie przyszło, a paragon pokazuje jako załadowany. W regulaminie info, by takie przypadki im zgłaszać. Zgłosiłam, ale brak odezwu i już sama nie wiem, czy przeszło. 

Odrazu po zgłoszeniu na górze pokazuje że paragon zgłoszony
0 0

mampytanie

#6828555 Napisano: 06.12.2021 17:48:08
kreo42 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Przychodzi Wam e-mail potwierdzający zgłoszenie z konkursu w Eurosklepie (ten ogólny konkurs)? Mi nie przyszło, a paragon pokazuje jako załadowany. W regulaminie info, by takie przypadki im zgłaszać. Zgłosiłam, ale brak odezwu i już sama nie wiem, czy przeszło. 

Odrazu po zgłoszeniu na górze pokazuje że paragon zgłoszony

Tak, to miałam. Jednakże w regulaminie jest informacja, że jeśli nie wyświetli się "paragony zgłoszony" lub nie przyjdzie e-mail (czyli albo jedno, albo drugie), to należy się z nimi skontaktować, gdyż system mógł nie przyjąć zgłoszenia. I teraz nie wiem już, czy na pewno mi przyjęło, czy nie (skoro w każdym z tych dwóch przypadków należy się kontaktować z organizatorem). Mimo to, skoro w okienku na boku strony po wprowadzeniu danych wyświetla się, że zgłoszenie przyjęte, to chyba przyjęte?  emotka
0 0

darog

#6828586 Napisano: 06.12.2021 19:54:07


o! już moja hejterka  forumowa zielonaszpilka wynalazła mój post.
A zrozumiesz kiedyś że realizacja nagrody powinna być zgodna z ustaleniami z laureatem? Widzisz gdzieś na bilecie lub w informacji mailowej inne ustalenia niż to, iż: wejście po okazaniu biletu?
 
Ech...to za trudne....musi ci się "ulać"...bo dawno nie ulewało.... a psychika twa cierpi z tego powodu...hahahahhahaah.
Radocha że nagroda nie zrealizowana....
Owszem po to są ustalenia, po to zapisy, emotka rawo, etc..RODO - by się tego trzymać.
Moim marzeniem jest byś wygrała napisany w regulaminie np Iphone 12, a dostała Iphone 6...
A spróbuj tylko napisać do organizatora że w regulaminie jest co innego! 
mój post byłby pierwszy: wygrała- niech się cieszy- to też iphone!

Jak tak ci zależy na trzymaniu się przepisów to bardzo proszę, regulamin: "7.2. Laureat Nagrody II stopnia otrzyma dwuosobowy bilet na pociąg Tyskie z unikatowym kodem.Laureat oraz osoba towarzysząca winni go okazać konduktorowi razem z dowodami osobistymi. W pociągu będzie prowadzona kontrola. Do pociągu nie będą wpuszczane osoby bez uprawnienia (biletu z unikatowym kodem – dotyczy to zarówno Laureata Nagrody II stopnia jak również osobytowarzyszącej)." emotka  Było podać nazwisko znajomym albo przedstawić im się prawdziwym to oni by mieli miły wieczór, a Ty miałbyś dalej znajomych emotka


Oj za mądra to nie jesteś a uszczypliwa i wredna to i owszem..
DO POCIĄGU - bilet z unikalnym kodem (więc wejście do pociągu z biletem a nie po nazwisku)
W POCIĄGU (czyli wewnątrz) kontrola konduktora - konduktor nie ma uprawnień do zaglądania w dowód osobisty - toteż ten przepis był "martwy" i nie zastosowany.
A jeśli chcesz wiedziec to najpóźniej pojutrze mam mieć kase na koncie a reklamacja uznana oraz złożyli przeprosiny. 

Cytujesz regulamin a wcale go nie rozumiesz... na pewno tam w twoim środowisku dużo ludzi cie unika...wyszukujesz wciąż czegoś na czyjąś  niekorzyśc  na wyrost...

Poza tym moje bilety zostały o.d.d.a.n.e  a nie sprzedane  więc nadal mam znajomych - w tej chwili stanowisko organizatora i przeprosiny są im znane. 

bonawentura23

#6828590 Napisano: 06.12.2021 20:03:16
Hej!

Zastanawiałam się nad tekstem do 'mem w Minutkę' (po dodaniu paragonu), w trakcie przyszedł mi mail, że nadal nie uzupełniłam mema. Gdy w końcu po 2h coś tam wyskrobałam i wysłałam, nie dostałam potwierdzenia. Weszłam w link z maila i uzupełniłam ponownie tekst i nadal nie mam maila potwierdzającego. Mieliście też tak?
0 0

mampytanie

#6828591 Napisano: 06.12.2021 20:04:23
bonawentura23 napisał(a):

Hej!Zastanawiałam się nad tekstem do 'mem w Minutkę' (po dodaniu paragonu), w trakcie przyszedł mi mail, że nadal nie uzupełniłam mema. Gdy w końcu po 2h coś tam wyskrobałam i wysłałam, nie dostałam potwierdzenia. Weszłam w link z maila i uzupełniłam ponownie tekst i nadal nie mam maila potwierdzającego. Mieliście też tak?

