Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

bezaczek7

#7049099 Napisano: 25.09.2022 17:35:32
andii napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Śledzę sobie wygranych w loterii itm, od rana aż 3 osoby, tam można zgłosić tylko paragony w dniu zakupu? Nie wierzę, że nikt nie zostawił sobie paragonu żeby zgłosić dziś. Chyba że dziś nie podają na bieżąco zwycięzców? emotka

itm dziś czynne

W porządku, ale żeby żaden konkursowicz nie wykorzystał tej okazji? Nie był na zakupach, skoro nagrody co 15 minut? Wydaje się to niecodzienne emotka
1 andii 0

anialistopad

#7049102 Napisano: 25.09.2022 18:11:00
bezaczek7 napisał(a):

andii napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Śledzę sobie wygranych w loterii itm, od rana aż 3 osoby, tam można zgłosić tylko paragony w dniu zakupu? Nie wierzę, że nikt nie zostawił sobie paragonu żeby zgłosić dziś. Chyba że dziś nie podają na bieżąco zwycięzców? emotka

itm dziś czynne

W porządku, ale żeby żaden konkursowicz nie wykorzystał tej okazji? Nie był na zakupach, skoro nagrody co 15 minut? Wydaje się to niecodzienne emotka

Ja miałam 4 kody i nic nie wygrałam dziś 
0 0

Afrodyta72

#7049104 Napisano: 25.09.2022 18:27:50
anialistopad napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

andii napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Śledzę sobie wygranych w loterii itm, od rana aż 3 osoby, tam można zgłosić tylko paragony w dniu zakupu? Nie wierzę, że nikt nie zostawił sobie paragonu żeby zgłosić dziś. Chyba że dziś nie podają na bieżąco zwycięzców? emotka

itm dziś czynne

W porządku, ale żeby żaden konkursowicz nie wykorzystał tej okazji? Nie był na zakupach, skoro nagrody co 15 minut? Wydaje się to niecodzienne emotka

Ja miałam 4 kody i nic nie wygrałam dziś 

Też dziś próbowałam pi północy ,dwa paragony miałam i dwa kody ( bo o jeden się upomniałam z poprzedniego dnia)i nie udało się 😭
0 0

miketyson

#7049106 Napisano: 25.09.2022 18:56:12
Czy ktoś z Was wie coś o więcej o koncercie Darii Z, który jest do wygrania w Lipton? Tego samego dnia Daria ma koncert w Elblągu o 20:00 więc o której zagra w Warszawie? O 12:00? Dziwne emotka
0 0

anialistopad

#7049107 Napisano: 25.09.2022 19:07:22
miketyson napisał(a):

Czy ktoś z Was wie coś o więcej o koncercie Darii Z, który jest do wygrania w Lipton? Tego samego dnia Daria ma koncert w Elblągu o 20:00 więc o której zagra w Warszawie? O 12:00? Dziwne emotka

To ma być jakiś specjalny koncert z tego co wyczytałam w regulaminie 
0 0

awe

#7049108 Napisano: 25.09.2022 19:24:15
mietowa napisał(a):

mietowa napisał(a):

Działają Wam formularze laureata Velvet u Smolara?

Ponawiam pytanie emotka

nie działa formularz i w dodatku jedna z wygranych-mam sms-nie potwierdza się w wynikach-jakiś problem mają. 
1 mietowa 0

azaflora

#7049111 Napisano: 25.09.2022 19:31:53
miketyson napisał(a):

Czy ktoś z Was wie coś o więcej o koncercie Darii Z, który jest do wygrania w Lipton? Tego samego dnia Daria ma koncert w Elblągu o 20:00 więc o której zagra w Warszawie? O 12:00? Dziwne emotka

Przeczytaj regulamin -  to może być transmisja z Elbląga /bilety na koncert w Elblągu są i to tańsze  https://sklep.ebi...y/282037926664077354
14.1 Nagrodą natychmiastową w loterii jest wejściówka (bilet) dla laureata i osobytowarzyszącej na koncert Darii Zawiałow o wartości łącznej 400,00 zł (słownie: czterysta
złotych 00/100) brutto. Koncert planowany jest na 5.11.2022 r. w Warszawie (koncert może
być nagrywany lub transmitowany online). Laureaci nagród natychmiastowych otrzymają
szczegółowe informacje o koncercie, w tym potwierdzoną datę koncertu i miejscem koncertu,
wraz z nagrodą
0 0

zielonaszpilka

#7049121 Napisano: 25.09.2022 20:38:51
azaflora napisał(a):

miketyson napisał(a):

Czy ktoś z Was wie coś o więcej o koncercie Darii Z, który jest do wygrania w Lipton? Tego samego dnia Daria ma koncert w Elblągu o 20:00 więc o której zagra w Warszawie? O 12:00? Dziwne emotka

