Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ikropka

#6831027 Napisano: 14.12.2021 19:09:57
diabkate napisał(a):

ikropka napisał(a):

deva napisał(a):

diabkate napisał(a):

deva napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Czy Coca Cola ma obecnie jakis konkurs, w którym się kody wysyla spod nakrętek? Pytam bo mama kupila Coca colę i tam jest jakiś kod. Oprócz tego jest napisane o jakiejś promocji skanuj i wygrywaj.probowalam zeskanować ten kod, ale nie odeslalo mnie do żadnej strony.

to loteria:https://www.e-kon...t#.Ybh0Z1ndiM8trzeba ściągnąć aplikację i wpisywać te kody emotka

Czytałam, że były miśki XXL do wygrania, w tym tygodniu chyba swetry, bo w wykreślance taki wyraz znalazłam, a to była podpowiedź, jakie nagrody teraz można znaleźć. Ogólnie pije hurtowe ilości coli, ale jeszcze nic nie udało mi się trafić.

też piję spore ilości coli i nic...

A ja w tym roku po raz pierwszy trafiłam. Dziś kurier przywiózł Mystery Box.

I co było w środku?emotka

Misiek XXL, 4xCola Zero 500 ml, 6 szklanek Cola, jakaś kurtyna świetlna, projektor gwiazdek zewnętrzny, projektor pokojowy ze światełkami, łańcuch świetlny w kształcie butelek Coli, suszony cynamon i suszone pomarańcze.

diabkate

#6831029 Napisano: 14.12.2021 19:12:23
ikropka napisał(a):

diabkate napisał(a):

ikropka napisał(a):

deva napisał(a):

diabkate napisał(a):

deva napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Czy Coca Cola ma obecnie jakis konkurs, w którym się kody wysyla spod nakrętek? Pytam bo mama kupila Coca colę i tam jest jakiś kod. Oprócz tego jest napisane o jakiejś promocji skanuj i wygrywaj.probowalam zeskanować ten kod, ale nie odeslalo mnie do żadnej strony.

to loteria:https://www.e-kon...t#.Ybh0Z1ndiM8trzeba ściągnąć aplikację i wpisywać te kody emotka

Czytałam, że były miśki XXL do wygrania, w tym tygodniu chyba swetry, bo w wykreślance taki wyraz znalazłam, a to była podpowiedź, jakie nagrody teraz można znaleźć. Ogólnie pije hurtowe ilości coli, ale jeszcze nic nie udało mi się trafić.

też piję spore ilości coli i nic...

A ja w tym roku po raz pierwszy trafiłam. Dziś kurier przywiózł Mystery Box.

I co było w środku?emotka

Misiek XXL, 4xCola Zero 500 ml, 6 szklanek Cola, jakaś kurtyna świetlna, projektor gwiazdek zewnętrzny, projektor pokojowy ze światełkami, łańcuch świetlny w kształcie butelek Coli, suszony cynamon i suszone pomarańcze.

E, to zaraz otworze wszystkie butelki coli, jakie mam. emotka
Ostatnio się zastanawiałam, czy to ma jakieś znaczenie, czy wpisuje się hurtem te kody i hurtem wykorzystuje czy jednym też można trafić.
0 0

ikropka

#6831031 Napisano: 14.12.2021 19:13:20
diabkate napisał(a):

ikropka napisał(a):

diabkate napisał(a):

ikropka napisał(a):

deva napisał(a):

diabkate napisał(a):

deva napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Czy Coca Cola ma obecnie jakis konkurs, w którym się kody wysyla spod nakrętek? Pytam bo mama kupila Coca colę i tam jest jakiś kod. Oprócz tego jest napisane o jakiejś promocji skanuj i wygrywaj.probowalam zeskanować ten kod, ale nie odeslalo mnie do żadnej strony.

to loteria:https://www.e-kon...t#.Ybh0Z1ndiM8trzeba ściągnąć aplikację i wpisywać te kody emotka

Czytałam, że były miśki XXL do wygrania, w tym tygodniu chyba swetry, bo w wykreślance taki wyraz znalazłam, a to była podpowiedź, jakie nagrody teraz można znaleźć. Ogólnie pije hurtowe ilości coli, ale jeszcze nic nie udało mi się trafić.

też piję spore ilości coli i nic...

A ja w tym roku po raz pierwszy trafiłam. Dziś kurier przywiózł Mystery Box.

I co było w środku?emotka

Misiek XXL, 4xCola Zero 500 ml, 6 szklanek Cola, jakaś kurtyna świetlna, projektor gwiazdek zewnętrzny, projektor pokojowy ze światełkami, łańcuch świetlny w kształcie butelek Coli, suszony cynamon i suszone pomarańcze.

E, to zaraz otworze wszystkie butelki coli, jakie mam. emotka Ostatnio się zastanawiałam, czy to ma jakieś znaczenie, czy wpisuje się hurtem te kody i hurtem wykorzystuje czy jednym też można trafić.

