Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ktosiek1

#6828233 Napisano: 05.12.2021 15:21:13
misiamarysia napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

at-babska napisał(a):

Bardzo żałuję, że nie mogłam być w Tyskim pociągu. Zamiast mnie wysłałam koleżankę z pracy i jej znajomą. Możecie opisać, jak to wszystko wyglądało?  emotka

Było super emotka Piwo się lało,ludzie przechodzili na TY. Pociąg byl wystrojony, w środku muzyka świąteczna. Cieszę się, ze moglam poznać innych konkursowiczow emotka

Dokładnie, było świetnie emotka pociąg w stylu retro przystrojony, piwa do woli, przekąski, fajna atmosfera. Pociąg miał dwa wagony. jeden wagon z siedzeniami, gdzie nas ulokowali na początku i rozdali piwo i przekąski. Gdy pociąg ruszył, można było przejść do wagonu barowego. Super było poznać konkursowiczów, i to z drugiego końca kraju. Mam nadzieję, że za rok też będzie taka akcja  emotka

A ile czasu pociąg jechał?

Ok. 2 godzin. Z czego sporo stał. Przepinanie lokomotywy na drogę powrotną trochę trwało np. Ale to w sumie nie miało znaczenia  emotka

misiamarysia

#6828234 Napisano: 05.12.2021 15:42:43
ktosiek1 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

at-babska napisał(a):

Bardzo żałuję, że nie mogłam być w Tyskim pociągu. Zamiast mnie wysłałam koleżankę z pracy i jej znajomą. Możecie opisać, jak to wszystko wyglądało?  emotka

Było super emotka Piwo się lało,ludzie przechodzili na TY. Pociąg byl wystrojony, w środku muzyka świąteczna. Cieszę się, ze moglam poznać innych konkursowiczow emotka

Dokładnie, było świetnie emotka pociąg w stylu retro przystrojony, piwa do woli, przekąski, fajna atmosfera. Pociąg miał dwa wagony. jeden wagon z siedzeniami, gdzie nas ulokowali na początku i rozdali piwo i przekąski. Gdy pociąg ruszył, można było przejść do wagonu barowego. Super było poznać konkursowiczów, i to z drugiego końca kraju. Mam nadzieję, że za rok też będzie taka akcja  emotka

A ile czasu pociąg jechał?

Ok. 2 godzin. Z czego sporo stał. Przepinanie lokomotywy na drogę powrotną trochę trwało np. Ale to w sumie nie miało znaczenia  emotka

To zdecydowanie jedna z takich wygranych, o których się nie zapomina. Fajnie, że się dobrze bawiliście, dzięki za relacje i zdjęcia.

zielonooka85

#6828244 Napisano: 05.12.2021 17:06:48
cleo25 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

Dlaczego z mem w minutkę przysłali mi meila, że nie wypełniłam dymka w obrazku kiedy właśnie wypełniłam? Dają mi drugą szansę bo niefajne za pierwszym razem? Miał tak ktoś jeszcze? Wypełnię i tak tak samo bo bardzo mi się podoba co wymyśliłam.

U mnie było tak za każdym zgłoszeniem, mimo że na stronie pojawiał się wpis, że zgłoszenie przyjęto poprawnie, od razu przychodził mail, że nie został uzupełniony dymek. Po kliknięciu na przesłany link raz jeszcze wpisywałam ten sam tekst i za chwilę był mail, że zgłoszenie przyjęte. Obydwa wysłane w ten sposób zgłoszenia wygrały emotka .

U mnie tak samo. Tylko że ja nie uzupełniałam drugi raz...bo nie pamiętałam tak słowo w słowo co tam wymyśliłam. Wygrałam bon do sklepu.

U mnie też tak było (kilka razy!) i... najgorzej, że orientowałam się po północy w kolejnym etapie.... Później oczywiście wygrywałam, ale etap był w plecy. o. 
0 0

Jeanettka.