Przeczytaj regulamin -  to może być transmisja z Elbląga /bilety na koncert w Elblągu są i to tańsze  https://sklep.ebi...y/282037926664077354
14.1 Nagrodą natychmiastową w loterii jest wejściówka (bilet) dla laureata i osobytowarzyszącej na koncert Darii Zawiałow o wartości łącznej 400,00 zł (słownie: czterysta
złotych 00/100) brutto. Koncert planowany jest na 5.11.2022 r. w Warszawie (koncert może
być nagrywany lub transmitowany online). Laureaci nagród natychmiastowych otrzymają
szczegółowe informacje o koncercie, w tym potwierdzoną datę koncertu i miejscem koncertu,
wraz z nagrodąW

Eee no chyba raczej nie. Ja rozumiem tę informację raczej tak, że ten koncert w wawie może być nagrywany lub transmitowany i trzeba się liczyć z tym, że jako publiczność można się na takie nagranie załapać. Bo to byłby absurd jakby ludzie grali o wejściówki na jakąś transmisję koncertu z innego miasta. Równie dobrze mogliby dać wtedy dostęp on-line i każdy kto wygrał obejrzy sobie koncert z własnej kanapy. Obstawiam, że data koncertu będzie inna. Ewentualnie jeśli to jakiś specjalny koncert promocyjny dla Liptona, a tak ma być, to może będzie np. o 15 czy 16. Godzinka koncertu i Daria zawinie się drogą powietrzną do Elbląga. Nie takie trasy jednego dnia zaliczały nasze gwiazdy. 
0 0

anaesth

#7049122 Napisano: 25.09.2022 20:52:22
zielonaszpilka napisał(a):

Eee no chyba raczej nie. Ja rozumiem tę informację raczej tak, że ten koncert w wawie może być nagrywany lub transmitowany i trzeba się liczyć z tym, że jako publiczność można się na takie nagranie załapać. Bo to byłby absurd jakby ludzie grali o wejściówki na jakąś transmisję koncertu z innego miasta. Równie dobrze mogliby dać wtedy dostęp on-line i każdy kto wygrał obejrzy sobie koncert z własnej kanapy. Obstawiam, że data koncertu będzie inna. Ewentualnie jeśli to jakiś specjalny koncert promocyjny dla Liptona, a tak ma być, to może będzie np. o 15 czy 16. Godzinka koncertu i Daria zawinie się drogą powietrzną do Elbląga. Nie takie trasy jednego dnia zaliczały nasze gwiazdy. 

Trasa jest dobra, nawet w 2 godziny da się zrobić emotka

fantagiro

#7049145 Napisano: 26.09.2022 08:34:00
w loterii Kinley
Fortis nie dołączył podobno żadnych dokumentów gwarancyjnych do słuchawek, czytników, projektorów- będziecie  naciskać aby  dosłali? 
0 0

nanajka81

#7049147 Napisano: 26.09.2022 08:50:19
fantagiro napisał(a):

w loterii Kinley
Fortis nie dołączył podobno żadnych dokumentów gwarancyjnych do słuchawek, czytników, projektorów- będziecie  naciskać aby  dosłali? 

na razie to ja bym chciała dostać właściwe słuchawki... emotka Sprzedawać i tak nie zamierzałam więc papier mi średnio potrzebny.
0 0

fantagiro

#7049150 Napisano: 26.09.2022 08:58:22
nanajka81 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

w loterii Kinley
Fortis nie dołączył podobno żadnych dokumentów gwarancyjnych do słuchawek, czytników, projektorów- będziecie  naciskać aby  dosłali? 

na razie to ja bym chciała dostać właściwe słuchawki... emotka Sprzedawać i tak nie zamierzałam więc papier mi średnio potrzebny.

no właśnie ..właściwe emotka
Co do gwarancji- ostatnio padły mi JBLki po 8m-cach . Z konków bez papierów. Nie dało się ich włączyć a JBL zażądał dowodu zakupu ew. przekazania nagrody.
Kupione były na forum świadomie, że bez dokumentacji i ...poszły do kosza.  Wolę w tym przypadku "dmuchać na zimne " emotka
1 darog 0

nanajka81

#7049153 Napisano: 26.09.2022 09:05:55
fantagiro napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

w loterii Kinley
Fortis nie dołączył podobno żadnych dokumentów gwarancyjnych do słuchawek, czytników, projektorów- będziecie  naciskać aby  dosłali? 

na razie to ja bym chciała dostać właściwe słuchawki... emotka Sprzedawać i tak nie zamierzałam więc papier mi średnio potrzebny.

