Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

diabkate

#6829110 Napisano: 08.12.2021 12:40:40
@gnieszk@ napisał(a):

diabkate napisał(a):

Powiem Wam, że u mnie szału na predatora nie ma. Chyba że chodzi o jakiś inny smak. emotka

Może dlatego, że limit nagród został już wyczerpany?

Pewnie tak, ale jak czytałam, że w sklepach nie ma, to myślałam, że i u mnie już pusto będzie.
0 0

agakaz2

#6829112 Napisano: 08.12.2021 12:43:10
wiem że córką chciałaby misia coca-cola marzy o nim od paru lat a mnie nie udaje die wygrać
wiem że to tylko siedlisko kurzu ale ta radosc w oczach dziecka bezcenna
2 ZetZ, bethan 0

ZetZ

#6829113 Napisano: 08.12.2021 12:43:55
monisss napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Hej, czy po wypełnieniu zwycięskiego formularza Heinekena przychodzi jakieś potwierdzenie? Niektórym wyświetla się komunikat, u mnie nic...a link jest ciągle aktywny emotka

miałam to samo. takze ciekawe czy przyjdzie.. 2 razy uzupenialam. ale pamietam ze rok temu albo dwa tez tak bylo..i wszystko doszlo

trzeba wypełniać aż się pojawi komunikat że już tam się biorą za pakowanie itp. mi w jednej wygranej to się pokazało a w drugim nic a na zypytanko o co koman agencja odpisała że nie mają moich danych i trzeba powtórzyć wypełnianie formularza zwycięzcy.
0 0

ilonaxx5

#6829120 Napisano: 08.12.2021 13:19:36
ZetZ napisał(a):

monisss napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Hej, czy po wypełnieniu zwycięskiego formularza Heinekena przychodzi jakieś potwierdzenie? Niektórym wyświetla się komunikat, u mnie nic...a link jest ciągle aktywny emotka

miałam to samo. takze ciekawe czy przyjdzie.. 2 razy uzupenialam. ale pamietam ze rok temu albo dwa tez tak bylo..i wszystko doszlo

trzeba wypełniać aż się pojawi komunikat że już tam się biorą za pakowanie itp. mi w jednej wygranej to się pokazało a w drugim nic a na zypytanko o co koman agencja odpisała że nie mają moich danych i trzeba powtórzyć wypełnianie formularza zwycięzcy.

u mnie telefonu też nie chciało przejść poszło dopiero z laptopa
0 0

mamimamu

#6829126 Napisano: 08.12.2021 13:24:00
ilonaxx5 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

monisss napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Hej, czy po wypełnieniu zwycięskiego formularza Heinekena przychodzi jakieś potwierdzenie? Niektórym wyświetla się komunikat, u mnie nic...a link jest ciągle aktywny emotka

miałam to samo. takze ciekawe czy przyjdzie.. 2 razy uzupenialam. ale pamietam ze rok temu albo dwa tez tak bylo..i wszystko doszlo

trzeba wypełniać aż się pojawi komunikat że już tam się biorą za pakowanie itp. mi w jednej wygranej to się pokazało a w drugim nic a na zypytanko o co koman agencja odpisała że nie mają moich danych i trzeba powtórzyć wypełnianie formularza zwycięzcy.

u mnie telefonu też nie chciało przejść poszło dopiero z laptopa

O widzicie! Ja przy swojej wygranej z drugiego dnia nie wiem, czy miałam tę formułkę, dziś wypełniałam na męża i na chrome tego nie było, ale na Edge już tak - nie wiem więc, czy ta formułka ma aż takie znaczenie?
0 0

agusiac87

#6829153 Napisano: 08.12.2021 14:17:21
Pytanie do tych co wygrali w Lays, czy po zgłoszeniu trzeba potwierdzać subskrypcję na mailu?
0 0

myja

#6829155 Napisano: 08.12.2021 14:18:46
agusiac87 napisał(a):

Pytanie do tych co wygrali w Lays, czy po zgłoszeniu trzeba potwierdzać subskrypcję na mailu?

