Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ikropka

#7049302 Napisano: 26.09.2022 19:44:37
Agnes napisał(a):

czy komukolwiek udało się wysłać na konkurs kinder podaruj dziecku uśmiech?
ja próbuję od kilku dni
wgrywam zdjęcie podaję kod i mam potem napis
Proszę czekać operacja w toku...
i na tym koniec, nic się nie dzieje

Ja wysłałam na początku bez żadnego problemu
0 0

malgosia74

#7049308 Napisano: 26.09.2022 20:27:29
mama2006 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mamuska085 napisał(a):

Mi dziś przyszły z Kinley jedne te słuchawki pomarańczowe, a drugie te właściwe... więc nie wiem jak oni to wysyłają emotka

mogłabyś wrzucić zdjęcia tego co ci przyszło???

U mnie dziś też przyszły te słuchawki Solo 3 emotka  
Na jaki email pisaliście reklamację?

[email protected]

czy shakery też wysyłali? zapomniałam całkowicie o tym konkursie

Dziękuję napisałam,ciekawe co odpiszą, czekam też na 2 shakery
0 0

misiamarysia

#7049309 Napisano: 26.09.2022 20:31:57
malgosia74 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mamuska085 napisał(a):

Mi dziś przyszły z Kinley jedne te słuchawki pomarańczowe, a drugie te właściwe... więc nie wiem jak oni to wysyłają emotka

mogłabyś wrzucić zdjęcia tego co ci przyszło???

U mnie dziś też przyszły te słuchawki Solo 3 emotka  
Na jaki email pisaliście reklamację?

[email protected]

czy shakery też wysyłali? zapomniałam całkowicie o tym konkursie

Dziękuję napisałam,ciekawe co odpiszą, czekam też na 2 shakery

Ja również czekam na shakery.
0 0

Emememe

#7049314 Napisano: 26.09.2022 21:14:49
mietowa napisał(a):

Jaki numer paragonu wpisujecie w konkursie Orlen Żywiec Zdrój? Którego zazwyczaj chce NAV?


Ja jako numer paragonu wysłałam ten obok kodu kasjera, zgodnie z tym, co jest napisane na dole wydruku 😀 A czy to dobrze, to nie wiem.
0 0

fan-mandaryny

#7049328 Napisano: 27.09.2022 02:14:38
Czy dostaliście e-maila zwrotnego z konkursu Baq, czy tylko informację na stronie konkursowej?
0 0

nanajka81

#7049331 Napisano: 27.09.2022 06:53:04
misiamarysia napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mamuska085 napisał(a):

Mi dziś przyszły z Kinley jedne te słuchawki pomarańczowe, a drugie te właściwe... więc nie wiem jak oni to wysyłają emotka

mogłabyś wrzucić zdjęcia tego co ci przyszło???

U mnie dziś też przyszły te słuchawki Solo 3 emotka  
Na jaki email pisaliście reklamację?

[email protected]

czy shakery też wysyłali? zapomniałam całkowicie o tym konkursie

Dziękuję napisałam,ciekawe co odpiszą, czekam też na 2 shakery

Ja również czekam na shakery.

na razie to oni mają problem z wysłaniem właściwych słuchawek emotka na shakery przyjdzie pora

doode

#7049334 Napisano: 27.09.2022 08:13:02
fan-mandaryny napisał(a):

Czy dostaliście e-maila zwrotnego z konkursu Baq, czy tylko informację na stronie konkursowej?

tylko info na stronie

kejm

#7049348 Napisano: 27.09.2022 09:18:53
Czy w 1664 Blanc wygrał ktoś kto ma pocztę w wp? Jest jakiś problem z pocztą, nawet potwierdzenie nie przyszło, a zgłoszenie niby dotarło. 
0 0

banka-manka

#7049349 Napisano: 27.09.2022 09:29:12
kejm napisał(a):

Czy w 1664 Blanc wygrał ktoś kto ma pocztę w wp? Jest jakiś problem z pocztą, nawet potwierdzenie nie przyszło, a zgłoszenie niby dotarło. 