Ja trafiłam za 4 razem. Mąż wpisał ponad 40 i nic. Loteria.
2 diabkate, ZetZ 0

Luiza12

#6831033 Napisano: 14.12.2021 19:17:58
Cześć, mam pytanie dot. konkursu Cilit w Lidlu, jaki produkt należy kupic? Na ulotce jest info o spray'u odtłuszczanie bez szorowania, w regulaminie o odkamienianiu bez szorowania, wiem, że regulamin jest nadrzędny, ale takiego produktu nie znajduję po wpisaniu w wyszukiwarkę, w lidlach też brak emotka . Ktoś z Was może wie, co i jak z tym konkiem?
0 0

byekitty

#6831035 Napisano: 14.12.2021 19:19:09
Luiza12 napisał(a):

Cześć, mam pytanie dot. konkursu Cilit w Lidlu, jaki produkt należy kupic? Na ulotce jest info o spray'u odtłuszczanie bez szorowania, w regulaminie o odkamienianiu bez szorowania, wiem, że regulamin jest nadrzędny, ale takiego produktu nie znajduję po wpisaniu w wyszukiwarkę, w lidlach też brak emotka . Ktoś z Was może wie, co i jak z tym konkiem?

bo takiego produkt nie ma, pomylili się. zmienią regulamin, bo już wiedzą o błędzie emotka
dyskusja jest tu -> https://www.e-kon...strona=7217#p6830601
0 0

faworek

#6831036 Napisano: 14.12.2021 19:21:49
byekitty napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Cześć, mam pytanie dot. konkursu Cilit w Lidlu, jaki produkt należy kupic? Na ulotce jest info o spray'u odtłuszczanie bez szorowania, w regulaminie o odkamienianiu bez szorowania, wiem, że regulamin jest nadrzędny, ale takiego produktu nie znajduję po wpisaniu w wyszukiwarkę, w lidlach też brak emotka . Ktoś z Was może wie, co i jak z tym konkiem?

bo takiego produkt nie ma, pomylili się. zmienią regulamin, bo już wiedzą o błędzie emotka dyskusja jest tu -> https://www.e-kon...strona=7217#p6830601

już aneksowali emotka  https://www.promo...nkurs_Lidl_08.12.pdf
1 byekitty 0

byekitty

#6831041 Napisano: 14.12.2021 19:23:50
faworek napisał(a):

byekitty napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Cześć, mam pytanie dot. konkursu Cilit w Lidlu, jaki produkt należy kupic? Na ulotce jest info o spray'u odtłuszczanie bez szorowania, w regulaminie o odkamienianiu bez szorowania, wiem, że regulamin jest nadrzędny, ale takiego produktu nie znajduję po wpisaniu w wyszukiwarkę, w lidlach też brak emotka . Ktoś z Was może wie, co i jak z tym konkiem?

bo takiego produkt nie ma, pomylili się. zmienią regulamin, bo już wiedzą o błędzie emotka dyskusja jest tu -> https://www.e-kon...strona=7217#p6830601

już aneksowali emotka  https://www.promo...nkurs_Lidl_08.12.pdf

już mi się podoba ta agencja, że zamiast "zwykłej" zmiany w reg dają aneks. bardzo pro!
0 0

Luiza12

#6831043 Napisano: 14.12.2021 19:25:02
[quote=Dzięki!!
faworek]
byekitty napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Cześć, mam pytanie dot. konkursu Cilit w Lidlu, jaki produkt należy kupic? Na ulotce jest info o spray'u odtłuszczanie bez szorowania, w regulaminie o odkamienianiu bez szorowania, wiem, że regulamin jest nadrzędny, ale takiego produktu nie znajduję po wpisaniu w wyszukiwarkę, w lidlach też brak emotka . Ktoś z Was może wie, co i jak z tym konkiem?

bo takiego produkt nie ma, pomylili się. zmienią regulamin, bo już wiedzą o błędzie emotka dyskusja jest tu -> https://www.e-kon...strona=7217#p6830601

już aneksowali emotka  https://www.promo...nkurs_Lidl_08.12.pdf

iwona0103

#6831055 Napisano: 14.12.2021 19:52:01
diabkate napisał(a):

Czy ja jestem uprzedzona czy te odpowiedzi jakoś szału nie robią? emotka  Dwa o kotach na odkurzaczach, jeden o oświeceniu i jeden o pedałowaniu. emotka

w sumie nie takie złe, gdy porównuje się np. do tego nagrodzonego wpisu:
Jaki kosmetyk chciałabyś znaleźć w kalendarzu adwentowym? Odpowiedź krótko uzasadnij.