nie emotka
1 agusiac87 0

fan-mandaryny

#6829157 Napisano: 08.12.2021 14:25:31
Ponawiam pytanie: czy z Los Mejores przyznają nagrody rezerwowe. Z tego co widzę, w regulaminie konkursu "Jesień w krainie czystości" C4, mogą oni lawirować, jak chcą, z nagrodami - mogą przyznać wszystkie lub niekoniecznie - zależy od widzimisię szacownego jury. Ale czy dostał ktoś nagrodę jako laureat rezerwowy, albo miał taką sytuację, że smsy poszły, a nagle jest kontakt od nich, że jest wygrana, bo na przykład, weryfikacja zgłoszenia laureata była negatywna. "Los - Myjores" (jak ja to nazywam) chyba się na mnie wypiął... Ja wiem, słabe hasło itp., darujcie Sobie. emotka Ponoć wydają nagrody wg tzw. Listy Laureatów lub zgodnie z "regulaminem do rozdysponowania przewidzianych w Konkursie Nagród", czyli to ich "widzimisię" (punkt 27 i 35). Dam przykład: ktoś otrzymał zestaw produktów i jest na 7. miejscu listy, a 6. laureat wygrał nagrodę rzeczową. Laureat szóstego miejsca z nagrodą rzeczową nie spełnił warunków do odbioru nagrody rzeczowej, zatem niby przechodzi na tego, co jest na siódmym miejscu. Laureat 7. miejsca zgodnie z regulaminem traci więc prawo do nagrody niższego stopnia, zestawu produktów. Można się domyślać, że nagrody wysyłają błyskawicznie i co w takim razie? Trzeba im to odsyłać? A może jest szansa, że niektóre zgłoszenia chowają jako rezerwowe, takie spoza listy, jak myślicie?
Kolejne pytanie o konkurs Milki w Dino. Znalazłem paragon 4.12 z nazwą KALENDARZ ADWEN 200G 1*19.99. Teraz te kalendarze w Dino się wyprzedały i nie jestem z stanie sprawdzić, czy to był wtedy kalendarz Milki, czy Kindera. Czy może być ktoś tak miły i sprawdzi. Z góry dziękuję.
0 0

stoonooga

#6829159 Napisano: 08.12.2021 14:31:30
pawlis11 napisał(a):

Ponawiam pytanie: czy z Los Mejores przyznają nagrody rezerwowe. Z tego co widzę, w regulaminie konkursu "Jesień w krainie czystości" C4, mogą oni lawirować, jak chcą, z nagrodami - mogą przyznać wszystkie lub niekoniecznie - zależy od widzimisię szacownego jury. Ale czy dostał ktoś nagrodę jako laureat rezerwowy, albo miał taką sytuację, że smsy poszły, a nagle jest kontakt od nich, że jest wygrana, bo na przykład, weryfikacja zgłoszenia laureata była negatywna. "Los - Myjores" (jak ja to nazywam) chyba się na mnie wypiął... Ja wiem, słabe hasło itp., darujcie Sobie. emotka Ponoć wydają nagrody wg tzw. Listy Laureatów lub zgodnie z "regulaminem do rozdysponowania przewidzianych w Konkursie Nagród", czyli to ich "widzimisię" (punkt 27 i 35). Dam przykład: ktoś otrzymał zestaw produktów i jest na 7. miejscu listy, a 6. laureat wygrał nagrodę rzeczową. Laureat szóstego miejsca z nagrodą rzeczową nie spełnił warunków do odbioru nagrody rzeczowej, zatem niby przechodzi na tego, co jest na siódmym miejscu. Laureat 7. miejsca zgodnie z regulaminem traci więc prawo do nagrody niższego stopnia, zestawu produktów. Można się domyślać, że nagrody wysyłają błyskawicznie i co w takim razie? Trzeba im to odsyłać? A może jest szansa, że niektóre zgłoszenia chowają jako rezerwowe, takie spoza listy, jak myślicie?Kolejne pytanie o konkurs Milki w Dino. Znalazłem paragon 4.12 z nazwą KALENDARZ ADWEN 200G 1*19.99. Teraz te kalendarze w Dino się wyprzedały i nie jestem z stanie sprawdzić, czy to był wtedy kalendarz Milki, czy Kindera. Czy może być ktoś tak miły i sprawdzi. Z góry dziękuję.