NIe, u mnie po kliknięciu w link (bo też się pojawiał) i ponownym uzupełnieniu, przychodził e-mail.

iwona0103

#6828599 Napisano: 06.12.2021 20:38:50
bonawentura23 napisał(a):

Hej!Zastanawiałam się nad tekstem do 'mem w Minutkę' (po dodaniu paragonu), w trakcie przyszedł mi mail, że nadal nie uzupełniłam mema. Gdy w końcu po 2h coś tam wyskrobałam i wysłałam, nie dostałam potwierdzenia. Weszłam w link z maila i uzupełniłam ponownie tekst i nadal nie mam maila potwierdzającego. Mieliście też tak?

Raczej musi przyjść mail, więc warto zgłaszać do skutku to samo, klikając w link na mailu

diabkate

#6828606 Napisano: 06.12.2021 21:01:20
bonawentura23 napisał(a):

Hej!Zastanawiałam się nad tekstem do 'mem w Minutkę' (po dodaniu paragonu), w trakcie przyszedł mi mail, że nadal nie uzupełniłam mema. Gdy w końcu po 2h coś tam wyskrobałam i wysłałam, nie dostałam potwierdzenia. Weszłam w link z maila i uzupełniłam ponownie tekst i nadal nie mam maila potwierdzającego. Mieliście też tak?

U mnie też był problem z informacją o pustym memie, ale jak znów uzupełniłam, to koleiny mail był z podziękowaniami za rejestrację w konkursie. Przyszedł z tego samego adresu co pierwszy.

sasaaabp

#6828633 Napisano: 06.12.2021 23:29:58
czy można na Tyskie mieć paragon z butelką 0,65? Ktoś wklejał? W regulaminie jest, że niby wszystkie warianty, a potem niby wymienione 0,33 i 0,5 i sam już nie wiem. 
0 0

bezaczek7

#6828671 Napisano: 07.12.2021 10:23:21
Tic tac (bluzy, skarpety) kurier inpost, czy wymagają podpisu przy odbiorze? Czy zwyczajnie wydają paczki?
0 0

asantesana

#6828677 Napisano: 07.12.2021 10:32:57
Z jakich dni poszedł Lipton Auchan?
0 0

mietowa

#6828678 Napisano: 07.12.2021 10:34:37
asantesana napisał(a):

Z jakich dni poszedł Lipton Auchan?

ja dostałam aparat z 29.11.

agaluna

#6828681 Napisano: 07.12.2021 10:37:45
mietowa napisał(a):

asantesana napisał(a):

Z jakich dni poszedł Lipton Auchan?

ja dostałam aparat z 29.11.

u mnie 29 albo 30.11, na stronie wrzucili laureatów do 2.12

titinunu

#6828683 Napisano: 07.12.2021 10:41:39
bezaczek7 napisał(a):

Tic tac (bluzy, skarpety) kurier inpost, czy wymagają podpisu przy odbiorze? Czy zwyczajnie wydają paczki?

Nie trzeba podpisywać
0 0

lolzek

#6828700 Napisano: 07.12.2021 11:13:30
Czy ktoś miał u Golden Submarine taki problem, że nie doszły do nich mailowo dane laureata? Bo mam taką sytuację, wygrałam a nie ma mnie na liście zwycięzców, pisałam maila, ale na razie nie ma odpowiedzi. Odpisują na maile, ktoś miał z nimi jakieś doświadczenie? 
0 0

zof83

#6828707 Napisano: 07.12.2021 11:27:00
lolzek napisał(a):

Czy ktoś miał u Golden Submarine taki problem, że nie doszły do nich mailowo dane laureata? Bo mam taką sytuację, wygrałam a nie ma mnie na liście zwycięzców, pisałam maila, ale na razie nie ma odpowiedzi. Odpisują na maile, ktoś miał z nimi jakieś doświadczenie? 

Ja tak właśnie mam z konkursem "Receptura..." też czekam na nagrodę i po sprawdzeniu wyników okazało się, że nie ma mnie na liście.. Pisałam do nich w czwartek, ale nadal brak odp
1 lolzek 0

bezaczek7

#6828727 Napisano: 07.12.2021 12:19:12
titinunu napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Tic tac (bluzy, skarpety) kurier inpost, czy wymagają podpisu przy odbiorze? Czy zwyczajnie wydają paczki?

Nie trzeba podpisywać

Dziekuje. Czyli skarga bedzie na sama obsluge, bez falszowania podpisow emotka
0 0