diabkate

#6831058 Napisano: 14.12.2021 19:57:25
iwona0103 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Czy ja jestem uprzedzona czy te odpowiedzi jakoś szału nie robią? emotka  Dwa o kotach na odkurzaczach, jeden o oświeceniu i jeden o pedałowaniu. emotka

w sumie nie takie złe, gdy porównuje się np. do tego nagrodzonego wpisu:Jaki kosmetyk chciałabyś znaleźć w kalendarzu adwentowym? Odpowiedź krótko uzasadnij.

emotka
Następnym razem na pytanie zaczynające sie od "dlaczego" można odpowiedzieć "bo tak". Jest wtedy szansa, że się wygra. emotka  

domika

#6831061 Napisano: 14.12.2021 20:03:03
diabkate napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Czy ja jestem uprzedzona czy te odpowiedzi jakoś szału nie robią? emotka  Dwa o kotach na odkurzaczach, jeden o oświeceniu i jeden o pedałowaniu. emotka

w sumie nie takie złe, gdy porównuje się np. do tego nagrodzonego wpisu:Jaki kosmetyk chciałabyś znaleźć w kalendarzu adwentowym? Odpowiedź krótko uzasadnij.

emotka
Następnym razem na pytanie zaczynające sie od "dlaczego" można odpowiedzieć "bo tak". Jest wtedy szansa, że się wygra. emotka  

O gustach jury się nie dyskutuje, ale czytając nagradzane ostatnio zgłoszenia.. cisną mi sie brzydkie słowa na usta emotka

pikawka

#6831094 Napisano: 14.12.2021 22:17:11
Kiora Disney Buedronka, jaki jest limit znaków? W regulaminie nie ma slowa o tym...
0 0

notta

#6831095 Napisano: 14.12.2021 22:18:16
pikawka napisał(a):

Kiora Disney Buedronka, jaki jest limit znaków? W regulaminie nie ma slowa o tym...

w kiorze rzadko dają limit do prac konkursowych 
0 0

pikawka

#6831096 Napisano: 14.12.2021 22:19:10
ivanotta napisał(a):

pikawka napisał(a):

Kiora Disney Buedronka, jaki jest limit znaków? W regulaminie nie ma slowa o tym...

w kiorze rzadko dają limit do prac konkursowych 

Uuuff całe szczęście bo trochę dlugi mi wyszedł emotka  dzięki 
1 notta 0

tereniagno

#6831123 Napisano: 15.12.2021 00:50:47
Dziwne,Wysłałam zgłoszenie z Wawela w Lewiatanie i nic nie przyszło na maila.
Wczoraj wysłała córka zgłoszenie i dostała mailem potwierdzenie wysyłki na loterie.
Tylko było podziękowanie na stronie i na tym koniec ?
0 0

darog

#6831127 Napisano: 15.12.2021 01:40:30
Jagermaister. I ETAP
mogliby wysłać przed świętami, miesiac temu podawało się dane...

Oni będą wszystko w lutym wysyłąc I i II etap?
0 0

onazielona86

#6831136 Napisano: 15.12.2021 08:23:01
tereniagno napisał(a):

Dziwne,Wysłałam zgłoszenie z Wawela w Lewiatanie i nic nie przyszło na maila.Wczoraj wysłała córka zgłoszenie i dostała mailem potwierdzenie wysyłki na loterie.
Tylko było podziękowanie na stronie i na tym koniec ?

Ja mam potwierdzenie na @ Gmail. 
0 0

natinka

#6831140 Napisano: 15.12.2021 09:14:26
tereniagno napisał(a):

Dziwne,Wysłałam zgłoszenie z Wawela w Lewiatanie i nic nie przyszło na maila.Wczoraj wysłała córka zgłoszenie i dostała mailem potwierdzenie wysyłki na loterie.
Tylko było podziękowanie na stronie i na tym koniec ?

U mnie dokładnie taka sama sytuacja, wysłałam zgłoszenie w poniedziałek i nie dostałam żadnego potwierdzenia na maila, mam @gmail. Napisałam w tej sprawie maila do organizatorów, ale niestety nie dostałam żadnej odpowiedzi. 
0 0

ZetZ

#6831210 Napisano: 15.12.2021 12:38:15
natinka napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Dziwne,Wysłałam zgłoszenie z Wawela w Lewiatanie i nic nie przyszło na maila.Wczoraj wysłała córka zgłoszenie i dostała mailem potwierdzenie wysyłki na loterie.Tylko było podziękowanie na stronie i na tym koniec ?

U mnie dokładnie taka sama sytuacja, wysłałam zgłoszenie w poniedziałek i nie dostałam żadnego potwierdzenia na maila, mam @gmail. Napisałam w tej sprawie maila do organizatorów, ale niestety nie dostałam żadnej odpowiedzi. 

U mnie wysłane 5 minut temu, potwierdzenie x2 zdublowane na skrzynkę onet przyszło.
0 0

szczupak

#6831215 Napisano: 15.12.2021 12:50:00
Na jakim dniu stanęło info z przejdźmy na Ty tyskie???
0 0