co do tego kalendarza z Dino napisz maila na adres z ich strony i poproś o paragon szczegółowy, bardzo szybko odpowiadają

edzia21

#6829160 Napisano: 08.12.2021 14:36:19
pawlis11 napisał(a):

Ponawiam pytanie: czy z Los Mejores przyznają nagrody rezerwowe. Z tego co widzę, w regulaminie konkursu "Jesień w krainie czystości" C4, mogą oni lawirować, jak chcą, z nagrodami - mogą przyznać wszystkie lub niekoniecznie - zależy od widzimisię szacownego jury. Ale czy dostał ktoś nagrodę jako laureat rezerwowy, albo miał taką sytuację, że smsy poszły, a nagle jest kontakt od nich, że jest wygrana, bo na przykład, weryfikacja zgłoszenia laureata była negatywna. "Los - Myjores" (jak ja to nazywam) chyba się na mnie wypiął... Ja wiem, słabe hasło itp., darujcie Sobie. emotka Ponoć wydają nagrody wg tzw. Listy Laureatów lub zgodnie z "regulaminem do rozdysponowania przewidzianych w Konkursie Nagród", czyli to ich "widzimisię" (punkt 27 i 35). Dam przykład: ktoś otrzymał zestaw produktów i jest na 7. miejscu listy, a 6. laureat wygrał nagrodę rzeczową. Laureat szóstego miejsca z nagrodą rzeczową nie spełnił warunków do odbioru nagrody rzeczowej, zatem niby przechodzi na tego, co jest na siódmym miejscu. Laureat 7. miejsca zgodnie z regulaminem traci więc prawo do nagrody niższego stopnia, zestawu produktów. Można się domyślać, że nagrody wysyłają błyskawicznie i co w takim razie? Trzeba im to odsyłać? A może jest szansa, że niektóre zgłoszenia chowają jako rezerwowe, takie spoza listy, jak myślicie?Kolejne pytanie o konkurs Milki w Dino. Znalazłem paragon 4.12 z nazwą KALENDARZ ADWEN 200G 1*19.99. Teraz te kalendarze w Dino się wyprzedały i nie jestem z stanie sprawdzić, czy to był wtedy kalendarz Milki, czy Kindera. Czy może być ktoś tak miły i sprawdzi. Z góry dziękuję.

LOS MEJORES kładzie nacisk na rozdanie nagród RZECZOWYCH (nie zestawów). Np. jeśli jest 10 nagród rzeczowych i np. tylko 8 miejsc zweryfikują pozytywnie, to na 9 i 10 miejsce podciągają laureatów z "zestawów". Lista przesuwa się do góry - dotyczy to także osób z nagrodami rzeczowymi - dostają "nagrodę rzeczową wyższego stopnia". Jeśli rozdają w konkursie same rzeczowe (bez zestawów) to faktycznie zdarzyło im się kontaktować z rezerwą z osobą niepoinformowaną wcześniej. 
Odnosząc się do konkretnego konkursu "Jesień..." z C4 - nie licz na żadną rezerwę, bo jej dla Ciebie nie będzie. Jeśli któryś z 6 laureatów nagród rzeczowych nie spełni wymogów, to lista przesunie się "do góry", ktoś z zestawem wskoczy na rzeczową, ale wolnych miejsc z zestawami już nie uzupełniają. 

A co do kwestii wysyłania/odsyłania nagród...to nagrody wysyłają po około miesiącu do dwóch - wtedy tak czy siak mają 100% pewności co do ostatecznej listy laureatów.