#6828277 Napisano: 05.12.2021 21:31:19
Jak wyglądała "kontrola biletów" w pociągu Tyskie? Czy można komuś oddać bilet czy musiał być zwycięzca nagrody osobiście?
0 0

cudaczek121

#6828283 Napisano: 05.12.2021 22:13:26
Szkoda, ze pociąg Tyskiego nie jechał z Wrocławia. Chętnie bym Was poznała, chociaż niektórych już znam:)

paula9891

#6828287 Napisano: 05.12.2021 22:19:58
Jeanettka. napisał(a):

Jak wyglądała "kontrola biletów" w pociągu Tyskie? Czy można komuś oddać bilet czy musiał być zwycięzca nagrody osobiście?

Szukali nazwisk na liście, ale dowodów nie sprawdzali emotka
0 0

simonapp

#6828295 Napisano: 05.12.2021 23:08:28
emanuela24 napisał(a):

yougerd napisał(a):

Ferdia napisał(a):

Ja wysłałam jedno zgłoszenie i wygrałam... cóż loteria. W ostatniej loterii Princessy wysłałam kilka zgłoszeń i nawet nie udało mi się wygrać tej koszulki (nie to, żebym o niej marzyła...), a było ich sporo.

Wiem, wiem , ale jak czytam wyżej, że Małgorzata M wygrała 46 razy to tak jakoś podejrzane się wydaje. Jeżeli to jedna i ta sama osoba to gratuluję wydania minimum 2300 zeta.

Wierzysz w to że miała 100% skuteczności w loterii? Niech nawet co 2 jej zgłoszenie wygrało - czyli wydała dużo, dużo więcej, lub jest kasjerka w carrefour i zbierała paragony (do doladowań telefonów wychodziły 2 wydruki- jeden z telekodem, drugi paragon). 

Ja wysłałam 3 zgłoszenia i zero wygranych. 
Szkoda, że takich list zwycięzców nie ma u Smolara.
0 0

pmww

#6828330 Napisano: 06.12.2021 08:11:22
Cześć,
Czy Wy też tak macie, że w ten konkurs nie da się wejść?
https://www.biedr...7,title,harry-potter
0 0

kalmia86

#6828332 Napisano: 06.12.2021 08:15:17
pmww napisał(a):

Cześć,Czy Wy też tak macie, że w ten konkurs nie da się wejść?
https://www.biedr...7,title,harry-potter

Nie da się...
0 0

beataluna

#6828339 Napisano: 06.12.2021 08:27:48
Witam czy może ktoś miał problem z wypełnieniem formularza z Mk ,wciąż mi pisze że podane dane nieprawidłowe tylko że telefon się zgadza i nr.paragonu też.Nie wiem o co chodzi??
0 0

domika

#6828350 Napisano: 06.12.2021 09:59:52
Bell sobie przedłużyło konkurs o prawie miesiąc do 2 stycznia emotka

https://www.faceb...et=a.118927983576012
0 0

Gość:

#6828398 Napisano: 06.12.2021 11:33:36
at-babska napisał(a):

Bardzo żałuję, że nie mogłam być w Tyskim pociągu. Zamiast mnie wysłałam koleżankę z pracy i jej znajomą. Możecie opisać, jak to wszystko wyglądało?  emotka





4 grudnia Świąteczny pociąg Tyskiego kursował dwukrotnie na trasie z Warszawy do Grodziska Mazowieckiego. Na pełnym świątecznych ozdób pokładzie, ze zmienionym, okolicznościowym wnętrzem, podróżowali zaproszeni goście oraz osoby, które wzięły wcześniej udział w promocji piwa i zadeklarowały wcześniej swoją podróż.

Pociąg zestawiony był z dwóch wagonów – bezprzedziałowego 111Arow oraz wagonu konferencyjnego z aneksem barowym należących do PKP Intercity.
Dla podkreślenia klimatu - w wagonie barowym siedziało się na... beczkach z piwem.

anaesth

#6828406 Napisano: 06.12.2021 11:45:50
domika napisał(a):

Bell sobie przedłużyło konkurs o prawie miesiąc do 2 stycznia emotka
https://www.faceb...et=a.118927983576012

„Prezent”, hahaha… Ręce mi opadły. emotka
0 0

darog

#6828407 Napisano: 06.12.2021 11:47:30
paula9891 napisał(a):

Jeanettka. napisał(a):

Jak wyglądała "kontrola biletów" w pociągu Tyskie? Czy można komuś oddać bilet czy musiał być zwycięzca nagrody osobiście?