Przy wysyłaniu zgłoszenia jedynie mogłam podać pocztę gmail, przy każdym innym adresie pocztowym cały czas okienko z email podświetlało się na czerwono i nie mogłam wysłać zgłoszenia. Nie wiem czy problem był u mnie czy u nich.
A jeśli nie masz potwierdzenia wysłania zgłoszenia, to skąd pewność, że praca się zapisała? 
0 0

kejm

#7049350 Napisano: 27.09.2022 09:30:44
banka-manka napisał(a):

kejm napisał(a):

Czy w 1664 Blanc wygrał ktoś kto ma pocztę w wp? Jest jakiś problem z pocztą, nawet potwierdzenie nie przyszło, a zgłoszenie niby dotarło. 

Przy wysyłaniu zgłoszenia jedynie mogłam podać pocztę gmail, przy każdym innym adresie pocztowym cały czas okienko z email podświetlało się na czerwono i nie mogłam wysłać zgłoszenia. Nie wiem czy problem był u mnie czy u nich.
A jeśli nie masz potwierdzenia wysłania zgłoszenia, to skąd pewność, że praca się zapisała? 

Kontaktowałam się przez instagram.
Niestety podany przez nich adres mailowy nie działa. Przychodzi mail zwrotny z informacją o błędzie.

Edit. dopisek
Ja mogłam normalnie wpisać adres wp, nie miałam problemu z wysyłką. 

banka-manka

#7049351 Napisano: 27.09.2022 09:34:00
kejm napisał(a):

banka-manka napisał(a):

kejm napisał(a):

Czy w 1664 Blanc wygrał ktoś kto ma pocztę w wp? Jest jakiś problem z pocztą, nawet potwierdzenie nie przyszło, a zgłoszenie niby dotarło. 

Przy wysyłaniu zgłoszenia jedynie mogłam podać pocztę gmail, przy każdym innym adresie pocztowym cały czas okienko z email podświetlało się na czerwono i nie mogłam wysłać zgłoszenia. Nie wiem czy problem był u mnie czy u nich.
A jeśli nie masz potwierdzenia wysłania zgłoszenia, to skąd pewność, że praca się zapisała? 

Kontaktowałam się przez instagram.
Niestety podany przez nich adres mailowy nie działa. Przychodzi mail zwrotny z informacją o błędzie.

Edit. dopisek
Ja mogłam normalnie wpisać adres wp, nie miałam problemu z wysyłką. 

To chyba zostaje znów kontakt na IG. 
Tam chyba powinni wygrać wszyscy, bo nie było chyba aż tyle zgłoszeń. 
1 kejm 0

kejm

#7049353 Napisano: 27.09.2022 09:35:12
banka-manka napisał(a):

kejm napisał(a):

banka-manka napisał(a):

kejm napisał(a):

Czy w 1664 Blanc wygrał ktoś kto ma pocztę w wp? Jest jakiś problem z pocztą, nawet potwierdzenie nie przyszło, a zgłoszenie niby dotarło. 

Przy wysyłaniu zgłoszenia jedynie mogłam podać pocztę gmail, przy każdym innym adresie pocztowym cały czas okienko z email podświetlało się na czerwono i nie mogłam wysłać zgłoszenia. Nie wiem czy problem był u mnie czy u nich.
A jeśli nie masz potwierdzenia wysłania zgłoszenia, to skąd pewność, że praca się zapisała? 

Kontaktowałam się przez instagram.
Niestety podany przez nich adres mailowy nie działa. Przychodzi mail zwrotny z informacją o błędzie.

Edit. dopisek
Ja mogłam normalnie wpisać adres wp, nie miałam problemu z wysyłką. 

To chyba zostaje znów kontakt na IG. 
Tam chyba powinni wygrać wszyscy, bo nie było chyba aż tyle zgłoszeń. 

Już do nich rano napisałam, ale chciałam dopytać czy inni też mieli taki problem.