W ich konkursach bierze udział baaaaaardzo dużo osób, więc nie doszukuj się dziury w całym, bo to na serio uczciwa i rzetelna agencja. Na rynku jest wiele agencji, które powinny brać z nich całościowy przykład.

Jeśli nie wygrywasz, to popracuj nad swoimi hasłami, albo daj sobie siana i poszukaj szczęścia w gustach innej agencji emotka

joan

#6829162 Napisano: 08.12.2021 14:39:37
diabkate napisał(a):

Powiem Wam, że u mnie szału na predatora nie ma. Chyba że chodzi o jakiś inny smak. emotka


diabkate napisał(a):

Pewnie tak, ale jak czytałam, że w sklepach nie ma, to myślałam, że i u mnie już pusto będzie.


W moim Lidlu było pierwszego dnia tej promocji 8 szt. - wzięłam wszystkie (2x 4 napoje) i tyle zgodnie z zasadą "do wyczerpania asortymentu".

pawlis11 - powiem Ci, że już za długo w tym siedzę, żeby wszystko pamiętać, ale Los Mejores dobrze kojarzę, w związku z czym szukanie dziury w całym jest bez sensu. A co do rozdysponowania niewydanych nagród, to tutaj każdą akcję trzeba traktować oddzielnie, zależy to min. od wcześniejszych wewnętrznych ustaleń organizatora / wytycznych sponsora / okoliczności niezależnych od agencji reklamowej.

giti

#6829196 Napisano: 08.12.2021 16:05:06
Hejka emotka

Mam kilka pytanek, które pojawiły mi się bo już od kilku tygodni tutaj z Wami grywam i czuję, że będę nowym konkursocholikiem emotka  Myśle, że ten post może być najodpowiedniejszy, bo nie widzę innego takiego ogólnego powiedzmy do pytań i odpowiedzi emotka

1) Czy mieliście problemy nieraz z nazwami produktu na paragonie.. ? W regulaminach piszą, że musi być możliwość identyfikowania produktu, a często paragon wyskakuje z niejednoznacznym wskazaniem jakiej firmy jest produkt (np. nazwa: Śnieżka śmietana, a brak w nazwie że firmy Gellwe). Czy takie zbyt ogólne nazwy będą odrzucone w razie wygranej? Czy kasjer w razie czego na miejscu i szybko jest w stanie taką adnotację zrobić jakiej to firmy?

2) Czy po wygranym konkursie (no akurat przy okazji pochwalę się, skuter z Orlena emotka  ) i po wysłaniu już paragonu i oświadczeń należy oczekiwać jakiegoś kontaktu od nich ? Czy mam czekać w nerwach do lutego/marca czy przyjedzie kurier czy nie? emotka  Bo po przesłaniu listu, nie mam żadnego potwierdzenia, nie wiem czy dzwonić, czy nie panikować? emotka

3) Jeśli na jednym paragonie mam wiele produktów konkursowych.. co w razie wygranej jeśli będzie trzeba przesłać paragon, a inne konkursy nie będą jeszcze rozwiązane? Czy może to być kopia? 

pozdro emotka
Tomek
1 iwona0103 0

ziolko

#6829200 Napisano: 08.12.2021 16:15:26
giti - tak, czasami jest problem i bywa, że trzeba prosić się o pieczątkę sklepu, żeby potwierdzili, że to produkt X a nie Y. Czasami robią problemy. 

Możesz zadzwonić lub napisać i uprzejmie zapytać, kiedy możesz spodziewać się przesyłki z nagrodą, bo wiesz, że mają czas podany w regulaminie, ale czy nie wysyłają szybciej.

