Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

darog

#6830472 Napisano: 12.12.2021 15:22:01
at-babska napisał(a):

No ja se wypraszam insynuacje dotyczące losowania, moje zgłoszenie było wybitne emotka Prawdopodobnie są to numery wirtualnych paragonów za zakupy w sieci. Kiedyś coś kupowałam online i się zdumiałam złożonością tegoż numeru. 


No rzeczywiście można się zdumieć i być bardzo naiwnym by uwierzyć w "prawdopodobieństwo" że w numerach online paragonów są takie znaki:
@    ;    +     ,       

...lub numer paragonu/faktury jest złożony z 40 ( CZTERDZIESTU) cyfr i liter
0 0

at-babska

#6830481 Napisano: 12.12.2021 16:10:17
darog napisał(a):

at-babska napisał(a):

No ja se wypraszam insynuacje dotyczące losowania, moje zgłoszenie było wybitne emotka Prawdopodobnie są to numery wirtualnych paragonów za zakupy w sieci. Kiedyś coś kupowałam online i się zdumiałam złożonością tegoż numeru. 

No rzeczywiście można się zdumieć i być bardzo naiwnym by uwierzyć w "prawdopodobieństwo" że w numerach online paragonów są takie znaki:
@    ;    +     ,       

...lub numer paragonu/faktury jest złożony z 40 ( CZTERDZIESTU) cyfr i liter

Nie wszystkie numery, które przedstawiłaś, są podejrzane. Być może niektóre faktycznie są numerami kas fiskalnych, a wtedy można to potraktować jako zwykłą omyłkę. Może niektóre to jakieś kody transakcji. Nie wiem, nie wnikam i nawet nie chciałoby mi się z tego powodu interweniować. Myślę, że nie było losowania. Wysłałam tylko jedno zgłoszenie, starannie dopracowane i zostało nagrodzone 2 stopniem. Jakoś w innych "losowaniach" tak mi się nie szczęści. Ale oczywiście jak masz ochotę szarpać się z organizatorem, to nie będę od tego Cię odwodzić. 
0 0

darog

#6830482 Napisano: 12.12.2021 16:26:26
at-babska napisał(a):

darog napisał(a):

at-babska napisał(a):

No ja se wypraszam insynuacje dotyczące losowania, moje zgłoszenie było wybitne emotka Prawdopodobnie są to numery wirtualnych paragonów za zakupy w sieci. Kiedyś coś kupowałam online i się zdumiałam złożonością tegoż numeru. 

No rzeczywiście można się zdumieć i być bardzo naiwnym by uwierzyć w "prawdopodobieństwo" że w numerach online paragonów są takie znaki:@    ;    +     ,       

...lub numer paragonu/faktury jest złożony z 40 ( CZTERDZIESTU) cyfr i liter

Nie wszystkie numery, które przedstawiłaś, są podejrzane. Być może niektóre faktycznie są numerami kas fiskalnych, a wtedy można to potraktować jako zwykłą omyłkę. Może niektóre to jakieś kody transakcji. Nie wiem, nie wnikam i nawet nie chciałoby mi się z tego powodu interweniować. Myślę, że nie było losowania. Wysłałam tylko jedno zgłoszenie, starannie dopracowane i zostało nagrodzone 2 stopniem. Jakoś w innych "losowaniach" tak mi się nie szczęści. Ale oczywiście jak masz ochotę szarpać się z organizatorem, to nie będę od tego Cię odwodzić. 


1. Numer kasy i  numer paragonu to wg Ciebie ZWYKŁA OMYŁKA? emotka
2. Więc marka whisky zawarta w odpowiedzi konkursowej (omyłkowo) Johnie Walker - to również CELOWE wybranie tego typu odpowiedzi a nie losowanie?  emotka
no jasne...
Otóż numer paragonu = to numer paragonu! emotka
I organizator życzy sobie na górze na przeciwko daty/
lub zaznacza w regulaminie, że chodzi o numer transakcji.

Nie mam zamiaru szarpań się z organizatorem - lecz przedstawiam jak to można NIE WYDAĆ REGULAMINOWO NAGRÓD-
bo NIE MA REZERWY = a około 50- paragonów jest ewidentnie LEWYCH.
0 0

kalina590

#6830494 Napisano: 12.12.2021 17:58:18
incendio12 napisał(a):

Kończy mi się żel do mycia ciała - jest/będzie jakiś konkurs/loteria? Oprócz nivea men i loterii intermarche emotka

W loterii https://loteriagroszek.pl/ produktem promocyjnym są m.in. produkty Schwarzkopf (np. żele Fa)  emotka

frodo

#6830541 Napisano: 13.12.2021 00:32:15
estrelitta napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Czy działa Wam lidl finish?https://www.e-kon...sh-lidl#.YbX08b3MLIU

Nie, witryna nieosiągalna 

Ten konkurs to w ogóle istnieje czy nie?
0 0

domika

#6830563 Napisano: 13.12.2021 09:54:44
Czy ktoś wie jaki to ma być dokładnie produkt Cillit na ten konkurs ?

https://www.e-kon...ne-porzadki-z-cillit
0 0

koniczynka123

#6830601 Napisano: 13.12.2021 11:51:38
domika napisał(a):

Czy ktoś wie jaki to ma być dokładnie produkt Cillit na ten konkurs ? https://www.e-kon...ne-porzadki-z-cillit

Pisałam do nich, to ma być ten zielony odtłuszczacz, mają poprawić regulamin

joan

#6830606 Napisano: 13.12.2021 12:04:23
visserarthur napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Zrobiłam zakupy na Milkę w Dino w niedzielę 05.12.2021. Do głowy mi nie przyszło, że skoro sklepy tej sieci są normalnie czynne w niedzielę to z jakiegoś nieznanego powodu agencja zrobiła sobie wykluczenie. Wiem, że doznali paranoi i urazu po konkursie w Biedronce, który rozpoczęli w niedzielę niehandlową, a pule nagród były dzienne, ale rany Julek...Czy ktoś miał może ten sam problem i kontaktował się z Karlsbad-em w tej sprawie?