no właśnie ..właściwe emotka
Co do gwarancji- ostatnio padły mi JBLki po 8m-cach . Z konków bez papierów. Nie dało się ich włączyć a JBL zażądał dowodu zakupu ew. przekazania nagrody.
Kupione były na forum świadomie, że bez dokumentacji i ...poszły do kosza.  Wolę w tym przypadku "dmuchać na zimne " emotka

też miałam JBL (wygrane przeze mnie) i były bez papierów, padły po kilku miesiącach... Niby regulaminowo 400 zł kosztowały a taki szajs emotka Tu są inne słuchawki i mąż mówi że może i bez papierów dało by się reklamować aczkolwiek na razie reklamuje słuchawki u organizatorów...
1 fantagiro 0

bonawentura23

#7049162 Napisano: 26.09.2022 10:12:58
Hej,

Jak długo czekaliście na dodatkowe losy z itm?
0 0

yaagatka

#7049169 Napisano: 26.09.2022 11:04:27
zielonaszpilka napisał(a):

azaflora napisał(a):

miketyson napisał(a):

Czy ktoś z Was wie coś o więcej o koncercie Darii Z, który jest do wygrania w Lipton? Tego samego dnia Daria ma koncert w Elblągu o 20:00 więc o której zagra w Warszawie? O 12:00? Dziwne emotka

Przeczytaj regulamin -  to może być transmisja z Elbląga /bilety na koncert w Elblągu są i to tańsze  https://sklep.ebi...y/282037926664077354
14.1 Nagrodą natychmiastową w loterii jest wejściówka (bilet) dla laureata i osobytowarzyszącej na koncert Darii Zawiałow o wartości łącznej 400,00 zł (słownie: czterysta
złotych 00/100) brutto. Koncert planowany jest na 5.11.2022 r. w Warszawie (koncert może
być nagrywany lub transmitowany online). Laureaci nagród natychmiastowych otrzymają
szczegółowe informacje o koncercie, w tym potwierdzoną datę koncertu i miejscem koncertu,
wraz z nagrodąW

Eee no chyba raczej nie. Ja rozumiem tę informację raczej tak, że ten koncert w wawie może być nagrywany lub transmitowany i trzeba się liczyć z tym, że jako publiczność można się na takie nagranie załapać. Bo to byłby absurd jakby ludzie grali o wejściówki na jakąś transmisję koncertu z innego miasta. Równie dobrze mogliby dać wtedy dostęp on-line i każdy kto wygrał obejrzy sobie koncert z własnej kanapy. Obstawiam, że data koncertu będzie inna. Ewentualnie jeśli to jakiś specjalny koncert promocyjny dla Liptona, a tak ma być, to może będzie np. o 15 czy 16. Godzinka koncertu i Daria zawinie się drogą powietrzną do Elbląga. Nie takie trasy jednego dnia zaliczały nasze gwiazdy. 

A czy ktoś dostał JAKĄKOLWIEK informacje/odpowiedź zwrotną? Bo ja tylko formularz do wypełnienia z pierwszych dni i nic więcej...
0 0

lukasz6

#7049178 Napisano: 26.09.2022 11:38:33
co z tymi smsami z kinderbueno? Dziś otrzymałem takie coś: w wyniku omyłki systemu powiadomień, w dniu wczorajszym otrzymali Państwo informację o uzyskaniu prawa do nagrody.... Oni serio do wszystkich wysyłają takie wiadomości? Co za kompromitacja agencji...

glamlady88

#7049181 Napisano: 26.09.2022 11:53:13
[quote=Czy ktos juz pisal do agencji w sprawie zlych sluchawek? 

nanajka81]
fantagiro napisał(a):

w loterii Kinley
Fortis nie dołączył podobno żadnych dokumentów gwarancyjnych do słuchawek, czytników, projektorów- będziecie  naciskać aby  dosłali? 

na razie to ja bym chciała dostać właściwe słuchawki... emotka Sprzedawać i tak nie zamierzałam więc papier mi średnio potrzebny.
0 0

nanajka81

#7049190 Napisano: 26.09.2022 12:21:18
glamlady88 napisał(a):

[quote=Czy ktos juz pisal do agencji w sprawie zlych sluchawek? 

nanajka81]

fantagiro napisał(a):

w loterii Kinley
Fortis nie dołączył podobno żadnych dokumentów gwarancyjnych do słuchawek, czytników, projektorów- będziecie  naciskać aby  dosłali? 

na razie to ja bym chciała dostać właściwe słuchawki... emotka Sprzedawać i tak nie zamierzałam więc papier mi średnio potrzebny.

ja wysłalam reklamację. Kazali mi odesłać słuchawki... Niedoczekanie. Niech sami naprawia błąd.
0 0

Afrodyta72

#7049204 Napisano: 26.09.2022 13:13:08
Czy z loterii wakacje pełne Z  studio rec,wszyscy dostali już nagrody ? Ręczniki i leżaki? 
0 0

freyja88

#7049209 Napisano: 26.09.2022 13:30:38
Afrodyta72 napisał(a):

Czy z loterii wakacje pełne Z  studio rec,wszyscy dostali już nagrody ? Ręczniki i leżaki? 

Ja dostałam leżaki a po ręczniku ani śladu
0 0