Lepiej kupować produkty konkursowe na oddzielne paragony. Co innego, jak agencja chce skan paragonu, wtedy jest ok, ale jeśli oryginał, to walczysz z czasem, bo jedna agencja odeśle paragon, ale nie wiadomo kiedy... 
1 giti 0

fan-mandaryny

#6829208 Napisano: 08.12.2021 16:32:47
giti napisał(a):

Hejka emotka Mam kilka pytanek, które pojawiły mi się bo już od kilku tygodni tutaj z Wami grywam i czuję, że będę nowym konkursocholikiem emotka  Myśle, że ten post może być najodpowiedniejszy, bo nie widzę innego takiego ogólnego powiedzmy do pytań i odpowiedzi emotka

1) Czy mieliście problemy nieraz z nazwami produktu na paragonie.. ? W regulaminach piszą, że musi być możliwość identyfikowania produktu, a często paragon wyskakuje z niejednoznacznym wskazaniem jakiej firmy jest produkt (np. nazwa: Śnieżka śmietana, a brak w nazwie że firmy Gellwe). Czy takie zbyt ogólne nazwy będą odrzucone w razie wygranej? Czy kasjer w razie czego na miejscu i szybko jest w stanie taką adnotację zrobić jakiej to firmy?

2) Czy po wygranym konkursie (no akurat przy okazji pochwalę się, skuter z Orlena emotka  ) i po wysłaniu już paragonu i oświadczeń należy oczekiwać jakiegoś kontaktu od nich ? Czy mam czekać w nerwach do lutego/marca czy przyjedzie kurier czy nie? emotka  Bo po przesłaniu listu, nie mam żadnego potwierdzenia, nie wiem czy dzwonić, czy nie panikować? emotka

3) Jeśli na jednym paragonie mam wiele produktów konkursowych.. co w razie wygranej jeśli będzie trzeba przesłać paragon, a inne konkursy nie będą jeszcze rozwiązane? Czy może to być kopia? 

pozdro emotka
Tomek

1) Oczywiście, że tak. W każdy sklepie osiedlowym jest podobnie. Na paragonie widnieje Alkohol, zamiast na przykład Wódka żubrówka itp... Ale to nie problem, jeśli w regulaminie jest info, że taka adnotacja wystarczy. Jak nie ma info, to zawsze można napisać maila do organizatora, czy przyjmuje takie rozwiązanie. Przed wzięciem udziału w konkursie, jeśli masz już kupować w sklepie po sąsiedzku, to uzgodnij z właścicielem tego sklepu, że gdy już ewentualnie coś wygrasz, to dopiero przyjdzisz z paragonem (paragonami), żeby Ci go podbił. Uważam, że to jest zawracanie.... A kierownik nie będzie miał obiekcji, tym bardziej, że Ty u niego kupujesz regularnie i wspierasz prywatnego przedsiębiorcę. A wiadomo, że każdy się boi podpisywać cokolwiek i przybijać pieczątki. W sieciówkach też są takie dziwaczne paragony, ale tu na pewno nikt nie powinien robić problemów. Bez sensu brać jest podpis, jeśli nie ma się pewności, czy się w ogóle wygra. No chyba, że w konkursie musisz wysłać zgłoszenie z paragonem, to co innego. Podsumowując: jak wygrasz, to będziesz się martwił.
2) Najlepiej oświadczenia, adresy, paragony wysyłać mailem z żądaniem potwierdzenia przeczytania. Jeśli trzeba pocztą tradycyjną, to poleconym i weź opcję sms. Jeśli już im coś wysłałeś i nie jesteś pewien, czy doszło, to najlepiej zadzwoń lub napisz do agencji (zazwyczaj mają 14 dni na odpowiedź).
3) Ostatnio wiele agencji żąda zdjęć paragonów zamiast ich skanów (trzeba czytać uważnie regulaminy), ale i tak dużo agencji woła oryginały, jak wygrasz coś cennego. Na wypadek, gdyby okazało się, że wygrasz w też innym konkursie z jednego paragonu, dobrze byłoby wysłać do pierwszej agencji, w której wygrałeś znaczek i kopertę, by Ci odesłali Ci ten paragon. Ale żeby oszczędzić tego, kupuj produkty do konkursów na osobnych paragonach i nie będzie kłopotu.
1 giti 0

halliday

#6829210 Napisano: 08.12.2021 16:33:39
Gra Circle czy ktoś wie czy te bony co są dzisiaj do wygrania można wydać także na inne produkty w sklepie czy tylko na paliwo? Jak tylko na paliwo czy można użyć więcej  kodów przy jednym tankowani (jeden paragon)?
0 0

maverick

#6829211 Napisano: 08.12.2021 16:35:18
halliday napisał(a):

Gra Circle czy ktoś wie czy te bony co są dzisiaj do wygrania można wydać także na inne produkty w sklepie czy tylko na paliwo? Jak tylko na paliwo czy można użyć więcej  kodów przy jednym tankowani (jeden paragon)?