Szukali nazwisk na liście, ale dowodów nie sprawdzali emotka u


?? Przecież tam był numer biletu...to już rozumiem, dlaczego znajomi z Wawy na mnie obrażeni ...
- nie wpuścili ich?!
0 0

paula9891

#6828410 Napisano: 06.12.2021 11:55:40
darog napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Jeanettka. napisał(a):

Jak wyglądała "kontrola biletów" w pociągu Tyskie? Czy można komuś oddać bilet czy musiał być zwycięzca nagrody osobiście?

Szukali nazwisk na liście, ale dowodów nie sprawdzali emotka u

?? Przecież tam był numer biletu...to już rozumiem, dlaczego znajomi z Wawy na mnie obrażeni ...
- nie wpuścili ich?!

Ale przecież podawało się dane zwycięzcy. Osoba, która wygrała mogła zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.
Wystarczyło podać dane zwycięzcy i tyle emotka  nie wiem, czy kogoś nie wpuścili, bo wchodziłam jako jedna z pierwszych.
0 0

freyja88

#6828411 Napisano: 06.12.2021 11:57:48
darog napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Jeanettka. napisał(a):

Jak wyglądała "kontrola biletów" w pociągu Tyskie? Czy można komuś oddać bilet czy musiał być zwycięzca nagrody osobiście?

Szukali nazwisk na liście, ale dowodów nie sprawdzali emotka u

?? Przecież tam był numer biletu...to już rozumiem, dlaczego znajomi z Wawy na mnie obrażeni ...
- nie wpuścili ich?!

W ogóle nie interesował ich bilet. Mieli listę osób i pytali o nazwisko. Osoby towarzyszącej już nie. Dowodów osobistych nie sprawdzano.
"stół biesiadny" nie miał wystarczającej ilości miejsc, by pomieścić wszystkich uczestników. Część ludzi musiała stać i chybotać się z kuflem piwa, mając nadzieję, że nie dojdzie do większego hamowania.
Niedopracowane moim zdaniem.

darog

#6828419 Napisano: 06.12.2021 12:09:17
freyja88 napisał(a):

darog napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Jeanettka. napisał(a):

Jak wyglądała "kontrola biletów" w pociągu Tyskie? Czy można komuś oddać bilet czy musiał być zwycięzca nagrody osobiście?

Szukali nazwisk na liście, ale dowodów nie sprawdzali emotka u

?? Przecież tam był numer biletu...to już rozumiem, dlaczego znajomi z Wawy na mnie obrażeni ...- nie wpuścili ich?!

W ogóle nie interesował ich bilet. Mieli listę osób i pytali o nazwisko. Osoby towarzyszącej już nie. Dowodów osobistych nie sprawdzano.
"stół biesiadny" nie miał wystarczającej ilości miejsc, by pomieścić wszystkich uczestników. Część ludzi musiała stać i chybotać się z kuflem piwa, mając nadzieję, że nie dojdzie do większego hamowania.
Niedopracowane moim zdaniem.


No to jasne...A RODO z podawaniem nazwiska-gdy ktoś za plecami stoi ich nie obchodziło?
Nie było mowy o nazwiskach a o tym by OKAZAĆ BILET. 

1 freyja88 0

faworek

#6828431 Napisano: 06.12.2021 12:41:48
darog napisał(a):

freyja88 napisał(a):

darog napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Jeanettka. napisał(a):

Jak wyglądała "kontrola biletów" w pociągu Tyskie? Czy można komuś oddać bilet czy musiał być zwycięzca nagrody osobiście?

Szukali nazwisk na liście, ale dowodów nie sprawdzali emotka u

?? Przecież tam był numer biletu...to już rozumiem, dlaczego znajomi z Wawy na mnie obrażeni ...- nie wpuścili ich?!