Bo w Karlsbad jest chyba tak, że jak kupiłaś np. 01.12.2021, a zgłosiłaś 20.12.2021, to bierzesz udział w losowaniu za 01.12, więc skoro wyłączyli 05.12, a wtedy kupiłaś, to nie masz w jakim dniu wziąć udziału w losowaniu...


Dokładnie tak -> nagrody zostały rozdzielone ze względu na datę zakupu. Skoro - zgodnie z regulaminem - 05.12. został wykluczony z zakupów w ramach loterii poprzez jednoznaczny zapis w regulaminie, nie ma przewidzianych żadnych nagród na ten dzień.
Co ciekawe, grafiki informują o PIĘCIU bonach przyznawanych dziennie, a regulamin mówi o SZEŚCIU bonach.
Na stronie mają być dostępne wyniki, się przekonamy, jak jes emotka
1 darog 0

domika

#6830607 Napisano: 13.12.2021 12:06:04
koniczynka123 napisał(a):

domika napisał(a):

Czy ktoś wie jaki to ma być dokładnie produkt Cillit na ten konkurs ? https://www.e-kon...ne-porzadki-z-cillit

Pisałam do nich, to ma być ten zielony odtłuszczacz, mają poprawić regulamin

koniczynko dziękuję emotka

marcella

#6830609 Napisano: 13.12.2021 12:23:31
mampytanie napisał(a):

ivanotta napisał(a):

w chacie polskiej ktoś coś wygrał może? emotka

Ktoś chyba się chwalił pewien czas temu kuponem 10 zł 

20 zł ponad tydzień temu, teraz nic. Dosyć że nagrody trudno nazwać nagrodami to nie można trafić.
1 notta 0

bonitta

#6830652 Napisano: 13.12.2021 14:58:55
Szukam co może iść z Pelargos kurierem DHL? Mam info o nadaniu przesyłki a totalnie nie kojarzę...
0 0

kukuleczka

#6830653 Napisano: 13.12.2021 15:01:52
bonitta napisał(a):

Szukam co może iść z Pelargos kurierem DHL? Mam info o nadaniu przesyłki a totalnie nie kojarzę...

Też się zastanawiałam i odkryłam ze to może byc everydayme emotka  
0 0

bonitta

#6830656 Napisano: 13.12.2021 15:03:17
kukuleczka napisał(a):

bonitta napisał(a):

Szukam co może iść z Pelargos kurierem DHL? Mam info o nadaniu przesyłki a totalnie nie kojarzę...

Też się zastanawiałam i odkryłam ze to może byc everydayme emotka  

W nic tam nie grałam... 
0 0

notta

#6830666 Napisano: 13.12.2021 16:00:25
bonitta napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

bonitta napisał(a):

Szukam co może iść z Pelargos kurierem DHL? Mam info o nadaniu przesyłki a totalnie nie kojarzę...

Też się zastanawiałam i odkryłam ze to może byc everydayme emotka  

W nic tam nie grałam... 

Może próbki
0 0

kasiulaa

#6830712 Napisano: 13.12.2021 17:58:02
Czy tylko minie działa formularz do uzupełnienia danych do odbioru nagrody w konkursie NIVEA #ZłapOddech!?
0 0

mampytanie

#6830714 Napisano: 13.12.2021 18:14:19
Brak jakiejkolwiek zwrotki z Mem w Minutkę - czy miał ktoś tak? Słaliście jeszcze raz to samo zgłoszenie, czy czekaliście na e-mail o tym, że jeszcze nie uzupełniło się memu?
0 0

zezowaty_kot

#6830718 Napisano: 13.12.2021 18:24:45
mampytanie napisał(a):

Brak jakiejkolwiek zwrotki z Mem w Minutkę - czy miał ktoś tak? Słaliście jeszcze raz to samo zgłoszenie, czy czekaliście na e-mail o tym, że jeszcze nie uzupełniło się memu?

Przyjdzie z opóźnieniem, ale przyjdzie. Poczekaj emotka  być może będzie trzeba jeszcze raz wypełnić dymek emotka

mampytanie

#6830719 Napisano: 13.12.2021 18:26:07
zezowaty_kot napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Brak jakiejkolwiek zwrotki z Mem w Minutkę - czy miał ktoś tak? Słaliście jeszcze raz to samo zgłoszenie, czy czekaliście na e-mail o tym, że jeszcze nie uzupełniło się memu?

Przyjdzie z opóźnieniem, ale przyjdzie. Poczekaj emotka  być może będzie trzeba jeszcze raz wypełnić dymek emotka

Nic nie przyszło do pierwszej rejestracji, niemniej jednak zaczęłam dodawać zgłoszenie ponownie i wówczas przyszedł link do dokończenia zgłoszenia:)

slomkab

#6830721 Napisano: 13.12.2021 18:32:37
Pomóżcie bo nie wyświetla mi się forum tylko same konkursy dodane ?jak to zrobić by pojawiło sie forum ? 

Agulina

#6830724 Napisano: 13.12.2021 18:36:02
Mam ten sam problem co slomkab emotka
0 1 alexmusic