Tylko na paliwo i tylko 5zł odejmie Ci się raz, nie ważne czy zatankujesz za 10, 50 czy 100zł emotka
Gdyby można było łączyć to grałbym całą nocemotka
1 halliday 0

giti

#6829212 Napisano: 08.12.2021 16:36:32
Dzięki za odpowiedzi emotka
Od razu szybkie pytanko do konkursu Devaley itp, bo są wrzucone dwa różne konkursy, i dwa różne regulaminy, a stronka konkursowa jest jedna i ta sama.. To który regulamin obowiązuje? emotka  Czy w dwóch konkursach na raz się zgłasza? 
0 0

halliday

#6829214 Napisano: 08.12.2021 16:51:22
giti napisał(a):

Dzięki za odpowiedzi emotka Od razu szybkie pytanko do konkursu Devaley itp, bo są wrzucone dwa różne konkursy, i dwa różne regulaminy, a stronka konkursowa jest jedna i ta sama.. To który regulamin obowiązuje? emotka  Czy w dwóch konkursach na raz się zgłasza? 

jak kupisz w sklepie/hali dodatkowej bierzesz udział w konkursie w danym sklepie/hali + konkursie głównym. Czyli w dwóch konkursach.
0 0

koniczynka123

#6829217 Napisano: 08.12.2021 16:57:42
giti napisał(a):

Hejka emotka Mam kilka pytanek, które pojawiły mi się bo już od kilku tygodni tutaj z Wami grywam i czuję, że będę nowym konkursocholikiem emotka  Myśle, że ten post może być najodpowiedniejszy, bo nie widzę innego takiego ogólnego powiedzmy do pytań i odpowiedzi emotka

1) Czy mieliście problemy nieraz z nazwami produktu na paragonie.. ? W regulaminach piszą, że musi być możliwość identyfikowania produktu, a często paragon wyskakuje z niejednoznacznym wskazaniem jakiej firmy jest produkt (np. nazwa: Śnieżka śmietana, a brak w nazwie że firmy Gellwe). Czy takie zbyt ogólne nazwy będą odrzucone w razie wygranej? Czy kasjer w razie czego na miejscu i szybko jest w stanie taką adnotację zrobić jakiej to firmy?

2) Czy po wygranym konkursie (no akurat przy okazji pochwalę się, skuter z Orlena emotka  ) i po wysłaniu już paragonu i oświadczeń należy oczekiwać jakiegoś kontaktu od nich ? Czy mam czekać w nerwach do lutego/marca czy przyjedzie kurier czy nie? emotka  Bo po przesłaniu listu, nie mam żadnego potwierdzenia, nie wiem czy dzwonić, czy nie panikować? emotka

3) Jeśli na jednym paragonie mam wiele produktów konkursowych.. co w razie wygranej jeśli będzie trzeba przesłać paragon, a inne konkursy nie będą jeszcze rozwiązane? Czy może to być kopia? 

pozdro emotka
Tomek

Odnośnie skutera. Wygrałam jakiś czas temu i zanim skuter został wydany organizator przesyłał dokumenty do jego rejestracji. Wydany został dopiero po rejestracji więc to zajmuje sporo czasu, tak samo jest z wygranym autem- w każdym bądź razie o dalszych etapach organizator sam Ciebie informuje
0 0

mampytanie

#6829219 Napisano: 08.12.2021 17:02:27
Ktoś się orientuje, do którego dnia Tyskie jest rozstrzygnięte?
0 0