W ogóle nie interesował ich bilet. Mieli listę osób i pytali o nazwisko. Osoby towarzyszącej już nie. Dowodów osobistych nie sprawdzano. "stół biesiadny" nie miał wystarczającej ilości miejsc, by pomieścić wszystkich uczestników. Część ludzi musiała stać i chybotać się z kuflem piwa, mając nadzieję, że nie dojdzie do większego hamowania.
Niedopracowane moim zdaniem.


No to jasne...A RODO z podawaniem nazwiska-gdy ktoś za plecami stoi ich nie obchodziło?
Nie było mowy o nazwiskach a o tym by OKAZAĆ BILET. 

A ja tam uważam, że to już czepianie się i szukanie dziury w całym. Mi się podobało, nie mam im nic do zarzucenia.  

monisss

#6828435 Napisano: 06.12.2021 12:47:44
faworek napisał(a):

darog napisał(a):

freyja88 napisał(a):

darog napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Jeanettka. napisał(a):

Jak wyglądała "kontrola biletów" w pociągu Tyskie? Czy można komuś oddać bilet czy musiał być zwycięzca nagrody osobiście?

Szukali nazwisk na liście, ale dowodów nie sprawdzali emotka u

?? Przecież tam był numer biletu...to już rozumiem, dlaczego znajomi z Wawy na mnie obrażeni ...- nie wpuścili ich?!

W ogóle nie interesował ich bilet. Mieli listę osób i pytali o nazwisko. Osoby towarzyszącej już nie. Dowodów osobistych nie sprawdzano. "stół biesiadny" nie miał wystarczającej ilości miejsc, by pomieścić wszystkich uczestników. Część ludzi musiała stać i chybotać się z kuflem piwa, mając nadzieję, że nie dojdzie do większego hamowania. Niedopracowane moim zdaniem.


No to jasne...A RODO z podawaniem nazwiska-gdy ktoś za plecami stoi ich nie obchodziło?
Nie było mowy o nazwiskach a o tym by OKAZAĆ BILET. 

A ja tam uważam, że to już czepianie się i szukanie dziury w całym. Mi się podobało, nie mam im nic do zarzucenia.  

też tak uważam emotka  rodo np. a aptekach jest zerowo respektowane jak musisz podyktowac peselek przy wykupie erecepty emotka   emotka   a imię i nazwisko nie raz nawet z adresem leży na jakiejś klatce bo listonosz się pomylił emotka  pozytywnie zazdraszczam fajnej nagrody jaki był przejazd konkursowym pociągiem emotka   

paula9891

#6828436 Napisano: 06.12.2021 12:48:00
faworek napisał(a):

darog napisał(a):

freyja88 napisał(a):

darog napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Jeanettka. napisał(a):

Jak wyglądała "kontrola biletów" w pociągu Tyskie? Czy można komuś oddać bilet czy musiał być zwycięzca nagrody osobiście?

Szukali nazwisk na liście, ale dowodów nie sprawdzali emotka u

?? Przecież tam był numer biletu...to już rozumiem, dlaczego znajomi z Wawy na mnie obrażeni ...- nie wpuścili ich?!

W ogóle nie interesował ich bilet. Mieli listę osób i pytali o nazwisko. Osoby towarzyszącej już nie. Dowodów osobistych nie sprawdzano. "stół biesiadny" nie miał wystarczającej ilości miejsc, by pomieścić wszystkich uczestników. Część ludzi musiała stać i chybotać się z kuflem piwa, mając nadzieję, że nie dojdzie do większego hamowania. Niedopracowane moim zdaniem.


No to jasne...A RODO z podawaniem nazwiska-gdy ktoś za plecami stoi ich nie obchodziło?
Nie było mowy o nazwiskach a o tym by OKAZAĆ BILET. 

A ja tam uważam, że to już czepianie się i szukanie dziury w całym. Mi się podobało, nie mam im nic do zarzucenia.  

Zgadzam się. Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony emotka  Ja również nie mam nic do zarzucenia.