Widzę, że są już wyniki, moje dane również.

alaalicja

#7049357 Napisano: 27.09.2022 09:54:15
Hello...może ma ktoś patent na loterie Nestle? Córka się napaliła na zestaw, a tu ciągle pustki...chyba już nawet wartość nagrody przekroczyłam zakupami 🤣😂
0 0

kreo42

#7049360 Napisano: 27.09.2022 09:56:35
alaalicja napisał(a):

Hello...może ma ktoś patent na loterie Nestle? Córka się napaliła na zestaw, a tu ciągle pustki...chyba już nawet wartość nagrody przekroczyłam zakupami 🤣nie 

Nie ma patentu  emotka   po 10 zgłoszeniu wygrałem 2x pod rząd, teraz już że 40 zgłoszeń i nic
1 alaalicja 0

agaga

#7049364 Napisano: 27.09.2022 10:17:45
kreo42 napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Hello...może ma ktoś patent na loterie Nestle? Córka się napaliła na zestaw, a tu ciągle pustki...chyba już nawet wartość nagrody przekroczyłam zakupami 🤣nie 

Nie ma patentu  emotka   po 10 zgłoszeniu wygrałem 2x pod rząd, teraz już że 40 zgłoszeń i nic

Potwierdzam. Trzeba mieć szczęście. Albo kupić tutaj na forum. Widziałam, że ktoś sprzedawał za 60 zł.
1 kreo42 0

mary18

#7049365 Napisano: 27.09.2022 10:19:12
Co z tym kinder bueno z pierwszego etapu ,czy już poinformowali zwycięzców którzy rzeczywiście wygrali ? bo nie wiem czy wbijać te kody przez taką akcje
1 nanajka81 0

adamo86

#7049366 Napisano: 27.09.2022 10:20:02
mary18 napisał(a):

Co z tym kinder bueno z pierwszego etapu ,czy już poinformowali zwycięzców którzy rzeczywiście wygrali ? bo nie wiem czy wbijać te kody przez taką akcje

Chyba wyszło na to, że tym co rzeczywiście wygrali działają linki do wypełnienia formularza. A tym co na niby to nie działają.
0 0

ashanti

#7049368 Napisano: 27.09.2022 10:25:56
adamo86 napisał(a):

mary18 napisał(a):

Co z tym kinder bueno z pierwszego etapu ,czy już poinformowali zwycięzców którzy rzeczywiście wygrali ? bo nie wiem czy wbijać te kody przez taką akcje

Chyba wyszło na to, że tym co rzeczywiście wygrali działają linki do wypełnienia formularza. A tym co na niby to nie działają.

Tam w każdym etapie powinno być 385 laureatów. To bardzo dużo. Znaczna część zwycięzców z forum to "rezerwa"... Ciekawe, czy faktycznie poinformowali wszystkich laureatów "właściwych", przecież to mnóstwo nagród! A termin mieli chyba do wczoraj... Jak dla mnie coś tam poszło mocno nie tak emotka

pawelski

#7049370 Napisano: 27.09.2022 10:27:02
Ta agencja od Kinder Bueno jest niemożliwa. Teraz sobie wpisali że lista laureatów będzie ogłoszona do 27 lutego emotka  Nagrody może będą wysyłać do jesieni 2023.

adamo86

#7049372 Napisano: 27.09.2022 10:30:50
ashanti napisał(a):

adamo86 napisał(a):

mary18 napisał(a):

Co z tym kinder bueno z pierwszego etapu ,czy już poinformowali zwycięzców którzy rzeczywiście wygrali ? bo nie wiem czy wbijać te kody przez taką akcje

Chyba wyszło na to, że tym co rzeczywiście wygrali działają linki do wypełnienia formularza. A tym co na niby to nie działają.

Tam w każdym etapie powinno być 385 laureatów. To bardzo dużo. Znaczna część zwycięzców z forum to "rezerwa"... Ciekawe, czy faktycznie poinformowali wszystkich laureatów "właściwych", przecież to mnóstwo nagród! A termin mieli chyba do wczoraj... Jak dla mnie coś tam poszło mocno nie tak emotka

Nieźle - a ja zachęcony tyloma zwycięstwami na forum nakupiłem kilka tych batonów emotka  dobrze, że całkiem spoko są  emotka